PDA

View Full Version : Стрии... ;(



metal4ee
07-24-2010, 18:56
Значи знам че има много такива теми, но просто искам да бъда сигурна. Аз съм момиче на 14 години ии наскоро забелязах че имам стрии по дупето ии се вманиачих дали се виждат, как да спра или да намаля появата им иии дали ще мога да се пека на морето спокойно без да очаквам да остана на бели ленти. Вероятно са се появили от бързо отслабване, ноо най- много да съм смъкнала 3 кг ии не съм качвала. Мажа се с един крем за стягане на кожата на Ейвън иии утре ще си купя свинска мас. Ако може да отговорите на въпросите ми ще съм благодарна, защото съм се стресирала много .. така де много съм притеснителна :( :(

krokkrok
07-24-2010, 19:03
Ами стриите не хващат тен,така че ако искаш да имаш решението е изкуствения тен...След като стриите избледнеят не може да се заличат с нищо повече (ако някога купуваш кремове,за да правиш това - да кажа не си хаби парите)...Иначе крема спира появата на нови...Но трябва редовно да се мажеш с дълбоко хидратиращ или специален за тях.Сутрин и вечер.

goooood luck with it :-)

anonimchetou
07-24-2010, 19:11
какаовото масло помага за заличаването на стрии и също така се изпилзва за хубав шоколадов загар.