PDA

View Full Version : ...малки пъпки...



sunshine01
07-23-2010, 21:08
Имам малки пъпчици по гърба и раменете и ме дразнят. Това от пубертета ли е, има ли нещо с което ги махна? и само при мен ли е така :(
сори ако съм объркала раздела

elito0o0o0
07-23-2010, 21:16
Самата кожа ти е такава, пък може и да е от пуберитета. При мен има на същите места. :)

ПП: А т`ва к`во общо има с музика и тв ? :lol: :lol:

BlueKnife
07-23-2010, 21:58
ПП: А т`ва к`во общо има с музика и тв ? :lol: :lol:
е как кво? тва са т.нар. "музикални" пъпки. те са резултат от алергия към неприятна музика.

UNITED
07-23-2010, 22:03
Къпи се всеки ден.
Избяйгвай жегите !

П.С-Егати темата,на човек му идва да си пусне някоя балада и да си пореве :( :razz:

sunshine01
07-23-2010, 22:14
без да искам съм натиснала там :-D съжалявам :)

December
07-24-2010, 12:41
П.С-Егати темата,на човек му идва да си пусне някоя балада и да си пореве :( :razz:да уе :razz: :razz:

Иначе мажи ги всеки ден с някакъв крем.
Аз на мене ми бяха излезли там и ги мазах с един крем комбинация от крем здраве и някакъв друг и за няколко дена се махнаха.Важно е постоянството.
И не се тъпчи със шоколади,газирано,всякакво сладко,алкохол,хляб и други вредни храни като тия.Пий и много вода.Не забравяй и сънят.И той е много важен.

sunshine01
07-24-2010, 23:30
П.С-Егати темата,на човек му идва да си пусне някоя балада и да си пореве :( :razz:да уе :razz: :razz:

Иначе мажи ги всеки ден с някакъв крем.
Аз на мене ми бяха излезли там и ги мазах с един крем комбинация от крем здраве и някакъв друг и за няколко дена се махнаха.Важно е постоянството.
И не се тъпчи със шоколади,газирано,всякакво сладко,алкохол,хляб и други вредни храни като тия.Пий и много вода.Не забравяй и сънят.И той е много важен.
:-D мерсии : )

hamilcar
07-25-2010, 06:37
точка 1.