PDA

View Full Version : Удряли ли сте приятеля си?



vaseto0o
07-25-2010, 20:34
Мацки удряли ли сте гаджетата си? Ако да-защо, какво ви накара, пред хора ли, той как реагира (върна ли си го :D 0 скъсахте ли и т.н. съответно момчета удряли ли са ви момичета?
Случвало ли се е момчетата ви да ви бият?


темата ми е интересна, нз дали е имало преди такава тема тука ама търсачката не бачка както знаете а и не я следа тая секция по принцип, ама ко да се прави като изчерпахме всички теми за секса и останаха само "на 13 съм бременна ли съм"

vaseto0o
07-25-2010, 20:54
аре бе кажете нещо мамка му :D
при евентуален злобен шамар как бихте реагирали

up0tr3b3na
07-25-2010, 20:54
да ама не силно и беше на базик :D ии той усети че е на базик хвана ме и ме натисна до стената и ме целуна :D :D

VinDiesel
07-25-2010, 21:00
Играли сме си ,но имаше една при игра,нещо не ме жалеше.Беше ми ударила глава в носа. :lol: Аз от време на време я :smt021 уш без да искам. :D .Няма само мен да ме удря силно. :-D

gia_sena_mono
07-25-2010, 21:06
Да, ударих му шамар! Беше глупава реакция от моя страна.

SuNsEt
07-25-2010, 21:08
За сега само на бъзик съм го удряла,но няма да се изненадам ако някой ден му ударя един истински шамар.Не е от това да се правя на силна и да го бия.защото знам,че ако той иска може с един удар да ме залепи за стената.Но някой ден наистина ще си заслужи шамара.

guinessgirl
07-25-2010, 21:15
е само на шега,съм удряла цифрата приятели,гаджета и т.н..

иначе не бих ударила никой мъж сериозно,защото се поставям на неговото място,а аз лично ако някоя путка ме удари,бих и счупил главата..

justonegirlwithonehope
07-25-2010, 21:16
Имах един бивш, с който редовно се биехме. :lol:

IndependentGirl
07-25-2010, 21:19
Не, а и не бих го направила.. :}

SuNsEt
07-25-2010, 21:21
е само на шега,съм удряла цифрата приятели,гаджета и т.н..

иначе не бих ударила никой мъж сериозно,защото се поставям на неговото място,а аз лично ако някоя п***а ме удари,бих и счупил главата..Зависи какво е направил...Примерно виждаш го с друга,тогава няма ли да си заслужи шамара?Не мисля,че е мъжка постъпка да се нахвърляш върху жена,защото ти е ударила шамар при положение,че знаеш,че си виновен.

Smrazqvashta
07-25-2010, 21:29
Не съм удряла и не мисля,че бих. Каквото и да е направил не мисля,че ще постигна нещо. [-X

Иначе с бившият ми приятел доста често се случваше на бъзик да си се боричкаме и то яко. На мен ми е много готино всъщност :grin: , стига човека до мен също да си знае мярката. :grin:

ForzaFelipe
07-25-2010, 21:34
Абе бях отнесъм един шамар :D бях лошо момче :razz: :razz:

YouDontKnowMe
07-25-2010, 23:28
На майтап го удрям почти винаги когато сме заедно. Случвало се е много пъти и на сериозно да му бия шамарите или да го ритам. Имам слаби нерви когато трябва да се боря за 6.00 . Иначе лятото почти не се караме (почти нямам за учене ) :D

vaseto0o
07-26-2010, 07:04
Е щом сте с приятелите си ясно че еда л исте го удряли, ама разкажете за бившите :D

Assshley
07-26-2010, 07:40
За сега само на бъзик съм го удряла,но няма да се изненадам ако някой ден му ударя един истински шамар.Не е от това да се правя на силна и да го бия.защото знам,че ако той иска може с един удар да ме залепи за стената.Но някой ден наистина ще си заслужи шамара.

rosencetooo
07-26-2010, 07:53
За сега само на бъзик съм го удряла,но няма да се изненадам ако някой ден му ударя един истински шамар.Не е от това да се правя на силна и да го бия.защото знам,че ако той иска може с един удар да ме залепи за стената.Но някой ден наистина ще си заслужи шамара.

anonymous708973
07-26-2010, 08:32
Опитваше се да ме пипа насред едно кафене, по място, на което имам гадно усещане на допир, лигавеше се и прочее. Ударих го ЛЕКО в топките. Беше глупава и първосигнална реакция. Една минута стоя без да помръдва, аз се сдухах супер много и накрая той ме убеждаваше, че не е толкова сериозно и няма защо да ми е криво толкова много, НО все пак да не го опитвам отново.
Той никога не би ме ударил, но пък аз като цяло съм против идеята, че момиче не се удря :)

gLypChenCee
07-26-2010, 08:48
Удряла съм го.. ама лекичко и на шега.. :-D

3oPuTy
07-26-2010, 08:49
Веднъж ударих моя доста злобно и то заради една "приятелка",която се опита да го убеди,че съм му изневерявала с едно момче и то точно на рождения ми ден!!! :?
На шега също сме се удряли :-D

s3nsual
07-26-2010, 08:52
На бъзик съм удряла мой бивши много пъти , но сериозен шамар не е имало . :)

jghgh
07-26-2010, 08:55
Момиче наистина не се удря.
И не защото сме привилегировани, ами защото вие би трябвало да сте истински мъже. Все имате много чест и достойнство, не плачете, не си скубете веждите и не правите неща, които не са мъжки.

Дотук много добре!!, но се изнервям, когато някой "100процентов мъж" почне да ми писка, че нямало право жена да го удря, жена можело да се бие, що да не можело.
Ами НЕ МОЖЕ.
Щото ако имаш достойнство няма да паднеш толкова ниско да удариш жена/момиче! Няма значение дали си заслужил шамара или парчето е било супер просто и те е зашлевило за да се направи на интереснa. Във втория случай просто си нямаш работа повече с такива джофрички и толкова.

Иначе ми е много момичешко, като ми пискат "как може да ме удря", ще кажеш че един шамар е кой знае какво, а иначе се тупат в гърдите кви са мъже.
Или спираш да се правиш на корав, даваш да ти помагат, когато не можеш да се справиш сам и забравяш прекаленото мъжкареене, или продължаваш, но не предявяваш претенции да удряш момиче. ;) На мен вторият вариант по- ми допада.




По темата - не съм удряла досега никое мое гадже. Не знам даже дали и при изневяра бих ударила, въпреки че съм доста емоционална. По-скоро ще го обиждам, ще го зарежа, ще му се дразня, но като че ли не съм някаква агресивна...

Не подкрепям бтв п**ките, които бият шамари за щяло и нещяло, само за да си напомпат недоизпомпаното его..;]

fatrat
07-26-2010, 09:53
Момиче не ме е удряло,щото не съм му давал повод! Няма значение приятелка,гадже и т.н. Когато съм с мойта коммпания си поозволявам да изпростявам по малко,но с момиче според мен трябва да се държиш като зрял мъж!

mynichka
07-26-2010, 09:58
попринцип да, но сегашния ми приятел си го жаля и не го удрям.. но това не ми пречи ако ме издразни да го ударя :)

mim4ety_sara
07-26-2010, 10:17
Най-често срещаната гледка между мен и бившият ми беше да се бием.Както си ходим и той с юмрук ме удря в рамото и аз почвам да го удрям и така си се подмятаме,бием се със сила,просто бяхмее уникати.. (след това цялата съм в синки по ръцете) . Даже ме хапеше по корема,по врата.. :lol: ,но аз си му бях свикнала и сега като излизам с други момчета,ми се струват много срамежливи и добрички,не смеят да ме докоснат. 8-) :lol:

Bellatrix
07-26-2010, 10:22
Ох... с бившия ми, докато сме на училище се млатим абсолютно постоянно. Супер ни е скучно и убиваме скуката с някакъв микс между Surviver и Kill Bill. :D

anonymous708973
07-26-2010, 10:24
Момиче наистина не се удря.
...защото вие би трябвало да сте истински мъже. Все имате много чест и достойнство, не плачете, не си скубете веждите и не правите неща, които не са мъжки.
Щото ако имаш достойнство няма да паднеш толкова ниско да удариш жена/момиче! Няма значение дали си заслужил шамара или парчето е било супер просто и те е зашлевило за да се направи на интереснa.

Според мен пък точно защото е истински мъж (а не правещ се на "мачо"), има чувства. И след като претендираме за равноправие на половете, трябва да сме с еднакви опции. Мен ако някой ме зашлеви, ще му отлепя шамар. Или ако ме изкара извън нерви - досега не се е случвало, обикновено думите ми вършат доста добра работа. Но все пак... И след като аз имам право да го правя, за да си излея емоциите, защо един мъж да не може да го прави? Какво е различното в това да удари друго момче/мъж? Че сме така нареченият "нежен пол"? Айде моля ви се, не сме толкова деликатни. :) Това ме дразни у женските (към които съм и аз, но определено с различно мислене) - бием се в гърдите за равни права, в миналото е имало феминистки процеси, обаче като опре ножа до кокала, става "Ама ние сме нежни, бла-бла".
Яяяя!

jghgh
07-26-2010, 10:29
Има си неписани правила и те са много по-важни от всякви конституционни и пр.
Не е писано никъде какво трябва да ти е поведението в учреждение, но хората си го знаят и се държат подобаващо например.
Обикновено хората, които не спазват 'неписаните' правила, са аутсайдери и не се вписват добре.
Обществото в много случаи е доста добра единица и работи добре самостоятелно със своите правила, които наистина не са написани никъде.
Но можеш да ги видиш в общуванията с приятелите си - кои неща се допускат, кои не.

Погледни нещата от ТОЗИ ъгъл, за неписаните правила.

На мен ще ми падне в очите всеки мъж, който е удрял приятелката си, дори тя да е тъпа джофра и да "бие шамари" наляво-надясно.
Просто е недостойно, но това си е мое виждане. Да не говорим, че тук изтърканото за по-умния важи с пълна сила. Мъж да отвърне на удар от жена за мен е неприемливо.
Единственото, което може да й бие, ако си е заслужила, е шута;)
/понеже ако бях мъж не бих търпяла някоя лигла от ония, дето "на бъзик" унижават момчетата си с бой./

silvencety
07-26-2010, 10:50
Удряла съм го многократно от ревност,и по време на секс.. :D

didi0804
07-26-2010, 11:41
Не

anonymous708973
07-26-2010, 11:50
jghgh, това с неписаните правила беше добро, но честно казано, никога не съм се вписвала в установените правила, но никога не съм била аутсайдер, защото приятелите ми оценяват тези мои черти, които остават извън нормите - цинична съм, груба съм, не държа до тоооолкова огромна степен на приятелите си, не съм привързана към семейството си и прочее.

Продължавам да твърдя, че след като се имаме за равни с мъжете, трябва да сме равни във всяко едно отношение. Естествено, тяхната физическа сила трябва да бъде компенсирана с други качества от наша страна... Но след като аз мога да ударя момче, трябва да бъда подготвена за ответен удар :)

SuNsEt
07-26-2010, 12:48
Но след като аз мога да ударя момче, трябва да бъда подготвена за ответен удар :) Ето това трябваше да кажеш най-напред точно и ясно.Какво повече?Винаги една жена трява да е наясно,че ако удари мъж той може да й го върне независимо дали е почтен или не.

soul1199
07-26-2010, 12:53
еми не съм :lol:

zority7
07-26-2010, 14:33
да ама леки шаларчета и то защото си го залужи :D :D

mechtaq_za_teb
07-26-2010, 15:34
Да, удрям го всеки ден. :D Може да ме съди за физически и психически тормоз :-o :D :lol:

Така... от време на време като се закачаме, го удрям, но леко и на шега. Понякога отвръща, но разбира се и той леко :-D

Иначе... се сещам за един случай, в който се карахме много. Бяхме в тях и си изпуснах нервите. Ударих му супер силен шамар. И май това е единствения такъв случай... Всичко друго е на шега.

mArMaLaDkA
07-26-2010, 15:59
Не. :-o

Избива ли ме на садизъм, като го гледам, значи работите не вървят добре. 8-)

DqVoLsKoJeLaNiE
07-26-2010, 16:06
Били сме се на шега, но не съм го удряла извън кръга на шегата..., въпреки че съм имала не един повод.

bilqnavod
07-26-2010, 16:34
Не и не смятам да го правя..... :)

dqvolcheto9
07-26-2010, 20:16
били сме се на шега..
ама имаше един път дето му зашлевих як шамар ...просто си го беше заслужиш .. :)

987654
07-26-2010, 20:20
На шега и леко- да, преди, но вече не.
Веднъж му шибнах един шамар много силен, но не очаквах да стане така, голяма грешка, след това шибнах и себе си. :lol:
Веднъж пак погрешка го фраснах много силно, чак му се разкървавиха зъбите, но беше без да искам, стана ни много кофти, но беше много смешно как той ми се хили и зъбите му кървави, а той си няма представа каква нелепа картинка беше. :lol:

mincheto
07-26-2010, 20:24
Да,хванах една сопа и право в главата :lol: +шамар.

Extremescream
07-26-2010, 22:08
Шамаросах го пред една наша приятелка (тя искаше а го ударя по-силно),защото беше направил нещо,което адски много ме вбеси и обиди.Но се разбрахме после де.И все пак-ТРЯБВАШЕ ДА ГО УДАРЯ ПО-СИЛНО!

Bixel
07-26-2010, 22:25
загубих бройката отдавна 8-)

Bianc0
07-26-2010, 22:58
Нито съм удрял,нито са ме удряли. :)

bratignat
07-27-2010, 09:22
Момиче наистина не се удря.
И не защото сме привилегировани, ами защото вие би трябвало да сте истински мъже. Все имате много чест и достойнство, не плачете, не си скубете веждите и не правите неща, които не са мъжки.

Дотук много добре!!, но се изнервям, когато някой "100процентов мъж" почне да ми писка, че нямало право жена да го удря, жена можело да се бие, що да не можело.
Ами НЕ МОЖЕ.
Щото ако имаш достойнство няма да паднеш толкова ниско да удариш жена/момиче! Няма значение дали си заслужил шамара или парчето е било супер просто и те е зашлевило за да се направи на интереснa. Във втория случай просто си нямаш работа повече с такива джофрички и толкова.

Иначе ми е много момичешко, като ми пискат "как може да ме удря", ще кажеш че един шамар е кой знае какво, а иначе се тупат в гърдите кви са мъже.
Или спираш да се правиш на корав, даваш да ти помагат, когато не можеш да се справиш сам и забравяш прекаленото мъжкареене, или продължаваш, но не предявяваш претенции да удряш момиче. ;) На мен вторият вариант по- ми допада.




По темата - не съм удряла досега никое мое гадже. Не знам даже дали и при изневяра бих ударила, въпреки че съм доста емоционална. По-скоро ще го обиждам, ще го зарежа, ще му се дразня, но като че ли не съм някаква агресивна...

Не подкрепям бтв п**ките, които бият шамари за щяло и нещяло, само за да си напомпат недоизпомпаното его..;]\

С уговорката, че ако момичето е подивяло можеш да я хванеш през кръста и да я хвърлиш на леглото или да я затвориш в ъгъла, за да разбере, че със сила не бива и не можр да действа, докатос е успокои.

Принципно, никой, никога не трябва да бъде удрян - освен при спаринг или спорт. Защото, когато удряш - няма шега. Удря се, за да увредиш или убиеш, това си е правило.

vaseto0o
07-27-2010, 09:33
Я сега кажи колко хора са влезли в залата да тренират, с цел да практикуват само там и да не използват умения навън 8-)
Позна-никой :D

bratignat
07-27-2010, 09:37
Я сега кажи колко хора са влезли в залата да тренират, с цел да практикуват само там и да не използват умения навън 8-)
Позна-никой :D
Повечето хора са в залата, за да поддържат форма. Също, така за да освободят напрежението ид а не им избие някой ден бушона, пък после да четем по вестниците, как Пенчо нарязал Костадин....

Когато си тренирал достатъчно дълго, за да усвоиш основите (разбирай 7-8 години абсолютно редовни тренировки), трябва да си се научил да респектираш само с дух, така, че на никой да не му хрумва да се бие. Разбира се има пияни или самоубийци, но те са малко. Просо, когато усвоиш боя, разбираш, че не това е начинът.

vaseto0o
07-27-2010, 10:54
Когато си начинаещ не това ти е в главата и влизаш в залата за да се научиш да биеш навънка ;)

sladur4etyYy
07-27-2010, 10:59
насериозно не съм удряла никого, но кой знае, винаги има първи път. :D

vesito13
07-27-2010, 11:14
Удряла съм приятеля ми. Ядоса ме, на мен ми кипна и му зашлевих един шамар. Той се почувства гадно, не защото го заболя, а защото го бях ударила. Но тогава си го беше заслужил.
Иначе като седим някъде и ме дразни нещо, се случва с лакътя да го ръгна в корема. Гледам да не е много силно...
Не знам той от къде намира нерви да не ме зашлеви понякога. :?

bratignat
07-27-2010, 12:34
Когато си начинаещ не това ти е в главата и влизаш в залата за да се научиш да биеш навънка ;)

Никога не съм се бил ползвайки каквито и да било техники. Същото се отнасш и з аповечето приятели, с които тренираме. Бойното изкуство е по-скоро за да откриев до къде можеш да стигнеш - един вид, кога се предаваш. При голшмо напрежение или при по-малко.

vaseto0o
07-27-2010, 15:49
Бе да бе ама като тренираш карате или кунг фу на улицата няма как да позлваш наученото, ама ако тренираш ММА тогава се замисли, единствения начин да не позлваш нещо тренирано е да стоиш на едно място като круша :D

step_up_right
07-27-2010, 16:30
хах...мразя да се бия,наистина мн мразя обачеее...никога не се бях била с някой докато не дойде една от 6-ти клас (аз бях 7-ми) и искаше да ме "бие" а доведената и сестра беше в съседния клас и тая малката бухта не исках да се бия с нея щтото смятем че не ми е на нивото ама бухтата и сестрата като дойдоха веднъж в стаята и почнаха да ми се отварят и кат ми лепнаха двете по един шамар ей тъй без повод и аз побеснях иии...само са ми разказвали не помня... :lol: пък тая година една кифла приятелка на оная в новото даскало седеше на входната и се опита да ме спъне,аз леко я подритнах и в едната ми ръка имаше всъщност кекс който майка ми беше сложила за закуска и оная почна да ми дърдори за кекса и мене не ми се занимаваше с нея и само си вървях и тя викна гаджето си и тоя ме фана за косата и почна да ми вика ти нещо на мойто момиче ли,аз му отправих една псувня и както едно не малко парче кекс си седеше в плика и аз както ме държеше и аз се отскубнах и с кекца пууууф у мутрата :lol: тоя ме гледаше като абсолютна шушумига... с няколко думи гадже не съм удряла (такова дори не съм имала) но чужди-да и то как... та пак не се бия ма като се налага и черпя помощ от подръчни материали и фр-тата седят и гледат (и съм слабичка на всичкото отгоре...) :lol:

vaseto0o
07-27-2010, 17:05
^Ъхъ схванЪх :shock:

mimi1235
07-30-2010, 08:13
Удряла съм му шамар, но защото се зазяпва по други момичета, а аз не му давам. Не се гордея и даже ме е срам, но тои си го заслужи. :oops:

sasha_90
07-30-2010, 13:42
Не съм го удряла,честно казано не виждам и смисъл.Той е чудесен човек.

Jessie
07-30-2010, 15:39
Хахах, вчера четох темата и нямаше какво да напиша, щото до вчера не го бях удряла, поне не сериозно, но отидохме вечерта до денонощния с Него и Иво и стана съвсем случайно - шляпнах му един доста звучен шамар, който се предполагаше да се просто лекичко бутване по бузата. :-D :oops:

XXX_f
07-30-2010, 16:06
С приятеля ми сме си играли и сме си биели шамари, с тази разлика че аз малко озлобявам и удрям малко по - силни шамари и после тази злоба я изразявам другаде :oops:
Той казва, че докато сме спорили за нещо съм го ударила, аз нямам такъв спомен.
И последните пъти беше последната вечер когато остана да спи при мен преди да замине на кораб, не го удрях силно но ме болеше много, че ме оставя :smt089 :smt089 :smt089
удряла съм бившия си много силно с много злоба на центъра, ама той си и заслужаваше, защото ме обвини в изневяра... така казала една гледачка на майка му, а аз не бях изневерила :)

lipsvashh_mi
08-01-2010, 19:43
дори на шега не съм удряла..в случаите когато са ме наранявали жестоко или са си го просили 2-3 на мястоказани думи са наранявали повече и са имали по-дълготраен ефект.. :) обожавам и предпочитам умствения тормоз и психическата атака..носят 10 пъти повече удовлетворение от шамарите 8-)

nefchi_bs
08-01-2010, 20:22
Мда,каза ми,че съм тъпо лапе и аз го изпрасках през устата...

crazymm
08-01-2010, 20:26
На последния ми веднъж такъв шамар му забих, че буквално щеше да падне, ако една приятелка не го беше хванала... След тфа като го гледах 1 седмица със синка ми беше супер кофти, ама той си го беше заслужил.
От тогава само с най - добрия ми приятел си лепим леееки шамари :D . Нито той ми се сърди, че го удрям, нито аз на него.

Neutral
08-02-2010, 10:14
Да ,веднъж и съжалявам. Не беше силно. Стори ми се (понеже се беше ядосал) ,че почна да хвърля неща по земята и го цапардосах ,а той изпуснал нещо... Иначе едва ли някога пак да го ударя... Той мен ако реши да ме бие,няма да се появя повече

Tera
08-16-2010, 18:37
Е от време на време се бием :) Ама нз аз дали съм го удряла силно...имало е моменти,когато съм искала да му отлепя кожата на врата :-D Ама май не съм го правила :)

mimka1912
08-16-2010, 18:53
Удрям го доста често, ама леко и на базика. Иначе нашия бой се изразява с хапане на езици, устни, носове и т.н. Не мисля, че ако стане нещо сериозно ще го ударя. А той не би ме ударил най-малкото защото ако ме удари един път няма да се налага да повтаря :)

JustAngel
08-17-2010, 09:33
Аз на моя редовно си му бия шамарчета :D
Той обаче почти нищо не усеща, тъй като нямам много сила в ръцете :? 8-) :lol:

Hilary_
08-17-2010, 09:37
Не съм няма и да го направя .. ако толкова искам да удрям нещо - ще си взема боксова круша ебаси .. :? Единствено бих го ударила в много крайни случаи, когато е направил нещо, което ще сложи край на всичко .. :-o

obichamgo
08-17-2010, 09:42
Не м нито той мен нито аз него... :-) :-)

TheBeliever
08-17-2010, 09:47
Веднъж го зашлевих през лицето, заради изключително безрасъдна постъпка. Не съжалявам и сигурно пак бих го направила в такава ситуация. Иначе на шега го "бия" по дупето, както и той мен. :D Няма как - като не слушаме, се наказваме :lol:

Dyvkaaa
08-17-2010, 10:46
Удряла съм го и после ми се наложи да се извинявам с часове

simi4ka
08-17-2010, 10:56
Удряла съм и то няколко пъти :oops: И то си беше на шега нали ... :oops: Интересното е , че след всеки шамар получавах целувка 8-) :lol: беше някъде миналата година 8-) и да поясня БИВШ !

xrusinka
08-17-2010, 10:58
Да, но на шега и то лекичко. Никога не бих го ударила нарочно!!!!!

elfche3
08-17-2010, 11:05
Да удряла сьм едно мое бивше гадже.Бяхме на рожден ден,а той се беше напил и разбрах че се е целувал с една моя приятелка.След като разбрах,го извиках на терасата и изяде няколко здрави шамара.После бяхме заедно още известно време,докато не го оставих.

Backspace93
08-17-2010, 13:49
Много ясно. И не веднъж съм го била. Трябва и колана да зимам вече, че никва дисциплина няма!!!

mrfahrenheit
08-17-2010, 14:08
Има си неписани правила и те са много по-важни от всякви конституционни и пр.
Не е писано никъде какво трябва да ти е поведението в учреждение, но хората си го знаят и се държат подобаващо например.
Обикновено хората, които не спазват 'неписаните' правила, са аутсайдери и не се вписват добре.
Обществото в много случаи е доста добра единица и работи добре самостоятелно със своите правила, които наистина не са написани никъде.
Но можеш да ги видиш в общуванията с приятелите си - кои неща се допускат, кои не.

Погледни нещата от ТОЗИ ъгъл, за неписаните правила.

На мен ще ми падне в очите всеки мъж, който е удрял приятелката си, дори тя да е тъпа джофра и да "бие шамари" наляво-надясно.
Просто е недостойно, но това си е мое виждане. Да не говорим, че тук изтърканото за по-умния важи с пълна сила. Мъж да отвърне на удар от жена за мен е неприемливо.
Единственото, което може да й бие, ако си е заслужила, е шута;)
/понеже ако бях мъж не бих търпяла някоя лигла от ония, дето "на бъзик" унижават момчетата си с бой./
А дали тези "неписани правила" (които междувпрочем нямат нищо общо с темата , но ти си ги споменала ,за да подкрепиш поста си ,въпреки че е неправилно) като цяло толерират насилието и зачитат този начин на решаване на проблеми?Когато жена удари приятеля си ,тя престъпва моралната граница ,което е еквивалентно на удар от мъж над жена.Просто това не е начин за решаване на проблеми.
И не ми говори ,че жените са нежния пол и че с шамарите си не нанасят физически щети - проблемът се състой в потъпкването на достойнството ,а не в самия изблик на агресия.Крайно унизително е да бъдеш ударен като цяло.
Не е мъжка постъпка да удариш жена както и не е женска постъпка да удариш мъж.Не е човешка постъпка да удариш човек.Просто се счита ,че мъжката доблест трябва да бъде отстоявана с праведност ,а жените имат право на свободия.Излиза ,че не представлява никаква отговорност да бъдеш жена ,което не е вярно.Просто закърнялото мислене на обществото налага криворазбрани норми за взаимоотношенията между мъжа и жената.

SisinkaS
08-17-2010, 15:20
Когато сме навън с приятели много често се случва да го удрям на бъзик.. лекичко така за профилактика.Иначе когато сме примерно у тях и ме ядоса (в повечето случаи нарочно защото му е забавно явно да ме вижда така) редовно хвърчат възглавници по него, но незнам защо не му прави впечатление и ме разцелува след това :-o :lol:

eatshitsfuckinbitchezhah
08-17-2010, 15:21
не, не съм LOL

loliii
08-18-2010, 08:11
Аз не съм удряла никога приятеля ми, нито мен са ме удряли. Когато един мъж удари жена става жалък, направо путьо. Обаче си мисля, че понякога наистина го заслужаваме с нашето обиждане, мрънкане и т.н. Момичетата се мислят за недосегаеми щото са слабия пол и никой не ги закача, ама рано или късно някой ги вкарва в пътя. Въпреки това съм на мнение че не се оправят така проблемите.

frosttt
08-18-2010, 12:47
Не удрям шамари (тя е толкова малка и нежна че с 2 праста да я ударя пак ще се разплаче)... само че и не давам да ме удря, ако си го помисли просто си слагам раката така че да се удари сама... да се научи че не се удря... също и виканиците не ги понасям ама за тях не съм измислил още решение :-D
Като цяло тва да си биете шамари не е добра идея (честно казано и виканиците де...) отиват ли нещата в тая посока просто ставаш и си тръгваш и без тва е ясно че единствено може да стане по-зле... а и е по-вероятно след тва да се сдобрите щото голяма част от "лошите думички" се изпускат...

AnzaRe
08-18-2010, 12:55
Щпатулки съм удрял на мойта това брои ли се?

tqnko
08-18-2010, 14:31
Макар и без да искам съм я удрял !

ScorpionGirl
08-18-2010, 17:17
Да, удряла съм го, но си имах причина... Той ме захапа много злобно и аз го ударих :-| Иначе без причина не съм го удряла и няма да го ударя.

inatche
08-18-2010, 21:27
Удряла съм го разбира се и съм го хапала и щипела... Абе всекидневен тормоз :-D :-D



Ама плесницата беше,защото спря да ме целува и загледа задника на една путка... :o :o

GVG
08-19-2010, 01:34
Дразнеше ме много и то нарочно. Първоначално всичко беше на базик, докато почнахме да се иронизираме много лошо, и слабите ми ангели не издаржаха и му ударих една тупаница в гърдите, при което той не очакваше и го заболя, даже се учуди, иии за миг видях как и той искаше да ми удари една десна 8-) , но се стърпя...