PDA

View Full Version : Въпрос към мъжката част..



silvencety
07-26-2010, 11:10
Харесвате ли момичета без задръжки в секса,(хапене,драскане и всякакъв вид разкрепостеност).
Както и подобно държание извън леглото,момичето да е по активно и то да е водещо в създаването на предстояща връзка.Някак си настъпателно и флиртаджииски настроено от самото начало..

Темата ми е муза от един смс който получих тази сутрин.. ;д

WhiteOneBG
07-26-2010, 11:15
Харесвате ли момичета без задръжки в секса,(хапене,драскане и всякакъв вид разкрепостеност).
Както и подобно държание извън леглото,момичето да е по активно и то да е водещо в създаването на предстояща връзка.Някак си настъпателно и флиртаджииски настроено от самото начало..

Темата ми е муза от един смс който получих тази сутрин.. ;д

Разбира се , че харесваме. Една малка част от момчетата малко се притесняват от това , но мисля че 98% от нас се кефиме яко ...
Или по - скоро бихме се кефили яко щото такива момичета трудно се намират ...

destro
07-26-2010, 11:22
WhiteOneBG е прав !

Bellatrix
07-26-2010, 11:27
Дано харесват :-o Понеже аз какъвто съм дзвер иначе нямам шанс. XD Винаги съм обичала да съм активна, не обичам да съм тиха (освен, когато има и други хора в апартамента де) и изобщо не мога да лежа като дъска. Все се движа :D
Има много момичета, които са доста романтични и просто не си представят секса животински, защото мислят, че така убиват "нежността" и "романтиката" и бла бла бла.

Valento
07-26-2010, 11:37
Естествено че ми харесва,грубия секс е най-вкусен (готин)

anonymous708973
07-26-2010, 11:57
Дано харесват :-o Понеже аз какъвто съм дзвер иначе нямам шанс. XD Винаги съм обичала да съм активна, не обичам да съм тиха (освен, когато има и други хора в апартамента де) и изобщо не мога да лежа като дъска. Все се движа :D
Има много момичета, които са доста романтични и просто не си представят секса животински, защото мислят, че така убиват "нежността" и "романтиката" и бла бла бла.

Едно към едно :) Не мога да бъда пасивна, винаги трябва да знам, че отсрещният е наясно с моето мнение и моите виждания. Дали ще ги приемем е друг въпрос. Не съм смирена и срамежлива, устата ми е вечно отворена (за да говоря! 8-) )... И засега съм нямала проблеми с това :)

3oPuTy
07-26-2010, 12:37
Че от кога хапането и драскането са вид разкрепостеност?! :shock: :lol: :lol: :lol:

WhiteOneBG
07-26-2010, 12:54
Не мога да разбера защо основните ви коментари са свързани с това което правите в леглото. Разбрахме че сте мръсници и двечките :P
Казвайте сега извън тоя прословут креват какво правите ...

ПП с тея теми и отговори и от истински монах може да направите грешник :D :D :D

hamilcar
07-26-2010, 15:18
Разбира се, че ни харесва. За жалост повечето от вас не го правят, и не само това.

awerw
07-26-2010, 15:21
хубаво е но не се намират такива винаги аз съм бил активният и вече ми става гадно то връзка ли е това то аз ако не говоря тя мълчи :?

Reaper93
07-26-2010, 15:28
Дано харесват :-o Понеже аз какъвто съм дзвер иначе нямам шанс. XD Винаги съм обичала да съм активна, не обичам да съм тиха (освен, когато има и други хора в апартамента де) и изобщо не мога да лежа като дъска. Все се движа :D
Има много момичета, които са доста романтични и просто не си представят секса животински, защото мислят, че така убиват "нежността" и "романтиката" и бла бла бла.

ммм... :P :P

MakeMeLaugh
07-26-2010, 15:52
Харесвате ли момичета без задръжки в секса,(хапене,драскане и всякакъв вид разкрепостеност).
Както и подобно държание извън леглото,момичето да е по активно и то да е водещо в създаването на предстояща връзка.Някак си настъпателно и флиртаджииски настроено от самото начало..

Темата ми е муза от един смс който получих тази сутрин.. ;д

Разбира се , че харесваме. Една малка част от момчетата малко се притесняват от това , но мисля че 98% от нас се кефиме яко ...
Или по - скоро бихме се кефили яко щото такива момичета трудно се намират ...
Точно :)

Tedchy
07-26-2010, 18:18
WhiteOneBG е прав !

jjjjjj6363
07-26-2010, 18:54
WhiteOneBG :smt023

Jimmy412
07-27-2010, 10:47
Бог да благослови тези момичета! :grin:

vaseto0o
07-27-2010, 11:25
Рядкост са 8) (за жалост :( )

kremen4eto
07-27-2010, 12:00
Бог да благослови тези момичета! :grin:

:D :D

Ако говорим за връзки по принцип мразя да чакам и ако момчето нещо не може да реши к'во да прави, веднага поемам инициативата. В последната си връзка почти всички първи крачки направих. Харесва ми да съм такава, но не винаги съм сигурна дали на момчето ще му хареса.
В леглото зависи. Като ме боли глава или нещо друго гледам да правя секс (нали помагало :D ), но пък тогава не ми се движи много. Желанието ако е голямо, въобще не му давам да мине отгоре.
Драскането и хапането не ми се вижда като разкрепостеност.

Радвам се, че тук виждам положителни коментари за такива момичета.

gia_sena_mono
07-27-2010, 14:55
Ако и двамата са така ще е идеално!

silvencety
07-27-2010, 23:38
Гледам доста позитивизъм в отговорите .И аз мисля че трябва да сме малко по освободени..

anitbfan
07-28-2010, 18:02
Да , наистина трябва :) ... ще е много добре :oops:

OneBoy
07-28-2010, 18:05
Харесвате ли момичета без задръжки в секса,(хапене,драскане и всякакъв вид разкрепостеност).
Както и подобно държание извън леглото,момичето да е по активно и то да е водещо в създаването на предстояща връзка.Някак си настъпателно и флиртаджииски настроено от самото начало..

Темата ми е муза от един смс който получих тази сутрин.. ;д Абсолютли :)

CTPAXX
07-28-2010, 18:32
Дано харесват :-o Понеже аз какъвто съм дзвер иначе нямам шанс. XD Винаги съм обичала да съм активна, не обичам да съм тиха (освен, когато има и други хора в апартамента де) и изобщо не мога да лежа като дъска. Все се движа :D
Има много момичета, които са доста романтични и просто не си представят секса животински, защото мислят, че така убиват "нежността" и "романтиката" и бла бла бла. хеи дзере успокой се :lol: :lol: :lol: :lol: :D

bootyboy
11-15-2010, 20:52
подлудяват ме ф дзверченцата :D :D

Red21
11-16-2010, 12:40
Харесвате ли момичета без задръжки в секса,(хапене,драскане и всякакъв вид разкрепостеност).
Както и подобно държание извън леглото,момичето да е по активно и то да е водещо в създаването на предстояща връзка.Някак си настъпателно и флиртаджииски настроено от самото начало..

Темата ми е муза от един смс който получих тази сутрин.. ;д

Да харесвам просто много яко ако има пове4е такива :oops:

ribox
12-09-2010, 13:20
аз съм ЗА стига да няма пострадали :D :D :D :D :D :D

blackfireXx
12-09-2010, 15:07
Бог да благослови тези момичета! :grin:

FlipY
12-09-2010, 16:58
Харесва ми да направи първата крачка , но колкото по-голямо " дърво " е в леглото , толкова по - голям кеф ми е . Аз съм деспотичен и обичам да си свършвам моята работа , а когато започнат да викат им казвам да млъкват или им запушвам устата с ръка .
Започне ли да крещи свършвам по-бързо и явно затова съм такъв .

Huffy
12-10-2010, 10:47
Значи или въпроса не е зададен правилно или аз съм много тъп и не го разбрах :D Разкрепостен секс ако за теб значи хапане и драскане е най-вероятно да изядеш някой тупаник :lol: Иначе ако имаш предвид да си активната и да взимаш инциативата е друго нещо и това е одобрява от повечето

Nikotincho
12-10-2010, 12:00
да, абсолютно ! :smt023

Wikzinka
12-10-2010, 15:28
Дано харесват :-o Понеже аз какъвто съм дзвер иначе нямам шанс. XD Винаги съм обичала да съм активна, не обичам да съм тиха (освен, когато има и други хора в апартамента де) и изобщо не мога да лежа като дъска. Все се движа :D
Има много момичета, които са доста романтични и просто не си представят секса животински, защото мислят, че така убиват "нежността" и "романтиката" и бла бла бла. +1

SEXTRAVAGANTE
12-11-2010, 17:37
Естествено......че кой би искал момичето му да е няква дървена ?

yupaa03
12-11-2010, 22:48
За секса е супер да няма задръжки. Иначе също харесвам настъпателни, но които го правят със стил, а не долно, по курвенски.