PDA

View Full Version : Дразнят ли ви лелките.които се правят на тинейджърки?



7227
07-25-2010, 20:37
Направо падам като видя няква дърта кошница,обула няква къса пола,с целулитните си криви крака,ка4ила се на някви ток4ета,с деколте до пъпа :-D
На какви се правят?!?! Много ме дразнят такива,а вас?

gia_sena_mono
07-25-2010, 20:43
..

7227
07-25-2010, 20:45
Въпроса ми не е за жените на средна възраст,които се обли4ат добре,а за тези,които се обли4ат като 20 годишни.Разбираш ли?На мен много ми харесва да видя такава жена,а не занемарена,ама въпроса ми е друг.

gia_sena_mono
07-25-2010, 20:46
Ако жената е облечена със стил - знае как да се облича, кое й отива и кое не, кое как да подчертае и т.н., то съм ЗА! Не е казано, че ако една жена не е 20, трябва да се носи като чувал или като бабичка.
Но пък наистина има и такива субекти, които не съобразяват какво обличат.

И предполагам под дърта кошница имаш впредвид жени на по 30-40 години - ХА ХА ХА! Зле...

gia_sena_mono
07-25-2010, 20:48
А въпросът е - как 70-годишни се носят като 15-годишни ? :-o

7227
07-25-2010, 20:55
Да..направо зле ми става като видя такиваа :shock:

gia_sena_mono
07-25-2010, 20:59
Да, "пълно" е с пенсионерки по мини поли, дълбоки деколтета и с 15-сантиметрови токчета!
Ти в ред ли си? :shock: :-o

Extremescream
07-25-2010, 21:04
Повече ме дразнят 13-годишни,които ходят като 20-годишни. :?

7227
07-25-2010, 21:06
Да, "пълно" е с пенсионерки по мини поли, дълбоки деколтета и с 15-сантиметрови токчета!
Ти в ред ли си? :shock: :-o
В ред съм ,има такива 40 годишни лелки :D

gia_sena_mono
07-25-2010, 21:09
40-годишни лелки?! :-o Що майка ти да не е на 20?

Хората на 40 са млади. Ще го разбереш като станеш на поне 20. Сега като си на 12 и 20-годишните ти се струват лелки и чичковци.

7227
07-25-2010, 21:13
40-годишни лелки?! :-o Що майка ти да не е на 20?

Хората на 40 са млади. Ще го разбереш като станеш на поне 20. Сега като си на 12 и 20-годишните ти се струват лелки и чичковци.
Не знаеш на колко съм...освен да се заяждаш друго не правиш.Аз съм на 21 години и не съм казала ,4е 40 годишните не са млади.Просто не разбираш въпроса ми за тези,които са на тази възраст,а се правят на 20 годишни...

gia_sena_mono
07-25-2010, 21:17
Много добре го разбирам. Според теб как трябва да се носят 40-годишните бабки?

Harum_Scarum
07-25-2010, 21:20
Да, "пълно" е с пенсионерки по мини поли, дълбоки деколтета и с 15-сантиметрови токчета!
Ти в ред ли си? :shock: :-o


:lol: :lol: :lol:

gia_sena_mono
07-25-2010, 21:21
Ооо, я заспивай! Келеш! :-D
Като станеш на 40 ще видиш колко ще ти е приятно да те наричат дърта кошница.

7227
07-25-2010, 21:28
Абе май ти си на 40 и нещо не ти е приятно :-D Не знам какъв 4овек си и защо така разсъждаваш :lol: Има някои ,които се правят на "к...и" и просто е грозно и не им отива на годините,ти такава ли си???

gia_sena_mono
07-25-2010, 21:34
Абе май ти си на 40 и нещо не ти е приятно :-D Не знам какъв 4овек си и защо така разсъждаваш :lol: Има някои ,които се правят на "к...и" и просто е грозно и не им отива на годините,ти такава ли си???

Ако бях на 40 едва ли щях да съм във форума. Сигурно щях да си гледам децата, знам ли ...
На 20 съм и ако трябва да бъда по-точна клоня към 21. :)
Да, наистина има жени, които с идеята да привлекат нечие мъжко око, изглеждат смешни и като карикатури. Някак елеменатарни са и са като ... магистрални феи. Разбирам за какво говориш.
Просто смятам, че ако имаш красиво и подържано тяло може да го покажеш, но в рамките на естетичното.

7227
07-25-2010, 21:37
:) И аз така мисля,написах го,4е ми харесва като виждам такива жени,които уважават себе си,обли4ат се добре за възрастта си.Всяко нещо е до време. Не искам да обиждам никого,ама тези "магистрални феи"... :?

gia_sena_mono
07-25-2010, 21:39
Думата е пошло.

FunkyBoy
07-25-2010, 21:45
тука сте го обърнали на чат :? И като се харесват бабките така, нека си ходят... никой не те кара да ги гледаш :)

VinDiesel
07-25-2010, 21:58
През хyя са ми,но се дразня,като ме заглеждат такива на работа...

gia_sena_mono
07-25-2010, 21:58
Ние обсъждаме личните си мнения по въпроса,а те да си се носят,както искат. Лично мен ми е все тая - нали не съм аз! :D Ама се вклучвам в темата и защитавам мнение.

Smrazqvashta
07-25-2010, 22:02
През хyя са ми,но се дразня,като ме заглеждат такива на работа...

Какво да правиш и те са хора , важното е да не пипат. :-s

А по - темата:
Аз честно казано не им обръщам и грам внимание на такива макар , че някои наистина са антипатични.
Но пък има и жени на средна възраст , които изглеждат доста добре. Абе всичко може да се види в днешно време.

Mario9510
07-25-2010, 22:35
awe hora to ima li ve4e nekoq lelka normalna nema iskat da vlqzat v modata no to ima mnogo na4ini i bez da se pravqt na 15 godi6ni :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

silvencety
07-25-2010, 22:42
Мда , и то много. Както и младите момичета правещи се на лелки..

betibarclay
07-26-2010, 07:07
И мен много ме дразнят някакви дърти уроспии се направили на 20 годишни момиченца супер булшит!

vaseto0o
07-26-2010, 07:49
Най-гадното е като видиш някоя баба с къса пола/рокля (от 50те години подарък от на майка и приятелката на вуйчо й) дето им са виждат гадните крака целите в разширени вени и набръчкана кожа :shock:
Иначе по темата гадно си е, ама да видиш 20 годишно момиче с набръчкан задник/целулит или пък ДЕБЕЛА и да носи къси неща ми се драйфа :shock:
Мислят си че правят впечатление, а най много да отвратят някой имаш ли-показвай нямаш ли-крий го или поне не го показвай много :D

jghgh
07-26-2010, 08:40
...написах го,4е ми харесва като виждам такива жени,които уважават себе си,обли4ат се добре за възрастта си. Всяко нещо е до време. Не искам да обиждам никого,ама тези "магистрални феи"... :?
Ох, не се безпокой. Хората с повече IQ те разбраха за какво говориш, но за съжаление, малко от писалите в темата го имат коефицента и почват да се дърлят.
Шанс.
А самите те едва ли са виждали за какво точно говориш, но дай да се изкажат, дай да бъдем толерантни и демократични - всеки да се обличал както си иска. Еми то и аз може да искам много неща, ама дали ми приляга е друг въпрос...


Говориш за жените в критическа, които вече нямат тяло за показване, но от желание да си (само)докажат, че още "стават", се навличат в полички, токчета, слагат младежки грим. Не им приляга в никакъв случай.
Виждала съм такива и ги разбирам, все пак в такава възраст една жена почва да се чувства все по-несексапилна, пред климактеруим е и т.н. и й избиват лимките и се опитва да привлича погледи, за да си докаже, че още е вървежна.


И аз нямам нищо против красивите, поддържани жени, били те и на 50.
Обаче да се правиш на лолитка, да слагаш крещящ грим, лещи и удължения на 40-50 означава че не си знаеш мярката. Много е смешно, но си е и психически обусловено.
Бях видяла една такава жена. Слаба беше, но впитите младежки дънки просто не й стояха добре. Якенца с паетки, тва-онова, обилен фондьотен и лещи, перука.. По-скоро приличаше на травестит и това беше тъжно. На тези години се предполага някакво улягане, че иначе е смешно.

Цаката е да не се прекалява. Никоя жена не трябва да се оставя на критическата да я направи на смешка. Но това е и до комплекси и мъдрост. Щото ако си си поживял добре, няма да имаш мерак да гониш вятъра и да влизаш в роля, която не е за теб.

Майка ми е на 40 и нещо и е здрава, красива, женствена жена, но не е тръгнала да се прави на "Барби", защото наистина е смешно.
Облича се красиво и елегантно, но в никакъв случай не си избира пошли дрехи. И какво лошо? Още я заглеждат мъжете. Много по-красиво изглежда отколкото някоя изтървала времето си "лолитка" на 40, която повече прилича на травестит.

marti93
07-26-2010, 09:09
не ,не ме дразнят всеки има право д се облича както иска
хмм 40 годишните не са сбръчкани :?

KumchoValcho
07-26-2010, 09:12
Напротив

Предпочитам такива "лелки" отколкото някакви отчаяни, които се обличат старчески, защото си мислят, че живота им е приключил ;о

gia_sena_mono
07-26-2010, 11:42
Напротив

Предпочитам такива "лелки" отколкото някакви отчаяни, които се обличат старчески, защото си мислят, че живота им е приключил ;о
++++

Cucko0
07-26-2010, 12:39
Напротив

Предпочитам такива "лелки" отколкото някакви отчаяни, които се обличат старчески, защото си мислят, че живота им е приключил ;о

в България повечето се обличат такя сякаш времето е спряло

И какво общо има темата с раздела секс ?

t0d1t0
07-26-2010, 13:13
MILF-ки > Теенеджърски курвета

vaseto0o
07-26-2010, 13:37
Майна ся скивах неква 45-50 годишна набръчкана лелка с къса коса и черни цайса дето носеше черна блузка о тея мрежестите и от долу й са виждаше черния сутиен и циците, ма направо да ти извадят очите, е такива гледки как да не те отвратят :o

teenems
07-26-2010, 13:53
ДАААА :-x !
много ги мразя и разни такива на плажа ..
които се събличат ЧИСТО голи пред теб ,макар че съблекалнята е на 2 крачки..тва малко е далеч от темата ,но направо ми се повръща ..

веднъж бях видяла една 40-50 годишна ,ЦЯЛАТА ама ЦЯЛАТА в розово даже и косата и беше такава ! :shock:

starburst
07-26-2010, 14:53
Определено да.

NoMoney
07-26-2010, 14:55
Направо падам като видя няква дърта кошница,обула няква къса пола,с целулитните си криви крака,ка4ила се на някви ток4ета,с деколте до пъпа :-D
На какви се правят?!?! Много ме дразнят такива,а вас?

Ми бих повърнал да си кажа честно :D

Paramour
07-26-2010, 19:33
Направо падам като видя няква дърта кошница,обула няква къса пола,с целулитните си криви крака,ка4ила се на някви ток4ета,с деколте до пъпа :-D
На какви се правят?!?! Много ме дразнят такива,а вас?

Аз съм виждала и мои връстнички, които отговарят на описанието. И искам да ти кажа, че бих предпочела майка ми да носи къса пола и деколтета до пъпа, щото изглежда много по-добре от повечето пълнички (добре де, дебели) кифли, дето не знаят как да се обличат и им излизат паласките от всякъде иии ауфг ужасно е!
А и къса пола... ако имаш предвид жена на 40: Аз познавам доста жени на 40, които спокойно си носят къси поли, ама те имат хубави крака.
Под описанието дърта кокошка си представям бабичка с крушовидна форма и, сбръчкано като стара слива, лице, нооо това е отделен въпрос.

7227
07-26-2010, 19:45
Няма спор,4е има жени на 40 ,които изглеждат много добре.Имам предвит онази 4аст от жените,които не им отива наистина,оба4е го правят.Виждала съм някаква на 50 се натиска на мом4е на 20 :shock: :razz:

vaseto0o
07-26-2010, 20:07
Няма спор,4е има жени на 40 ,които изглеждат много добре.Имам предвит онази 4аст от жените,които не им отива наистина,оба4е го правят.Виждала съм някаква на 50 се натиска на мом4е на 20 :shock: :razz:
А една на 40 да се натиска на момче на 16 виждала ли си?
Ако знаете една таказ как ми с прави като ходя до шопа за бърза закуска да сив зема шилешка пържола, напрао ми иде да и тегля една майна мамка й пефодилска :-x

7227
07-26-2010, 20:16
Няма спор,4е има жени на 40 ,които изглеждат много добре.Имам предвит онази 4аст от жените,които не им отива наистина,оба4е го правят.Виждала съм някаква на 50 се натиска на мом4е на 20 :shock: :razz:
А една на 40 да се натиска на момче на 16 виждала ли си?
Ако знаете една таказ как ми с прави като ходя до шопа за бърза закуска да сив зема шилешка пържола, напрао ми иде да и тегля една майна мамка й пефодилска :-x
:lol: :lol: :razz: за това иде ре4
'да сив зема шилешка пържола' :razz:

loctite
07-26-2010, 23:50
Направо падам като видя няква дърта кошница,обула няква къса пола,с целулитните си криви крака,ка4ила се на някви ток4ета,с деколте до пъпа :-D
На какви се правят?!?! Много ме дразнят такива,а вас?
Значи викаш 40 годишни жени, които се правят на 13 годишни к.рви, които от своя страна имитират топмоделки, от които немалка част пак са си на 40? Интересно мислене.

DarkTemplar
08-16-2010, 10:55
Мда, доста са ми противни. Но като се замисля по-сериозно, всъщност ги съжалявам.

BiGBaDWolF
08-16-2010, 10:57
Ебати секс темата ...

xHARDCANDYx
08-16-2010, 11:27
Дразнят, ама кфо да се прави...
Всеки има право да изглежда толкова тъпо, колкото сам реши :)

Paramour
08-16-2010, 11:30
Дразнят, ама кфо да се прави...
Всеки има право да изглежда толкова тъпо, колкото сам реши :)
Много добре казано :) :)

Barrmana
08-16-2010, 11:47
Мисля,че е добре..аз не им обръщам внимание ако ме дразнят,просто мисля,че е наред ,защото те са на по 50 години и се чустват стари,но искат да изглеждат млади и за това ги правят тея номера , така се чустват жизнени предполагам .. защото все пак и ние ще станем такива и ще ми е гадно поне на мен , младите да ме наричат дъртак или дърта чанта .. все пак и те имат живот и имат право на това .. така мисля аз де..

OneGuy
08-16-2010, 13:06
Да, много ме дразнят ... и все пак не бих върнал някоя запазена 40 годишна леличка поддържана и прочие ... такива дърти лачени чанти съм виждал ... че ми се искаше да съм поне на 30 :Д

Princessani
08-16-2010, 13:16
Направо падам като видя няква дърта кошница,обула няква къса пола,с целулитните си криви крака,ка4ила се на някви ток4ета,с деколте до пъпа :-D
На какви се правят?!?! Много ме дразнят такива,а вас? ПФ като видя някоя лелка със супер къса пола и сбрачкани крака ,незнам какво ми става като оная от биг брадър фемили възрастната все с къси поли са разхождаше .,много грозно . ( семейство каменарови) :lol: :lol:

Paramour
08-16-2010, 13:43
Под лелки имате предвид жени на 40 или на 50+
...
40 не е чак толкова много, а и има жени, които се поддържат и изглеждат добре.
А и не 40-годишните се правят на 13-годишни, а обратното. :wink:

Callisto
08-16-2010, 14:59
Майка ми е на 39 години и често преминава границата от елегантно към курвенско. Много пъти се е запътвала на събрания с тъно червено червило и толкова тежък черен грим, че се е налагало да търча след нея да и го оправям...За жалост всички и повтарят колко млада изглежда и как ставала за моя сестра и тя от там решава да се облича като 17 годишна. Като ми тръгне по къса поличка и диколте до пъпа падам направо. Не мога да разбера как тези хора не се осъзнават, че вече са минали възрастта за подобни дрехи. Може майка ми да има по-хубаво тяло от повечето момичета на 17, но не може да отиде с къса пола и потничета на работа, при полужение, че е шеф и трябва да всява респект, а не да я мислят за курва.

teenems
08-16-2010, 15:26
отвратителни са ,особенно с тоя целулит :shock: .. или като се намъкнат в някой клин WTF :shock: ужас ,много грозна гледка .. момичета на 13-14 + да се изглеждат така

FeelMyPain
08-16-2010, 16:14
Най-гадното е като видиш някоя баба с къса пола/рокля (от 50те години подарък от на майка и приятелката на вуйчо й) дето им са виждат гадните крака целите в разширени вени и набръчкана кожа :shock:

Вънка 50 градуса, ако искаш да тръгнат облечени с шуби, щото не им са хубави краката?
Пък и честно да ти кажа, щом заглеждаш краката на бабките, определено имаш някакъв проблем.

Off topic:Колкото повече ти чета мненията, толкова по-голямо желание имам да ти разбия кухата кратуна. :-)

dunce
08-16-2010, 16:22
Най-гадното е като видиш някоя баба с къса пола/рокля (от 50те години подарък от на майка и приятелката на вуйчо й) дето им са виждат гадните крака целите в разширени вени и набръчкана кожа :shock:

Вънка 50 градуса, ако искаш да тръгнат облечени с шуби, щото не им са хубави краката?
Пък и честно да ти кажа, щом заглеждаш краката на бабките, определено имаш някакъв проблем.

Off topic:Колкото повече ти чета мненията, толкова по-голямо желание имам да ти разбия кухата кратуна. :-)

И аз така
относно лелките - никога не съм им обръщал внимание, не ми и пречат, както каза някой по-горе, по-дразнещи са наконтените тийн, отколкото наконтените лелки, едните поне са достатъчно пораснали за такова облекло.

JakesInsanity
08-16-2010, 20:53
Направо падам като видя няква дърта кошница,обула няква къса пола,с целулитните си криви крака,ка4ила се на някви ток4ета,с деколте до пъпа funfunfun
На какви се правят?!?! Много ме дразнят такива,а вас?

И мене много ме дразнят, не е смешно ми жалко да видя някоя дърта гадна пръдня облечена в "младежки стил", и износените и меса да се подават оттук от там, а грима и да е като на някой брутално отвратителен метъл.

Обаче кво да кажа, сегашните "младежки" станаха таквиз износени к*рволяци състарени на възраст 20 че дъртите сигурно решиха, тъй като са правили по-малко секс да станат младежта :D
тъжно

Hilary_
08-17-2010, 08:26
Тежко ее .. :lol:
Кофти гледка са .. :?

Neutral
08-17-2010, 13:45
Ами аз скоро не съм виждала така облечена жена,не че ги няма де ... Не ме кефят ,но всеки има право да си живее както си иска единствения живот .