PDA

View Full Version : помогне те моля ви



sokola95
07-24-2010, 19:48
мале писна ми харесвах едно момче обаче моят приятел ми а открадна и сега той е в гърция и имам възможност да действам защитавах момичето но тя не ми обърна внимение и се оказаче най-добрата ми приятелка лагала че сме гаджета и сега баткото на тоя дето набих да защита момичето ме наби и аз го излах че ще викна някви да го набият и сега няма кой да извикам да го набие и пак ще ме набие как да реша проблема въпреки че ас сам виновен знам че не обясних много добре проблема си и не пиша много добре но помогне те моля ви

remix1912
07-24-2010, 19:50
Чай ся.Праскал си момчето,ама после си защитавал момичето нещо не разбрах.

SmilezZz
07-24-2010, 19:55
Само аз ли не схванах нищо ? :(

Valento
07-24-2010, 20:13
мале писна ми харесвах едно момче обаче моят приятел ми а открадна и сега той е в гърция и имам възможност да действам защитавах момичето но тя не ми обърна внимение и се оказаче най-добрата ми приятелка лагала че сме гаджета и сега баткото на тоя дето набих да защита момичето ме наби и аз го излах че ще викна някви да го набият и сега няма кой да извикам да го набие и пак ще ме набие как да реша проблема въпреки че ас сам виновен знам че не обясних много добре проблема си и не пиша много добре но помогне те моля ви

Щом си излъгал заставаш срещу него,и няма да му се даваш...като малък не са ли ти казали ваще че лъжата не е хубаво нещо...понеси си последствията от "голямата ти уста"!

krizko
07-24-2010, 20:15
Бате, имам един съвет към теб - недей мисли за побой. Вземи научи се да пишеш, че си пълна скръб, сериозно ти говоря. Имам и още един съвет - кажи на учителката ти по български език да се самоубие.

Та сега по темата - пълна каша. Почти нищо не се разбира, а от това, което прочетох, разбрах, че си набил някого и сега баткото му иска да те бие, защото си заплашил, че няк'ви ще го бият, прав ли съм?

elito0o0o0
07-24-2010, 20:32
Моляя?

Моля се все някога да спрат да се раждат дечица, които после да бъдат превръщани в малоумници.

Ryapoff
07-24-2010, 20:39
Моляя?

Моля се все някога да спрат да се раждат дечица, които после да бъдат превръщани в малоумници. Да се чудиш после, дали сами стават малоумни, дали взимат пример от другите членове на семейството?

По темата: Пич, сега ще ядеш бой. После сам ще си решиш к'ва ще я къдриш. Един въпрос: Как точно защити момичето? От какво?

sokola95
07-25-2010, 06:50
Сега ще пробвам да обясня значи бях на гости и като се върнах най добрата ми приятелка ме излага че едно момче е набило момичето което аз харесвам и аз го набих момчето но след тва батко му дойде и стана лошо за мен и сега разбрах че съм набил момчето не защото е закачало момичето което харесвам а най добрата ми приятелка и най добрата ми приятелка е лагала че сме гаджета и сичко стана заради нея

sokola95
07-25-2010, 06:52
Не съм малоумен просто бях излаган от най-добрата ми приятелка а до правописа пиша с фонетика затова е така

krizko
07-25-2010, 06:59
Ами сега си разбрал каква всъщност е "най-добрата" ти приятелка. Можеш да пробваш да обясниш на баткото и на момчето, че е станало недоразумение и да им се извиниш и ако са разбрани, всичко ще свърши. Ако не - ще ядеш бой.

EsteticLoff
07-25-2010, 09:21
Ти момичето или момчето харесваш :lol: :lol:

WaterLilly
07-25-2010, 09:35
Виж нещо:

.

Това се нарича точка. Знам, че изглежда много сложно, ама няма да се плашиш, лесно е - слага се между две отделни изречения.

sokola95
07-25-2010, 09:36
начина да се разбера с тях няма да стане щото са тапи селяндури и на мен не ми е за боя ами как да се утарва от подигравкитенали ги излагах че ще ги бият едни и сега като не дойдат ше ме спукат от подигравки

danibebi
07-25-2010, 10:05
Офф хайде най-после се научете да пишете,бееееееее.. :-x :-x Неграмотник. :-x

Nafarforii
07-25-2010, 10:30
:razz:



Хващай един бокс и ги почвай.

krizko
07-25-2010, 11:14
Да си мислил преди да лъжеш, бе. Кажи му така:
- Виж, станало е недоразумение. Най-добрата ми приятелка ме е излъгала и аз се ядосах много. Не постъпих правилно. Няма смисъл да ангажирам хора като аз съм виновен.
И би трябвало всичко да се оправи.

Ryapoff
07-25-2010, 15:32
начина да се разбера с тях няма да стане щото са тапи селяндури и на мен не ми е за боя ами как да се утарва от подигравкитенали ги излагах че ще ги бият едни и сега като не дойдат ше ме спукат от подигравки Пич, ако те излизат тъпи селяндури, когато ги сравняваш със себе си - леле. Трябва да са бавноразвиващи се бре. И аз пиша на фонетика между другото. На този можеш да му се извиниш, а подигравките ще ги търпиш. Постъпваш като тъпак, ще се държат с теб като с такъв. Просто, а?

teodorakehaiova
08-10-2010, 13:10
Виж нещо:

.

Това се нарича точка. Знам, че изглежда много сложно, ама няма да се плашиш, лесно е - слага се между две отделни изречения.


хуахауахахауа :D :D тва ма разби .. ама е мн вярно дано да го е запомнил .. горкия човечец .. 8-) 8-) :D :D

bebe7o
08-10-2010, 13:19
Виж нещо:

.

Това се нарича точка. Знам, че изглежда много сложно, ама няма да се плашиш, лесно е - слага се между две отделни изречения.


хуахауахахауа :D :D тва ма разби .. ама е мн вярно дано да го е запомнил .. горкия човечец .. 8-) 8-) :D :D


Плюс това като си решил да се правиш на много голям и на много отворен, сега не само, че ще те тупат , ми и ще те подиграват. Като ти е толкова акъла така е. Те хората са казали : "Каквото си надробил, такова ще сърбаш."

Cveti097
08-12-2010, 16:59
Само аз ли не схванах нищо ? :(

Определено не си само ти.. нищо не схванах. Първо има некво момче а после некво момиче ... аре оточнисе ;) !!!

chester849
08-12-2010, 19:00
Чай ся.Праскал си момчето,ама после си защитавал момичето нещо не разбрах.

:shock: :shock: :D :D :D

venelinka
08-13-2010, 08:30
Първо, научи се да пишеш, защото почти нищо не ти се разбира. А по темата каквото си си надробил, това ще сърбаш. Забъркал си голяма каша, правил си се на много отворен и ще трябва да понесеш последствията от действията си - може да се наложи да ядеш бой и да понасяш подигравките след това.

sunsunsunsun
09-07-2010, 08:42
Само аз ли не схванах нищо ? :(

аз също : :razz: :D
харесвах си едно момче обаче моят приятел ми а открадна :lol: нещо обърква половете ми се струва

awerw
09-07-2010, 09:12
мале писна ми харесвах едно момче обаче моят приятел ми а открадна и сега той е в гърция и имам възможност да действам защитавах момичето но тя не ми обърна внимение и се оказаче най-добрата ми приятелка лагала че сме гаджета и сега баткото на тоя дето набих да защита момичето ме наби и аз го излах че ще викна някви да го набият и сега няма кой да извикам да го набие и пак ще ме набие как да реша проблема въпреки че ас сам виновен знам че не обясних много добре проблема си и не пиша много добре но помогне те моля ви
:lol: :razz: