PDA

View Full Version : Малко въпросчета...



love7
07-24-2010, 16:44
Здрявейте, от клуба по журналистика, който посещавам пиша на тема за свободното време на тийнейджърите - интереси, забавления и тн. Тъй като ми трябва по-широк кръг от хора, които да поразпитам, реших че това е най-подходящото място за това, защото така няма да разпитвам само хора от нашия град, а от цялата страна. По този начин материала ми ще бъде по-обективен. Та ето ги и въпросчетата на които се надявам д ми отговорите... :)

1. Как запълвате свободното си време?
2. Как се забавлявате?
3. Влияе те ли се по някакъв начин от приятелската група?
4. Одобряват ли вашите родителите приятелите ви и това което правите? Ако отговора е не, тогава какво искат да правите?

Много ви благодаря, че оделихте време за моята кратка анкета... :D

П.С: Няма да споменавам имена в материала... :-)

ilko0214
07-24-2010, 16:52
Здрявейте, от клуба по журналистика, който посещавам пиша на тема за свободното време на тийнейджърите - интереси, забавления и тн. Тъй като ми трябва по-широк кръг от хора, които да поразпитам, реших че това е най-подходящото място за това, защото така няма да разпитвам само хора от нашия град, а от цялата страна. По този начин материала ми ще бъде по-обективен. Та ето ги и въпросчетата на които се надявам д ми отговорите... :)

1. Как запълвате свободното си време?
2. Как се забавлявате?
3. Влияе те ли се по някакъв начин от приятелската група?
4. Одобряват ли вашите родителите приятелите ви и това което правите? Ако отговора е не, тогава какво искат да правите?

Много ви благодаря, че оделихте време за моята кратка анкета... :D

П.С: Няма да споменавам имена в материала... :-)
1. Попринцип рядко ми остава такова, иначе с спорт и PC
2. С приятели в парка или понякога на диско..
3. НЕ!
4. Ами мисля, че да, радват се, че спортувам редовно. :D

love7
07-24-2010, 18:16
Благодаря ти за отговорите...

SmilezZz
07-24-2010, 18:43
1. Как запълвате свободното си време?
Като се занимавам с нещо,което ми харесва - рисувам,слушам музика,спортувам..Излизам с приятели и т.н.
2. Как се забавлявате?
Най-яко е с приятели..Иначе в повечето време рисувам - това ми доставя удоволствие..И ме успокоява
3. Влияе те ли се по някакъв начин от приятелската група?
Имало е и такива моменти,но рядко се случва това
4. Одобряват ли вашите родителите приятелите ви и това което правите? Ако отговора е не, тогава какво искат да правите?
Да,в повечето неща,които правя - одобряват.. :D