PDA

View Full Version : Проблем



addic7
07-23-2010, 22:42
Здравейте
С моята приятелка правихме секс БЕЗ презерватив и сега мисля че я оплескахме .. смисъл всичко стана 1 ден след края на цикъла и аз съм почти сиг че не съм хвърлил нищо в нея .. дори и да е имало нещо то ще е било съвсем малко..
Та искам да попитам знаете ли някакъв начин чрез хапчета или сиропи или незнам какво ако има нещо да го изчистим .. без техните и нашите да разберат ... Тя е на 18 ...

Да подчертая самняваме се защото ве не и идва 10 дена някъде...
Ако има нещо образувано то е на около 4 седмици !!!
Съмненията ми идват оттам че и закъснява, боли я корем и глава почти всеки ден .. Спи по много .. :S Оф мн съм объркан .. Давайте идеи как да го махаме ... че и двамата сме много разстроени .. РАЗЧИТАМ СЕГА НА ВАС :)
Ако някой знае начин да се напраи аборт КАЗВАЙТЕ .. И Моля без да глупави коментари защото за мен ситуацията е доста напрегната ... :( :( :( :(

DarkGirll
07-24-2010, 06:58
Охх...божееее 4 седмици :shock: пич много сте чакали...трябвало е още след секса няколко часа момичето да пие ескапел щом сте се съмнявали,че е станал гаф...охх...кажи й да отиде на гинеколог за да й каже дали е станало нещо...и следващия път ВНИМАВАЙТЕ повече...и с предпазни мерки... :) успех..всичко хубаво... :wink:

iiordanova
07-24-2010, 12:00
Хващай я под ръчичка и отивайте на гинеколог!
Успех..

Mario9510
07-24-2010, 13:08
awe ne znam pi4 ama e traaaao da ne se 4udite kvo stava a da deistvate otidete na lekar nqma da vi izqdat spokoino rano ili kasno 6te se opravqt ne6tata :) :) :) :) [/b]

ibojilow
07-24-2010, 14:08
awe ne znam pi4 ama e traaaao da ne se 4udite kvo stava a da deistvate otidete na lekar nqma da vi izqdat spokoino rano ili kasno 6te se opravqt ne6tata :) :) :) :) [/b]
Кирилица! Кирилица!
Да както DarkGirll ти каза, ескапел се пие няколко часа след издънката. До 72 часа което ще рече 3 дена. Сега не знам какво да те посъветвам, отидете на лекар, но ако открие нещо мисля, че ще иска да се свърже с родители.

xrusinka
07-24-2010, 14:25
Отидете на гинеколог! :)

LipSy
07-24-2010, 15:50
Ами вие сте го правили без презерватив - е защо? Трябвало е тя да си направи тест още след 24 часа и ако е имало нещо е трябвало да пие един Ескапел, (който действа до 48 часа след секс) и сега е нямало да се притеснявате. Не знам дали има хапче, което убива зародиш на 4 месеца. Тя е на 18 така че няма да има нищо срамно да отиде на гинеколог. Ако има нещо ще и направят аборт и готово. Никой няма да разбере, дори и вашите!

elizabethg
07-24-2010, 16:41
Не се замисляте за последствията и пускате теми...Ние не можем да помогнем н случая.Всичко е зависело от вас.Ако се бяхте пазили сега нямаше да се вайкаш...

ibojilow
07-24-2010, 20:48
Ами вие сте го правили без презерватив - е защо? Трябвало е тя да си направи тест още след 24 часа и ако е имало нещо е трябвало да пие един Ескапел, (който действа до 48 часа след секс) и сега е нямало да се притеснявате. Не знам дали има хапче, което убива зародиш на 4 месеца. Тя е на 18 така че няма да има нищо срамно да отиде на гинеколог. Ако има нещо ще и направят аборт и готово. Никой няма да разбере, дори и вашите!
Ескапел действа до 3 дена или до 72 часа! :oops:

SmilezZz
07-24-2010, 20:52
LipSy - Доколкото аз знам:
- Тест за бременност се прави след 14 дена от рисковия полов акт..
- Ескапел се приема до 72 часа..

addic7
07-25-2010, 13:47
Не се замисляте за последствията и пускате теми...Ние не можем да помогнем н случая.Всичко е зависело от вас.Ако се бяхте пазили сега нямаше да се вайкаш...

Прав си .. ама причината поради, която не ползваме презервативи е просто .. НО МОГАТ ДА МИ СТАнАТ ... МАЛКИ СА !!
Търсил съм за по напомпани инструменти (така да се изразя) но няма .. все са малки и прекалено мн ми стягат ... И не моат да жлязат пои4е от главата надолу ;) ... дано това да ти даде отговор защо не ги използваме ;)

Правихме тест ОТРИЦАТЕЛЕН е ... НО Още не и идва ! На какво може да се дължи ..

ameli
07-25-2010, 14:40
Стрес.

CuteBaby
07-26-2010, 09:56
Ами като не можеш да ползваш презервативи има и други начини да се предпазите от нежелана бременност - например тя може да пие противозачатъчни..И мислете малко преди да правите секс,също така е добре да се информирате поне малко за тези неща.При рискови актове може да се пие Ескапел до 72 часа.А тест за бременност се прaви 14 дни след рисковия акт или след първия ден от закъснението на цикъла.И след като приятелката ти е на 18 и води полов живот е добре поне 1-2 пъти в годината да ходи на гинеколог.А щом си е направила тест и е отрицателен,значи не е бременна.
:-x :-x :-x

addic7
07-29-2010, 23:56
Ами като не можеш да ползваш презервативи има и други начини да се предпазите от нежелана бременност - например тя може да пие противозачатъчни..И мислете малко преди да правите секс,също така е добре да се информирате поне малко за тези неща.При рискови актове може да се пие Ескапел до 72 часа.А тест за бременност се прaви 14 дни след рисковия акт или след първия ден от закъснението на цикъла.И след като приятелката ти е на 18 и води полов живот е добре поне 1-2 пъти в годината да ходи на гинеколог.А щом си е направила тест и е отрицателен,значи не е бременна.
:-x :-x :-x

Тогава защо не и идва още .. ??? а месеца мина :-# :smt100 :smt102 :smt102 :smt022 :smt022

mincheto
07-30-2010, 11:12
Здравейте
С моята приятелка правихме секс БЕЗ презерватив и сега мисля че я оплескахме .. смисъл всичко стана 1 ден след края на цикъла и аз съм почти сиг че не съм хвърлил нищо в нея .. дори и да е имало нещо то ще е било съвсем малко..
Та искам да попитам знаете ли някакъв начин чрез хапчета или сиропи или незнам какво ако има нещо да го изчистим .. без техните и нашите да разберат ... Тя е на 18 ...

Да подчертая самняваме се защото ве не и идва 10 дена някъде...
Ако има нещо образувано то е на около 4 седмици !!!
Съмненията ми идват оттам че и закъснява, боли я корем и глава почти всеки ден .. Спи по много .. :S Оф мн съм объркан .. Давайте идеи как да го махаме ... че и двамата сме много разстроени .. РАЗЧИТАМ СЕГА НА ВАС :)
Ако някой знае начин да се напраи аборт КАЗВАЙТЕ .. И Моля без да глупави коментари защото за мен ситуацията е доста напрегната ... :( :( :( :(


^^3начи първият ти отг-е:шанса да е бременна е минимален,да не кажа никакъвq3ащото е било след цикъла....и чакай ти да не мислиш че всяка седмица имаме цикъл? :lol:

отговор 2--има и начин без аборт
тя трябва хубаво да си загрее тялото и по-спецялно кръста,и след това майй се мажше с нещо от долу и накрая трябва да скочих на корема и
колкото и извратено да звучи
ДЕЙСТВА!!! и накрая отива при гинеколога за да и изчисти каквото и е станало в коремая

mincheto
07-30-2010, 11:14
Ами като не можеш да ползваш презервативи има и други начини да се предпазите от нежелана бременност - например тя може да пие противозачатъчни..И мислете малко преди да правите секс,също така е добре да се информирате поне малко за тези неща.При рискови актове може да се пие Ескапел до 72 часа.А тест за бременност се прaви 14 дни след рисковия акт или след първия ден от закъснението на цикъла.И след като приятелката ти е на 18 и води полов живот е добре поне 1-2 пъти в годината да ходи на гинеколог.А щом си е направила тест и е отрицателен,значи не е бременна.
:-x :-x :-x

Тогава защо не и идва още .. ??? а месеца мина :-# :smt100 :smt102 :smt102 :smt022 :smt022
Може да е от сичко...притеснение,смяна на климата и нерви.

addic7
07-30-2010, 21:28
Ами като не можеш да ползваш презервативи има и други начини да се предпазите от нежелана бременност - например тя може да пие противозачатъчни..И мислете малко преди да правите секс,също така е добре да се информирате поне малко за тези неща.При рискови актове може да се пие Ескапел до 72 часа.А тест за бременност се прaви 14 дни след рисковия акт или след първия ден от закъснението на цикъла.И след като приятелката ти е на 18 и води полов живот е добре поне 1-2 пъти в годината да ходи на гинеколог.А щом си е направила тест и е отрицателен,значи не е бременна.
:-x :-x :-x

Тогава защо не и идва още .. ??? а месеца мина :-# :smt100 :smt102 :smt102 :smt022 :smt022
Може да е от сичко...притеснение,смяна на климата и нерви.

Възможно ли е този месец да не и дойде и товам да е заради напрежението което изпитвахме .. защото тя си направи теста на следващия ден в който пуснах темата .. демек към 23-24 някаде беше .. :-o :-o :-o

Paramour
08-02-2010, 13:19
отговор 2--има и начин без аборт
тя трябва хубаво да си загрее тялото и по-спецялно кръста,и след това майй се мажше с нещо от долу и накрая трябва да скочих на корема и
колкото и извратено да звучи
ДЕЙСТВА!!! и накрая отива при гинеколога за да и изчисти каквото и е станало в коремая

:shock: :shock: :shock: :shock: Наистина ли има хора, които са го правили? :shock: :shock: :shock:

по темата: Да не й идва може да е от стреса. Ти сам казваш, че много сте се притеснявали.

п.п. Като не ти стават презервативите може тя да пие хапчета, за да не се притеснявате. :)

ibojilow
08-02-2010, 15:54
отговор 2--има и начин без аборт
тя трябва хубаво да си загрее тялото и по-спецялно кръста,и след това майй се мажше с нещо от долу и накрая трябва да скочих на корема и
колкото и извратено да звучи
ДЕЙСТВА!!! и накрая отива при гинеколога за да и изчисти каквото и е станало в коремая

:shock: :shock: :shock: :shock: Наистина ли има хора, които са го правили? :shock: :shock: :shock:

по темата: Да не й идва може да е от стреса. Ти сам казваш, че много сте се притеснявали.

п.п. Като не ти стават презервативите може тя да пие хапчета, за да не се притеснявате. :)

Това ми звучи като убийство, но въпреки това Минчето не е споменала, че трябва да се скочи с кубинки за по-добър ефект . :lol:

addic7
08-03-2010, 23:41
Заключвайте темата .. Няма да ставам баща .. за щастие ... още ми е рано :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: 8)