PDA

View Full Version : козметик- кола маска



eleniii
07-25-2010, 18:37
Ходите ли на козметик и какви части от тялото си обезкосмявате? една приятелка иска да отиде за интимните части,но много я е срам.Има ли момичета,които са ходили и как мислите дали всяка козметичка се занимава с тази част от тялото ? :)

Nadelina
07-25-2010, 18:40
Всяка козметичка се занимава с "тази част от тялото". И няма нищо срамно, жената всеки ден вижда "тази част от тялото".

j_adore2
07-25-2010, 18:41
Аз ходя за ръце и крака.И да всяка козметичка чисти интимни части,няма нищо срамно,нито ще си първата нито последната :)

LipSy
07-25-2010, 19:15
Всяка козметичка се занимава с интимните части на тялото на една жена. Нормално е като за 1-ви път момичето да се срамува. Аз все още не съм ходила на козметик за тази работа, но си мисля скоро време да отида. 8-) И мен ме е срам, но все някога трябва да се престраша. Щом хората са измислили това почистване на тялото чрез колата маска, значи е нормално! :)

valentinadr
07-25-2010, 19:50
Естествено,че всяка казметичка обезкосмява тригалника.Няма нищо срамно.Аз ходя от време на време,но попринцип се обезкосмявам сама в къщи с течна кола маска Джанкар,но когато нямам време си ходя на
козметик и изобщо не се притеснявам.

eleniii
07-26-2010, 14:04
да ви попитам какви са тия кола маски дето и вкъщи могат да се използват и как ?също каква е разликата между топла и студена ,и течна.извинявам се,но не съм наясно. :)

valentinadr
07-26-2010, 14:32
[quote]да ви попитам какви са тия кола маски дето и вкъщи могат да се използват и как ?също каква е разликата между топла и студена ,и течна.извинявам се,но не съм наясно. [quote]
Ами кола маска Джанкар се продава в аптеката.Аз лично използвам течната.С нея става по-бързо и лесно струва към 2 лв.Загрява се на водна баня.В кутиката има специална лента режеш я на малки лентички и деистваш.
П.С. Не ти препоръчвам студената с нея става много бавно и резултата не е толкова добър

mArMaLaDkA
07-26-2010, 14:59
И да, ако си с двете леви, не е препоръчително сама да си правиш кола маска на такова деликатно място. Първо пробвай да си обезкосмиш краката в домашни условия с течната кола маска, после продължавай нататък. Такива гадости можеш да си причиниш, ако не знаеш как да действаш...

valentinadr
07-26-2010, 16:26
+1 да и това е вярно

lidilidi
07-28-2010, 17:04
Естественно, че всяка козметичка се занимава с обезкосмяване на триъгълника (дори и прически правят) Аз на козметичка 1 г., но само за ръце и крака, на триъгълника си ги махам сама в къщи (пак с кола маска)

RainbowGirl
07-28-2010, 18:17
Всяка козметичка се занимава с интимните части. А за срама, той е само в началото, но ако много я е срам.. някои козметички ти дават специални гащички, за да не се притесняваш толкова. Те са като от хартия или нещо подобно. :)

П.с. Не мога да разбера защо някои винаги казвате: "Една приятелка", а всъщност те е срам да кажеш, че е за теб. Е, точно сега не съм мн сигурна дали е за теб или за приятелката ти, ама доста хора правят така. :?