PDA

View Full Version : Коремни плочки



nownever
07-25-2010, 23:05
Моля ви да ми кажете и много ефективни упражнения за плочки, но които да се оформят бързо плочките... и естествено без фитнес . Мс

7227
07-25-2010, 23:27
Искаш упражнения без фитнес в домашни условия,така ли :D То за корема най-ефикасното са коремните преси,бягането,ама наблгни на пресите,прави много и ефекта няма да закъснее.Ама ако имаш сланини по корема и да имаш пло4ки няма да се виждат!

play23
07-25-2010, 23:51
Четете малко деа, има много теми...

Накратно, упражненията са малка част от това да имаш плочки, по-важно е храненето, подкожните мазнини трябва да станат около 12% и надолу че да се покажат плочките.

nownever
07-26-2010, 00:24
play от къде да разбера колко процента имам :D а иначе нямам мазнини супер слаб съм :grin:

NqmamName
07-26-2010, 00:35
за какво всяка втора тема трябва да е "как да направя плочки" ? има хиляди теми в форума за коремни плочки и още куп информация в интернет,не можете ли да се разчетете малко вместо да пускате теми.. и ква е тая мания като стане лято и всички изведнъж почнахте да отслабвате и да се 'нацепвате' ..

gost89
07-26-2010, 00:52
Има такива кантари, но най - точния метод е калиперметрията.

Но с тази формула може да получиш приблизителен процент.

МЪЖЕ

Мерки:

1. Височина в см ___

2. Ханш в см ___

3. Талия в см ___

4. Тегло в кг ___

Определяне на % подкожна мазнина

1. Умножете ханша (см) х 0.55 = ___ минус 2 = ___ (A)

2. Умножете талията (см) x 0.29 = ___ минус 4 = ___ (B)

3. Съберете A + B = ___ (C)

4. Умножете височината (см) x 0.24 = ___ (D)

5. Извадете D от C, тогава извадете още 10: (C – D) – 10 = ___ % мазнина

ZipFail
07-26-2010, 02:05
за какво всяка втора тема трябва да е "как да направя плочки" ? има хиляди теми в форума за коремни плочки и още куп информация в интернет,не можете ли да се разчетете малко вместо да пускате теми.. и ква е тая мания като стане лято и всички изведнъж почнахте да отслабвате и да се 'нацепвате' ..
+1 ;-)

vaseto0o
07-26-2010, 08:01
Пфу летни билдъри сетили сте се кога да почнете, ми че и искал бърз резултат и без фитнес :-x

infusion
07-26-2010, 15:58
Аз бих ти препоръчал скачане на въже и dragon flag.Мисля, че това можеш дори и вкъщи да го вървиш.Аз също не мога да се похваля с прекрасен корем, защото аз имам същия проблем, но работи малко за него, като повече наблягам на гърди и гръб.Така като се разширят те, коремът ми няма да изглежда зле :) :D Но виж сега най-важното - всеки човек, за да не пада напред, се държи на коремните мускули.Следователно те са прекрасно изградени, но седят под някакви слоеве мазнина, която трябва да бъде премахната, за да видят слънце :D

hamilcar
07-26-2010, 16:19
Аз препоръчвам като цяло да се използва първо Търсачката.