PDA

View Full Version : Проблеми с гърлото.,



Rory
07-25-2010, 16:20
Хора помагайте!.. по принцип не боледувам често.. но в началото на тази година всяка седмица съм болна.. не знам вече какво да правя и къде да ходя. Проблема е следния .. силно зачервено гърло с гной по ЦЕЛИТЕ сливици (Не само на някои места) .. ужасни болки, загуба на глас, настроение, виене на свят, умора.. простоо УЖАС!
Ходила съм при стотици лекари..вие знаете как са лекарите в БГ - 10 лекаря - 1000 мнения,.
едни казват, че развивам абцис, следователно трябва да ми ги цепят..
други, че сливиците са за вадене,.
трети, предписват само антибиотици и инджекции едно след друго.. не мога да продължавам с антибиотици, черния ми дроб стана на каша! Не искам да ги вадя, (не съм лекар), но не мисля, че ще се оправя така.
Казвайте някакви домашни лечения ли .. не знам и аз .. всичко съм пробвала вече (включително лайка) но..за момента помага, след 2 дни пак е на лице ангината ;(
Писна ми да се тровя с лекарства! Или поне ако е така..да са ЕФИКАСНИ!
Благодаря предварително..

mlakniwe
07-25-2010, 16:22
А сливици имаш ли! И аз много буледувах, но откакто ми махнаха и 3-те сливици преди 4-5 години много рядко буледувам :) Ако имаш задължително ги извади!

Rory
07-25-2010, 16:25
нали това казвам.. че имам и искат да ми ги махат някои лекари. Мисля, че това е краен случай вече.. все нещо може да се направи. То ако е трябвало да се махат тия сливици е нямало да ги има.. При всички организми е различно, при теб може да е помогнало..при мен да навреди. Затова не искам да стигам до там въобще..
А не знам и какво да взимам вече.. не знам дали имуностимулантите ще помогнат..