PDA

View Full Version : Писна ми от самота :(



7227
07-25-2010, 20:28
Здравейте от мен! Искам да ви споделя,4е ве4е ми писна,4ак не ми се живее!Искам да съм щастлива,а все не става!Попадам на неподходящи,май сериозните мъже или са заети или ве4е са редки екземпляри. Преди 5 години се влюбих...оказа се женен,щях да умра от мъка,болка,много бях влюбена.След това още два такива слу4ая.Последният беше преди месец,то4но за рожденият ми ден :( 4овека ме излъга,4е е свободен,а се оказа женен!Ве4е ми писна от лъжци!Как да намеря 4овека за мен?Глупав въпрос ама не знам ве4е какво да правя.На 21 години съм,а нямам приятел :shock:

valdesbg
07-25-2010, 20:31
Не съм женен, свободен съм, и съм от София.

Ако искаш повече инфо - ЛС.

vaseto0o
07-25-2010, 20:37
Не съм женен на 16 съм и съм от варна, ся ко прайм :D

mArMaLaDkA
07-25-2010, 20:40
Не си била регистрирана тук, тва ти е била грешката.
Сега ще завалят едни оферти в темата и на личнии... 8-)

VinDiesel
07-25-2010, 20:48
Аз съм момче на 20 и съм в твоето положение,и к'во?Живея си живота,тя сама ще ме намери(вече се отакзах да търся). :)

7227
07-25-2010, 20:53
И аз съм така,отказах се.Ама не мога да си живея живота,все ми тъжно,4увствам се сама.Ама както казваш "тя ще се намери" и за мен ще се появи някой :)

ForzaFelipe
07-25-2010, 21:09
Търпение :) Когато най-малко очакваш се случва най-хубавото :-D Не се впряга,излизай повече с приятели и т.н.Тея съвети във всяка тема тука ги има ;)


ПП:
Не съм женен на 17 съм и от Варна :D :D :lol: :lol:

Smrazqvashta
07-25-2010, 21:17
Най - хубавите неща стават , когато най - малко ги очакваш ! Сигурна съм , че ще си много щастлива , защото се вижда , че знаеш какво искаш , заслужаваш го. Стискам палци и бъди силна. :mrgreen:

btw..

UltraViolencia
07-25-2010, 21:18
дай една снимка да видим дали си струва да ти казвам от къде съм и на колко съм.

VinDiesel
07-25-2010, 21:20
И аз съм така,отказах се.Ама не мога да си живея живота,все ми тъжно,4увствам се сама.Ама както казваш "тя ще се намери" и за мен ще се появи някой :)И аз немога да си живея живота,днеска от Плевен-Свети Константин и Елена и обратно с кола :).Няма какво да се прави в Плевен.Просто се забавлявай и не се здухвай :).Ходи насам натам,не стой увас и да се депресираш,аз наскоро се бях заиграл с една(прецака ме) и ми стана гадно,затва ся "Гъз път да види". :).Абе горе главата,свестен ли си,ще се оцени все някога,когато най-малко очакваш,аз вече спирам да търся,сама ще ме намери :)

7227
07-25-2010, 21:31
Браво на теб! Благодаря ти за куража!Само така :)

VinDiesel
07-25-2010, 21:34
Браво на теб! Благодаря ти за куража!Само така :)И ти трябва да се забавляваш,к'во че си на 21 и си сама,тряя се метнеш под влака?

7227
07-25-2010, 21:39
Така е!Нещо се бях от4аяла,като гледам другите все заедно..аз сама..ама за всяко нещо си има време и нашето време ще дойде :)

VinDiesel
07-25-2010, 21:47
Така е!Нещо се бях от4аяла,като гледам другите все заедно..аз сама..ама за всяко нещо си има време и нашето време ще дойде :)Аз лесно си намерих момиче,но какво,ужас и защо?!Защото да не съм сам,метнах се сам в тъча....Но вече съм по-добре :).И всичките ли които ги гледаш,имат добри връзки?Съмнявам се...

UltraViolencia
07-25-2010, 21:49
грозна ли си?

mArMaLaDkA
07-25-2010, 21:50
Имаш някакъв проблем явно. Не е нормално все женени мъже да привличаш. :shock:

И какво значи "сериозните мъже"? На 21 си бе, сега ти е времето да се забавляваш и да трупаш опит и впечатления, не да се занимаваш със сериозни връзки, брак и деца.

7227
07-25-2010, 21:50
Така е!Нещо се бях от4аяла,като гледам другите все заедно..аз сама..ама за всяко нещо си има време и нашето време ще дойде :)Аз лесно си намерих момиче,но какво,ужас и защо?!Защото да не съм сам,метнах се сам в тъча....Но вече съм по-добре :).И всичките ли които ги гледаш,имат добри връзки?Съмнявам се...
Да,и аз за да не остана назад и все неподходящи.Погледнато реално може би аз съм по-добре така,предпо4итам стабилна и сериозна връзка,от колкото лапешки истории за седмица,пове4ето връзки на тези ,които познавам са такива :(

SuNsEt
07-25-2010, 21:51
Ако знаеш колко много самотни хора има в тоя форум...да не говорим за целия свят...

sladkosbatko
07-25-2010, 21:57
Намери си превода на Wicked game на Chris Isaac. Поздравявам те с нея

tuzaro
07-25-2010, 22:00
може да си грозна.

VinDiesel
07-25-2010, 22:01
Имаш някакъв проблем явно. Не е нормално все женени мъже да привличаш. :shock:

И какво значи "сериозните мъже"? На 21 си бе, сега ти е времето да се забавляваш и да трупаш опит и впечатления, не да се занимаваш със сериозни връзки, брак и деца.Точно ,че гони 22 вече трябва сериозното да търси,не двуседмичните ,както тя каза за нейните приятели там...

7227
07-25-2010, 22:04
Не съм грозна.. Ами замислям се за сериозна връзка,вие не се ли замисляте??? То и живота си е до време.

tuzaro
07-25-2010, 22:05
Не съм грозна.. Ами замислям се за сериозна връзка,вие не се ли замисляте??? То и живота си е до време.не ти вярвам, дай снимка

7227
07-25-2010, 22:06
като не искаш не вярвай,никого за нищо не задължавам.

ve4nosamotna
07-25-2010, 22:09
Здрасти, първо искам да кажа на UltraViolencia че щом момичето е само не значи че със сигурност е грозно. А към авторката - аз съм в същото положение, попадам все на смотаняци и лъжци, до сега не съм открила любовта, от многото години без любов съм установила единствено, че трябва да се рискува и че когато най - малко очакваш нещо ще се случи. Но уви аз вече губя надежда - все когато изникне по - свястно момче някак си все се отблъсква от мен - може би е съдба, не знам - сякаш е проклятие. Но все пак ти не си аз така че не губи надежда :-)

tuzaro
07-25-2010, 22:12
Здрасти, първо искам да кажа на UltraViolencia че щом момичето е само не значи че със сигурност е грозно. А към авторката - аз съм в същото положение, попадам все на смотаняци и лъжци, до сега не съм открила любовта, от многото години без любов съм установила единствено, че трябва да се рискува и че когато най - малко очакваш нещо ще се случи. Но уви аз вече губя надежда - все когато изникне по - свястно момче някак си все се отблъсква от мен - може би е съдба, не знам - сякаш е проклятие. Но все пак ти не си аз така че не губи надежда :-)а ти прилично ли изглеждаш?

7227
07-25-2010, 22:13
Здрасти, първо искам да кажа на UltraViolencia че щом момичето е само не значи че със сигурност е грозно. А към авторката - аз съм в същото положение, попадам все на смотаняци и лъжци, до сега не съм открила любовта, от многото години без любов съм установила единствено, че трябва да се рискува и че когато най - малко очакваш нещо ще се случи. Но уви аз вече губя надежда - все когато изникне по - свястно момче някак си все се отблъсква от мен - може би е съдба, не знам - сякаш е проклятие. Но все пак ти не си аз така че не губи надежда :-)
даа и аз съм така!!! Все лъжци,измамници,постоянно ми се лепят някакви,но на мен не ми харесват...а ако тръгне нещо завършва зле.

mArMaLaDkA
07-25-2010, 22:13
Точно ,че гони 22 вече трябва сериозното да търси,не двуседмичните ,както тя каза за нейните приятели там...

Защо? Една основателна причина ми дай.

И не е задължително да са двуседмични връзки, може и двумесечни да са. Понякога срещаш хора, с когото изживяваш неизживяни досега неща и научаваш много повече от тях за месец, отколкото с други за години. Мисълта ми е, че отчаянието лъха отдалеч. Да се забавлява, да опознава и да излиза с повече мъже, за да разбере какво й харесва и какво я дразни, с едно изречение: да си изясни приоритетите и да бъде наясно какво търси, а не да се задоми на ранни години, да създаде семейство и след време да се чуди що си е пропиляла младостта с някакъв човек, който не може да понася.

tuzaro
07-25-2010, 22:15
Точно ,че гони 22 вече трябва сериозното да търси,не двуседмичните ,както тя каза за нейните приятели там...

Защо? Една основателна причина ми дай.

И не е задължително да са двуседмични връзки, може и двумесечни да са. Понякога срещаш хора, с когото изживяваш неизживяни досега неща и научаваш много повече от тях за месец, отколкото с други за години. Мисълта ми е, че отчаянието лъха отдалеч. Да се забавлява, да опознава и да излиза с повече мъже, за да разбере какво й харесва и какво я дразни, с едно изречение: да си изясни приоритетите и да бъде наясно какво търси, а не да се задоми на ранни години, да създаде семейство и след време да се чуди що си е пропиляла младостта с някакъв човек, който не може да понася.тея 14 годишни кви съвети праскат 8-)

7227
07-25-2010, 22:15
Здрасти, първо искам да кажа на UltraViolencia че щом момичето е само не значи че със сигурност е грозно. А към авторката - аз съм в същото положение, попадам все на смотаняци и лъжци, до сега не съм открила любовта, от многото години без любов съм установила единствено, че трябва да се рискува и че когато най - малко очакваш нещо ще се случи. Но уви аз вече губя надежда - все когато изникне по - свястно момче някак си все се отблъсква от мен - може би е съдба, не знам - сякаш е проклятие. Но все пак ти не си аз така че не губи надежда :-)а ти прилично ли изглеждаш?

А ти как изглеждаш??? Предполагам,4е си нещо подобно на снимката на аватара си...

tuzaro
07-25-2010, 22:18
Здрасти, първо искам да кажа на UltraViolencia че щом момичето е само не значи че със сигурност е грозно. А към авторката - аз съм в същото положение, попадам все на смотаняци и лъжци, до сега не съм открила любовта, от многото години без любов съм установила единствено, че трябва да се рискува и че когато най - малко очакваш нещо ще се случи. Но уви аз вече губя надежда - все когато изникне по - свястно момче някак си все се отблъсква от мен - може би е съдба, не знам - сякаш е проклятие. Но все пак ти не си аз така че не губи надежда :-)а ти прилично ли изглеждаш?

А ти как изглеждаш??? Предполагам,4е си нещо подобно на снимката на аватара си...малко по грозен съм 8-)

mArMaLaDkA
07-25-2010, 22:20
тея 14 годишни кви съвети праскат 8-)

шт!

tuzaro
07-25-2010, 22:21
тея 14 годишни кви съвети праскат 8-)

шт!не с лошото 8-)

7227
07-25-2010, 22:22
Здрасти, първо искам да кажа на UltraViolencia че щом момичето е само не значи че със сигурност е грозно. А към авторката - аз съм в същото положение, попадам все на смотаняци и лъжци, до сега не съм открила любовта, от многото години без любов съм установила единствено, че трябва да се рискува и че когато най - малко очакваш нещо ще се случи. Но уви аз вече губя надежда - все когато изникне по - свястно момче някак си все се отблъсква от мен - може би е съдба, не знам - сякаш е проклятие. Но все пак ти не си аз така че не губи надежда :-)а ти прилично ли изглеждаш?

А ти как изглеждаш??? Предполагам,4е си нещо подобно на снимката на аватара си...малко по грозен съм 8-)
:D Добре,4е поне приемаш нещата на майтап :razz: :)

lipsvashh_mi
07-26-2010, 09:23
Ако знаеш колко много самотни хора има в тоя форум...да не говорим за целия свят...
и аз това щях да кажа...като се замислиш наистина когато нищо не чакаш и не се оглеждаш всичко си се нареджа и даже преди да не си го виждал става така,че едва не ти вади очите...просто престани да мислиш за това и всичко ще е наред..млада си-излизай с приятели и се весели....повечето връзки само негативи носят със себе си особено за по-влюбеният 8-)

fatrat
07-26-2010, 09:44
а аз да попитам една 21 годишна мацка кво се жалва в форум? Отиди някъде с приятели/ки и се забавлявай.И аз съм сам ама си ми е яко“ 8) за всите има либоф и ще дойде некога!

spopi
07-26-2010, 09:44
Спокойно всичко си идва с времето не се притеснявай весели се. :)

iiordanova
07-26-2010, 09:45
Има толкова много самотници , не си само ти.
И ти ще срещнеш подходщия .. няма да останеш стара мома. 8-)
Спокойно и на твоя път ще изгрее слънце! (:

vaseto0o
07-26-2010, 10:07
НЗ ама аз познавам едно момиче което е почти на 20 и е имало само 1 гадже от 16 до 18 години и е спала само с него, а момичето е супер красиво блондинка, слабичка с хубаво лице и очи :-D
Просто не харесва мъже които искат само секс, страхува се да не я "наранят" пак и тъй много се е филмирала :D
Историите й как мъже я свалят и тя ги реже са ми много забавни примерно "беше много сладък бях готова да му дам телефона си но му звънна някой и беше ПРИЯТЕЛКАТА МУ" или пък "беше дебел и като се смееше му се виждаха венците" или пък "като стана от масата оная му работа беше станала и му се очертаваше" и т.н. много съм се смял :razz:

Bellatrix
07-26-2010, 10:16
Забии се с момиче. :P Ние сме си по-свястни и си се разбираме :D
На 17 съм (ама съвсеееем скоро правя 18 ) и съм от София. :P (имам цици)

vaseto0o
07-26-2010, 10:37
Забии се с момиче. :P Ние сме си по-свястни и си се разбираме :D
На 17 съм (ама съвсеееем скоро правя 18 ) и съм от София. :P (имам цици)
Заинтересува ме :D

Bellatrix
07-26-2010, 10:40
Забии се с момиче. :P Ние сме си по-свястни и си се разбираме :D
На 17 съм (ама съвсеееем скоро правя 18 ) и съм от София. :P (имам цици)
Заинтересува ме :D
Да живеят вметнатите работи в скоби :D

soul1199
07-26-2010, 12:59
бъди по-внимателна в избора си и скоро ще срешнеш някой

ve4nosamotna
07-26-2010, 13:13
tuzaro теб май само външността те интересува, само ще ти кажа че не съм грозна за твое сведение, макар че за теб красиви може да са разни кифли, слаби или пък закръглени с тонове грим и с голямото самочувствие, но да са духовно едно нищо...Както и да е, ама наистина по темата да кажа, че почти не останаха свястни мъже и сигурно в това е проблема, пък и малкото останали май са вече заети или пък са срамежливи и няма как да ги открием... Сложна работа...

tuzaro
07-26-2010, 13:18
tuzaro теб май само външността те интересува, само ще ти кажа че не съм грозна за твое сведение, макар че за теб красиви може да са разни кифли, слаби или пък закръглени с тонове грим и с голямото самочувствие, но да са духовно едно нищо...Както и да е, ама наистина по темата да кажа, че почти не останаха свястни мъже и сигурно в това е проблема, пък и малкото останали май са вече заети или пък са срамежливи и няма как да ги открием... Сложна работа...защо все мъжете ви са виновни?? не допускате ли че вие сте някви сдухани и не ставате за нищо??

Sofff
07-26-2010, 13:25
Винаги срещаме човека, който търсим когато най - малко очакваме ... а когато се опитваме да го намерим не се получават нещата ...

ve4nosamotna
07-26-2010, 13:29
Ако ти не харесваш свястни, истински, различни или срамежливи момичета - това е друг въпрос, а може би не си само ти, но повярвай ми ако видиш какви мъже ми се лепят може би и ти ще се замислиш, как се държат само, а не виждат какво са всъщност - женкари, пияници, без ясни възгледи за света, безгрижни като деца...

mArMaLaDkA
07-26-2010, 13:31
защо все мъжете ви са виновни?? не допускате ли че вие сте някви сдухани и не ставате за нищо??

ха-ха! Каза ли ви го? 8-)
На моя пост никой не обърна внимание, въпреки че си изпочупих пръстите, но не е нужно след тоя пост на тузаро. 8-)

Много ме радвате, като почнете с клишетата "любовта сама ще те намери", "точният човек ще дойде с времето"... Нали се сещате, че докато стоите вкъщи и се самосъжалявате, изпускате поне петима подходящи?

ve4nosamotna
07-26-2010, 13:33
Това е към tuzaro

ve4nosamotna
07-26-2010, 13:40
Това е към tuzaro

vaseto0o
07-26-2010, 13:42
tuzaro теб май само външността те интересува, само ще ти кажа че не съм грозна за твое сведение, макар че за теб красиви може да са разни кифли, слаби или пък закръглени с тонове грим и с голямото самочувствие, но да са духовно едно нищо...Както и да е, ама наистина по темата да кажа, че почти не останаха свястни мъже и сигурно в това е проблема, пък и малкото останали май са вече заети или пък са срамежливи и няма как да ги открием... Сложна работа...защо все мъжете ви са виновни?? не допускате ли че вие сте някви сдухани и не ставате за нищо??
O W N E D

VinDiesel
07-26-2010, 14:46
Точно ,че гони 22 вече трябва сериозното да търси,не двуседмичните ,както тя каза за нейните приятели там...

Защо? Една основателна причина ми дай.

И не е задължително да са двуседмични връзки, може и двумесечни да са. Понякога срещаш хора, с когото изживяваш неизживяни досега неща и научаваш много повече от тях за месец, отколкото с други за години. Мисълта ми е, че отчаянието лъха отдалеч. Да се забавлява, да опознава и да излиза с повече мъже, за да разбере какво й харесва и какво я дразни, с едно изречение: да си изясни приоритетите и да бъде наясно какво търси, а не да се задоми на ранни години, да създаде семейство и след време да се чуди що си е пропиляла младостта с някакъв човек, който не може да понася.Като станеш на наще години ще разбереш.Мислиш ли ,че за 21 години не се е уточнила със себе си,какво търси?Тя много добре знае,какво търси,но трудно се намира.

mArMaLaDkA
07-26-2010, 14:50
Не вярвам дотолкова да ми се промени мирогледа за 5 години(въпреки, че не го изключвам като възможност, де). Благодарение на няколко хора и събития съм си оформила вече що-годе характера и знам какво искам и какво ще искам след време до/за себе си.

Според мен, авторката не се е уточнила със себе си, да. За 5 страници само чета как искала "сериозен мъж" и как все я лъгали, мамили и прочее. Формулировка искам на определението "сериозен мъж" и евентуално защо иска такъв до себе си.

dimitar_ak
07-26-2010, 14:53
Не съм женен, свободен съм, и съм от София.

Ако искаш повече инфо - ЛС.

Айде бе, Влади! Не се ли намери жена за теб?

VinDiesel
07-26-2010, 15:01
Не вярвам дотолкова да ми се промени мирогледа за 5 години(въпреки, че не го изключвам като възможност, де). Благодарение на няколко хора и събития съм си оформила вече що-годе характера и знам какво искам и какво ще искам след време до/за себе си.

Според мен, авторката не се е уточнила със себе си, да. За 5 страници само чета как искала "сериозен мъж" и как все я лъгали, мамили и прочее. Формулировка искам на определението "сериозен мъж" и евентуално защо иска такъв до себе си.Аз съм сигурен ,че след 5 години ще се промениш не само физически...

mArMaLaDkA
07-26-2010, 15:08
По характер ще стана още по-проклета, да, друго няма да се промени коренно. Мнението ми

И не е задължително да са двуседмични връзки, може и двумесечни да са. Понякога срещаш хора, с когото изживяваш неизживяни досега неща и научаваш много повече от тях за месец, отколкото с други за години. Мисълта ми е, че отчаянието лъха отдалеч. Да се забавлява, да опознава и да излиза с повече мъже, за да разбере какво й харесва и какво я дразни, с едно изречение: да си изясни приоритетите и да бъде наясно какво търси, а не да се задоми на ранни години, да създаде семейство и след време да се чуди що си е пропиляла младостта с някакъв човек, който не може да понася.
точно по тоя въпрос ще си остане същото, защото са ми се насадили разни впечатления. Толкоз.

Сега искам да се появи тузаро, да направи един генерален извод с 2 изречения, който аз правя с 22. 8-)

Paramour
07-26-2010, 16:46
Ако си търсиш приятел в сайтове за запознанства, нормално е нищо да не се получава. А ина4е... явно просто нямаш късмет.

postmortem
07-26-2010, 16:48
Напълно те разбирам! И аз съм супер готин, пък нещо все не ми се получава, карма ли, що ли, не знам и аз... 8-)

Sofff
07-26-2010, 17:04
Напълно те разбирам! И аз съм супер готин, пък нещо все не ми се получава, карма ли, що ли, не знам и аз... 8-)
какво самочувствие :lol:

postmortem
07-26-2010, 17:26
What? Влизам и в положението на мацката, преживял съм го и аз :D

7227
07-26-2010, 19:07
Ако си търсиш приятел в сайтове за запознанства, нормално е нищо да не се получава. А ина4е... явно просто нямаш късмет.
Ами не търся приятел в такива сайтове,но наистина не излизам много и може и за това. Вси4ки с които съм се срещала искат само и единствено секс и това ме отвращава! Не ми харесва да ме гледат като поредната бройка,искам сериозен 4овек,разбирате ли? Знам ,4е има много самотни хора и аз съм така,но се питам кога ще съм щастлива?! Понякога мисля,4е имам магия,все лоши неща ми се слу4ват и запо4вам да си мисля вси4ко.Искам и аз да имам стабилен 4овек до мен,на когото да раз4итам,да се разбираме,да можем да излезем да поговорим,да споделя с него.Просто да знам,4е не съм сама.Вие не искате ли това?А досега не ми се е слу4вало,всеки гледа да използва другия и да го прецака.Искам някой да ме оби4а и аз да го оби4ам и да съм поне веднъж щастлива! :)

ve4nosamotna
07-26-2010, 19:51
Хайде всички самотници независимо момчета или момичета, които търсят истинския човек и не им върви в любовта или се чувстват в омагьосан кръг, да вземем да си направим нещо като клуб и да си споделяме, може пък да си помогнем и дори да си намерим половинка, че в това положение само се съжаляваме и нищо повече... :( :-)

7227
07-26-2010, 19:55
Хайде всички самотници независимо момчета или момичета, които търсят истинския човек и не им върви в любовта или се чувстват в омагьосан кръг, да вземем да си направим нещо като клуб и да си споделяме, може пък да си помогнем и дори да си намерим половинка, че в това положение само се съжаляваме и нищо повече... :( :-)
Аз като ви писах това не съм о4аквала,4е някой ще ми помогне..то 4овек ако сам не си помогне няма кой.ПРосто исках да споделя,стана ми много тежко. Хубаво е да се подкрепяме с каквото можем,а тук може само със съвети,но понякога на 4овек му трябва съвсем малко,само една хубава дума :) Като 4ета какво сте писали и ми става много приятно,4е има хора,с които не се познаваме,а ме разбират.Благодаря Ви!

VinDiesel
07-26-2010, 21:03
Аз като ви писах това не съм о4аквала,4е някой ще ми помогне..то 4овек ако сам не си помогне няма кой.ПРосто исках да споделя,стана ми много тежко. Хубаво е да се подкрепяме с каквото можем,а тук може само със съвети,но понякога на 4овек му трябва съвсем малко,само една хубава дума :) Като 4ета какво сте писали и ми става много приятно,4е има хора,с които не се познаваме,а ме разбират.Благодаря Ви!Моята история продължава....Тя ми пише по скайп 8-) .И си личи как иска да ме покани да излезнем,ама все още не се е престрашила,чудя се дали си е осъзнала грешките?..

bratignat
07-26-2010, 21:03
Тръгвате от грешен подход. Там е тайната на самотата ви. Кoгато много ви се ще да имате някой до себе си, когато сте самотни - усеща се. Някак подсъзнателно. И това ви поставя в позиция на търсещи, на нуждаещи се. А нали знаете какво се получава, кoгато се нуждаеш от заем....намира се някой, който да ти го даде на ужасяваща лихва. С дуги думи - прецакват ви. Просто намерете нещо, което да ви прави щастливи и това да не е любовта или момчета, ами нещо смислено. Това привлича и двата пола - някой който има нещо в себе си.

Не казвам, че нямате нищо в себе си, но подхода ви е кофти.

Така, че я си гледайте кефа и ще бъдете засипани от кеф. Съжалявайте се или изпаднете в депресия и ще ви повлече калното свлачище.

valdesbg
07-26-2010, 21:09
Игнате.. мисия невъзможна си започнал. Ама не си първия де... :)

Иначе на 101% си прав.

Just making a point (:

loctite
07-26-2010, 23:35
Вси4ки с които съм се срещала искат само и единствено секс и това ме отвращава! Не ми харесва да ме гледат като поредната бройка,искам сериозен 4овек,разбирате ли?
Аз защо не знам някой да се представя на момиче със "здрасти, аз искам да те чукам! а ти как се казваш?"

Sham
07-29-2010, 13:23
Тръгвате от грешен подход. Там е тайната на самотата ви. Кoгато много ви се ще да имате някой до себе си, когато сте самотни - усеща се. Някак подсъзнателно. И това ви поставя в позиция на търсещи, на нуждаещи се. А нали знаете какво се получава, кoгато се нуждаеш от заем....намира се някой, който да ти го даде на ужасяваща лихва. С дуги думи - прецакват ви. Просто намерете нещо, което да ви прави щастливи и това да не е любовта или момчета, ами нещо смислено. Това привлича и двата пола - някой който има нещо в себе си.

Не казвам, че нямате нищо в себе си, но подхода ви е кофти.

Така, че я си гледайте кефа и ще бъдете засипани от кеф. Съжалявайте се или изпаднете в депресия и ще ви повлече калното свлачище.
//брей, впечатлена съм!:Д
това е и моето мнение;

sasha_90
07-29-2010, 13:28
Скоро правя 20,сама съм и да ти кажа не ми пука.Защо се впрягаш толкова?Има време за всичко.

bratignat
07-29-2010, 13:58
Тръгвате от грешен подход. Там е тайната на самотата ви. Кoгато много ви се ще да имате някой до себе си, когато сте самотни - усеща се. Някак подсъзнателно. И това ви поставя в позиция на търсещи, на нуждаещи се. А нали знаете какво се получава, кoгато се нуждаеш от заем....намира се някой, който да ти го даде на ужасяваща лихва. С дуги думи - прецакват ви. Просто намерете нещо, което да ви прави щастливи и това да не е любовта или момчета, ами нещо смислено. Това привлича и двата пола - някой който има нещо в себе си.

Не казвам, че нямате нищо в себе си, но подхода ви е кофти.

Така, че я си гледайте кефа и ще бъдете засипани от кеф. Съжалявайте се или изпаднете в депресия и ще ви повлече калното свлачище.
//брей, впечатлена съм!:Д
това е и моето мнение;

Пфу - или остарявам и губя тренинг за нови идеи или аз не съм единствения полубог по тая земя.... :grin:

HandOFDooM
07-29-2010, 16:55
е ти на колко години си ? да не си на 50 та се отчайваш http://doodoo.ru/smiles/verybig/vb031.gif (http://doodoo.ru/smiles/verybig/index12.htm)

BigFakeSmile
07-29-2010, 17:42
Това, че си на 21 и нямаш приятел не е края на света...
Като няма добра партия, стой си сама, в повечето случаи това е по-добрия вариант!

7227
07-29-2010, 19:15
Това, че си на 21 и нямаш приятел не е края на света...
Като няма добра партия, стой си сама, в повечето случаи това е по-добрия вариант!
:) Така е !