PDA

View Full Version : Моля посаветвайтеме



drakon44
07-25-2010, 21:36
Здравейте нов съм тук,но разбрах от приятели ,че тук мога да намеря отговори на много въпроси,та така че на въпроса:
На 17 години съм а досега несъм имал приятелка,няколко момичета съм задявал сериозно по скайп,по цяла вечер сме си писали и така доста зарибени изглеждат,а като кажа искаш ли да се срещнем на кафе,разходка и тн и ...... сами се сещате черта!Незнам дали това се дължи на факта,че съм малко слаботелесен (56 кг) или пък на това,че нося очила,или пък на това,че понякога казвам истината на хората в очите(което мн мн неи мсе харесва[неговоря за момичетата с който пиша а за останалите{това предполагам влияе}]).Отскоро започнах да тренирам,да натдавам килограми,предполагам,че ще е добре,нз вие кажете дали има смисъл.Понякога,честно да си кажа ме е срам да заговоря някое момиче в училище или където и да е,страх ме е,че няка какво да и кажа и че ще мълча :( МОЛЯ ви помогнете ако можете!

UltraViolencia
07-25-2010, 21:40
"задявал сериозно по скайп" :lol: :lol:

drakon44
07-25-2010, 21:42
"задявал сериозно по скайп" :lol: :lol:
ами в смисъл такъв 1 седмица всяка вечер по 3-4 часа чат понякога до 2-3 чеса презноща,и не само общи работи,и ако може да ми дадете савет не да ми се подигравате

VinDiesel
07-25-2010, 21:42
Ако момичето което задяваш,те знае от до и си й казал всичко,ти вече си прочетена книга ,и не си интересен,трябва да ги караш,да се чудят ,и да незнаят какво ще следва :).Трябва да си загадка за тях,за да си им интересен.А за скайпа ....И на момиче й е нужно повече от 1 вечер в скайпа ,за да излезне с теб.

mArMaLaDkA
07-25-2010, 21:46
20 хиляди причини си измисли 'що не те харесвали, една не спомена защо могат да те харесат. :-o

Такова нещо като "задяване сериозно по скайп" няма.
Скайпът е да се уговориш с някой да пиеш кафе, да си вземеш домашните, не и да поддържаш любовни отношения и да сваляш някоя. Абсурд.

Като те е страх - девствен ще си умреш. По-добре да те резнат веднъж-два, 20 пъти, 'щото си се престрашил да отидеш и да заговориш, отколкото цял живот да стоиш и да въздишаш по някоя отдалеч.

Имаш огромен проблем със самочувствието и нагласата към света и момичетата изобщо. Трябва да прочетеш някоя и друга книжка по приложна психология.

SuNsEt
07-25-2010, 21:47
Ако не се чувстваш добре в тялото си се постарай да поправиш грешката.Започни да тренираш,погрижи се за външния си вид,в това няма нищо лошо.Колкото до очилата-това няма никакво значение,а за истината в очите-това е хубаво качество,стига да знаеш как да го използваш.Не винаги трябва да оставим всичко на съдбата и да чакаме да ни падне от небето.Понякога сами трява да действаме.Промени се за себе си,а не за околните.Когато си сигурен в себе си тогава едва ли проблема ще е в теб.Колкото до скайп момичетата-това няма голямо бъдеще.Вярно е,че вече е нормално хората да се срещат от там и т.н. ,нооо ако искаш нещо сериозно тогава трябва да търсиш на по-дълбоко.

SuNsEt
07-25-2010, 21:48
Ако момичето което задяваш,те знае от до и си й казал всичко,ти вече си прочетена книга ,и не си интересен,трябва да ги караш,да се чудят ,и да незнаят какво ще следва :).Трябва да си загадка за тях,за да си им интересен.А за скайпа ....И на момиче й е нужно повече от 1 вечер в скайпа ,за да излезне с теб. Играч си ти...обаче е вярно това,което каза.

drakon44
07-25-2010, 21:55
20 хиляди причини си измисли 'що не те харесвали, една не спомена защо могат да те харесат. :-o

Такова нещо като "задяване сериозно по скайп" няма.
Скайпът е да се уговориш с някой да пиеш кафе, да си вземеш домашните, не и да поддържаш любовни отношения и да сваляш някоя. Абсурд.

Като те е страх - девствен ще си умреш. По-добре да те резнат веднъж-два, 20 пъти, 'щото си се престрашил да отидеш и да заговориш, отколкото цял живот да стоиш и да въздишаш по някоя отдалеч.

Имаш огромен проблем със самочувствието и нагласата към света и момичетата изобщо. Трябва да прочетеш някоя и друга книжка по приложна психология.
Прав си,наскоро 1 момиче ме одряза по много скапан начин(тя се заговорила с 1 приятел,и тои случаино я попитал какво ми сли за мен,а тя му отговорила със следна символ (пръст сочещт към гърлото(сещате се какво значи това))) и това нещо направо ме разби,и предполагам,че заради това ми е ниско самочуствието.Ама майната му щом няма да е тази следващата!
Само да ви питам вие за какво бихте говорили на 1 рва среща в кафето??Щото просто нз :(

SuNsEt
07-25-2010, 21:59
Бих говорила за каквото се сетя,не е нужно да си правя някви записки и планове,по които да говоря.Примерно ако имаме общи познати с него или интереси...нещо,което се е случило последните дни...Абе момче използвай въображението си бе.Айнщайн е казал,че единственото нещо,което е по-важно от знанието е въображението.

tuzaro
07-25-2010, 22:03
бих говорил как обича да го прави, за да съм подготвен за след срещата.

drakon44
07-25-2010, 22:48
Бих говорила за каквото се сетя,не е нужно да си правя някви записки и планове,по които да говоря.Примерно ако имаме общи познати с него или интереси...нещо,което се е случило последните дни...Абе момче използвай въображението си бе.Айнщайн е казал,че единственото нещо,което е по-важно от знанието е въображението.ясно..ще се опитам да импровизирам,лошото е че несъм много отракан,тоест неходя мн често по кафетата,предпочитам да се размотавам отколкото да висна по кафетата,това предполагам няма да е проблем,искам да ви питам дали на някое момиче ще и хареса разходк из някои парк или из града,да си поговорим и тн,питам защото повечето момичета предпочитат да седят по кафетата и да си пият кафенцата..и тн?

silvencety
07-25-2010, 22:50
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

LadyDi

BlueKnife
07-26-2010, 02:11
II. Права и задължения на потребителите
6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

LadyDi

MissChocolate
07-26-2010, 04:35
Бих говорила за каквото се сетя,не е нужно да си правя някви записки и планове,по които да говоря.Примерно ако имаме общи познати с него или интереси...нещо,което се е случило последните дни...Абе момче използвай въображението си бе.Айнщайн е казал,че единственото нещо,което е по-важно от знанието е въображението.ясно..ще се опитам да импровизирам,лошото е че несъм много отракан,тоест неходя мн често по кафетата,предпочитам да се размотавам отколкото да висна по кафетата,това предполагам няма да е проблем,искам да ви питам дали на някое момиче ще и хареса разходк из някои парк или из града,да си поговорим и тн,питам защото повечето момичета предпочитат да седят по кафетата и да си пият кафенцата..и тн?
Има различни типове бе,човек. Някои предпочитат кафенцата, други разходчиците из града, но пък и какво е значението .. все ще трябва да преодолееш страха, да намериш тема за разговор , да я забавляваш. И все пак.. не влагай надежди в Скайп.

Mi6inka
07-26-2010, 09:16
трбява да си вдъхнеш малко повече самочувствие, махни задръжките и бъди себе си :) Успех

Bellatrix
07-26-2010, 10:30
Не е проблема външния ти вид. Лол, бившия ми носеше очила и беше 55 кила и си ми харесваше. И казваше на всички истината (даже понякога доста грубичко) включително и на мен.
Тъй че бягай навън! Няма срам. Скайп е възможно най-тъпото начало.

soul1199
07-26-2010, 13:29
еми спри да занимаваш по скайп и ще се оправи работата