PDA

View Full Version : Windows 7 проблемче??



shushonka
07-26-2010, 11:30
Здравейте :-) Значии миналата година ми инсталираха Windows 7 Ultimate 8) (не е оригинален мн ясно :D ) и месец след това почна да ми изписва, че това копие не било оригинално на долния десен ъгъл на декстопа :? , картинката на работния плот всеки път трябва да я слагам наново, а и антивирусната ми от Microsoft ( Microsoft security essentials) ми се скапа след още 30 дни пак заради нелегалния софтуер :( и още куп други работи . Беше ми преинсталиран наново компютърът и сега ми остават 3 дни докато ми откаже антивирусната :!: Четох че има няква програма дето да ми оправи нещата без преинсталиране, ама не съм много сигурна. Ако има такава възможност пишете плс! И ако може насочете ме към някаква безплатна антивирусна програма, че кат тази спре.. лошо :( :( (да не е авира анвир персонал, че тя нищо не открива почти ;-)

Ако има такава тема се извинявам :? :? :P :P

RadioMan
07-26-2010, 12:07
Безплатна антивирусна мога да ти препоръчам NOD 32 или Avast ако си избираш аваст на лц ще ти дам лицензиран код за регистрацията

А по другия проблем пробваи с някои лесен активатор от замунда на мен ми се изписа , че ми е изтекъл срока на активирания номер но не ми се изписва че е нелегален