PDA

View Full Version : Отговорете ми



7227
07-24-2010, 21:02
Този въпрос може да ви се стори глупав,ама... разберете ме.Зна4и от 13 дена съм само на плодове и зелен4уци,не съм се теглила,но може би 7,8кг ги смъкнах.Въпроса ми е следният,днес ми бе 13-тия ден от тази така нар.диета,оба4е по едно време ми прилуша много,стана ми лошо,и работата не ми е лесна ииии... ядох.Ядох хляб и други калори4ни неща.. и се наядох.Казах си така и така ям,поне да се наям :D Това наяждане пре4и ли ми? Смисъл от утре пак си продължавам само на плод и зелен4ук,просто днес се изкуших и от утре си продължавам.Пре4и ли това,ще надебелея ли от това ядене днес?Ако от утре си продължа същият режим ще продължавам ли да свалям? Извинявам се,моля отговорете ми :-)

CupcakeMonster
07-24-2010, 21:08
Боже още 1 откачил анорексик..Пречи ти главата моето момиче :)
Сега след като си се наяла си качила всичките килограми да знаеш..а и не пий вода,щото от нея най-много се дебелее..И след няколко дни спри и зеленчуците и плодовете,все пак не са ти нужни. :)

SummerDream
07-24-2010, 21:08
Еми извинявай, ама си направила супер тъпо нещо..13 дена ядеш само зеленчуци/плодове и най-накрая решаваш да се нахвърлиш на най-калоричните неща..еми, не се прави така..или ще спазваш някъкъв режим, или не..Принципно е нормално да ти стане лошо и да ти прилошее, щом ядеш само това..яж по-леки храни..Не е полезно за самия организъм един ден да не ядеш почти нищо, а на другия да натъпчеш с всичко всевъзможно..

7227
07-24-2010, 21:14
знам 4е е така,направих грешка,просто ви питам пре4и ли? знам 4е от едно ядене няма да наддам 8 кг ама все пак... :oops:

HexGirl
07-25-2010, 05:33
това което си направила е можело да коства не само килограми а и здравето ти .
Една позната на майка ми почина заради поздобна глупост. Спазваше един подобен режим с съвсем малко хранене един ден и прилошало паднало и кръвното и личния и лекър и казъл да изяде мако пържен дроб . Жената починала защото когато един организъм свикне да кара на режим почти без храна и изведнъж му дадеш много храна той отказва.
Затова след подобни режими има захранвания

s1NNer
07-25-2010, 05:49
Смотлоо помисли за организма си .. ВРЕДНО е да се свалят много килограми за кратко време .. почват всякакви болести .. такива болни мозъци като тебе бол .. един приятел за 2 месеца свали 30 килограма и сега все по болници виси .. еййй мислете малко с тея глави и стига сте се комплексирали, че сте дебели!!! Извинявам се за грубия език ама малко поне се замисли .. ще си наебеш жестоко организма ако продължаваш да ядеш само това.

MissChocolate
07-25-2010, 06:00
Винаги съм била на мнение, че диетите са абсолютно ненужни.
Не знам дали си чувала за йо-йо ефект. Той се получава АБСЛОЮТНО винаги,когато спреш диета.
И затова.. тя не е решение.
И егати.. толкова ли не можете да си мръднете гъза, да отидете, да спортувате и да махнете излишните килца,че все диета ви е на акъла.

Все пак.. тръгнала си по грешен път,тръгнала си. Не те спирам. Информирай се повече. Чичко Гугъл знае всичко.. и за диетки, и за захранвания след диетки, и за тлъсти, и за кокалести, и за дебеланки,и за анорексички. Необятен е!

7227
07-25-2010, 07:42
Не мога да разбера защо така обиждате и се нахвърляте?4овек ви пита нещо ,а вие..недейте така,моля ви.Зна4и аз спортувам,за това свалям толкова бързо килограмите,тренирам професионално шосейно колоездене,ако ви говори нещо.Защо сте толкова озлобени,направих грешка хора,а вие ме изкарвате луда анорекси4ка! Недейте така!

j_adore2
07-25-2010, 08:02
Щом тренираш професионално би трябвало да знаеш,че всеки спортист има нужда от калории,които да изразходва.Не може само с плодове и зеленчуци.
Не знам на колко години си,но със сигурност организмът ти има нужда от калории,с които да се развива.Не прави грешката да продължаваш така - първо е вредно за здравето,почваш да припадаш,второ каквото и да погълнеш трудно ще се храносмила и ще качваш повече килограми от колкото си свалила.
Организмът има нужда от белтъчини,мазнини,въглехид рати,не само от витамини,но в умерени количества.Не гледай само колко калории пише,че е едно нещо.Просто се храни здравословно :)

7227
07-25-2010, 08:12
Благодаря ти :) На 21 год съм.Знам ги тези неща,които написа,но при нас не трябва да си над еди си колко килограма,колкото си по-слаб,толкова е по-добре в колоезденето.Инъ4е ги знам тези неща,4е са така..ама :oops:

streamers
07-25-2010, 09:28
Омг! Нормално е да ти прилошее при положение, че си лишила организма си от толкова важни за него съставки. А и тази твоя "диета" рано или късно няма да издържиш на нея и ще се върнеш и към другите храни и ще дойде ефекта на йо йот-то. като нищо ще си върнеш килограмите, които си свалила. А в случая това, че ни издържала едва ли толкова ще навреди на "режима ти", а само доказва че този начин е абсолютно глупав. Само рискуваш да си навредиш на здравето, нищо няма да постигнеш. Като цяло диетите са най-глупавият начин за сваляне на килограми. А и щом спортуваш не виждам смисъла да се подлагаш на чак толкова зверски методи за отслабване. Истината е спорта.

7227
07-25-2010, 09:39
Благодаря!Ще наблегна пове4е на тренировките и пове4е няма да рискувам да си съсипя организма! Благодаря ви за мненията :)

LipSy
07-25-2010, 10:29
Вместо да ядеш само зеленчуци и плодове можеш да наблегнеш с тренировките както са ти казали по-горе. Плодовете и зеленчуците са полезни, но и вредни, защото те НЕ съдържат абсолютно всички витамини, от които организма ти се нуждае. Трябва да се яде от всичко по малко, а не 13 дена да слабееш и после да припадаш и след това да се натъпкваш пак...Просто това, което си направила е супер безмислено!!!

streamers
07-25-2010, 12:48
Вместо да ядеш само зеленчуци и плодове можеш да наблегнеш с тренировките както са ти казали по-горе. Плодовете и зеленчуците са полезни, но и вредни, защото те НЕ съдържат абсолютно всички витамини, от които организма ти се нуждае. Трябва да се яде от всичко по малко, а не 13 дена да слабееш и после да припадаш и след това да се натъпкваш пак...Просто това, което си направила е супер безмислено!!!
чак пък абсолютно никакви витамини доста изсилено ....съдържат, но не достатъчно

zwezda88
07-25-2010, 12:58
намери си хубава балансирана диета, която включва всички нужни вещества , за да не ти прилошава и да си разваляш режима на хранене. Но ти си направила най - нередното и вредно - сама да си измислиш режим и диета която всъщност не включва нищо друго освен целулоза

s1NNer
07-25-2010, 17:45
Ако наистина тренираш би трябвало тези неща да ги знаеш, а не да правиш такива глупости ..

7227
07-25-2010, 19:18
Знам ги... Ама нещо ми става,голяма мания стана това отслабване... :shock: