PDA

View Full Version : Незнам какво е ;x



pussucetka
07-24-2010, 20:56
Здравейте ! Днес сутринта като се обличах за басейна и забелязах на гърдите мии около зърната да имам едни много малки линийки .. някаквии розовии .. стоятт като стрий .. Майка ми ми каза, че са капилярии .. Вие имали ли сте такъв проблем ? :(

xoxodessitoo
07-24-2010, 21:20
Понеже виждам, че никой досега не ти е отговорил ще съм първа! 8-) Най - вероятно го пише по другите теми, но нищо. Преди около 2 години имах същият ,,проблем". Това е от растежа и е нормално (в зависимост от възрастта ти). Получава се при рязко нарастване на гърдите, при което кожата се опъва и през нея прозират капилярите или се появяват стрии. Не се безпокои. Ще ти мине след известно време. :)

WaterLilly
07-25-2010, 08:57
Аз ги имах същите преди време, при това бяха плашещо видими, но се махат с времето. :)

pussucetka
07-25-2010, 11:11
Многооо ви благодаряя :-) :-)

Rory
07-25-2010, 16:33
Мда и аз мисля, че няма повод за притеснения. Ако все пак искаш .. можеш да отидеш на лекар просто така .. за консултация. :) Но мисля, че няма нужда. ;)

male91
07-25-2010, 21:32
тези "линийки" могат да се появят в различни части на тялото,
на мен лично ми се появяват доста често на рамената -> от пренатоварване :}

sladkosbatko
07-25-2010, 21:49
Ако са стрии, има специални препарати за тренирането им. Препоръчвам да отидеш на лекар за всек ислучай, че има слуач мислим едно, а се оказва много по-лошо. Вържи си гащите да ти е мирна главата и без това ако си ученичка и лятото не работиш, няма да е кой знае каква загуба на време

nespasqema
07-27-2010, 14:35
Няма повод за притеснение.. с времето се махат...

theexplorer
07-28-2010, 11:02
Оправи си заглавието Не знам се пише отделно :-o
А иначе по темата..няма повод за притеснение..в пубертета е нормално при бързо развитие..а ако се появят стрии,препоръчвам ти да си вземеш някакъв крем,защото една приятелка точно от бърз растеж и се появиха доста и седи много много грозно :? :(