PDA

View Full Version : Антифен тема : Метъл и рок.



Ape
07-25-2010, 20:26
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?

adelina1996
07-25-2010, 20:28
Ами... да.

Макар че има някои, които само крещят безсмислено. Но са доста малко на фона на повечето велики гласове.

Ape
07-25-2010, 20:38
Не знам но , квото и да ми казвате за мене тея 2-те нямат никво бъдеще :shock:

TheNewReligion
07-25-2010, 20:43
Ами... да.

Макар че има някои, които само крещят безсмислено. Но са доста малко на фона на повечето велики гласове.

AcrossYourFace
07-25-2010, 20:50
Само аз ли мисля, че си нереално тъп и изтръпнал?

Ape
07-25-2010, 20:55
Само аз ли мисля, че си нереално тъп и изтръпнал?

Ооооо колко си прост, има ли смисал?
Ходи във "фен темата" И си бий чикий там.
Тука е за хатери, а не за олигофрени като теб :-)

Tempest
07-25-2010, 20:59
Не знам но , квото и да ми казвате за мене тея 2-те нямат никво бъдеще :shock:

окей, нека е така - за тебе нема бъдеще, щото никога няма да ги прослушаш и си кон с капаци, вглъбен само в електронното...


грешно си си съчинил, че викат... ето ти пример, че не крякат/викат/пищят/сумтят и подобни :)

http://www.youtube.com/watch?v=bWSxELGNShk

айде покажи ми точно коя секунда вика :)

то не може само "туп-ц туп-ц"...

AcrossYourFace
07-25-2010, 21:11
Не знам но , квото и да ми казвате за мене тея 2-те нямат никво бъдеще
:lol:
Жалък си, шлЯдък :-)

ecstazy
07-25-2010, 21:14
Ти си ебати якия хейтър бе. Зациклил си здраво. Първо изобщо не си запознат с тея работи и самата тема го доказва. Второ, щом не си запознат, не прави антифен тема. То поне да си имаше причина,бе. Крещели безсмислено, според теб Дет и Блек метъла примерно всичко ли е?! хаухаауауахухаухуа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: смЕх бе, голям смЕх ще падне тука, от сърце ще се смея.

totalmk
07-25-2010, 21:46
http://store.picbg.net/pubpic/C7/B5/740550ec223cc7b5.gif

tWiLigHtgIrL
07-25-2010, 22:41
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?
не си единствен 8-) ноо няма да си изказвам пълното мнение за тази "музика" че иммам чуството че накрая ще се появи тема -Анти фен тема tWiLigHtgIrL :lol:

iLovePussyJuice
07-25-2010, 23:04
на тоя са му дали вместо амфет нафталин с кадмий :lol:

GracelessIsDumb
07-25-2010, 23:31
бе рока у хубаво нещо..ама като се стигне до наркотици, пиянства, убийства не бева така..иначе е яко да свириш на китара или да си рокер ли кво е там рокаджия етц 8)

BrainlessROCKBABY
07-26-2010, 08:15
Само аз ли мисля, че си нереално тъп и изтръпнал?

Ооооо колко си прост, има ли смисал?
Ходи във "фен темата" И си бий чикий там.
Тука е за хатери, а не за олигофрени като теб :-)
не знам дали ще намериш други ХАТЕРИ :P
ии не ми слагайте музика в кавички, защото направо намерихте на коя музика да се присмивате..пф :D

Ape
07-26-2010, 08:22
Ти си ебати якия хейтър бе. Зациклил си здраво. Първо изобщо не си запознат с тея работи и самата тема го доказва. Второ, щом не си запознат, не прави антифен тема. То поне да си имаше причина,бе. Крещели безсмислено, според теб Дет и Блек метъла примерно всичко ли е?! хаухаауауахухаухуа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: смЕх бе, голям смЕх ще падне тука, от сърце ще се смея.


Пъро ако някой трвябаа да е жалък си ти :D
Те причините са ясни... но трявба да имаш малко ... ;)
И приципно, нямам нищо против нито един стил ,но никога не съм траел метъл, рок г/д мога :)
+ Метъл-а за мене, е супер агресивната музика което не ми допада
+ Знаеш ли че са изпозлали ," Black/Death Metal" за мъчение?
http://www.youtube.com/watch?v=joEAb_y7ZYA
Това нормално ли е? За мене е ....


@Tempest, глава режи ако смяшташ че слушам само електронна :)
слушам много jazz, reggie и понякога малко hip-hop , bigbeat.
+ Ок тая песен горе-долу ми допадна

ecstazy
07-26-2010, 08:30
Мдам, аз съм жалка тъпа нечистоплътна наркоманка, която се ... със всеки само за да има пари да си купи малко хероинче :-D ти си жалкия, защото ми пускаш песен на Dimmu Borgir. 1. те рок ли са? 2. За теб това ли е целия метъл? Наясно ли си колко 'поджанра" метъл има? май не а? ехехехее, зациклилия, кефиш ме, честно :razz: ебаси хейтъра си , доказваш го. И к'во като се е използвал за мъчение? Изобщо не ми пука. Да ти имам и яката причина, достатъчно неграмотен си относно тази музика и си мислиш, че Дет и блек метъла са единствения метъл на света, всички, които го слушат са жалки наркоманчета, а рока явноо се причислява към дет и блек метъла, а? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ape
07-26-2010, 08:42
Мдам, аз съм жалка тъпа нечистоплътна наркоманка, която се ... със всеки само за да има пари да си купи малко хероинче :-D ти си жалкия, защото ми пускаш песен на Dimmu Borgir. 1. те рок ли са? 2. За теб това ли е целия метъл? Наясно ли си колко 'поджанра" метъл има? май не а? ехехехее, зациклилия, кефиш ме, честно :razz: ебаси хейтъра си , доказваш го. И к'во като се е използвал за мъчение? Изобщо не ми пука. Да ти имам и яката причина, достатъчно неграмотен си относно тази музика и си мислиш, че Дет и блек метъла са единствения метъл на света, всички, които го слушат са жалки наркоманчета, а рока явноо се причислява към дет и блек метъла, а? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Хахахха абе аз ако съм на "хероинче" ти на кво си ?
И баааш на там отива рок-а ! Умно момиче си умно,
Сега щото си жалка ти казвам да се разкараш от темата, :)

EsteticLoff
07-26-2010, 08:43
Офф бе какво значение има :?
Закфо кът си фен на един стил трябва да плюеш някой си друг стил музика :-o
А и никой те кара да слушаш метъл/рок и еди кфо си

ПП: Айде бегай да си слушаш хауса ;)

TrustNobody
07-26-2010, 08:48
:shock: аз съм в шок....МЕКО КАЗАНО. :(

ecstazy
07-26-2010, 08:49
Ти май верно си зациклил. Няма да ти коментирам смотаното мнение. Да, рока отива към дет метъл. Не се очудвай ако примерно Ac/dc започнат да крещят. Хатер, нема се махна от тука. Просто си толкова ЗЛЕ, че ме караш да се смея на жалките ти мнения. Ооооох, ама то е трудно да се спори с идиоти нали знаеш? :) Метъла изобщо не е агресивна музика, т'ва че ти си малоумен и си мислиш че Dimmu Borgir е единствената метъл група и че са рок, не е мой проблем. Най-великите балади на света са метъл балади. И най-жалките чалгари го знаят т'ва. Затова всяка втора кифла може да ти каже, че знае кои са Металика и тяхната велика песен Nothing else matters. Ама ти явно си по-зле и от онея.. Просто мога цял ден да те храня, защото ти си ИДИОТ и нямаш достатъчно мозък, за да ме затапиш. Айде, аз ще си пусна мооята агресивна "музика", ще поотрепя 2-3 човека, ще шмръкна няколко дози хероин и ще се върна за да прочета твоето велико мнение :-)

totalmk
07-26-2010, 08:50
Разбрахме, че не харесваш метъла, ама на рока какво му е ?

wali00
07-26-2010, 09:13
Разбрахме, че не харесваш метъла, ама на рока какво му е ?

абсолютно.. :?


може би пък бърка двата стила.. или по-точно ги смесва.. :-D

Farbat
07-26-2010, 10:05
1.Ако ми намериш една РОК песен в която крещят/викат/пищят те признавам честно !!!!
2.само дет и блек метъл ли са ? нали знаеш че има десетки поджанрове и те са толкова различни, че си нямаш на представа ....
3.тва е музиката с най-смислените текстове..
4.кой те е излъгал, че който слуша метъл или рок трябва да е наркоман или някъф там ..
5.http://www.youtube.com/watch?v=oJEN9b7lW7Q ^^^ Метъл
6.http://www.youtube.com/watch?v=-4P3qVCfij8 ^^^ Рок..
7.Смешен си ..
:-({|= :-({|= :-({|=

LadyDi
07-26-2010, 10:28
Малко са ти годинките, момче, прекалено малко... Това те оправдава до някъде :)

UNITED
07-26-2010, 10:49
Ами по принцип не слушам рок и метъл но има някои (рок) песни които ме кефят. :D
Twisted Sister-were not gona take it :grin: :smt002
Например :D
Ама уния дето викат като на умряло ако ги слушам поне 5 минути и после ще съм за психиатрията :D
Нищо лично към феновете,ама който слуша подобни "песни" не е наред с главата... :shock:

LadyDi
07-26-2010, 11:36
Ами по принцип не слушам рок и метъл но има някои (рок) песни които ме кефят. :D
Twisted Sister-were not gona take it :grin: :smt002
Например :D
Ама уния дето викат като на умряло ако ги слушам поне 5 минути и после ще съм за психиатрията :D
Нищо лично към феновете,ама който слуша подобни "песни" не е наред с главата... :shock:
Давате определения за стил, който не разбирате.
Аз ако се заслушам за повече от 5 минути в някое техно или транс, или там не знам как ги наричате тия звуци, и започвам да блокирам... Същата история. Тоя бил за психиатрията, оня за не знам къде си... тъпа работа е да сипвате епитети с големия черпак.

UNITED
07-26-2010, 11:42
Ами по принцип не слушам рок и метъл но има някои (рок) песни които ме кефят. :D
Twisted Sister-were not gona take it :grin: :smt002
Например :D
Ама уния дето викат като на умряло ако ги слушам поне 5 минути и после ще съм за психиатрията :D
Нищо лично към феновете,ама който слуша подобни "песни" не е наред с главата... :shock:
Давате определения за стил, който не разбирате.
Аз ако се заслушам за повече от 5 минути в някое техно или транс, или там не знам как ги наричате тия звуци, и започвам да блокирам... Същата история. Тоя бил за психиатрията, оня за не знам къде си... тъпа работа е да сипвате епитети с големия черпак.
Да съм споменавал някъде,че слушам техно или транс или не знам си к'ви тъпотии ? :razz: К'во ми пука,слушай к'вото искаш и аз ще слушам к'вото искам,метъла е ужасна "музика" която слушат само ненормалните депресирани и откачени идиоти !!!
Рок-а е друго нещо ;)
Не ме интересува кой какво мисли,аз мисля така 8)
НИКОГА не съм казвал,че рок-а е музика в която се крещи,wtf ? :D

Farbat
07-26-2010, 11:49
Ами по принцип не слушам рок и метъл но има някои (рок) песни които ме кефят. :D
Twisted Sister-were not gona take it :grin: :smt002
Например :D
Ама уния дето викат като на умряло ако ги слушам поне 5 минути и после ще съм за психиатрията :D
Нищо лично към феновете,ама който слуша подобни "песни" не е наред с главата... :shock:
Давате определения за стил, който не разбирате.
Аз ако се заслушам за повече от 5 минути в някое техно или транс, или там не знам как ги наричате тия звуци, и започвам да блокирам... Същата история. Тоя бил за психиатрията, оня за не знам къде си... тъпа работа е да сипвате епитети с големия черпак.
Да съм споменавал някъде,че слушам техно или транс или не знам си к'ви тъпотии ? :razz: К'во ми пука,слушай к'вото искаш и аз ще слушам к'вото искам,метъла е ужасна "музика" която слушат само ненормалните депресирани и откачени идиоти !!!
Рок-а е друго нещо ;)
Не ме интересува кой какво мисли,аз мисля така 8)
НИКОГА не съм казвал,че рок-а е музика в която се крещи,wtf ? :D
МЕТЪЛА е ужасна музика и край точка така трябва да :lol:
има 871328947128974 поджанра и всеки е различен сам по себе си как така метъла кой метъл дет, блек, дарк,емо,алтернътив и т.н.
или викаш където има китари тъпо е :lol:

mishkaa
07-26-2010, 12:10
1.Ако ми намериш една РОК песен в която крещят/викат/пищят те признавам честно !!!!
2.само дет и блек метъл ли са ? нали знаеш че има десетки поджанрове и те са толкова различни, че си нямаш на представа ....
3.тва е музиката с най-смислените текстове..
4.кой те е излъгал, че който слуша метъл или рок трябва да е наркоман или някъф там ..
5.http://www.youtube.com/watch?v=oJEN9b7lW7Q ^^^ Метъл
6.http://www.youtube.com/watch?v=-4P3qVCfij8 ^^^ Рок..
7.Смешен си ..
:-({|= :-({|= :-({|=
любими са ми ^^

както и да е супер фенка съм на рок музиката ..нз как ги свързвате изобщо двата стила? ;\ метъла не е музика за мен :) говоря за групи като "Cradle of filth" примерно..

и не си прав ! имат бъдеще и то голямо поне извън България ..защото тук явно преобладава ******* население ..

Lancelot
07-26-2010, 12:32
http://www.youtube.com/watch?v=ObidHByfasI

Сънувах как избивам цяло училище с дечица..


А с това... направо избих цяло училище с дечица.. утре ще ме пишат по вестниците.... peace

http://www.youtube.com/watch?v=1UUYjd2rjsE&feature=avmsc2

Farbat
07-26-2010, 12:57
1.Ако ми намериш една РОК песен в която крещят/викат/пищят те признавам честно !!!!
2.само дет и блек метъл ли са ? нали знаеш че има десетки поджанрове и те са толкова различни, че си нямаш на представа ....
3.тва е музиката с най-смислените текстове..
4.кой те е излъгал, че който слуша метъл или рок трябва да е наркоман или някъф там ..
5.http://www.youtube.com/watch?v=oJEN9b7lW7Q ^^^ Метъл
6.http://www.youtube.com/watch?v=-4P3qVCfij8 ^^^ Рок..
7.Смешен си ..
:-({|= :-({|= :-({|=
любими са ми ^^

както и да е супер фенка съм на рок музиката ..нз как ги свързвате изобщо двата стила? ;\ метъла не е музика за мен :) говоря за групи като "Cradle of filth" примерно..

и не си прав ! имат бъдеще и то голямо поне извън България ..защото тук явно преобладава ******* население ..
Ами точно ..двата стила нямат нищо общо, но според хората,които слушат чалга примерно щом има китари значи е метъл и край..
Аз също изобщно не харесвам Метъл, в който крещят и викат..
но не всички метъл песни са такива ..Алтернътив метъл например тва е супер яката музика... музиката,текстовете,самите изпълнители..
А най-смешното е това, че каза че тази музика няма бъдеще ахаха коя музика има бъдеще чалгата ли ? Жалко че в българия повечето хора слушат чалга и некви фешън хаосчета и такива... рока и метъла може би имат най-голямо бъдеще и ще бъде хубаво и хората в България да го осъзнаят това вече...

http://www.youtube.com/watch?v=bLzDJK-UJrQ :-({|=

Tempest
07-26-2010, 13:03
метъла не е само блек и дет, по дяволите... чуйте малко alternative metal и пак говорете, че викат и крещят..

Аре, ти или верно си мноо зле или си адски гига-квазизле... наистина си нямаш работа, нямаш никаква идея защо го мразиш, какви са ти причините (ако можеш да кажеш нещо смислено, защото досега си казал пълни глупости)... копеле слушал съм и блек, слушал съм мелъдик метъл, хеви, траш.... това не ме прави наркоман, по простата причина, че не смятам да си скапвам организма... дори не пуша... уау, не съм метъл, нали?

Айде, кажи ми сега нещо съвсем не по темата, съвсем без смисъл и ми кажи да не ти пиша в темата (което няма да спазя).. Давай, ти си!

EarthShaker
07-26-2010, 13:31
автора е толкова тъп, че заслужава да му направя хейт тема на него.

слушаш REGGIE, a? просто се самозакрий и скачай в някой кладенец.. потресен съм

BlackaTBW
07-26-2010, 13:38
Авторе, дори Уикипедия разграничава стиловете повече от теб (а там не са много добри на тая тема да ти кажа).

А половината от разбирачите се изложихте достатъчно с примерите, които сте дали, спрете се вече.

iLovePussyJuice
07-26-2010, 13:39
bullet for my valentine и three days gays
якоооо

AcrossYourFace
07-26-2010, 14:06
Колкото е тъп автора, толкова и "компетентни" мнения има по темата :?

elito0o0o0
07-26-2010, 14:09
Авторът е голям разбирач без покритие. 8)

starburst
07-26-2010, 15:46
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?
напиши името на някоя песен в google добави lyrics накрая и после виж дали просто крещят...

Mar7i
07-26-2010, 17:14
Чули сте 2 песни и коментирате :?
http://www.youtube.com/watch?v=Nba3Tr_GLZU&feature=related - викали били как ли пък не. Чуй какъв глас, какъв инструментал!
Не се друсам и не убивам хора - какъв метъл съм аз :shock:
П.П. дори цигари не пуша

Paramour
07-26-2010, 17:38
Авторът е голям разбирач без покритие. 8)

Farbat
07-26-2010, 17:54
Чули сте 2 песни и коментирате :?
http://www.youtube.com/watch?v=Nba3Tr_GLZU&feature=related - викали били как ли пък не. Чуй какъв глас, какъв инструментал!
Не се друсам и не убивам хора - какъв метъл съм аз :shock:
П.П. дори цигари не пуша
А !!!! Не те е срам как няма да се дрогираш и да пушиш къв метъл си ти :lol: :lol: ;д Иначе уникалната песен .. !!!

обаче усети разликата
http://www.youtube.com/watch?v=eRpvDSSuRL0
:D

GracelessIsDumb
07-26-2010, 17:59
само не разбрах за кво се карате в тая скапана тема
един дол дренки сте всички

Edelea
07-26-2010, 18:46
хмм човека е антифен ми хубаво секи си слуша квото му харесва няма нищо лошо.. :D но...значи като гледам сички антифенчета дето са се събрали тук явно нищо не знаят за метъла...което всъщност е нормално те от къде да знаят и кво изобщо ги инт...нали не са метъли :D и затова е тъпо когато нищо не разбираш да се отваряш тука и да се праиш на големия познавач... :-D хубаво не ти харесва ми не го слушай тогава кво си тръгнал да ми праиш антитема за нещо което не разбираш а после викаш че System of A Down горе-долу са ти допаднали..е те са метъл група да ти кажа само.. :-D иначе според мен проблема като гледам е тва че слагате абсолютно всички стилове метъл(които са наистина многоооо) под един знаменател обаче не схващам пък кво общо има и рока в момента с групите за които ти говориш..които както забелязах са Dimmu Borgir и подобни предполагам...е ще ти кажа че те са блек метъл а има толкова много жанрове и поджанрове дори и аз не ги знам всичките а слушам почти всякакъв метъл...но тва няа значение...мисълта ми е като знаеш само за блек метъл и че се убивало на него и тн кво си тръгнал сичко да го "сливаш" в едно..пък даже и рок :D :D :D :razz: просто ... блек и дет метъла да не са единствените жанрове бе като не разбирате кво се праите че знаете много за метъла ...е то като почнете тука да "разсъждавате" си личи кой знае и кой не...ето дадоха ти няколко "песни" както пишат ХАТЕРИТЕ :razz: явно и английски не знае човека ... тъъъ кажи де ето тези песни които са тук имат ли нещо общо с тази която ти си дал... Dimmu Borgir - Progenies Of The Great Apocalypse... няма нищо общо с Bullet For My Vallentine- Curses и Three Days Grace - Never Too Late .... и знаеш ли що...защото метъла не е само блек и дет и не във всеки стил се крещи пък и да се крещи човека си пее и то смислени неща за разлика в текстовете на...някои стилове музика... на тебе просто антитемата траа да ти е против блек/дет метъл а не всякакъв метъл пък и рок даже 8-)
ето ти една песен групата се води алтернатив рок/метъл ... може да видиш текста за да прочетеш какви безсмислени неща "крещи" вокала...
Breaking Benjamin - You
прави си изводите пич нищо не разбираш от метъл и рок...да дет и блек не са от най предпочитаните или приятните..но не са единствените така че моля ти се...не се прави че знаеш много...моля те излагаш се...

Nithael
07-26-2010, 19:18
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?
Само аз ли мисля, че си олигофрен? о0

UNITED
07-26-2010, 19:28
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?
Само аз ли мисля, че си олигофрен? о0

Подписа и аватара ти нямат много общо... 8) :razz:

Farbat
07-26-2010, 19:37
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?
Само аз ли мисля, че си олигофрен? о0

Подписа и аватара ти нямат много общо... 8) :razz:
И аз това гледах :lol: :lol: :lol:

LadyDi
07-26-2010, 19:45
Стига сте обиждали.

Paramour
07-26-2010, 19:46
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?
Само аз ли мисля, че си олигофрен? о0

Подписа и аватара ти нямат много общо... 8) :razz:
И аз това гледах :lol: :lol: :lol:

верно ;д :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

acidblaze
07-26-2010, 20:24
Е, айде сега Хейтъри и тру метъли/рокаджии, ако всички слушахме едно и също нямаше да е интересно, нали? :smt011 А колкото до автора.. Еми пич не си наясно.. На всички ни е писнало да се занимаваме с такива като теб, така че.. ае PEACE :)

dontcare
07-26-2010, 20:28
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?
Само аз ли мисля, че си олигофрен? о0

да бе, и на мен ми е супер странно като почнат да ми философстват,като нямат грам представа.и аз не разбирам от някои видове музика,съответно не философствам,щот знам ,че има и по-разбиращи. :D и аз така като кажа ,че слушам металика и т.н ме гледат все едно ще ги изям ,пък всъщност не слушам много агресивни неща (: абе кво се разправяме тука,видяло се е ,че няма да разберат ,че /dtДимо Боргир не са представители на метъл музиката,както и Три Дейс Грейс не са на рока.
вземете примерно по-старите неща като металика,айрън мейдън,ейсидиси,блек сабат,дейп пърпъл..а колко още моа да си изброявам .. :wink:

Tempest
07-26-2010, 21:29
вие осъзнавате ли, че автора може просто да е направил тая тема и в момента да седи и да чете мненията с ей такъв фейс:
http://theunemployedblog.files.wordpress.com/2010/02/trollface_hd.jpg

elito0o0o0
07-26-2010, 21:58
вие осъзнавате ли, че автора може просто да е направил тая тема и в момента да седи и да чете мненията с ей такъв фейс:
http://theunemployedblog.files.wordpress.com/2010/02/trollface_hd.jpgНе знам авторът дали чете к`во са писали с такъв фейс, но аз със сигурност го правя!

loliii
07-27-2010, 09:01
Аз не харесвам метъла. Рок обичам да слушам, особено старите рок балади. Но съм се отвратила толкова от метъла покрай ония торби с мазни коси и грозни дрехи, наречени "метъли", че просто имам предразсъдъци към тази музика. А и всичко, което съм слушала от тая музика, е само "уаааааа". И не ми обяснявайте, че нищо не разбирам и че не съм запозната, защото не е задължително да знам хиляда песни наизуст, че да разбера, че това не е музика. Стилът музика си е стил - достатъчно е да изслушаш 5-10 песни, че да разбереш, че това просто... не става. Peace. :)

ecstazy
07-27-2010, 09:27
Да,всеки си има право на мнение. Всеки си слуша каквото си иска. Мисълта ми е че тоя Аре ли къв е е идиот. Той чул 2 песни на Dimmu Borgir, не му харесва, че крещят(както и на мен) и айде да правим антифен тема на Метъл и рок?! Първо, Dimmu Borgir не са целия метъл на света и второ, какво общо има рока с тях ?! И аз не слушам Dimmu Borgir, изобщо не харесвам тея дето крещат, просто не ми допадат. Но това ли е причината по дяволите, поради която Аре обижда тая музика.. След като не разбира да си мълчи бе, по дяволите. И аз не харесвам онея бруталните метъли с дълги мазни коси, но не всички са такива.. И да се върнем към музиката. Ако ще правите антифен тема на метъла и рока, поне бъдете поне малко запознати. Имайте причина, изобщо не ме интересува кой каква музика слуша. Примерно ако аз ще правя антифен тема на чалгата поне ще си имам аргументи, м*мка му.. И се научете че метъла не е само дет и блек. А това да кажеш, че рока върви към дет метъл е просто.. голяма излагация, Аре, да знаеш. Хъммм, както една приятелка се изрази, по твоята логика Rainbow са Dimmu Borgir на миналия век :razz: ако изобщо си чувал за тях, но най-вероятно не. Но как, те там само крещят :shock: :razz: :razz:

elito0o0o0
07-27-2010, 11:44
loliii Хах, а те малките пръдли на по 11-12 години, дето се правят на големи по дискотеките и слушат Андреа и там другите кози със силикон навсякъде, са много приятни, а? :lol: И не всички метъли са с мазни коси и т.н. както ти ги описа. Метъла има подстилове, които нямат нищо общо с врещенето, дрането и тем подобни. :) Слушайте си Андреата, ходете като проститутки по улицата и не говорете какво е музика. Ако мислите, че тея като грачат правят музика... лъжете се. Нагледах се на простотия в тая тема. Всички разбират.. у а у ааа, ама в крайна сметка ... пишат пълните глупости.
А, да, да кажа и за хауса, и за тия електро бози. Преди брат ми ме беше запалил по няколко парчета. Едвам намирах нещо, което да не е съвсем дум тала бум... Това като го слушам половин-1 час и вече съм забила здраво. Айде.. вървете си слушайте "истинската" музика. :)

И да знаете - рок-групите "врещят"! :razz: :razz: :razz: :razz: На това най-много се смях! :lol:

acidblaze
07-27-2010, 11:47
Мм до тук единствените аргументи срещу метъла, които чух са "нищо не им се разбира като крещят" и "мазни, дълги коси".. Еми аре с извинение ама вие кат станете толкова известни и кат си пуснете такива коси да видите колко трудно се поддържат, тогава смейте да ми се обаждате! :? Особенно по концерти когато "гадните, мазни" метълисти наистина свирят за разлика от вашите измислени, застреляни чалга-изпълнителки.. Oще повече ония дет се кефят на хаусове, трансове, технота и не знам си още кви издънки където фактически се повтаря едно и също докато започнe да ви се причува, че Бог ви говори... А пък за тези, които са слушали метъл и не им е харесал - еми пичове първо разберете на кво се кефите.. примерно за по-горе споменатите бих препоръчала да се хванат за мелодик метъл, не траш.. Ама както е казано мноооооого отдавна "Metal is not for the weak-minded!" PEACE! ;-)

GossipGirl89
07-27-2010, 11:52
Не си падам по тази музика, но нямам нищо против нея и феновете й. Всеки да си слуша каквото поиска

UNITED
07-27-2010, 12:04
Мм до тук единствените аргументи срещу метъла, които чух са "нищо не им се разбира като крещят" и "мазни, дълги коси".. Еми аре с извинение ама вие кат станете толкова известни и кат си пуснете такива коси да видите колко трудно се поддържат, тогава смейте да ми се обаждате! :? Особенно по концерти когато "гадните, мазни" метълисти наистина свирят за разлика от вашите измислени, застреляни чалга-изпълнителки.. Oще повече ония дет се кефят на хаусове, трансове, технота и не знам си още кви издънки където фактически се повтаря едно и също докато започнe да ви се причува, че Бог ви говори... А пък за тези, които са слушали метъл и не им е харесал - еми пичове първо разберете на кво се кефите.. примерно за по-горе споменатите бих препоръчала да се хванат за мелодик метъл, не траш.. Ама както е казано мноооооого отдавна "Metal is not for the weak-minded!" PEACE! ;-)
И к'во ?
Знаеш ли колко ме боли кой пее наистина и кой не ?
А знаеш ли колко ме боли,че има психари които слушат метъл и си мислят,че слушат музика ?
Ако не знаеш ще ти кажа-не ми пука изобщо.
Ако ти харесваш метъл харесвай го,но има хора които харесват и чалга и хаус и какви ли не други жанр-ове.
Чалгата за мен е 6897987649659875695694 пъти по нормална музика от скапания метъл който го слушат само депресираните откачени лапета :shock:
Много ми пука кой пее наистина и кой не,важното е песента да ми хареса... а и какво ти пеене бе ? И аз мога да излезна на сцената и да викам като откачен :razz: :razz: :razz:
К'во ли се занимавам... всеки да слуша к'вото си иска ама пак казвам,който слуша метъл не е добре :razz: :razz: :razz:

acidblaze
07-27-2010, 12:15
Ем да, то и аз бих казала същото за тебе щото като ти гледам коментара ти въобще не вникваш в музиката... сигурно и затва чалгата те кефи 15646456468 пъти повече.. ама кво да се прави, на теб като не ти изнася метъл, значи ние вече сме депресирани и не знам си кви още.. Супер жалък коментар беше тва :shock: Просто слагаш некви супер застреляни аргументи и се правиш на велик.. ама аре ся да ми кажеш кат си толкова напред, къде освен в България има чалга?! :P Аз не съм тука за да споря или нещо такова, и аз също нямам нищо против другите стилове музика (освен когато някой не почне да ги сравнява с метъл или рок), така че.. ти квото си искаш слушай, ест, че никой няма да може да те убеди да слушаш друго :-P PEACE!

elito0o0o0
07-27-2010, 12:15
UNITED Хахахахаа... най-големия разбирач се обади! :lol: :lol:
Йес, т`ва беше най-забавното мнение до сега..!! :razz: :razz: :razz:

Слушай, ти ги разбираш, мхм, мхм! :lol:

Lancelot
07-27-2010, 12:20
UNITED, твоят пост беше единственият смислен в цялата тема.
Смях се с глас. Поздрав за теб, о, кривокраки юруде.


http://www.youtube.com/watch?v=N_UGFLT0VMY


Горд съм, че в страната, в която моята недостойна, депресирана и надрусана метълска особа живее, е пълно с такива като теб.

acidblaze
07-27-2010, 12:31
They can't stop us, let 'em try.. for heavy metal WE WILL DIE !!

Lancelot, кефиш ме пич :P

ecstazy
07-27-2010, 12:34
СМЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯХ :razz: :razz: :razz: :razz: Айде моля ви се КОЛКО СТЕ СМЕШНИ :razz: :razz: :razz: :razz: Не намесвайте чалгата тука, моля ви се. Има си фен и антифен тема за нея! Но пък щом сте почнали, айде да ви видим големите разбирачи. Заразлика от ваще силиконови простит*тки ние поне си държим микрофоните ПРАВИЛНО, а не като некои други руси "индивиди" http://prikachi.com/images/62/2368062L.jpg Големи сте разбирачи, значи. Колкото повече спорите против метъла, толкова повече се излагате. Еее не :razz: :razz: :razz: Смешки пълни. Всичките един дол дренки. Къвто е юнайтед, такъв е и Аре. Ама оня нещо замлъкна, зациклилия. Абе тука много ми се повдига настроението :razz:

elito0o0o0
07-27-2010, 12:40
И да се върнем на "крещящите" рокаджии! :razz: :razz: Оле, още се смея на това... :lol: :lol:

Баща ми понеже е музикант и е любител на хубавата музика, а не на прекрасната чалга ми е показвал какво е наистина музика.
Та, ето ви нещо, с което съм отраснала:

http://www.youtube.com/watch?v=4wlwOcCRGDg
http://www.youtube.com/watch?v=XOFwfPL54aY Много крещене, много нещо, ей! 8) :razz: :razz:

http://www.youtube.com/watch?v=r8rnFKo4PAE Мдаа... проглушиха ме! 8) :lol:


http://www.youtube.com/watch?v=WISogScYNXA
http://www.youtube.com/watch?v=PHa74HSQlmg

http://www.youtube.com/watch?v=MbEDQq1XSyQ


Че аз от както съм се родила слушам рок, пък не съм оглушала и не съм депресирана.. Интересноо...

elito0o0o0
07-27-2010, 12:43
СМЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯХ :razz: :razz: :razz: :razz: Айде моля ви се КОЛКО СТЕ СМЕШНИ :razz: :razz: :razz: :razz: Не намесвайте чалгата тука, моля ви се. Има си фен и антифен тема за нея! Но пък щом сте почнали, айде да ви видим големите разбирачи. Заразлика от ваще силиконови простит*тки ние поне си държим микрофоните ПРАВИЛНО, а не като некои други руси "индивиди" http://prikachi.com/images/62/2368062L.jpg Големи сте разбирачи, значи. Колкото повече спорите против метъла, толкова повече се излагате. Еее не :razz: :razz: :razz: Смешки пълни. Всичките един дол дренки. Къвто е юнайтед, такъв е и Аре. Ама оня нещо замлъкна, зациклилия. Абе тука много ми се повдига настроението :razz:Еее... тя е руса... не е честно! :razz: :razz: :razz:

Lancelot
07-27-2010, 12:48
Как е, подчовеци?

Онзи умственоощетения искам да го видя как ще излезе на сцената и ще вика като откачен, защото явно е много лесно, ама ми е интересно как ще си одриска торбестите гащи, ако трябва да го направи.

И все пак - метъла е музика и се слуша от хора, които го харесват, а другите могат просто да ходят и да си берат лайката, защото само показват, че са по-тъпи от филия.

^ това важи и за метъл защитниците, които знаят и слушат по 5-6 комерсиални групи и се излагат с тъпите линкове, които дават.

Ще резюмирам - яко смешни сте, но все пак продължавайте със словоблудствата, защото ми е интересно.

Къде си бе, true. Ае, ае, простено да ти е..ама то, интернет експлоръра по-умни не може да ги направи линковете, кво да го правиш..
Няма да поствам повече линкове..Ще се надрусам с гъби и ще слушам нещо ъндърграунд хъ-хъ.


Тц,тц. Прислуша ти се нещо хубаво, старо и известно, и даже другите фенове започват да те лаят. Евала, брадър.

UNITED
07-27-2010, 12:54
Гледайте си работата бе.. :razz: :razz: :razz:
Да ви еба и скапания метъл,много ми дреме какво мислите вие..
Не разбирам и к'во ? Ще ме обесите ли :razz: :razz: :razz:
Аре е педал и яко го нахранихте за т'ва замлъкна ама повярвайте при мен няма да е лесно... :razz: :-)
Който слуша метъл е тъпак,който слуша чалга е гъзар 8)
Т'ва е ае гледайте си работата :razz:
Чалгиите поне като ги гледаш са приятни на вид,а металистите са по грозни от смъртта :razz: :razz: :razz:

Lancelot
07-27-2010, 12:56
^ :lol: :lol: :lol:

МнОоГуУу ЗдРаВо Мъ КеФиШ дУдЕеЕееЕ.

хааах, а ми беше скучно. :lol:

elito0o0o0
07-27-2010, 13:09
^ :lol: :lol: :lol:

МнОоГуУу ЗдРаВо Мъ КеФиШ дУдЕеЕееЕ.

хааах, а ми беше скучно. :lol:И на мен ми направи весел деня! :razz: :razz: :razz:

ecstazy
07-27-2010, 13:11
Много са приятни, да. Знаеш ли колко обичам да гледам долни неграмотни простит*тки пълни със силикон къде ли не (в главата може, вместо мозък) с 50 тона грим, защото иначе са грозни като смъртта, нямат никакъв глас ( бог да богослови технологиите, те са техното спасение..) няк'ви изкуствени коси, защото са плешиви като 50 годишен старец, изе*али са се с половината население, пеят по долнопробни чалготеки, НЕ ЗНАЯТ КАК ДА СИ ДЪРЖАТ МИКРОФОНА, ходят едва ли не по бельо и какво още да ти изреждам.. То няма край. Тъй че не ми говори за външен вид. Има толкова красиви метъл/рок изпълнители, не можеш да сравняваш тези ХОРА с онези "индивиди". Бъди си фен на чалгата, не ми пречиш. Бъди прост, не ми пречиш. Ама да ми обиждаш музиката, не си ли малко нахален?!

UNITED
07-27-2010, 13:12
:grin: Радвам се,оставете малко метъла и погледнете от веселата страна на живота :razz: :razz: :razz: Аз докато чакам Старкрафт да излезе в замунда ще пиша,ае давайте говорете... :razz: :razz: :razz:

UNITED
07-27-2010, 13:14
Много са приятни, да. Знаеш ли колко обичам да гледам долни неграмотни простит*тки пълни със силикон къде ли не (в главата може, вместо мозък) с 50 тона грим, защото иначе са грозни като смъртта, нямат никакъв глас ( бог да богослови технологиите, те са техното спасение..) няк'ви изкуствени коси, защото са плешиви като 50 годишен старец, изе*али са се с половината население, пеят по долнопробни чалготеки, НЕ ЗНАЯТ КАК ДА СИ ДЪРЖАТ МИКРОФОНА, ходят едва ли не по бельо и какво още да ти изреждам.. То няма край. Тъй че не ми говори за външен вид. Има толкова красиви метъл/рок изпълнители, не можеш да сравняваш тези ХОРА с онези "индивиди". Бъди си фен на чалгата, не ми пречиш. Бъди прост, не ми пречиш. Ама да ми обиждаш музиката, не си ли малко нахален?!
Не съм фен на чалгата :razz: :razz: :razz:
Не съм прост ? Ае кажи ми нещо де... :razz:
Не казвам нищо за рок-а,но ако метъла е твоята музика мога само да ти съчувствам :razz: :razz: :razz:
:grin: :grin:
Металисти...
http://foto.rambler.ru/public/doom1315/_photos/bodom4mg/bodom4mg-web.jpg
Чалгия..
http://mp3.dnes.bg/images/artists/636/photo1.jpg

:razz: :razz: :razz:

elito0o0o0
07-27-2010, 13:17
Мозъкът ти случайно да е във формата на пинк-понково топче? O.O :-o :-o

elito0o0o0
07-27-2010, 13:24
http://foto.rambler.ru/public/doom1315/_photos/bodom4mg/bodom4mg-web.jpg


:razz: :razz: :razz:Нещо против тях да имаш? А п*тко?

UNITED
07-27-2010, 13:24
Мозъкът ти случайно да е във формата на пинк-понково топче? O.O :-o :-o
ДА,проблем ? :razz:
А ти не си мъчи мозъка на празно,каквото и да измислиш няма да ме обидиш... Ти си нищо за да ми пука от теб :razz: :razz:

acidblaze
07-27-2010, 13:24
ми естествено, че Бодъм рулз уе малоумник не ги сравнявай с тая пача тъпа щото... ае да си имаме уважението :-x Даже не заслужаваш някой да ти отговаря щото си МНООООГО под нивото на всички тука! тъпо копеленце мери си приказките!! Ся ще вземат мен да ме баннат зарад тъпаци кат тебе!! Закво ли се хабя.... пфф жалък си!

UNITED
07-27-2010, 13:25
http://foto.rambler.ru/public/doom1315/_photos/bodom4mg/bodom4mg-web.jpg


:razz: :razz: :razz:Нещо против тях да имаш? А п*тко?
Не нямам щото не ги познавам,ама нали казахте,че били красиви..
И внимавай к'ви ги говориш щото не си познала... :razz:
Все още се въздържам от обидни думи.. :grin:

UNITED
07-27-2010, 13:26
ми естествено, че Бодъм рулз уе малоумник не ги сравнявай с тая пача тъпа щото... ае да си имаме уважението :-x Даже не заслужаваш някой да ти отговаря щото си МНООООГО под нивото на всички тука! тъпо копеленце мери си приказките!! Ся ще вземат мен да ме баннат зарад тъпаци кат тебе!! Закво ли се хабя.... пфф жалък си! Споко пич,ще ти се пръсне сърцето.. :razz:

elito0o0o0
07-27-2010, 13:26
Мозъкът ти случайно да е във формата на пинк-понково топче? O.O :-o :-o
ДА,проблем ? :razz:
А ти не си мъчи мозъка на празно,каквото и да измислиш няма да ме обидиш... Ти си нищо за да ми пука от теб :razz: :razz:А ти кой беше, извинявай? Нещо не се сещам... :-o хмм...

acidblaze
07-27-2010, 13:29
а на теб други неща ще ти се пръснат.. пхх кви жалки индивиди има на тоя свят! Направо ми е жал за теб... :D :razz:

elito0o0o0
07-27-2010, 13:29
ама нали казахте,че били красиви..
Казваш ми, че Алекси и другите са грозни ли бе? Пръдня такава...

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/14652365/Children+of+Bodom+alexi_laiho.jpg

Айде върви да лижеш смръдливия гъз на оная русата, дет мисли микрофона за х** и недей да ми викаш кой какъв е....

UNITED
07-27-2010, 13:30
а на теб други неща ще ти се пръснат.. пхх кви жалки индивиди има на тоя свят! Направо ми е жал за теб... :D :razz: Благодаря за което ! 8)

UNITED
07-27-2010, 13:31
ама нали казахте,че били красиви..
Казваш ми, че Алекси и другите са грозни ли бе? Пръдня такава...

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/14652365/Children+of+Bodom+alexi_laiho.jpg

Айде върви да лижеш смръдливия "задни части" на оная русата, дет мисли микрофона за х** и недей да ми викаш кой какъв е....
Все още те търпя...
:razz: :razz: :razz:

ecstazy
07-27-2010, 13:33
метъл изпълнител http://www.studentsoftheworld.info/sites/music/img/8306_463314688_m.jpg
http://s.bebo.com/app-image/7927021686/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/03/23/42-17041140.jpg

чалгия

http://pop-folk.com/wp-content/uploads/2009/07/001407126.jpg
Тва е андреа, муци

UNITED
07-27-2010, 13:33
Сега ми става ясно...

United e изгубил някоя мацка, защото е тръгнала с някой металяга и сега излива вербалната си помия в нета, докато забележете - чака новия Starcraft.

Как да го кажа по-меко... а да, този е пълен чекиджия...


Гледай (слушай?? :-o ) си чалгата и си наказвай пишката с ръка, защото май друго няма да те огрее. Пахахахахахха
Тоя пък,кво въображение има само.. :razz:

elito0o0o0
07-27-2010, 13:33
Сега ми става ясно...

United e изгубил някоя мацка, защото е тръгнала с някой металяга и сега излива вербалната си помия в нета, докато забележете - чака новия Starcraft.

Как да го кажа по-меко... а да, този е пълен чекиджия...


Гледай (слушай?? :-o ) си чалгата и си наказвай пишката с ръка, защото май друго няма да те огрее. Пахахахахахха :razz: :razz: :razz: Йес меен! :razz: :razz:

UNITED
07-27-2010, 13:34
метъл изпълнител http://www.studentsoftheworld.info/sites/music/img/8306_463314688_m.jpg
http://s.bebo.com/app-image/7927021686/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/03/23/42-17041140.jpg

чалгия

http://pop-folk.com/wp-content/uploads/2009/07/001407126.jpg
Тва е андреа, муци
Тука губя,признавам си... :razz:

elito0o0o0
07-27-2010, 13:34
метъл изпълнител http://www.studentsoftheworld.info/sites/music/img/8306_463314688_m.jpg
http://s.bebo.com/app-image/7927021686/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/03/23/42-17041140.jpg

M. Shadows :smt050 :smt050 :smt060

tWiLigHtgIrL
07-27-2010, 13:38
мале ама то тука 3-тата световна 8-) по голяма веселба и от фен/антифен темите на Джъстин 8-)
бтв както и там така и тука..не цепя за кво е тая анти фен тема..като не ти харесва тоя стил музика,ами например чалга-създай си такава фен тема и там си пиши и изобщо да не ти пука за метъла :?
всеки със собствен вкус и собствени идеали
бтв нз колко е вярно ама чух че тези рамщайн ли са..не ги знам(извинявам се на фенове им,ама не слушам такава музика xD)като са дошли в България и са отишли в чалга клуб и сутринта като са си тръгнали искали CD от музиката която са слушали :shock: и щяли да имат и те албум стил между метъл и чалга :shock: 8-)

elito0o0o0
07-27-2010, 13:40
мале ама то тука 3-тата световна 8-) по голяма веселба и от фен/антифен темите на Джъстин 8-)
бтв както и там така и тука..не цепя за кво е тая анти фен тема..като не ти харесва тоя стил музика,ами например чалга-създай си такава фен тема и там си пиши и изобщо да не ти пука за метъла :?
всеки със собствен вкус и собствени идеали
бтв нз колко е вярно ама чух че тези рамщайн ли са..не ги знам(извинявам се на фенове им,ама не слушам такава музика xD)като са дошли в България и са отишли в чалга клуб и сутринта като са си тръгнали искали CD от музиката която са слушали :shock: и щяли да имат и те албум стил между метъл и чалга :shock: 8-)Слухове миличка :-) :-)

tWiLigHtgIrL
07-27-2010, 13:42
мале ама то тука 3-тата световна 8-) по голяма веселба и от фен/антифен темите на Джъстин 8-)
бтв както и там така и тука..не цепя за кво е тая анти фен тема..като не ти харесва тоя стил музика,ами например чалга-създай си такава фен тема и там си пиши и изобщо да не ти пука за метъла :?
всеки със собствен вкус и собствени идеали
бтв нз колко е вярно ама чух че тези рамщайн ли са..не ги знам(извинявам се на фенове им,ама не слушам такава музика xD)като са дошли в България и са отишли в чалга клуб и сутринта като са си тръгнали искали CD от музиката която са слушали :shock: и щяли да имат и те албум стил между метъл и чалга :shock: 8-)Слухове миличка :-) :-)
възможно е не съм била там 8-) иначе ще ми е забавно да чуя такъв стил-метълочалга 8-) :lol:

elito0o0o0
07-27-2010, 13:43
мале ама то тука 3-тата световна 8-) по голяма веселба и от фен/антифен темите на Джъстин 8-)
бтв както и там така и тука..не цепя за кво е тая анти фен тема..като не ти харесва тоя стил музика,ами например чалга-създай си такава фен тема и там си пиши и изобщо да не ти пука за метъла :?
всеки със собствен вкус и собствени идеали
бтв нз колко е вярно ама чух че тези рамщайн ли са..не ги знам(извинявам се на фенове им,ама не слушам такава музика xD)като са дошли в България и са отишли в чалга клуб и сутринта като са си тръгнали искали CD от музиката която са слушали :shock: и щяли да имат и те албум стил между метъл и чалга :shock: 8-)Слухове миличка :-) :-)
възможно е не съм била там 8-) иначе ще ми е забавно да чуя такъв стил-метълочалга 8-) :lol:Няма такова животно. :) И от де чу, че ми стана интересно? :lol: Да се посмея още малко..

ecstazy
07-27-2010, 13:46
Вижте сега, Рамщайн се състои от мъже. Мъжете имат едни физиологични нужди и някой им е шушнал, че в оня клуб пеят разни евтинджоси, дето предлагат и разни други неща :)

acidblaze
07-27-2010, 13:47
Не тва не е слух, тва си е истина ама по простата причина че Рамщайн са боклуци и винаги са били! Ние тука говорим за истински метъл не за тия отрепки! :grin: Пък като искате метъла има поджанрове, като поп-метъл, който може да се хареса на някой от вас.. Естествено има си скриймовете, ама пък няма нищо общо с българската чалга! Ако някой го интересува, може да потърси нещо на Dead by April 8)

tWiLigHtgIrL
07-27-2010, 13:52
мале ама то тука 3-тата световна 8-) по голяма веселба и от фен/антифен темите на Джъстин 8-)
бтв както и там така и тука..не цепя за кво е тая анти фен тема..като не ти харесва тоя стил музика,ами например чалга-създай си такава фен тема и там си пиши и изобщо да не ти пука за метъла :?
всеки със собствен вкус и собствени идеали
бтв нз колко е вярно ама чух че тези рамщайн ли са..не ги знам(извинявам се на фенове им,ама не слушам такава музика xD)като са дошли в България и са отишли в чалга клуб и сутринта като са си тръгнали искали CD от музиката която са слушали :shock: и щяли да имат и те албум стил между метъл и чалга :shock: 8-)Слухове миличка :-) :-)
възможно е не съм била там 8-) иначе ще ми е забавно да чуя такъв стил-метълочалга 8-) :lol:Няма такова животно. :) И от де чу, че ми стана интересно? :lol: Да се посмея още малко..
е човешкото въображение всичко измисля 8-) а иначе фр-тата в квартала говореха..а те от къде са чули нямам си и на идея 8-)

elito0o0o0
07-27-2010, 13:54
Вече наистина се убедих, че Rammstein са пълни бози. :?

semantics
07-27-2010, 16:13
http://www.youtube.com/watch?v=QBP8imm03Mo

Поздрав за автора.

EsteticLoff
07-27-2010, 16:50
http://www.youtube.com/watch?v=-4P3qVCfij8

Е тая песен е уникална :grin: :grin: :grin: :grin:
Get out alive и I hate everything about you също много ми харесват :grin:
а какъв точно стил се водят ? :D
( май не съм на точното място да питам, ама карай :D :D )

ecstazy
07-27-2010, 17:04
http://www.youtube.com/watch?v=-4P3qVCfij8

Е тая песен е уникална :grin: :grin: :grin: :grin:
Get out alive и I hate everything about you също много ми харесват :grin:
а какъв точно стил се водят ? :D
( май не съм на точното място да питам, ама карай :D :D ) alternative rock и да, много са яки. Чуй всичките им песни, аз направо ги обожавам. Адам е уникален :smt007

EsteticLoff
07-27-2010, 17:23
a 3 Doors Down и те ли са алтърнатив рок :D :D :D ??

ecstazy
07-27-2010, 17:25
a 3 Doors Down и те ли са алтърнатив рок :D :D :D ?? мисля, че да.

WaterLilly
07-27-2010, 18:32
Вече наистина се убедих, че Rammstein са пълни бози. :?
Що бе, имат си и хубави песни. 8-) Баща ми се ужасява от тях, защото им гледал някакъв клип с голи мъжки дупета. :lol:

Dyany10000
07-27-2010, 18:36
Не ми пука за останалите - аз съм хип-хоп МС и съм съгласен с автора казвайте ми кот искате на мене не ми пука!

Dyany10000
07-27-2010, 18:40
Не ми пука за останалите - аз съм хип-хоп МС и съм съгласен с автора казвайте ми кот искате на мене не ми пука!

elito0o0o0
07-27-2010, 19:13
дай пакМного са нервни тея хора, ей! Да постват по 23141342 пъти.. мхммм... :lol:




Вече наистина се убедих, че Rammstein са пълни бози.


Що бе, имат си и хубави песни. Баща ми се ужасява от тях, защото им гледал някакъв клип с голи мъжки дупета.Ааа ми... една песен във филма 3-те хикса ме изкефи (май беше в него.. не съм сигурна 8-) ) , но пак си остават бози. 8-)

Lincheto
07-27-2010, 19:14
Ам.. acidblaze този от профила ти кой е.. 8-)

много е секси 8-)

elito0o0o0
07-27-2010, 19:17
Ам.. acidblaze този от профила ти кой е.. 8-)

много е секси 8-) Как кой бе?! :shock: Т`ва е Джоуито. :lol: 8-) :smt007 ^^

Lincheto
07-27-2010, 19:27
^ заклеваш ли се :shock:

леле тука е особено хубав...чак ме е срам, че не го познах 8-)

elito0o0o0
07-27-2010, 19:29
^ заклеваш ли се :shock:

леле тука е особено хубав...чак ме е срам, че не го познах 8-) Той си е секШи навсякъде.. :oops: :oops: 8-)

ecstazy
07-27-2010, 19:30
Аре, аре пиши бе, искам да си повиша настроението 8-)

elito0o0o0
07-27-2010, 19:31
Аре, аре пиши бе, искам да си повиша настроението 8-)Позата се засрами... :oops: :lol: :lol:

acidblaze
07-27-2010, 19:33
всички казват "не ми пука", ама някой кат им каже нещо и почват да се обясняват и да раздават правосъдие... аре моля ви се! :lol: :lol:

Lincheto мерси :P

iLovePussyJuice
07-27-2010, 19:34
с всяка следваща година ставате все по-малоумни...мислех си, че е невъзможно 8)

чакам годината, в която регреса ви ще стигне дъното и от простотия няма да можете да говорите и пишете...

размечтах се 8-)

elito0o0o0
07-27-2010, 19:37
с всяка следваща година ставате все по-малоумни...мислех си, че е невъзможно 8)

чакам годината, в която регреса ви ще стигне дъното и от простотия няма да можете да говорите и пишете...

размечтах се 8-)Взимаме пример от теб.. :oops:

Lancelot
07-27-2010, 19:42
Не ми пука за останалите - аз съм хип-хоп МС и съм съгласен с автора казвайте ми кот искате на мене не ми пука!

хип-хоп МС вика :lol:

Гъби и сънотворни батка? Яка комбинация. Тъй, тъй. Братята наркомани трябва си удряме по едно рамо, нигъ. ъхъ ъхъ. Сакаш ли да спретнем една рап борбица? само без удари по лицето.

iLovePussyJuice
07-27-2010, 19:45
с всяка следваща година ставате все по-малоумни...мислех си, че е невъзможно 8)

чакам годината, в която регреса ви ще стигне дъното и от простотия няма да можете да говорите и пишете...

размечтах се 8-)Взимаме пример от теб.. :oops:не думай :(
не ти е лесно и на теб :-)

ecstazy
07-27-2010, 19:46
A ти к'во предлагаш да слушаме бе :smt102

elito0o0o0
07-27-2010, 19:47
с всяка следваща година ставате все по-малоумни...мислех си, че е невъзможно 8)

чакам годината, в която регреса ви ще стигне дъното и от простотия няма да можете да говорите и пишете...

размечтах се 8-)Взимаме пример от теб.. :oops:не думай :(
не ти е лесно и на теб :-)Еми, не е лесно да взимаш пример от такъв като теб... мхм, мхммм.. :( :( :cry:

iLovePussyJuice
07-27-2010, 19:49
A ти к'во предлагаш да слушаме бе :smt102абе аз нищо не ви предлагам бе :D
щом ви кефи слушайте...мен кво ме бърка xD

просто винаги е забавно когато елито0о0о0 (едно безкрайно заблудено и глупаво момиченце) започне да джафка :lol:

elito0o0o0
07-27-2010, 19:54
просто винаги е забавно когато елито0о0о0 (едно безкрайно заблудено и глупаво момиченце) започне да джафка :lol: :-# :-# :-# Стига бее... тозии... :-# Недей такааа.. :-# Ще ме разплачеш от смяяяях... :-#

Einherjar
07-27-2010, 20:03
Големи сладури сте всички :-) шви изпапам!

elito0o0o0
07-27-2010, 20:06
Големи сладури сте всички :-) шви изпапам!Айде бе?! Недей.. :(

acidblaze
07-27-2010, 20:16
:oops: :oops:

elito0o0o0
07-27-2010, 20:21
:oops: :oops:К`во се изчервяваш бе, тигане? :oops: :lol:

semantics
07-27-2010, 20:32
Тая тема е страшен секс!

Няма ли кой да я заключи? Подтиква към агресия и мотивира младежта да изпитва границите на безумието си.

И за да не е спам:
ЧАЛГАТА СМУЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!
ХИП-ХОПА СМУЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!
РАЙНА СМУЧЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!! !
Майнаааа....

Всичко е кръв, лимфа и гаднярска музика.

acidblaze
07-27-2010, 20:33
А да, вярно :? Ми той автора некъде забегна.. май го убедихме вече относно метъла :lol: :lol:

TrustNobody
07-27-2010, 20:39
метъл изпълнител http://www.studentsoftheworld.info/sites/music/img/8306_463314688_m.jpg
кой е тоя? :-o

semantics
07-27-2010, 20:42
Гошо Мачката, известен с врещящите си рок вокали.

При концерт във Варшава миналата есен той скандализира широката католическа общественост на Полша с жертвоприношението на козел на сцената, а после и сексуален контакт с него.

Полският владика коментира, че не е разбрал нищо от чутото, но трябва да е било изключително скандало.

ecstazy
07-27-2010, 20:43
M Shadows вокал на Avenged Sevenfold :smt007

elito0o0o0
07-27-2010, 20:43
метъл изпълнител http://www.studentsoftheworld.info/sites/music/img/8306_463314688_m.jpg
кой е тоя? :-oM. Shadows :)

semantics
07-27-2010, 20:47
A ето го и със сценичен грим:

http://www.vilenoise.com/i/gorgoroth-gaahl.jpg

:smt007

ecstazy
07-27-2010, 20:51
това са "фенките" - не слушат музика, ами само въздишат по някакви калъфи...


и к'фо ако беше грозен нямаше да ги слушате, а?


Бахти и чалга мисленето, чалга поколението, чалга ценностите и чалга животите ви... ОМГ, мерси че ме светна защо харесвам групата. :) Ти тука само се въртиш да се заяждаш, понеже се правиш на големия разбирач. Само натякваш че си заклет метъл фен, който слуша нечувани групи и смята тези, които другите слушат за боклуци, комерсиални и т.н. Разбирай си, ама баси ОМГ! Просто защото си модератор съм ограничена към теб. Коого харесвам и защо го харесвам е моя работа. Нито ме познаваш нито нищо. :?

ecstazy
07-27-2010, 20:58
И к'ва е целта да се заяждаш? Преди време гледах Фен тема на грийн дей и ти почна да ги плюеш. Всеки си слуша к'вото си иска и чалга да слушам това не ти влиза в работата. Имам чуството, че само душиш някъде да влезнеш да се заяждаш, че слуша комерсиални боклуци и има 'чалга мислене'. ми да, чалга мислене имам :shock: Харесвам М Шадоуз, не само заради външния вид. Има уникален глас ( за мен) и просто си ми е любим певец. Аз ли съм му виновна, че е уникално красив?! Ехаа имам чалга мислене, защото харесвам М Шадоуз. ОК..

elito0o0o0
07-27-2010, 21:08
..Пази нервите .... Какво се засягаш пък ти? Аз като чух за пръв път A7X се изкефих на макс, пък дори не знаех и кой е вокалиста, как изглежда и т.н. За това не се засягам, защото дори и да беше грозен, като пее добре, к`во значение има как изглежда? Има ли смисъл да се впрягаш? :lol: Тези хора тук, които се заяждат, го правят навсякъде и по този начин само ме развеселяват. :lol:

xHARDCANDYx
07-27-2010, 21:14
Честно казано дори нямам представа как изглеждат по - голяма част от изпълнителите, които слушам... Кфо значение има видът ?

ecstazy
07-27-2010, 21:17
Не се впрягам, но точно този ме дразни и това, че се заяжда с мен още повече ме изнервя -.- .



Да, имам лош вкус и чалга мислене. Изкарай ме чалгарка и ме снимай в Амор. 8)

semantics
07-27-2010, 21:18
http://www.youtube.com/watch?v=sWRKlNlRsgI

Никога няма да вникнете в същината на нещата...

http://wallpaper.metalship.org/images/gwar1.jpg

Това е Х Скатсноу от ГУАР :smt007 и... трябва да ви кажа, че знам какво е. Кажете, аз ли съм му виновен, че е уникално красив?

Стига сте ми се заяждали! Карате ме да се чувствам зле.

Всеки има правото да слуша каквото си ще! :(

ecstazy
07-27-2010, 21:21
емота :lol: Мда, пропуснах да кажа, че си режа вените.. Дори ника ти ще си напиша, че да те имам за спомен :(.. ама не знам дали ще ти намеря място :(

elito0o0o0
07-27-2010, 21:26
емота :lol: Мда, пропуснах да кажа, че си режа вените.. Дори ника ти ще си напиша, че да те имам за спомен :(.. ама не знам дали ще ти намеря място :(Да, аз като нямам какво да правя и почвам да си режа вените.. мхм... 8)

BlackaTBW
07-27-2010, 21:36
О да, само щяхте да слушате Севънфолд ако Мат (или там който сте си харесали) не беше хубав. Такива компетентни мнения на тема музиката им съм чела, че ме избива на смях като видя такива заблудени деца като вас. Сигурно и една песен не можеш да кажеш от първия албум без да ползваш гугъл, ама пиши там сърчица под снимките на Мат, лошо няма.

Супер много се излагате с тия примери и жалки спорове. Не знам изобщо наистина ли си вярвате на глупостите, които пишете.

acidblaze
07-27-2010, 22:05
Тая тема става все по-забавна и по-забавна :razz: :razz: :lol:

elito0o0o0
07-27-2010, 22:08
Тая тема става все по-забавна и по-забавна :razz: :razz: :lol:Ама разбира се... :lol: :lol:

Tempest
07-27-2010, 22:35
уау... не че това, което ще напиша, ше е нещо по-различно, но.. ебати хората сте.. изписали сте 10 страници с безсмислени мнения, които изобщо ен са по темата.. по-лошото е, че и модератор е писал и не е направил нищо по въпроса... добре дошли в България :)

Lancelot
07-27-2010, 22:39
^^
Държавата е виновна за всичко, типичното тийнейджърско мислене. Йееесс.

Предлагам КЛЮЧ. Не може да се каже нищо смислено в темата...
Или я набутайте в кофата, там й е мястото.

Pwnmaster
07-27-2010, 23:04
Защо по дяволите мразите рок!?
За метъл, добре, имате чувството, че викат (макар че не е така), но рок!? Мразите AC/DC, Scorpions, Cream, Jimi Hendrix, Beatles, Deep Purple, Queen!?
Защо съм част от днешната младеж?

Lancelot
07-27-2010, 23:10
^
Щото животът е кучка..и после умираш. Затова го опъвай по-честичко.

Just another brick in the wall, а?

zzqqto
07-27-2010, 23:11
Защо по дяволите мразите рок!?
За метъл, добре, имате чувството, че викат (макар че не е така), но рок!? Мразите AC/DC, Scorpions, Cream, Jimi Hendrix, Beatles, Deep Purple, Queen!?
Защо съм част от днешната младеж?

и на мен ми е кофти....... X(

Pwnmaster
07-27-2010, 23:18
Мен, защо е така? Какво се обърка последните години? Какво стана с текстовете, изпълнени със смисъл, слушани до късно вечерта? Сега това е заменено от свирнята на най-близката чалготека. Малки курви на по 14-15 години се гримират 1-2 часа, бе мен!!!
Деба и деградиралите деца, деба!

Einherjar
07-28-2010, 08:11
Вземате ли в предвид факта, че цял свят слуша рок и метъл, докато чалгата се слуша само по балканите?
Като гледам не.
Явно българските пуберчета са по-умни от всички останали 8)

loliii
07-28-2010, 09:52
Защо по дяволите мразите рок!?
За метъл, добре, имате чувството, че викат (макар че не е така), но рок!? Мразите AC/DC, Scorpions, Cream, Jimi Hendrix, Beatles, Deep Purple, Queen!?
Защо съм част от днешната младеж?
Мене не ме бройте. Аз харесвам и AC/DC, и Jimi Hendrix донякъде, и Beatles, Deep Purple, Queen, дори Black Sabbath, a Scorpions са любимата ми група изобщо.
Но метълът е боза.
Прочетох повечето коментари и се начетох на простащина. Защо някой, който не слуша метъл /като мен/ веднага започвате да го нападате с аргументи против чалгата. Чакайте малко! Ние, нормалните хора, не слушаме само чалга. Кажете нещо против попа, рапа, R&B? А нещо против народната музика? :-o

ecstazy
07-28-2010, 10:01
Защо по дяволите мразите рок!?
За метъл, добре, имате чувството, че викат (макар че не е така), но рок!? Мразите AC/DC, Scorpions, Cream, Jimi Hendrix, Beatles, Deep Purple, Queen!?
Защо съм част от днешната младеж?
Мене не ме бройте. Аз харесвам и AC/DC, и Jimi Hendrix донякъде, и Beatles, Deep Purple, Queen, дори Black Sabbath, a Scorpions са любимата ми група изобщо.
Но метълът е боза.
Прочетох повечето коментари и се начетох на простащина. Защо някой, който не слуша метъл /като мен/ веднага започвате да го нападате с аргументи против чалгата. Чакайте малко! Ние, нормалните хора, не слушаме само чалга. Кажете нещо против попа, рапа, R&B? А нещо против народната музика? :-o Явно не си чел както трябва. Прочети пак и ще разбереш. Аре направи антифен тема на метъла (чул 2 дет метъл песни) и рока (??) без ник'ви аргументи и почва да обижда насам натам, че метъла и рока(??) не струват. След тва дойде юнайтед дето не слушал чалга, нито метъл, ама чалгата била по-добре от метъла, рока отново не се споменава, но се предполага, че го мрази (все пак антифен тема). После пише във фен темата на линкин парк и вика, че му ефен доживот. Всеки да си слуша к'вото иска, смешното е, че някои тръгват да плюят метъла и рока (??) без да имат и понятие от тази музика, че дори и не знаят какво мразят в рока. О.О


:razz: :razz: :razz:

loliii
07-28-2010, 10:09
Явно не си чел както трябва. Прочети пак и ще разбереш. Аре направи антифен тема на метъла (чул 2 дет метъл песни) и рока (??) без ник'ви аргументи и почва да обижда насам натам, че метъла и рока(??) не струват. След тва дойде юнайтед дето не слушал чалга, нито метъл, ама чалгата била по-добре от метъла, рока отново не се споменава, но се предполага, че го мрази (все пак антифен тема). После пише във фен темата на линкин парк и вика, че му ефен доживот. Всеки да си слуша к'вото иска, смешното е, че някои тръгват да плюят метъла и рока (??) без да имат и понятие от тази музика, че дори и не знаят какво мразят в рока. О.О


:razz: :razz: :razz:
Това че пише във фен темата на Линкин Парк не можах да го схвана... Да не би и те да се водят метъл? :D Май вие самите не можете да си различите жанра, който слушате... :D
И да - чалгата е по-хубав жанр от метъла. Аз примерно не слушам много техно обаче бих казала, че техното е 100 пъти по-добра музика от метъла. Какво му е странното човек да предпочита други стилове музика пред МЕТЪЛА? Великия свещен метъл! И освен това ще го кажа отново, не е нужно да знаеш абсолютно всичко за един стил музика и да си изслушал хиляда песни, че да разбереш, че не те кефи. Ако беше така щяхме да сме фенове, защото по принцип те са запознати със своята си музика, а не анти-фенове. Н ме интересува колко "як" е метъла, чула съм достатъчно от него и бих предпочела да си слушам чалгията, да гледам как Андреа държи микрофона на обратно, да знам, че е на плейбек и да се разцепвам от кючек!!!

ecstazy
07-28-2010, 10:18
Явно не си чел както трябва. Прочети пак и ще разбереш. Аре направи антифен тема на метъла (чул 2 дет метъл песни) и рока (??) без ник'ви аргументи и почва да обижда насам натам, че метъла и рока(??) не струват. След тва дойде юнайтед дето не слушал чалга, нито метъл, ама чалгата била по-добре от метъла, рока отново не се споменава, но се предполага, че го мрази (все пак антифен тема). После пише във фен темата на линкин парк и вика, че му ефен доживот. Всеки да си слуша к'вото иска, смешното е, че някои тръгват да плюят метъла и рока (??) без да имат и понятие от тази музика, че дори и не знаят какво мразят в рока. О.О


:razz: :razz: :razz:
Това че пише във фен темата на Линкин Парк не можах да го схвана... Да не би и те да се водят метъл? :D Май вие самите не можете да си различите жанра, който слушате... :D
И да - чалгата е по-хубав жанр от метъла. Аз примерно не слушам много техно обаче бих казала, че техното е 100 пъти по-добра музика от метъла. Какво му е странното човек да предпочита други стилове музика пред МЕТЪЛА? Великия свещен метъл! И освен това ще го кажа отново, не е нужно да знаеш абсолютно всичко за един стил музика и да си изслушал хиляда песни, че да разбереш, че не те кефи. Ако беше така щяхме да сме фенове, защото по принцип те са запознати със своята си музика, а не анти-фенове. Н ме интересува колко "як" е метъла, чула съм достатъчно от него и бих предпочела да си слушам чалгията, да гледам как Андреа държи микрофона на обратно, да знам, че е на плейбек и да се разцепвам от кючек!!! Въпроса е, че пише в антифен тема на метъл и РОК и след т'ва бил мега фен на линкин парк (рок ли е кво е де да го знам, не го слушам) Мнението си е твое, все ми е едно.Колкото до другото достатъчно е, да мислиш че Диму боргир е целия метъл на света и за капак на всичко да кажеш, че рока върви към дет метъка. Не разбра ли, че няма значение кой к'во слуша? Просто да не се изказват неподготвени. Според теб някой да ти каже че АC/DC вървят към дет метъл, разбира ли от музика??

semantics
07-28-2010, 10:23
Кефя се, как тънко се вмъква дет метъла като нещо непонятно и гадно а приори. Слушам най-вече дет метъл и грайндкор. Дори само тези два субжанра имат една камара разновидности.
Но вие, сериозно, нямате идея какво е дет метъл, да не говорим за метъл въобще.

Съвсем наистина, нямате капка понятие за какво говорите. И не виждам защо да правя друго, освен да си правя смях в тая тема.

Ето ви малко дет метъл:
http://www.youtube.com/watch?v=KBLOMGMW9ww

Дори нямате идея за каква концепция става дума в текста на това парче, а и целия албум ('94, някои не сте били родени дори).

Ето още малко:
http://www.youtube.com/watch?v=0oxU64WHxPY&feature=related

Светът е голям и шарен, хора. Ако младият човек не го разбере (не търси, не се интересува, не опитва), докато може, остава поредния безполезен и късоглед глупак. Без значение дали е за музика, за убеждения или друго.

UNITED
07-28-2010, 10:23
Явно не си чел както трябва. Прочети пак и ще разбереш. Аре направи антифен тема на метъла (чул 2 дет метъл песни) и рока (??) без ник'ви аргументи и почва да обижда насам натам, че метъла и рока(??) не струват. След тва дойде юнайтед дето не слушал чалга, нито метъл, ама чалгата била по-добре от метъла, рока отново не се споменава, но се предполага, че го мрази (все пак антифен тема). После пише във фен темата на линкин парк и вика, че му ефен доживот. Всеки да си слуша к'вото иска, смешното е, че някои тръгват да плюят метъла и рока (??) без да имат и понятие от тази музика, че дори и не знаят какво мразят в рока. О.О


:razz: :razz: :razz:
Това че пише във фен темата на Линкин Парк не можах да го схвана... Да не би и те да се водят метъл? :D Май вие самите не можете да си различите жанра, който слушате... :D
И да - чалгата е по-хубав жанр от метъла. Аз примерно не слушам много техно обаче бих казала, че техното е 100 пъти по-добра музика от метъла. Какво му е странното човек да предпочита други стилове музика пред МЕТЪЛА? Великия свещен метъл! И освен това ще го кажа отново, не е нужно да знаеш абсолютно всичко за един стил музика и да си изслушал хиляда песни, че да разбереш, че не те кефи. Ако беше така щяхме да сме фенове, защото по принцип те са запознати със своята си музика, а не анти-фенове. Н ме интересува колко "як" е метъла, чула съм достатъчно от него и бих предпочела да си слушам чалгията, да гледам как Андреа държи микрофона на обратно, да знам, че е на плейбек и да се разцепвам от кючек!!! Въпроса е, че пише в антифен тема на метъл и РОК и след т'ва бил мега фен на линкин парк (рок ли е кво е де да го знам, не го слушам) Мнението си е твое, все ми е едно.Колкото до другото достатъчно е, да мислиш че Диму боргир е целия метъл на света и за капак на всичко да кажеш, че рока върви към дет метъка. Не разбра ли, че няма значение кой к'во слуша? Просто да не се изказват неподготвени. Според теб някой да ти каже че АC/DC вървят към дет метъл, разбира ли от музика??
Linkin Park са далеч от това което вие наричате метъл :shock:
Koлко пъти трябва да кажа,че НЕ мразя Рок ? :shock:

elito0o0o0
07-28-2010, 10:50
:razz: Тази тема наистина става все по-забавна и по-забавна! :lol:

UNITED да знаеш, че съществува и подстил ню метъл. :)

Я, това ме подсеща за една групичка - http://www.youtube.com/watch?v=R_HHm9ki3JI Айде със здраве! :-({|=

UNITED
07-28-2010, 10:55
:razz: Тази тема наистина става все по-забавна и по-забавна! :lol:

UNITED да знаеш, че съществува и подстил ню метъл. :)

Я, това ме подсеща за една групичка - http://www.youtube.com/watch?v=R_HHm9ki3JI Айде със здраве! :-({|=
Не знаех мерси,че ми каза :grin: Те станаха много и различни видове метъл,ама май ню метъла е най як :D

П.С-Песента става 8)

totalmk
07-28-2010, 10:59
Всичко е Rock'n Roll! =D> Long Live Rock 'n' Roll =D>

Einherjar
07-28-2010, 11:00
Еее вие го превърнахте на фен тема >.>
Сега няма да има глупави и недообмислени коментари относно кой какво мрази : (

GracelessIsDumb
07-28-2010, 11:24
На мнение съм, че един достатъчно широко скроен човек ще слуша абсолютно всички музикални стилове- от рок до чалга и няма да обижда и да плюе тези, които харесват само определен жанр. Аз слушам всичко,слушам и опера,слушам и чалга, слушам и гръцко и арменско и руско и музика от 60-те и музика от тоя век и т.н...но е меко казано тъпо да казваш, че чалгата е музиката на селяните и рока е най-великия жанр..всеки с мнението си, но за да обиждаш човека отсреща, трябва да си наясно, че не си сам и винаги ще има второ мнение...
за да кажеш,че мразиш метъл, първо трябва да си чул за какво става на въпрос, да знаеш изпълнителите, кво е характерно за тях etc..и после да видиш кое ти харесва и кое не
ама ставате смешни с тва кой е метъл и кой не е..

ivandimitrovVARNA
07-28-2010, 11:31
Ей автора.. ти си много ментално ограничен бе (т*п).Слушал бил jazz хахахаха боже боже,много знаеш ти какво е jazz,да те питам малко въпроси на един няма да ми отговориш.Такива лекета като теб ,който не уважават истинската и стойностната музика са за жалост много напоследък.Най кадърните музиканти избщо които съществуват и са съществували са точно jazz музикантите,а след тях рок изпълнителите.
Слушай си електронните ритми направени от компютърна програма и се радвай,и като пишеш анти-фен тема поне се обосновавай.Били крещяли лелелелелле по т*п от тебе не съм виждал последните години.

youtube.com/watch?v=Bkjv9SscotY&a=GxdCwVVULXcJ2A_-hCcBxngxn3fWkn-z

Ти знаеш ли ,че само 1 от тези музиканти има повече МУЗИКАЛЕН талант от колкото всички DJ на земята?Ама от къде да знаеш ,ти сигурно от дискотеките не излизаш.

ivandimitrovVARNA
07-28-2010, 11:52
Ще напиша няколко факта относно рок-а и метъла които да прояснят на автора как стоят нещата!

1.Най-продавана музикална биографична книга: Лед Зепелин - чукът на боговете.
2.Най-велик музикален изпълнител(всички стилове): Лед Зепелин/Биитълс и може би Джон Колтрейн(джаз)
3.Най-добър фронтмен Робърт Плант(Лед Зепелин),Фреди Меркюри(Куин)
4.Най-продаван изпълнител: Биитълс(1.1 МИЛЯРДА копия),Лед Зепeлин(200млн),АЦ/ДЦ(200млн).. и разбира се Краля(около 1 милярд)
5.Най-голяма публика на концерт: Мастърс оф Рок 1991 Москва -
АЦ/ДЦ,Пантера и Металика изнасят концерт пред 1.3 МИЛИОНА души.
Рок ин Рио 2001 (UP THE IRONS!!!) Мейдън свирят пред 250 000 фена.
6.Най-продаван албум(след Трилър на М.Дженксън)AC/DC Бак ин Блак 49 млн.



Мога да продължа още много.Сега като вземем предвид че Майкъл е поп/рок изпълнител ,a Краля е рок енд рол ,мисля че става ясно кой е най-добрия и слушания стил?

elito0o0o0
07-28-2010, 11:56
Този човек ми пълни душата всеки път, когато си пусна негова песен! - http://www.youtube.com/watch?v=x11NA63gLDM

GracelessIsDumb
07-28-2010, 13:56
кънтрито е хубава музика..аз съм фен на кънтри музиката, но не тези измислени Тейлър Суифт и Кери Ъндърууд, които са си направо чисто поп звучене :-o Кънтрито от 90-те например за мене е хубаво

EsteticLoff
07-28-2010, 16:19
Странни са ми хората, които слушат всичко..

Е защо !?

WaterLilly
07-28-2010, 17:01
Странни са ми хората, които слушат всичко..

Е защо !?
Освен че е невъзможно да слушаш всичко, тъй като повечето стилове са си доста противоречиви и като идея, и като звучене, говори за нерешителност и неизграден вкус/предпочитания. 8-) Малко е трудно да мешаш "дълбокомислените" метъл песни с поп, да кажем.

EsteticLoff
07-28-2010, 17:22
Странни са ми хората, които слушат всичко..

Е защо !?
Освен че е невъзможно да слушаш всичко, тъй като повечето стилове са си доста противоречиви и като идея, и като звучене, говори за нерешителност и неизграден вкус/предпочитания. 8-) Малко е трудно да мешаш "дълбокомислените" метъл песни с поп, да кажем.

OK

spexx
08-26-2010, 23:13
не е ли по добре да крещят и да реват отколкото да правят жалки опити да пеят както в чалгата ?!? .. ня кво да обяснявам за някви хеiтъри и хора които си нямаt и понятие от метал или rock ... айде слушкайте си там чалгиите мазни.. и нмз


да живее метала и рока \\м/

bybit0o0
08-28-2010, 01:20
не е ли по добре да крещят и да реват отколкото да правят жалки опити да пеят както в чалгата ?!? .. ня кво да обяснявам за някви хеiтъри и хора които си нямаt и понятие от метал или rock ... айде слушкайте си там чалгиите мазни.. и нмз


да живее метала и рока \\м/
само така, dude \\m//

PennyLaneStormbringer
09-02-2010, 22:12
Само аз ли мисля, че тея само крещят безсмилесно ?
Олеее....как може да кажеш че крещят..и то безсмислено...ти изобщо слушал ли си рок или метал?Явно не,послушай малко рок и тогава говори...Луда работа :? :? :? :?

ivchiz
09-03-2010, 09:15
ако мислите,че Led Zeppelin пищят в Stairway To Heaven,то тогажа определено имате проблеми със слуховия апарат... :) :

Aysell
09-03-2010, 17:09
Еми, и аз мисля нещо подобно.. Смисъл, айде рок по - може.. но метъл - Е, НЕ ! Това е толкова безсмислено.. само се дерат кат невиждали :-o

PennyLaneStormbringer
09-03-2010, 18:06
Еми, и аз мисля нещо подобно.. Смисъл, айде рок по - може.. но метъл - Е, НЕ ! Това е толкова безсмислено.. само се дерат кат невиждали :-o

оххххх....взе да ми писва,ще повторя нещо което 105 човека казаха,метала няма само 2 разновидности..не всички "крещят и се дерат" безсмислено :smt011

Aysell
09-03-2010, 18:46
Еми, и аз мисля нещо подобно.. Смисъл, айде рок по - може.. но метъл - Е, НЕ ! Това е толкова безсмислено.. само се дерат кат невиждали :-o

оххххх....взе да ми писва,ще повторя нещо което 105 човека казаха,метала няма само 2 разновидности..не всички "крещят и се дерат" безсмислено :smt011

Хах, не знам к'во ти писва, но човек няма ли право на собствено мнение ?

DesireToFire
09-03-2010, 20:23
Еми, и аз мисля нещо подобно.. Смисъл, айде рок по - може.. но метъл - Е, НЕ ! Това е толкова безсмислено.. само се дерат кат невиждали :-o

оххххх....взе да ми писва,ще повторя нещо което 105 човека казаха,метала няма само 2 разновидности..не всички "крещят и се дерат" безсмислено :smt011

Хах, не знам к'во ти писва, но човек няма ли право на собствено мнение ?

Е не, как да не му писне на човек.. Да, всеки си има право на свое мнение. Може да ти харесва, може да не ти харесва, но не може да казваш че крещят и "се дерат като невиждали" след като повечето НЕ го правят. Може да кажеш, че тази музика не ти харесва, но не можеш да кажаш, че всичкият метъл е само блек и дет(нищо против подстиловете нямам). Това няма да е собствено мнение а един от заучените отговори от типа не-знам-за-какво-става-въпрос-ама-нека-си-напиша-впечатлението.

Sunshin3
09-03-2010, 21:35
уууоооооооооооооооууууууу уу 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

king95
09-03-2010, 22:08
А е, тва не беше ли АНТИФЕН ТЕМА!!! :-o

ri41
09-03-2010, 22:19
вечния спор Чалга vs Rock :booooomb: аман, никога няма се разберете, всеки да слуша квот си иска, аз слушам по малко и от двете :smt006

BladeDancer
09-03-2010, 22:25
Нека да кажем за всички почитатели на тая тема. "тея дето крещят" са направили толкова песни в последните 50 години хитове колкото всички други някога. Второ почти всички изпълнители имат кавъри на рок или метъл песни.

Aysell
09-04-2010, 10:31
Еми, и аз мисля нещо подобно.. Смисъл, айде рок по - може.. но метъл - Е, НЕ ! Това е толкова безсмислено.. само се дерат кат невиждали :-o

оххххх....взе да ми писва,ще повторя нещо което 105 човека казаха,метала няма само 2 разновидности..не всички "крещят и се дерат" безсмислено :smt011

Хах, не знам к'во ти писва, но човек няма ли право на собствено мнение ?

Е не, как да не му писне на човек.. Да, всеки си има право на свое мнение. Може да ти харесва, може да не ти харесва, но не може да казваш че крещят и "се дерат като невиждали" след като повечето НЕ го правят. Може да кажеш, че тази музика не ти харесва, но не можеш да кажаш, че всичкият метъл е само блек и дет(нищо против подстиловете нямам). Това няма да е собствено мнение а един от заучените отговори от типа не-знам-за-какво-става-въпрос-ама-нека-си-напиша-впечатлението.

Мерси за поучаването :razz: Ще си говоря и ще си мисля каквото си искам и не знам за къв тип мислиш отговора ми, но не ме и интересува ;) Не съм чалгарка, ако тва се опитвате да докажете, но специално за метъла какъвто и да е според мен не струва и колкото и да ми пилите на главата няма да си променя мнението, така че по - добре си спестете злобните коментари.. а и както каза някой - тва нали беше АНТИФЕН ТЕМА ?! ;)

Arwald
09-04-2010, 11:26
@Aysell: Никой не се опитва да ти докаже нищо друго, освен че може би първо трябва да научиш малко за това, което оплюваш, за да не се излагаш така. Иначе си свободна да харесваш каквото искаш, никой не ти е казал обратното, а за чалга не е станало и дума, нали все пак е метъл и рок антифен тема?

Aysell
09-04-2010, 16:46
@Aysell: Никой не се опитва да ти докаже нищо друго, освен че може би първо трябва да научиш малко за това, което оплюваш, за да не се излагаш така. Иначе си свободна да харесваш каквото искаш, никой не ти е казал обратното, а за чалга не е станало и дума, нали все пак е метъл и рок антифен тема?

Излагала съм се била - според кого ? За чалгата споменах, защото има мнения свързани с чалгарите, а и ми е пределно ясно, че някой ще почнат : " ходи си слушай чалгата " и т.н. :?

vampirregirl
09-04-2010, 19:40
Изчетох цялата тема,но това с нищо не ми помогна - какъв е смисълът от правенето на тези теми? Разбирам да е фен тема на нещо - феновете коментират,обменят информация,споделят линкове,ако ще е за музика и тн.Тук да си изразим омразата,но нека отбележа - за нещо,с което очевадно повечето тук не са запознати - хейтърите не знаят защо са против метъла и рока,но хайде да не останем по-назад - ще направим тема и за това,но ниастина си мисля - най-интересната антифен тема,която съм чела.Какво против рока - нима има лошо в това да израснеш с песните на Scorpions?Метъла е много интересна музика,според мен.И се обзалагам,че ако някой от нахъсаните антифенове се запознае с 1/3 от поджанровете на метъла,то тогава ще се убеди,че това е музика изпълнена със смисъл,а не просто крещящи мърлячи,които биват подкрепяни от фенове с грозни дрехи и мазни коси.Може и да се повтарям,но и аз ще дам пример с чалгата - къде по света са чували за тази гадост като жанр? Това са едни порно звезди с плейбек,визията няма смисъл да се коментирам - то дори феновете на чалгата са достатъчно наблюдателни,кой намира толкова силикон къде ли не за привлекателен?Нека някой ми прати линк към чалга песен със смислен текст - защото според мен има една чудесна балага на Metallica - nothing else matters..това за текстовете,а мелодията на песните - дали китарите и приятния ритъм не са по-приятни от ориенталските орнаменти в музиката,скоято Българите се гордеем - великата ни чалга?!...В началото си мислех,че темата е някаква шега,толкова безсмислени мнения...О,видях в средата някъде на темата..как някакво момиче беше писало,че мрази метъла и предпочита да се сцепи от кючеци .. - no somment !!

neocide
09-05-2010, 10:25

king95
09-05-2010, 11:42
мразете хората, а не музиката, бе (;


+ Метъл-а за мене, е супер агресивната музика което не ми допада

1. само щото НА ТЕБ НЕ ТИ ДОПАДА, си решил да направиш цяла тема? каква важна новина! гладът на третия свят е история, наркобизнесът започва да линее, намери се лекарство за рак и СПИН, войните биват преустановени и от вулканите вместо лава изригва ягодов сладолед!
2. на друг може да не му допадат лигавите, безгръбначно-романтични влачещи се песнички, на които ти може би се кефиш... не всеки има нерви да слуша стиви уондър, сеш' се... и все пак малко страдат от такава мегаломания, че да правят теми за своите предпочитания...
че по тая логика за какво ви е и фен тема?

neocide
09-05-2010, 11:53

Ravage
09-05-2010, 11:59
Винаги е хубаво да се образоваш по темата, която възнамеряваш да обсъждаш. Но така каго гледам всички, които плюят по рока и метъла са чували максимум по 5 песни на кръст. Като кажете "метъл" обобщавате стил в музиката с сигурно 30 поджанра (че ако не и повече) от които сте чували колко ? 1 ? Прочете,чуйте пък тогава плюйте. Научете се, че за да критикуваш нещо трябва да го познаваш, все едно аз сега да направя теми в които да плюя по хип-хоп-а, електрониката и тн ...

ElectricFuneral
09-05-2010, 12:42
http://blogs.westword.com/showandtell/010haters.jpg

ElectricFuneral
09-05-2010, 13:00
http://vbox7.com/play:00206fb4

ей тва е по-яко от метъл след първата минута става много яко

ElectricFuneral
09-05-2010, 13:14
и който има нещо против хубвата музика тези двамата ще го изнасилят

http://www.pro-rock.net/userfiles/image/mayhem-sofia.jpg


http://userserve-ak.last.fm/serve/500/23564143/bicheto20.jpg

http://vbox7.com/play:2e061d15

IoNiiTyYy
09-05-2010, 20:08
всеки със стила си ..

IoNiiTyYy
09-05-2010, 20:08
аз слушам метъл и хип хоп но нямам против другите стилове

digitalgirl93
09-05-2010, 20:45
Не прочетох цялата тема, само коментарите от последната страница. Нвм, не виждам никъв смисъл да се правят толкова тъпи хейт-теми.. Анти метъл, анти-рок.. И като я направи тая тема, к'во ?! Някой ще спре да слуша метъл само заради твоите виждания спрямо стила ли?! Не мисля.. И аз мразя чалгата и никой и нищо неможе да ме накара да я слушам, ама не правя поредната тема. Същото е и с тази..като не ти харесва да слушаш рок или метъл недей, кой те кара!?!? :?

elito0o0o0
09-05-2010, 21:56
Оф, спрете с малоумните си мнения и оставете темата да си умре...

BladeDancer
09-05-2010, 22:23
Пораснете...