PDA

View Full Version : Как да приема всичко това ..?



dis0bedient
07-24-2010, 15:11
Всичко започна защото той харесваше най добрата ми приятелна а аз гаджето ѝ .. но и той не ми беше безразличен .. след известно време чат .. смс какво ли не започнах да го харесвам и забравих гаджето на най добрата ми приятелка .. една вечер ме попита дали го хар аз си признах .. той ми каза че не съм му безразлична и ми предложи аз приех и всичко започна .. ходехме 1 месец но накрая каза че нямаме бъдеще и скъсахме .. 1 седмица по късно ми каза че е бил голям глупак за да ме зареже и аз му повярвах и сичко започна отначало .. ходех на хип хоп танци а той и групичката която излизаме идваха да ни гледат (мен и мойте приятелки). Както ме гледаше аз се разтапях .. края на Януари пак скъсахме. На рожденния му ден той се зарибяваше с една приятелка но аз знаех че го правеше за да се дразня .. една приятелка помогна и пак тръгнагме .. и винаги такива случки около 5 пъти. и всяка раздяла я понасях страшно зле .. сълзи дори стигнах и до рязане. Но той не го оценяваше .. беше към 8 часа и той ме изпрати аз го целунах и се прибрах. И след 10 минути ми звъни и ми казва че късаме. Затворих и му написах: Мислех си че си ме обичал но явно съм грешала .. той ме търсеше но аз си изключих телефона. Той звъннал на негов приятел да се обади на майка ми и да каже да си включа телефона. Най накрая го включих и той ми каза да изляза пред нас .. излязох той плачеше и ми каза че мн ме обича и че съм всичко за него .. аз се ядосах и му казах че не см го очаквала от него и това е краят .. той си тръгна и отишъл при наи добрата ми приятелка и и предложил и тя приела. Аз си плаках, плаках на др ден тръгнах с най добрия му приятел .. на него му стана гадно и бях излязла аз гаджето ми и той .. гаджето ми се прибра а аз останах само с него и си говорихме и след това се с1брахме около 10 човека а аз се прибрах .. и едно момиче си беше забравило телефона в мен и дойде заедно с него и той ми предложи и аз глупачката приех .. от тогава вс се оправи за известно време .. април се скарахме и скъсахме запоследно .. на един купон беше припаднал а аз плаках като за световно .. скарахме се с приятелите и се разделихме на 2 групи той остана с мен и внезапно започнахме да се държим като гаджета той ми каза че ме обича и го доказа но пак направих грешка и прецаках всичко .. и вчера ми каза че няма смис .. аз се разревах и до сега си мисля само за него а аз за него съм само изтория ..


Какво да направя да го оставя или да докажа че е всичко за мен моля ви помогнете ми .. : )) мерси предварително .. :-)

mArMaLaDkA
07-24-2010, 15:16
хОди се режи пак.

вие на по 12 ли сте, бе? :-o

PurpleGirl
07-24-2010, 15:34
Леле. :shock: Е какво очакваш да ти кажем ? Та вие нямате никакво бъдеще .. Лично мнение :?

VinDiesel
07-24-2010, 16:35
Е не със всеки изминал ден,все повече се наглеждам на простотия...

EndlessVoid
07-24-2010, 17:39
Ебати сапуна :shock: Мило момиченце, от все сърце ще ти предложа да си намериш някой свестен момък, който няма да ти припада, да те реже 10 мин след лека нощ, да ти говори колко много те "обича" и там тем подобните простотии...

П.С. Няма смисъл...

SmilezZz
07-24-2010, 18:01
Момиче,след толкова много скъсания - не разбра ли,че той просто си играе с теб..Казва,че те обича,целува те и след 10 минути ти пише смс,че късате..И това се повтаря така няколко пъти..
Въобще не осъзнаваш ли,че той няма никакви чувства към теб или поне аз така мисля..

И според мен няма смисъл да му доказваш,че е "всичко за теб"..

Намери си някакво свестно момче..

Smrazqvashta
07-24-2010, 18:13
Мисля , че като пораснете малко , ще сте по - наясно какво искате и двамата.

Torn
07-24-2010, 18:20
Леле егати филма просто , тъкмо си мислех че съм прочел всички простотии и ето още една ... no comment

Smile91
07-24-2010, 18:25
Момиче,след толкова много скъсания - не разбра ли,че той просто си играе с теб..Казва,че те обича,целува те и след 10 минути ти пише смс,че късате..И това се повтаря така няколко пъти..
Въобще не осъзнаваш ли,че той няма никакви чувства към теб или поне аз така мисля..

И според мен няма смисъл да му доказваш,че е "всичко за теб"..

Намери си някакво свестно момче..


Съглна съм с теб!! Просто го остави и повече не се занимавай с него!!

AnzaRe
07-24-2010, 19:28
Не става само с ядене,трябва и акъл.....

nefchi_bs
07-24-2010, 19:30
Аз му изгубих връзката :lol: Кой с кого,къде,кога не можах да запомня хахахах ужас ..

AnzaRe
07-24-2010, 19:32
Аз му изгубих връзката :lol: Кой с кого,къде,кога не можах да запомня хахахах ужас ..
То при толкова писане..... ко да се прави... ХД

Pepss1
07-24-2010, 19:36
"Всичко започна защото той харесваше най добрата ми приятелна а аз гаджето ѝ .. но и той не ми беше безразличен .. след известно време чат .. смс какво ли не започнах да го харесвам и забравих гаджето на най добрата ми приятелка" ;дд Нещо никаква логика не виждам ...

BaffaLsc
07-27-2010, 08:03
Момиче,след толкова много скъсания - не разбра ли,че той просто си играе с теб..Казва,че те обича,целува те и след 10 минути ти пише смс,че късате..И това се повтаря така няколко пъти..
Въобще не осъзнаваш ли,че той няма никакви чувства към теб или поне аз така мисля..

И според мен няма смисъл да му доказваш,че е "всичко за теб"..

Намери си някакво свестно момче..

BaffaLsc
07-27-2010, 08:06
Момиче,след толкова много скъсания - не разбра ли,че той просто си играе с теб..Казва,че те обича,целува те и след 10 минути ти пише смс,че късате..И това се повтаря така няколко пъти..
Въобще не осъзнаваш ли,че той няма никакви чувства към теб или поне аз така мисля..

И според мен няма смисъл да му доказваш,че е "всичко за теб"..

Намери си някакво свестно момче..

bratignat
07-27-2010, 08:41
Поне можеш да станеш богата. Напиши историята си на някое Южно Американско, филмово студио, за да я филмират.

Когато не стане веднъж - пробваш другаде. Когато ти направи гаден номер -игнорирай го, а не падай на нивото му.

Sofff
07-27-2010, 09:35
Остави го ... зависи каква грешка си направила все пак, но сама си отговори, мислиш ли, че имате бъдеще с този човек ?

Elenichkaa
07-27-2010, 10:34
кхъм...той си ходи и с други момичета,живее си животеца и когато стане напечено и вече си няма играчка тичка при теб да му избършеш сълзичките (нещо като мамче,ама не точно щото вие пък и се натискате).
....и после обществото не било болно.


не съвет,а ппросто изречения,приемай ги както искаш.

незнам с какви хора или 'човеци' общувате,но като чета ми идва да ги изтребя...

vesito13
07-27-2010, 10:52
Мисля , че като пораснете малко , ще сте по - наясно какво искате и двамата.Съгласна :)

sladur4etyYy
07-27-2010, 10:58
да ви имам и приятелите, и приятелствата, и гаджетата. харесвала гаджето на най- добрата си приятелка, която после тръгнала с твоя, а ти пък с най- добрия му приятел... изглеждаш ми супер ограничена, заедно с всички от компанийката ви. би ми било интересно да прекарам известно време с вас. :lol:

kloely
07-27-2010, 13:51
Късали сте и сте се събирали 1000 пъти и кой все виновен? Той! Очевидно нещо не е както трябва в цялата работа. Тоя момък те разиграва. Намери си някой свестен дето ще му пука за тебе, а не "Ми сега те харесвам", "днеска вече не те харесвам", "ама пак те харесвам", "ама не, не те харесвам". Някой, който няма да ти причинява толкова болка, че да се режеш. Тряа да продължиш напред и да не се оставяш да те разиграват.

DqVoLsKoJeLaNiE
07-27-2010, 14:04
Ами, вземете се разберете дали ще ходите или няма да ходите. Иди при него и му кажи да решава дали иска да ходите и дали има симпатии към теб или не..Ако каже не-не, голяма работа! Ако каже да, имай впредвид, че при следващото "Късаме" просто ей така подхвърлено, ще трябва да сложиш окончателен край на цялата сапунка, иначе ще изглеждаш като отчаяна, влюбена, загубена и неспособна да изпълни заканите си, а той ще се кефи, че може да късате и тръгвате когато поиска той и ти винаги ще ходиш след него, каквито и глупости да върши. Успех. :) :)

sasha_90
07-27-2010, 15:14
Спри тази игра на събиране и късане.Глупаво и смешно е.Играе си с теб-толкова е очевидно....

soul1199
07-27-2010, 16:45
и двамата сте много зле просто,също и кви приятелки имаш бе,да тръгнат с момчето,което обичаш,вашата връзка няма бъдеще

Bolux
07-28-2010, 11:14
Явно нямате бъдеще эаедно, ще си намериш по-добър и по-сериоэен човек эа теб

Vain
07-28-2010, 12:03
Искам те, не те искам. Детска му работа. Седнете и се разберете искате ли да сте заедно или просто ви доставя удоволствие да се наранявате взаимно.
Но лично според мен щом толкова пъти се е стигало до края, няма смисъл да се опитвате да поддържате нещо, което отдавна вече не съществува.

eminemfenka
07-28-2010, 12:28
Момиче,след толкова много скъсания - не разбра ли,че той просто си играе с теб..Казва,че те обича,целува те и след 10 минути ти пише смс,че късате..И това се повтаря така няколко пъти..
Въобще не осъзнаваш ли,че той няма никакви чувства към теб или поне аз така мисля..

И според мен няма смисъл да му доказваш,че е "всичко за теб"..

Намери си някакво свестно момче..

GossipGirl89
07-28-2010, 12:54
Момиче, зарежи тая сапунка. Въртиш се в кръг с него. Ако толкова много се обичахте до сега щяхте да сте направили и невъзможното, за да запазите връзката си, но вие късате постоянно, а след това се залъгвате, че всичко ще е наред и тръгвате отново... Просто явно не сте един за друг. Няма смисъл да продължавате и двамата да спирате напредъка си като се въртите в един такъв кръг. Сложете окончателно края и това е. Без повече тръгвания, сълзи и простотии

crazybebe
07-28-2010, 14:17
Има няколко вариянта :
1.Просто скъсайте веднъж завинаги,забрави го и си намери друг !
2.Или попитай го дали изобщо те харесва и да му дадеш последен шанс и ако се получи=получи,ако не=не ...

Според мен,ти не знаеш дали изобщо го харесваш и ти,но понеже ще останеш без гадже и за тва всеки път му приемаш ! Но незнам,ти си решаваш !!