PDA

View Full Version : Връзка с женен мъж



viktoria92
07-24-2010, 19:25
Здравейте!
Искам да споделя с вас какво ми се случи, защото имам нужда от съвет, а не знам към кой да се обърна.Имам връзка с един мъж за който до скоро мислех, че е прекрасен човек. Запозна ни един общ приятел съвсем случайно.Срещаме се от 4м. всичко е много хубаво разбираме се, харесва ни да сме заедно, но преди две вечери се случи нещо което много ме изненада. В разговор между мен и приятеля който ни запозна разбрах, че мъжа с когото имам връзка е женен. Не знам какво да правя, много ми е неприятно, че е скрил този факт от мен, но и не мога да му кажа директно, защото не искам да злепоставям човека който ми е казал. Много съм объркана, никога дори за момент не съм предполагала, че има жена. Моля ви за съвет как да постъпя, мисля, че най правилно ще е да се разделим, но какво обяснение да му дам за това си решение.

AnzaRe
07-24-2010, 19:27
Ти на колко си?!??!!?

newman
07-24-2010, 19:28
Не си ли забелязала халка на пръста му?

mnogoznaikO
07-24-2010, 19:29
"viktoria92" -> трябва да е на 18 :)

AnzaRe
07-24-2010, 19:31
... и да е на 18 каква е работата да бъде с човек над 28 годишен.... малее... защо не си хване авторката някой с 2-3 год разлика....
и няя ли да е по-добре първо да разбере мах... всичко за човека отсреща....
Ей начи после момчетата сме мислили с долните глави пФ

Smrazqvashta
07-24-2010, 19:33
Как така какво да направиш ? Той те лъже и ти какво ? Ще му вярваш ли ? Сама си отговори , на твое място не бих се занимавала с такъв човек , колкото и да ми е приятно с него.

viktoria92
07-24-2010, 19:34
Ти на колко си?!??!!?
На 18г

mArMaLaDkA
07-24-2010, 19:34
Не си ли забелязала халка на пръста му?

Не е задължително, когато е женен, да носи халка. :)

Да не говорим, че мъжете само над 28 ли се женят? :lol:

Обясни му, че си разбрала за какво иде реч и нямаш желание да разваляш чужди семейства(примерно).
Такъв "прекрасен човек" и обяснения не заслужава. Женен, а се занимава с лолитки. Пълен шок и потрес.

viktoria92
07-24-2010, 19:35
Как така какво да направиш ? Той те лъже и ти какво ? Ще му вярваш ли ? Сама си отговори , на твое място не бих се занимавала с такъв човек , колкото и да ми е приятно с него.

Да,осъзнавам това, но толкова много го обичам....
Колкото до халката...няма такава.

AnzaRe
07-24-2010, 19:37
Да не говорим, че мъжете само над 28 ли се женят? :lol:

Тва под 28 години женене е чисто самоубийство....пък можеше преди това да разбере повече от него от посредникът не в последният момент :Д то не се знае какво още може да ти изръси XD

eleniii
07-24-2010, 19:38
xaxa питаш какво обяснение да му дадеш? :shock: факта,че е семеен е достатъчна причина той да се чуди какво обяснение да ти даде!!!!

Smrazqvashta
07-24-2010, 19:39
Как така какво да направиш ? Той те лъже и ти какво ? Ще му вярваш ли ? Сама си отговори , на твое място не бих се занимавала с такъв човек , колкото и да ми е приятно с него.

Да,осъзнавам това, но толкова много го обичам....

И какво обичаш в него мило момиче ? Та това са 4 месеца. Можеш ли да ми кажеш поне 3 неща , които той ти е ДАЛ или е НАПРАВИЛ за теб , които никое друго момче/мъж не е направил ? С какво си по специална ти ? Този човек те ЛЪЖЕ , мила. Ти си изтривалката , съжалявам за грубия термин , вечер се прибира при жена си и до нея спи , с нея ще празнува празниците. Недей да се увличаш толкова много и не позволявай да бъдеш използвана , имай достойнство ! Мъже много , ще намериш и по - добър , за който няма да се налага дори да питаш тук в този форум.

mArMaLaDkA
07-24-2010, 19:41
Неправилния потребител цитираш. :)

За мен женитбата като цяло е самоубийство, ама на, факт - хората се женят и на по 20-25-30-40-50...

AnzaRe
07-24-2010, 19:42
Неправилния потребител цитираш. :)

За мен женитбата като цяло е самоубийство, ама на, факт - хората се женят и на по 20-25-30-40-50...
откоето няма голям смисъл за 20 до 28 год.......факт не факт.... аве с 1 дума секи да си прави каквото си иска после той ще го сърба

Smrazqvashta
07-24-2010, 19:43
Точно това исках да цитирам Мармаладке защо да е неправилният потребител ? Ако визираш мен , разбира се. :oops:

mArMaLaDkA
07-24-2010, 19:45
Не визирах теб. :)

И прецаках темата на момичето, заради това, че ми е скука. 8-)

vaseto0o
07-24-2010, 19:48
Момиче ти си луда за връзване, не осъзнаваш ли че човека те изпозлва за разнообразяване? Както и да е, нормално е мъж в по напреднала възраст (минал тийн годините отдавна) който е женен от няколко години да иска да има сексуална връзка с младо 18-20 годишно свежо момиче, може би аз бих искал също :)

viktoria92
07-24-2010, 19:51
Момиче ти си луда за връзване, не осъзнаваш ли че човека те изпозлва за разнообразяване? Както и да е, нормално е мъж в по напреднала възраст (минал тийн годините отдавна) който е женен от няколко години да иска да има сексуална връзка с младо 18-20 годишно свежо момиче, може би аз бих искал също :)

Знам осъзнавам колко съм луда, обичам го и много ме боли, че ме е излъгал...
Трябва да го оставя, но ми е трудно.

Smrazqvashta
07-24-2010, 19:54
Как може въобще да обичаш човек , който само се възползва от теб и те лъже ? И каква обич може да е това ? :o

justonegirlwithonehope
07-24-2010, 19:57
Как може въобще да питаш какво да правиш.Той те прави на пълната шматка вече 4 месеца, а ти искаш да бъдеш деликатна.Божее . .

VinDiesel
07-24-2010, 20:06
Вметни му тактично ,че си го видяла с жена и го питай "Да не си женен случайно".Моето мнение е,че ти си му развлечение,бягай от него,нямаш бъдеще....

zornicata
07-24-2010, 20:58
бягайте от женените мъже,не си усложнявайте живота!Но тези на които им се е случило да имат връзка с женен мъж казват,че на сърцето не се заповядва.А на жените,които са с женени мъже ще кажа само,че винаги когато има проблем в един брак той е проблем от двама,а не както ще ги убеждава мъжа,че жена му е еди каква си и затова и изневерява-не се лъжете,там някъде една женица страда заради вас и егоистичния си мъж и вие трябва да сте същия егоист,за да го причинявате на някого.Малко се увлякох,но това ми е болна тема,защото имам опит в това отношение и знам какво е-гадно е! :x

UrbanLegend
07-24-2010, 21:04
Авторке,не се ври между шамарите. ;)Не продължавай с тоя,че ти ще си патиш

zority7
07-25-2010, 05:58
ще ти е трудно,но нямаш избор ,трябва да го оставиш

viktoria92
07-25-2010, 06:19
ще ти е трудно,но нямаш избор ,трябва да го оставиш

Да, днес смятам да приключа тази връзка.

Niakoitam
07-25-2010, 06:51
Поредният тъп, смотан, педерастичен олигофрен, които го сърби пишката и гледа само как да се прочеша. Срам ме е ще съществуват такива хора от моят пол, които даже имат наглостта да се наричат и мъже. Зарязвай го и не се чуди изобщо, защото ще затъваш все повече и повече. :-x

Nakadah
07-25-2010, 07:09
Всезнаиковци, той НЕ Я ЛЪЖЕ!!! Тя не е питала дали той е женен при което следва че ТОЙ НЕ Я ЛЪЖЕ! Просто е крил някой съществен факт от живота си...

Много го обичаш? Току що си разбрала че човека срещу тебе не е бил искрен с тебе и ти го обичаш? Нека позная, ти си от тая дето си прекарва времето в Амор?

Какъвто и съвет да дадеме ти няма да го приемеш защото вътрешно искаш той да остави другата... Ем ходи му го кажи бе...

viktoria92
07-25-2010, 07:32
Всезнаиковци, той НЕ Я ЛЪЖЕ!!! Тя не е питала дали той е женен при което следва че ТОЙ НЕ Я ЛЪЖЕ! Просто е крил някой съществен факт от живота си...

Много го обичаш? Току що си разбрала че човека срещу тебе не е бил искрен с тебе и ти го обичаш? Нека позная, ти си от тая дето си прекарва времето в Амор?

Какъвто и съвет да дадеме ти няма да го приемеш защото вътрешно искаш той да остави другата... Ем ходи му го кажи бе...

Не искам да остави жена си. Неприятно ми е заради скрития факт. Ако беше споделил с мен никога нямаше да се стигне до тук. И да, обичам го...тъпо е ама.....

Niakoitam
07-25-2010, 07:42
Всезнаиковци, той НЕ Я ЛЪЖЕ!!! Тя не е питала дали той е женен при което следва че ТОЙ НЕ Я ЛЪЖЕ! Просто е крил някой съществен факт от живота си...

Много го обичаш? Току що си разбрала че човека срещу тебе не е бил искрен с тебе и ти го обичаш? Нека позная, ти си от тая дето си прекарва времето в Амор?

Какъвто и съвет да дадеме ти няма да го приемеш защото вътрешно искаш той да остави другата... Ем ходи му го кажи бе...

Не искам да остави жена си. Неприятно ми е заради скрития факт. Ако беше споделил с мен никога нямаше да се стигне до тук. И да, обичам го...тъпо е ама.....

Тъпо е да. И я си представи щом след 4 месеца мислиш така как ще мислиш евентуално след бая повече време.
А Nakadah...чисто и просто си я е излъгал. Прикрил истината. Глупости на търкалета. Ти с всеки, които тръгваш ли го питаш първо дали е женен.

П.П.Към авторката. Радвай се че ще имаш честта да разбиеш едно семейство. Не че ако не си ти няма да е друга де, но какво да се прави такива са "милите и свестни" пичове.

7227
07-25-2010, 07:46
яко те върти.и аз имах подобна "връзка",4овека ме лъга няколко месеца ,след това разбрах,4е е женен и дори има дете :shock: целта е само една-разнообразие в леглото му!

Nakadah
07-25-2010, 08:16
След 4 години Български език няма да има, а новото поколение е все по-тъпо и по-тъпо...

Лъжа е когато ти ме питаш дали съм пил кола вчера и аз кажа НЕ при положение че съм пил. Когато ти не ме питаш дали съм пил кола вчера и аз не ти кажа НЕ Е лъжа!

7227
07-25-2010, 08:23
Всезнаиковци, той НЕ Я ЛЪЖЕ!!! Тя не е питала дали той е женен при което следва че ТОЙ НЕ Я ЛЪЖЕ! Просто е крил някой съществен факт от живота си...

Много го обичаш? Току що си разбрала че човека срещу тебе не е бил искрен с тебе и ти го обичаш? Нека позная, ти си от тая дето си прекарва времето в Амор?

Какъвто и съвет да дадеме ти няма да го приемеш защото вътрешно искаш той да остави другата... Ем ходи му го кажи бе...
ако той имаше сериозни намерения към нея..нямаше да скрие този съществен факт от живота си.

Nakadah
07-25-2010, 08:26
^^ някой да зацепи, разгеле!!!

Съвет към авторката: Ако наистина смяташ че си готова да го зарежеш се обади на жена му и и разкажи всичко!

ThePowerOfLove
07-25-2010, 08:26
Бягай от тази връзка..по-добре :?

anonymous708973
07-25-2010, 08:28
Скриването на истината също е лъжа. :)
Едно е да скриеш, че си пил кола, но е съвсем друго да скриеш, че си женен.

Авторке, не знам какъв съвет да ти дам... Питай го защо е скрил. Не вярвай на клишета, че бракът им не върви и прочее. Най-безопасното за теб е да забравиш за него... Но при някои хора инстинктът за самосъхранение е силно претъпен. :wink:

Niakoitam
07-25-2010, 08:34
След 4 години Български език няма да има, а новото поколение е все по-тъпо и по-тъпо...

Лъжа е когато ти ме питаш дали съм пил кола вчера и аз кажа НЕ при положение че съм пил. Когато ти не ме питаш дали съм пил кола вчера и аз не ти кажа НЕ Е лъжа!

Абе я не ми се прави много на ти с българският език ако обичаш. И почти съм сигурен че съм по-голям от теб.

Я колко лесен начин за измъкване имало значи. Да, и аз на 100% подкрепям че е по добре да премълчиш отколкото да излъжеш ако не искаш да кажеш истината, но някои си го използват това за вратичка като гореспоменатия тип. И какво при положение че се занимава с нея и даже няма и халка...какво да му каже. "Хъх извинявай, не че нещо ама ей така просто от любопитство да си попитам...Абе ти женен ли си и някога през живота си бил ли си женен". Да не говорим че ако този "мъж" не беше тъпо копеленце, което гледа само как да се прочеша и ако поне малко го ебеше за семейството му, а не разчиташе на това да се крие и пред семейството си и пред новото си гадже щеше да каже:' Абе съжалявам, но ей така информативно да знаеш, аз си имам семейство и няма смисъл да се занимавам с други" Голям пич няма що. Да, понякога може да премълчиш вместо най-нагло да излъжеш, но когато премълчаването се използва по подобен начин то си е с чист статут на една голяма и мазна лъжа. Сети ли се сега бе грамотният. :)

7227
07-25-2010, 08:41
^^ някой да зацепи, разгеле!!!

Съвет към авторката: Ако наистина смяташ че си готова да го зарежеш се обади на жена му и и разкажи всичко!
е за какво да му разваля семейството? Дори и да разкаже на жена му,те едва ли ще се разделят.Това е много долна лъжа от негова страна,вижда,4е тя хлътва и си премъл4ава,за добрата кауза.
Вие правихте ли нещо с него,имали ли сте интимност???

WaterLilly
07-25-2010, 08:53
^^ някой да зацепи, разгеле!!!

Съвет към авторката: Ако наистина смяташ че си готова да го зарежеш се обади на жена му и и разкажи всичко!
е за какво да му разваля семейството? Дори и да разкаже на жена му,те едва ли ще се разделят.Това е много долна лъжа от негова страна,вижда,4е тя хлътва и си премъл4ава,за добрата кауза.
Семейството му вече си е развалено, след като е бил готов да изневерява. Би било подло да лъжат така жената. Ти нямаше ли да искаш да ти кажат на нейно място? Пък дали ще се разделят или не си е тяхна работа.

7227
07-25-2010, 09:14
Наистина е така,семейството е развалено.Тези неща са много сложни,много.Аз споменах,4е имах такава връзка и като разбрах това седнахме да поговорим и той ми каза да имам търпение,ще я остави....минаха 5 години от тогава :-D Добре,4е с времето се оправих,времето лекува вси4ко.Ама това,4е не и е казал е много подло и не може нищо добро да се о4аква от този 4овек.

Whoopdedoo
07-25-2010, 09:21
Кой знае още колко неща крие... http://i28.tinypic.com/2w680bb.jpg

mynichka
07-25-2010, 09:28
добре бе, за тези 4 месеца..ти не се ли усъмни в нещо ?

s3nsual
07-25-2010, 09:42
Как може въобще да питаш какво да правиш.Той те прави на пълната шматка вече 4 месеца, а ти искаш да бъдеш деликатна.Божее . . +1

viktoria92
07-25-2010, 11:08
добре бе, за тези 4 месеца..ти не се ли усъмни в нещо ?

Не, винаги е бил на разположение, смс посред нощ разговори посред нощ остава при мен цялата нощ...нищо не съм заподозряла.

7227
07-25-2010, 11:27
lol ти не си го заподозряла,ами жена му не го ли е заподозряла :shock: цяла нощ да стои с теб...

Nakadah
07-25-2010, 11:28
добре бе, за тези 4 месеца..ти не се ли усъмни в нещо ?

Не, винаги е бил на разположение, смс посред нощ разговори посред нощ остава при мен цялата нощ...нищо не съм заподозряла.

И за тези 4 месеца ти никога не си ходила у тях? И дори не е ставало на въпрос? :lol: :lol:

viktoria92
07-25-2010, 12:08
добре бе, за тези 4 месеца..ти не се ли усъмни в нещо ?

Не, винаги е бил на разположение, смс посред нощ разговори посред нощ остава при мен цялата нощ...нищо не съм заподозряла.

И за тези 4 месеца ти никога не си ходила у тях? И дори не е ставало на въпрос? :lol: :lol:

Да, никога! Винаги той ме е търсил. Идвал е у нас...ходили сме насам натам. Не сме от един град и не ми се струваше за ненормално това.

babygirl00
08-01-2010, 22:05
:? :? :? :? :?

Shamrock
08-02-2010, 01:43
Картинката тук (http://icedata.eas.ualberta.ca/L7_orthos/Devon/Devon_2000_band8.jpg)

Moderated by LadyDi

LadyDi
08-02-2010, 06:16
Първо, само на мен ли не ми се хваща вяра на тая тема? Не може ти 4 месеца да имаш връзка с някого и да не се усетиш, че нещо не е както трябва. Едва ли е бил способен да излиза по всяко време, да си вдига телефона и т.н.
Второ, след като си разбрала, че е женен, как изобщо ти минава през главата да оставаш с него. Нима би била доволна да си "втората", другата?
Млада си, не си губи времето.

И накрая - каква беше тази глупост, че да се жениш под 28 е самоубийство?

F4ence
08-02-2010, 08:03
Зарежи го ... не се замисляй изобщо.... незаслужа , а и за това време не може да твърдиш че го обичаш... той те лъже. Но все пак се овери че той наистина е женен .... , може да кажеш че си го видяла с нея е такива работи ... но не си длъжна да му даваш обеснение, този щом е женен , и даже да тръгне с теб, може даже да ти изневерява !!!

Sasha2k8
08-02-2010, 13:06
[quote=Nakadah]Всезнаиковци, той НЕ Я ЛЪЖЕ!!! Тя не е питала дали той е женен при което следва че ТОЙ НЕ Я ЛЪЖЕ! Просто е крил някой съществен факт от живота си...

Много го обичаш? Току що си разбрала че човека срещу тебе не е бил искрен с тебе и ти го обичаш? Нека позная, ти си от тая дето си прекарва времето в Амор?

Какъвто и съвет да дадеме ти няма да го приемеш защото вътрешно искаш той да остави другата... Ем ходи му го кажи бе...
ако той имаше сериозни намерения към нея..нямаше да скрие този съществен факт от живота си.[/quote
+1.....
Не си заслугава да продължаваш тази връзка...

sasha_90
08-02-2010, 13:34
Не ми се вярва толкова време да те е лъгал и да не си се усетила.И как изобщо се съгласяваш да излизаш с мъж,който е от друг град?Такива връзки винаги са съмнителни.Трябва да си много наивен ли,глупав ли,не знам,че да вярваш сляпо.

soul1199
08-02-2010, 15:28
за кво да се притесняваш,той трябва да се притеснява,че не ти е казъл,по-добре го зарежи