PDA

View Full Version : Нещастен



ceci
07-25-2010, 18:30
Ужасно съм нещастен незнам какво да правя несъм имал гадже и нямам ,нисък съм и никое момиче неме харесва . чувствам се самотен и недoоценен какво да правя сякаш целия живот е срещу мен.

UNITED
07-25-2010, 18:41
Като за начало се научи да пишеш :(

radeberger
07-25-2010, 18:54
Както виждам от начина ти на писане , не си много голям . Има време . ;)

wali00
07-25-2010, 19:05
Може да мислиш, че целия живот е СРЕЩУ теб.. Но замисли се.. Целият живот е и ПРЕД теб.. Предполагам не си много голям => все някога ще си хванеш гадже.. Бъди по-малко самокритичен.. Стегни се :)

MissChocolate
07-25-2010, 19:13
Точно пък такъв депресиран тип.. момичетата не харесват особено.
Стягай се,пич.

DaemonBoy
07-25-2010, 19:44
От самосъжаление, мърморене и отчайване смисъл няма, братле! Стягай се! Захващай се с някакъв спорт, усети кой ти се отдава и ще се издължиш(баскетбол, волейбол). Футболът също малко или много спомага.

petia955
07-26-2010, 07:38
Човек, нали в другата си тема каза че имаш гадже? Кво стана с нея а?! Нищо чудно че нямаш, остави ръста ти и си помисли дали ако продължаваш да лъжеш някога ще си намериш гадже :x:x



:shock: :shock:
сьжалявам ще си останеш така :razz:

п.с...по висока съм от теб с 20 :D
трудно ще си хванеш момиче

as gaje 4e si imam imam si no prosto iskam pomo6t :) :

SmilezZz
07-26-2010, 09:02
Ти нямаше ли гадже бе ?
Както и да е...Със самосъжаление нищо не става..Вземи се в ръце и направи някаква промяна,която да те направи щастлив..
Занимавай се с нещо,което ще ти достави удоволствие..

KumchoValcho
07-26-2010, 09:10
Повиши самочувствието си като за начало.
И спри да се приемаш като жертва - жертва си единствено на самия теб. Живота не е срещу теб, ти го правиш такъв.

Между другото, моля да ми отговориш : Защо искаш да имаш гадже? :)

xxKiFlA
07-26-2010, 09:42
:shock: :shock:
сьжалявам ще си останеш така :razz:

п.с...по висока съм от теб с 20 :D
трудно ще си хванеш момиче

as gaje 4e si imam imam si no prosto iskam pomo6t :)


Ужасно съм нещастен незнам какво да правя несъм имал гадже и нямам ,нисък съм и никое момиче неме харесва . чувствам се самотен и недoоценен какво да правя сякаш целия живот е срещу мен.

:razz:


ахаххаахахаха бях ли права аз....бях :? :? :?

ceci
07-26-2010, 10:50
Повиши самочувствието си като за начало.
И спри да се приемаш като жертва - жертва си единствено на самия теб. Живота не е срещу теб, ти го правиш такъв.

Между другото, моля да ми отговориш : Защо искаш да имаш гадже? :)Еми искам да осета и аз лубовта от противоположния пол . Ако имам тази вазможност ще се опитам да се чуства като няи- невероятното момиче на светут . за да мога да намеря огунят в сурцето си и в неиното .

EsteticLoff
07-26-2010, 11:34
ужс.. преди да си търсиш гадже се научи да пишеш, че ако трябва да и пишеш СМС или някое писмо / :razz: / момичето ще се отчая :? :-x
Ако си печен, ръстът няма да ти е проблем ;)

ceci
07-26-2010, 11:40
ужс.. преди да си търсиш гадже се научи да пишеш, че ако трябва да и пишеш СМС или някое писмо / :razz: / момичето ще се отчая :? :-x
Ако си печен, ръстът няма да ти е проблем ;) нямам българси на компутара и за туи не са ми правилни думите от англиски ги превеждам на български

EsteticLoff
07-26-2010, 11:44
Хубуу бе какво ми се обясняваш ... айде късмет с гаджетата и се стегни ;)

KumchoValcho
07-26-2010, 11:57
ами ето къде ти е проблвам - ти искаш да усетиш любовта от друг човек, искаш друг човек да те накара да се чувстваш обичан, защото ти сам не се обичаш.

Обикни себе си първо. :) И нещата ще се наредят.

miskaprizZ
07-26-2010, 12:32
Не се отчайвай , а относно любовта spox тя идва когато най-малко очакваме.... :) :)

radiinkaa
07-27-2010, 14:25
щом си не нещастен...умирай :grin:

monchoy
07-27-2010, 14:39
бе тъй ти се струва...
може би те харесват много момичета...
които са притеснителни и ги е срам дати го кажат...
бъди по- наблюдателен и може би...ще намериш момиче което те харесва... 8) 8) 8)

fatrat
07-27-2010, 14:42
бе оставете човека намира бе! той ако е решил да се реже-да се реже кво го спирате! :-o

danibebi
07-27-2010, 19:12
Само на мен ли на ебавка ми намирисва? :?

ceci
07-27-2010, 19:57
Само на мен ли на ебавка ми намирисва? :?

Не значи че на някои живота е гаден е ебавка

shNz
07-27-2010, 21:32
Да, трудно се живее в този свят на материялното, когато не притежаваш нищо, което да те кара да си мислиш, че си щастлив. Най-важно е да знаеш, какво всъщност искаш. В твоя случай - Искаш да имаш гадже, или да не бъдеш нещастен? Не е нужно да си висок, за да си щастлив, не е нужно да си красив, за да бъдеш обичан. Ако си на мнение, че любовта е единствения път към щастието, грешиш. За да изпиташ удволетворение и наслада от живота, трябва да имаш цел, да се стремиш към самоусъвършенстване. Помни, че никога не е късно да откриеш истинското, безграничното щастие. Само човек, живал на дъното може да види истинската красота на гледката от върха.

Любовта не винаги е щастие. Тя е болка, страдание, воля, смирение, един безсмислен проблем на човека, който я изпитва. Проблем, които само ограничените духом хора не могат да разрешат. Тя носи много повече страдание от колкото радост. В повечето случай е породена от любопитство и търсене на нови усещания и това я прави безкрайно банална.
Влюбването е чувство, което отминава. То е като алкохола, а човек изтрезнява от него. Взаимната любов е безинтересна, тя е усещане с което се свиква и с времето се превръща в нещо бледо и отегчаващо, понякога дори досадно. Чуждата любов ни показва, че егоизма е неизбежно заложен в човешката природа.
Любовта е ненужно осложнение на простите ситуаций, тя взима много а в замяна дава нищо освен краткотрайни усещания, които са привлекателни за слабите хора. Но само човек, научил суровия урок от това да бъдеш влюбен е способен да разбере това. Човек трябва да е пожелал да умре, за да разбере колко хубав е животът.

Djuff
07-28-2010, 18:54
Пич недей се депресира.Има хора на по 40 години където не са виждали цици на живо камоли гаждже да са имали.Ти сигурно си на 13, 14 год. живота е пред теб.Така като се сдухваш гаджето от небето няма да падне.Ако си дебелак - тръгвай на фитнес,ако си космат - обръсни се сложи си гел ала, бала прилепнали дънки розови блузки, оскубани вежди - кифличоците си падат по такива. ;) Аре късмет :P

KumchoValcho
07-28-2010, 19:16
Ако си дебелак - тръгвай на фитнес,ако си космат - обръсни се сложи си гел ала, бала прилепнали дънки розови блузки, оскубани вежди - кифличоците си падат по такива. ;) Аре късмет :PТочно от такива глупави начини на мисленето много хора страдат
"Кифличоците" може да си падат по квото искат, защо трябва еди-кой си да се старае да се хареса на който и да било, освен на себе си?


Недейте да се променяте заради другите! Това е най-голямата грешка. :)
Приемете недостатъците си и ги обикнете. Тогава и другите ше ви харесат.

Siqna99
07-28-2010, 20:41
"оскубани вежди"
Не го прави супер педалско е .. зависи от вкуса на момичето но според мен е много грозно мисля че момчето трябва както се вика да е силната половинка не някав оскубан женчо..апък любовта както казаха сама идва.. :)

danibebi
07-28-2010, 21:07
Само на мен ли на ебавка ми намирисва? :?

Не значи че на някои живота е гаден е ебавка

Имах предвид,че в предишна тема казваш,че си имаш гадже,а в тази,че никога не си имал.Това имах предвид.

Smrazqvashta
07-28-2010, 23:48
Послушай вълка, много истини ти каза. Няма да се повтарям.

SnEjAnKa1912
07-29-2010, 02:25
:razz:

radiinkaa
08-04-2010, 18:24
аз на теб не ти ли казах да умираш... :grin:

male91
08-04-2010, 21:25
Както виждаш в подписа ми, не беше тук правилното място да си пуснеш темата, но така и така вече си го направил :}
Моя съвет е да не се компексираш, имам приятел също нисък, с коремче, леко е черничък, но за сметка на това според мен - НЯМА РАВЕН !
Просто ми пълни душата този човек, от както се запознахме много ми се промени мисленето.
Прост пример: Вървим си ние 2мата и гледаме едни момичета и му викам ей тая с розовото доста хубавичка изглежда, и той ми вика "иди я заговори ве", аз му викам "Абе неее сякаш малка ми се струва" ии той ми каза само "ЕЛА С МЕНЕ"(осети, че си търся оправдания ..:D) отиде при момичетата почна да ги заговаря запознахме се иии така иии като се замисля изобщо не беше трудно, не му пука от нищо на момчето.
Замисли се много добре - колкото повече мислиш -> толкова по-зле !
Отиваш при момичето казваш и здравей усмихваш се приветливо иии с думи от рода дали искат да се запознаят с теб.
Аз съм по-комплексиран от моя приятел, но какво да се прави уча се от него -> евалата на момчето !!!
Бъди пич !!!!!!!!!!!!!!!!!