PDA

View Full Version : Преди първия път



girl921
07-24-2010, 14:05
Нова съм във форума и искам малко помощ! Извинете ако има такава тема! Имам приятел който е на 21 аз съм на 18 заедно сме от 6 месеца и искаме да правим секс. Аз съм девствена...искам да попитам как да се подготвя преди първия път? Имам впредвит себе си....външен вид, дрехи...такива неща? Знам, че трябва да използваме предпазни мерки! Просто ми е първи път и се притеснявам как да се подготвя, за да му харесам? И по време на секса как да му покажа кое ми харесва? Не искам да приличам на дърво... И без обиди ако може....

OneBoy
07-24-2010, 14:12
Ами не може без обиди :x на 18 години си бе а той на 21 стегнете се бе хора къф акъл искате да ви дадем щом до ся не ви е дошъл.

SummerRain
07-24-2010, 14:22
Преди секс трябва да се изкъпеш, епилираш и да сложиш нормално изглеждашо бельо.
Най-лесно ще разбере какво харесваш, като му го кажеш.

girl921
07-24-2010, 14:28
Мерси за бързия отговор SummerRain ! Все пак чакам още мнения.. Проблем ли е ако се бръсна а не се епилирам (там..) и по-точно се притеснявам от това, че на него няма да му е комфортно от факта, че се бръсна? ( в смисъл може да боде?)

LovelyGirl
07-24-2010, 14:31
Ако си се избръснала същият ден, няма да боде.

mnogoznaikO
07-24-2010, 15:02
Вече разбра от по - горните коментари , че е необходимо да се поуправиш отдолу и да се изкъпеш преди самия акт. Добре ще е да се парфюмираш с нещо , за да ухаеш на хубаво . Лято е и е МНОГО топло > неприятна пот и миризма има дори и след като си се изкъпала. Съвета ми е да се постараеш ти и приятеля ти да направите любовната игра колкото се може по - дълга , за да може самото притеснение да изчезне от вас :oops: Най - добре ще е ако го направите надвечер , защото в тея жеги ... поне аз се потя като... 8-) :grin: И знай , че с всеки следващ път ще се получава по - добре и по -добре :P УСПЕХ И ПОСЛЕ ДА ПИШЕШ КАК Е МИНАЛО :grin:

Честит ми 1ви коментар :-({|=

LipSy
07-24-2010, 15:26
Аз все още съм детствена, но може и да се опитам да ти дам някои съвети! :D Правиш си кола маска на оная работа, бръснеш си краката или ги епилираш (както ти е най-удобно). Обличаш си секси бельо и т.н.

П.С.: Извинянай обаче си на 18. Това не е ли малко смешен въпрос?!

SummerRain
07-24-2010, 15:30
Аз все още съм детствена, но може и да се опитам да ти дам някои съвети! :D Правиш си кола маска на оная работа, бръснеш си краката или ги епилираш (както ти е най-удобно). Обличаш си секси бельо и т.н.

П.С.: Извинянай обаче си на 18. Това не е ли малко смешен въпрос?!

А не е ли още по-смешно да пишеш "детствен"?

girl921
07-24-2010, 17:21
LipSy предпочитам да съм девствена на 18 и да задавам смешни въпроси пред това да съм на 13 и да съм правила анален с половината град.... :wink:

silvencety
07-24-2010, 17:38
LipSy предпочитам да съм девствена на 18 и да задавам смешни въпроси пред това да съм на 13 и да съм правила анален с половината град.... :wink:За пред 13 годишна разгонено и объркано момиченце да ,но за 18 годишно все още неуко в тази област пълнолетно момиче не оправдавам..

Smrazqvashta
07-24-2010, 18:04
Мисля , че ако приятелят ти държи истински на теб няма да се кьори да те гледа от долу с какво си се обезкосмявала. По - спокойно го давай , ако имаш добра лична хигиена и държите един на друг не мисля , че има нещо страшно в цялата работа.

gret4ety
07-24-2010, 18:25
Най - добре ще е ако го направите надвечер , защото в тея жеги ... поне аз се потя като... 8-)

Даа и да не забравиш да постелиш хубвао миндерчето и да си с по малко фусти :razz: :razz:
Има климатици за тая работа :lol: Те да не са луди да стоят на 35 градуса да го правят потни като прасета :lol: :lol:

Та по темата няма какво повече да кажа, ако кажа нещо ще се повтори с предишните :)

t0d1t0
07-24-2010, 22:57
Да бе,личи си че си на 18...

vesSynkaa
07-25-2010, 19:29
Външен вид? Ами той приятелят ти би трябвало да те харесва винаги,
такава каквато си .. Иначе ддз аз бях с къса пола 8-) а и не се притеснявай как да му покажеш ,че ти харесва, тъй като първия път силно се съмнявам да ти хареса 8-)

helpmaister
07-25-2010, 20:16
Добре мисля, че си готова за секс, все пак всеки знае какво трябва да направи за да изглежда превлекателен.Притеснение о ти е в повече, това е секс не е интервю за работа, по-спокойно!

strave
07-25-2010, 20:47
LipSy предпочитам да съм девствена на 18 и да задавам смешни въпроси пред това да съм на 13 и да съм правила анален с половината град.... :wink:За пред 13 годишна разгонено и объркано момиченце да ,но за 18 годишно все още неуко в тази област пълнолетно момиче не оправдавам..Никой не се родил научен,момичето иска съвет и толкова едва ли е имала нужда от дискусии върху това колко е неопитна и как е възможно това на 18-се.
Авторке кажи ти как се представяш,опиши го и така ще е по-лесно ако има нещо за коригиране.

iiicako
07-25-2010, 21:19
На 18 си а пича 6 месеца на сухо си стои. Извинявай ама дори и 16 годишна да е говоря и девствена не бих и дал повече от 2 месеца да се подготви психически... ако не беше девствена 1 седмица и готова :-D

Кфо да кажа... погледнато от моя страна ( от страната на момчето ) бих та посъветвал да не го докарваш на външен вид като онези " курви " а си са облечи като нормално облекло, което си носиш. Правиш нещо нормално, а не отиваш на луната.

Всяко момиче си са поддържа навсякъде, поне така си обяснявам часовете прекарвани ежедневно в банята и т.н.т... нищо страшно няма, само недей да ми са изцепваш, че и пича девствен

Тогава ще е забавно! :razz:
Успех! :)