PDA

View Full Version : модел ...



sExYbEbS
07-24-2010, 16:29
:)

anitapz93
07-24-2010, 16:31
Лично за тази агенция не съм чувала. Аз не съм от Варна и може би за това да не съм я чувала. Но ако имаш желание и имаш позволението на родителите ти, можеш да пробваш да продължиш с ревютата. Отиди в тази агенция или в друга и попоитай дали ще могат да те вземат като модел.

ameli
07-24-2010, 16:33
Ох, като почнете с тея модни агенции :-D 1во - трябват пари, много пари. 2ро - знаем какви манекенки се става наистина :-D Откажи се навреме :)

sExYbEbS
07-24-2010, 16:52
Ох, като почнете с тея модни агенции :-D 1во - трябват пари, много пари. 2ро - знаем какви манекенки се става наистина :-D Откажи се навреме :) защо ? на мен това ми е мечта от малка и као съм амбициозна не може ли пък да стане нещо :(

ameli
07-24-2010, 17:12
Агенцията не е много известна. От Варна съм, а не съм я чувала. Всички знаят, че в България трудно ще се реализираш. Не само ти, всички.

Парите са нужни за снимки, уроци как се ходи, бла-бла.. Ако ще те спонсорира някой - задължително ще трябва да преспиш с него. Едва ли това е мечтата ти. Ок, не е задължително, но ако искаш да 'успееш' - това е начинът.

Щом това е мечтата ти (на повечето момичета е), добре, не те съдя. Просто си учи, моделстването да ти е хоби, не цел в живота. :)

Little_Lady93
07-24-2010, 17:14
Ох, като почнете с тея модни агенции :-D 1во - трябват пари, много пари. 2ро - знаем какви манекенки се става наистина :-D Откажи се навреме :) защо ? на мен това ми е мечта от малка и као съм амбициозна не може ли пък да стане нещо :(

Пхахаха на баба ми хвърчилото... всичи малки и не толкова малки момиченца искат да са манекенки. И все пак може и да имаш данни.
Ако не ти е проблем би ли пуснала своя снимка?

LipSy
07-24-2010, 17:29
Ти си реши, дали ще станеш модел. Ние не можем да ти кажем, дали ще имаш успехи или ще въобще няма да ти провърви, защото нямаме кристална топка! :-D 8-) Ако толкова много искаш отиди, виж, заинтересувай се и готово! :P