PDA

View Full Version : Ако имаш добър английски, може да си заинтересован...



rado0201
07-26-2010, 13:36
дравейте,
първото, което искам да кажа е, че ако нямате английски на прилично или дори доста добро ниво, няма смисъл да дочитате до край, тъй като сигурно ще ви е скучно.

А за останалите...Ето какво предлагам:

Писане на статии на разнообразни теми /обикновено са интересни/, но има и някои, които отнемат повече време- те обаче са рядкост! Статиите са с различна дължина- обикновено 300, 400, 450 или 500 думи!

Трябва английския ви да е добър, да не правите грешки, а колкото до съдържанието- пише се общо взето каквото ви дойде на ум, стига да е достоверно.

По принцип истината е, че богат с писане не можеш да станеш- но ако отделята целия си следобед, мисля че няма да има проблем да си докарвате по ок. 15 лв на ден.

Ако има някой заинтересован, може да започне веднага! А колкото до плащането, знам, че повечето сигурно ще се съмняват. Но мога да плащам веднага след изпращането на статия- да кажем изпращате ми я в 17 00 часа и до 22 00 ще получите заплащане чрез Пейпал!

Ами това е всичко...май! Ако има някакви въпроси, готов съм да отговоря!

lubomirky
07-26-2010, 14:11
темите за какво ще бъдат използвани - някъв сайт на определена тематика или.. изобщо не даваш информация. всеки може да ти напише на правилен английски с 500 думи само глупости

rado0201
07-26-2010, 14:31
Ами значи темите се използват за различни цели- някои за реклама на продукт, по-малка част за сайтове, но най-често са просто информативни статии.

И мисля, че не се сте ме разбрали относно това, което казах, че може да се пише каквото Ви дойде на ум. Имах впредвид, че просто не е нужно информацията, която давате да е 100% вярна, статистически доказана и т.н. Причината е проста- проверява се за граматически грешки, а не фактически! Разбира се, недопустимо е да се изпращат някакви несвързани изречения като статия! Веднага ще бъде отхвълена.

По-скоро това, което имах впредвид е следното. Например темата е secrets for losing weight. Тази тема напълно предразполага към "свободни съчинения"- може да се пише как не е хубаво да се гладува напълно, хубаво е да се пият течност и т.н....- точене на локуми. Но все пак общият тон трябва да е информативен и да звучи всичко достоверно!

Общо взето, това е!

vikc
07-26-2010, 15:09
Имаш ЛС

Lucho
07-26-2010, 15:59
"около" 15 лева на ден? Назови точната сума. Една статия - едиколко си, две - едиколко си и т.н.

ceci
07-26-2010, 16:12
Hello people today we will speak about the drugs .
That is one big problem on the earth .the best way to stop them is never to start them . Most of the teens start to smoke or taking drugs when his friend or same one say : try "its cool " or "you will like that - but don't listen them be your self if they are your friends they will never say such thing to you .
A lot of kids have this problem whit his friends like - " if you don't try we will live you alone " just find new friend and live them . A lot of teens died when they take a lot of drugs .You buy them just to die. And the parents don't make good when they smoke . if they have child maybe he or she will say " my mum tho that and i want to try " or" if i make that i will look like a big man/woman " . само това измислих 157 май не ми се пишеше повече а и май съм объркал времената!
:)

rado0201
07-26-2010, 20:05
Сега публикувам и два абзаца от 1 тема, за да се ориентирате горе-долу какво качество ми трябва!
Разбира се, дори и да сте малко под това ниво, не е проблем! Тази статия е на едно сравнително високо ниво..
По-скоро я давам, за да се ориентират желаещите какъв тип писане ми трябва, а не какво трябва да е нивото на английския.

WaterLilly
07-26-2010, 20:12
ceci, не че нещо, ама човекът каза без грешки. А при теб не са само времената объркани, на практика си е всичко...

И може би щях да искам, ако а) не бях мързел и б) имах пейпал. 8-)

rado0201
07-26-2010, 20:19
ceci, не че нещо, ама човекът каза без грешки. А при теб не са само времената объркани, на практика си е всичко...

И може би щях да искам, ако а) не бях мързел и б) имах пейпал. 8-)

Права си, че в текста на Цеци има доста и сериозни грешки. Но след малко по-цялостна граматическа корекция, дори и този текст би могъл да е от достатъчно добро качество, за да бъде приет и заплатен!

Аз съм приложил текст от един от хората, които пишат статии за мен- може и да не е перфектен, но качеството е повече от достатъчно за мен! Ето защо казах, че дори и хора, които смятат, че не могат да пишат толкова добре, също са добре дошли! Общо взето, най-цялостно се разбира дали човек става или не, когато напише пробна и кратка статия на определена тема!

А относно твоите причини да не се захванеш, ето какво бих казал. Първо, относно Пейпалът- регистрацията е напълно безплатна! И можеш да си я направиш дори и в този момент. А относно мързелът- не мога да ти помогна, за съжаление :D:D:D

Иначе аз мисля, че съм чел твои постове в теми, касаещи английския и наблюденията ми са, че нивото ти е повече от достатъчно :) Но щом нямаш време и желание, няма какво да се направи.. :)

WaterLilly
07-26-2010, 20:28
Значи темите, по които се пишат статиите, ние ли си ги измисляме, или ти ни даваш от какво да изберем? Защото аз бих могла да напиша максимум 3-4 за неща, които ме вълнуват, и темите ще ми се изчерпат. 8-)

wali00
07-26-2010, 20:30
Бих искал да се включа.. Но и аз нямам PayPal :( (няма да е голям проблем, де).. Само дай още малко инфо..

Extremescream
07-26-2010, 20:37
С радост бих се заела с нещо подобно. :)
Само да попитам,определени теми ще ни бъдат възлагани или каквото решим?

И седи въпросът с Paypal,нямам кредитна карта :D .

wali00
07-26-2010, 20:40
Радо, влезеш ли във форума, гледай да пишеш тука, че наистина ме заинтригува.. :D :D Дай направо скайп..

DarkWhisper
07-26-2010, 21:28
Лайк 8)
Имах ПейПал, но нашите решиха, че пазарувам прекалено много, и решиха да затворят акаунта. Утре/вдругиден ще отварят сметка за мен и бих могла да се включа тогава. Имай ме предвид :)

Pwnmaster
07-26-2010, 22:23
Бих искал точно да разбера колко плащаш на статия и тогава ще обмисля предложението ти :)

changess
07-26-2010, 23:05
Сигурен ли си, че "secrets for losing weight" е граматически правилно?

slavito007
07-27-2010, 08:20
Аз съм заинтересован. Как мога да се свържа с теб? Skype, email, ЛС? :)

Nakadah
07-27-2010, 08:48
Радо, викаш без грешки а твоята статия има бая от тях :?

rado0201
07-27-2010, 14:22
Значи темите, по които се пишат статиите, ние ли си ги измисляме, или ти ни даваш от какво да изберем? Защото аз бих могла да напиша максимум 3-4 за неща, които ме вълнуват, и темите ще ми се изчерпат. 8-)

Не, темите ви ги задавам аз! Например, днес ми казвате, че искате 10 статии за деня. Веднага ви изпращам 10 теми и почвате работата по тях! Така че темите няма как да изчерпят, повярвай ми :)

rado0201
07-27-2010, 14:23
Бих искал да се включа.. Но и аз нямам PayPal :( (няма да е голям проблем, де).. Само дай още малко инфо..

Кажи, по-конкретно каква информацията те интересува! Мисля, че съм разяснил всичко. Ако искаш можеш да ми зададеш въпросите си и чрез ЛС- за мен не е проблем!

rado0201
07-27-2010, 14:26
С радост бих се заела с нещо подобно. :)
Само да попитам,определени теми ще ни бъдат възлагани или каквото решим?

И седи въпросът с Paypal,нямам кредитна карта :D .

Както вече казах, темите ще са Ви възлагани!
А въпросът с ПейПал мисля, че не е сложен. Не е задължително да имаш кредитна карта при положение, че те се издават само на пълнолетни лица, а за да имаш ПейПал не е задължително да си пълнолетен! Можеш да си направиш регистрация в ПейПал още сега и е напълно безплатно! Чрез "виртуалните пари" там можеш да правиш онлайн-покупки, но ако предпочиташ "хартийките"- просто отиваш до първата банка, изваждаш си дебитна карта и всичко е наред! :)

rado0201
07-27-2010, 14:27
Лайк 8)
Имах ПейПал, но нашите решиха, че пазарувам прекалено много, и решиха да затворят акаунта. Утре/вдругиден ще отварят сметка за мен и бих могла да се включа тогава. Имай ме предвид :)

Разбира се, че ще Ви имам предвид! Стига английският да е на едно прилично ниво, веднага можем да започнем. Можете да изпратите ЛС, ако има развите по въпроса с акаунта!

rado0201
07-27-2010, 14:29
Бих искал точно да разбера колко плащаш на статия и тогава ще обмисля предложението ти :)

Наистина има много фактори, от които зависи- а и конкретен отговор наистина не може да бъде даден. Първо- защото зависи от дължината на статията и второ- практика при мен е да раздавам бонуси от 10 до 15% в зависимост от качеството на работата! Ако работата е безпролемна бонусът, разбира се ще е по-голям!

rado0201
07-27-2010, 14:32
Сигурен ли си, че "secrets for losing weight" е граматически правилно?

За граматически правилно малко трудно е да се говори при положение, че не е цяло изречение. Но истината е, че колкото и налудичави да Ви изглеждат, тези ключови думи /така се наричат/, трябва да се споменат поне два-три пъти през статията- това е основно изисквана! А тази ключова дума си е напълно реално съществуваща и дори има статия писана по нея. :)

rado0201
07-27-2010, 14:33
Аз съм заинтересован. Как мога да се свържа с теб? Skype, email, ЛС? :)

Можеш просто да ми пуснеш едно ЛС и оттам нататък ще се разберем. Същото, разбира се, се отнася и за всички останали, които проявяват някакъв интерес..

rado0201
07-27-2010, 14:36
Радо, викаш без грешки а твоята статия има бая от тях :?

Не знам даже какво да напиша в отговор на това...

Първо- тази статия не е моя. Просто копирах част от статия на някои от хората, които пишат за мен.

Второ- мисля, че за хиляден път казвам, че НЕ трябва работата да е БЕЗ грешки. Просто нивото на английския трябва да е прилично като дребни грешки са допустими! Тази статия съм я пуснал точно затова- да се ориентират хората какъв стил писане ми трябва и на какво ниво, поне горе-долу!

adelina1996
07-27-2010, 18:29
За колко дълги статии става въпрос? По колко на ден горе-долу? Защото не мисля, че ще имам възможността да пиша по 10 на ден, а английският ми е на достатъчно добро ниво.
Как става плащането чрез Пейпал, че не съм много наясно? :D И по колко пари на статия, от какво зависи заплащането?
Това исках да знам. :oops: :)

rado0201
07-27-2010, 19:46
За колко дълги статии става въпрос? По колко на ден горе-долу? Защото не мисля, че ще имам възможността да пиша по 10 на ден, а английският ми е на достатъчно добро ниво.
Как става плащането чрез Пейпал, че не съм много наясно? :D И по колко пари на статия, от какво зависи заплащането?
Това исках да знам. :oops: :)

Десет статии означават 10лв всеки ден, 70лв. на седмица, ако пишеш всеки ден! Ако си добра ще има и бонус от 10-15%, което означава, че ще получиш още 10-11лв без да напишеш никаква статия- това е просто БОНУС за добри писатели!

Не знам какво очакват всички тук, но някои хора си мислиха, че давам 15лв на статия! Повярвайте ми това е просто невъзможно- всеки може да провери във freelance сайт, че статията е 1.5 долара /най-много до 2, но много рядко/ за Американци! А тук имах един човечец, който очаква 15лв на статия т.е ок 10 долара на статия! Шок и Ужас..бих казал Аз!

Все пак не искам да има някой, който да не ме е разбрал и затова пак обръщам внимание на това!

А относно за статията- 1 статия се пише за 15-20 минути, което означава ок 3-4 лв на час, тъй като на час следва да се пишат 3-4 статии при този темп на писане! Разбира се, скоростта се придобива с течение на времето, но например 30 минути за статия все още е добре като начало!

Това е всичко- дано на всеки му е ясно вече!

Благодаря за вниманието!

Този пост не се отнасяше само за Аделина, а и за всички, които се интересуват! Дано условията са станали напълно ясно вече! Благодаря още веднъж :)

amk933
07-27-2010, 20:34
Hello people today we will speak about the drugs .
That is one big problem on the earth .the best way to stop them is never to start them . Most of the teens start to smoke or taking drugs when his friend or same one say : try "its cool " or "you will like that - but don't listen them be your self if they are your friends they will never say such thing to you .
A lot of kids have this problem whit his friends like - " if you don't try we will live you alone " just find new friend and live them . A lot of teens died when they take a lot of drugs .You buy them just to die. And the parents don't make good when they smoke . if they have child maybe he or she will say " my mum tho that and i want to try " or" if i make that i will look like a big man/woman " . само това измислих 157 май не ми се пишеше повече а и май съм объркал времената!
:)

Не са само времената. Като цяло глаголната рекция ти е зле и регистърът е мноооого нисък. А1-А2 някъде....От последното ти изречение нищо не се и разбира. Освен това има проблеми в правописа, пунктиацията (но това хайде пак по минава, защото немного са хората с добра пунктуация в английския), съчетанието на глаголни перифрази, времевата рамка, разбирането на разликите между do-make, adjective-adverb и т.н. и т.н...по начина, по който пишеш, не ти давам повече от 11-12 години. Познах ли? Ако да, има още много хляб да изядеш.

Сори, че се намесвам с малко офф. Пишете си в темата спокойно. Кажи ми само като е приключила на ЛС или пусни тук един пост да я локна.

Лека вечер.

remix1912
07-27-2010, 20:42
Ако един от този форум потвърди тук,че е написал тема и си е получил парите го признавам,защото до сега не видях такъв.И да не е автора на темата,само с различен ник. :lol: .В България на такива работи не вярвайте.Лесни пари се изкарват,ама не като пишеш теми,а ако станеш политик или катаджия.Тая тема трябва да се махне от тоя форум.Кво е тва експлоатиране на децки труд.

Ryapoff
07-27-2010, 20:43
Писах ЛС. Чакам темите и ще пиша статиите. 10 лв. на 10 статии по 300 думи е добре.

rado0201
07-27-2010, 21:10
Ако един от този форум потвърди тук,че е написал тема и си е получил парите го признавам,защото до сега не видях такъв.И да не е автора на темата,само с различен ник. :lol: .В България на такива работи не вярвайте.Лесни пари се изкарват,ама не като пишеш теми,а ако станеш политик или катаджия.Тая тема трябва да се махне от тоя форум.Кво е тва експлоатиране на децки труд.

Как му викахме на това "българско мислене"- и пари от това се изкарават! Иначе на мен за какво ще ми е някой да ми пише статии- да си ги принтирам и слагам в рамка???

Или може би намекваш, че аз ще си взема статиите и няма да платя! Това няма как да стане просто, защото на мен ми трябват хора, които да работят дълго време, а не някой за 10 дни- така че въобще и на мен не ми е изгодно да го правя това, а и просто не мога да си представя как някой ще върши работа за мен, а аз ще го "изиграя". Явно е въпрос до манталитет, както и да е...

rado0201
07-27-2010, 21:12
Писах ЛС. Чакам темите и ще пиша статиите. 10 лв. на 10 статии по 300 думи е добре.
Същност за 400 думи, вкл. бонуса...

LeDa
07-27-2010, 21:34
Много глупави коментари правите.Аз ще се пробвам и специелно ще ви кажа дали ми е платил.
Чакам темите на ЛС.

neusnagz
07-28-2010, 01:50
Метни няколко теми и на мен да се пробвам. :)
Поне да направя някаква работа в сравнително скучната ми лятна ваканция.Не се хваля, но 400-500 за мен не са особен проблем..Тъй че предполагам,тази занимавка ще се окаже прятна и донякъде доходна.. 8)

rado0201
07-30-2010, 13:35
Радвам се, че имаше не-малък интерес към работата!
Все още не съм сигурен дали някой ще остане дълготрайно за работа, но силно се надявам. Всичко зависи от уменията Ви да схващате.

Например, не беше рядко срещано хора с доста добър английски да не могат да спазват елементарни инструкции. Дори имаше такива, които вместо 400 думи, написаха тема от 100!! Съжалявам, но с колкото и добър английски да сте, при такава несериозност няма как да стане...

Иначе проектът остава отворен т.е още набирам хора, но сериозни и "схватливи"..

xxKiFlA
07-30-2010, 16:02
:shock:
za 15лв са готови на всичко

автора лъже както иска :razz: :razz:

LeDa
07-30-2010, 18:07
:shock:
za 15лв са готови на всичко

автора лъже както иска :razz: :razz:
Всъщност не е така.Вече написах 6 статии и след всяка една следваше доста дълъг имейл с разяснения,поправки и тн.Не мисля,че ако лъжеше,щеше да си прави труда да ми пише и такива имейли.Парите все още не съм получила,но със сигурност и това ще стане в скоро врме.

notlike
07-30-2010, 18:20
И аз съм заинтересуван от това. Преди всичко обаче искам да знам дали ще получавам парите редовно, какво точно се иска от мен и в какъв срок.

xxKiFlA
07-30-2010, 19:52
.Парите все още не съм получила...

и няма да получиш :razz: :razz:

Ryapoff
07-30-2010, 20:24
...

LeDa
07-30-2010, 20:27
.Парите все още не съм получила...

и няма да получиш :razz: :razz:
Всъщност... http://prikachi.com/images/946/2379946E.jpg

Ryapoff
07-30-2010, 20:32
.Парите все още не съм получила...

и няма да получиш :razz: :razz:
Всъщност... http://prikachi.com/images/946/2379946E.jpg
Явно "колежката" блесна с тъпотия. Отново.

rado0201
07-31-2010, 12:53
.Парите все още не съм получила...

и няма да получиш :razz: :razz:

Всъщност точно тя мисля, че вчера ги получи!!! Не разбирам от къде го вадите този песимизъм и тази съмнителност- не всеки иска да лъже и мами!!!

Може и още на някого да съм платил от писалите в този форум, но не съм сигурен- пуснал съм обяви и на други места и не помня вече! Но дълбоко се надявам, че ще разберете, че никой тук не иска да ви лъже- трябват ми добри писатели за дълъг период, така че...сами си вадете изводите!!

rado0201
07-31-2010, 13:00
Така, сега пускам и друг пост, свързан с набирането ми на добри писатели.

Наистина виждам, че доста хора имате интерес, което е чудесно! Но моля когато пращате ЛС, че сте заинтересовани да включите и кратък текст- около 10 изречения, на избрана от Вас тема.

Целта ми е да видя на какво ниво е английският. Ако е добро, ще можем да продължим с писане на вече реални статии! Но там също може би ще ви отнеме време /2-3дни/ да свикнете с особеностите.

Въвеждам тази промяна, защота вече на 2-3 човека дадох истински статии да напишат като за "проба". Но резултатът беше ужасен- някои статии бяха с невиждани грешки, други- с неспазени прости инструкции, а дори имаше една статия, написана с 100 думи при поискани 400. А за моите статии дори ако са 390 пак е фатално, а какво остава за 100...

Така че да знаете, че освен хора с добър английски, ми трябват и такива, които са схватливи и спазват инструкции. Аз имам търпението да кажа на всеки един от Вас, какъв е стилът, който ми е нужен, тъй като не очаквам да имате опит в областта.


Благодаря за вниманието!!

rado0201
07-31-2010, 13:00
Така, сега пускам и друг пост, свързан с набирането ми на добри писатели.

Наистина виждам, че доста хора имате интерес, което е чудесно! Но моля когато пращате ЛС, че сте заинтересовани да включите и кратък текст- около 10 изречения, на избрана от Вас тема.

Целта ми е да видя на какво ниво е английският. Ако е добро, ще можем да продължим с писане на вече реални статии! Но там също може би ще ви отнеме време /2-3дни/ да свикнете с особеностите.

Въвеждам тази промяна, защото вече на 2-3 човека дадох истински статии да напишат като за "проба". Но резултатът беше ужасен- някои статии бяха с невиждани грешки, други- с неспазени прости инструкции, а дори имаше една статия, написана с 100 думи при поискани 400. А за моите статии дори ако са 390 пак е фатално, а какво остава за 100...

Така че да знаете, че освен хора с добър английски, ми трябват и такива, които са схватливи и спазват инструкции. Аз имам търпението да кажа на всеки един от Вас, какъв е стилът, който ми е нужен, тъй като не очаквам да имате опит в областта.


Благодаря за вниманието!!

Ryapoff
07-31-2010, 15:41
Така, сега пускам и друг пост, свързан с набирането ми на добри писатели.

Наистина виждам, че доста хора имате интерес, което е чудесно! Но моля когато пращате ЛС, че сте заинтересовани да включите и кратък текст- около 10 изречения, на избрана от Вас тема.

Целта ми е да видя на какво ниво е английският. Ако е добро, ще можем да продължим с писане на вече реални статии! Но там също може би ще ви отнеме време /2-3дни/ да свикнете с особеностите.

Въвеждам тази промяна, защото вече на 2-3 човека дадох истински статии да напишат като за "проба". Но резултатът беше ужасен- някои статии бяха с невиждани грешки, други- с неспазени прости инструкции, а дори имаше една статия, написана с 100 думи при поискани 400. А за моите статии дори ако са 390 пак е фатално, а какво остава за 100...

Така че да знаете, че освен хора с добър английски, ми трябват и такива, които са схватливи и спазват инструкции. Аз имам търпението да кажа на всеки един от Вас, какъв е стилът, който ми е нужен, тъй като не очаквам да имате опит в областта.


Благодаря за вниманието!!
Надявам се днес или утре да ми изпратиш теми, за да пиша вече реални статии.

LeDa
07-31-2010, 17:27
Ryapoff Всъщност доколкото разбрах в момента са изчерпани,но се очаква в най-скоро време да има нови теми.И аз чакам следващите! :grin:

Ryapoff
08-07-2010, 19:40
Аз едни статии изпратИх, сега чЕкам един отговор :D .


Нали нема да си правИм номера?

adelina1996
08-08-2010, 13:06
То и аз писах ЛС, ама отговор нЕма.. :?

xxKiFlA
08-08-2010, 17:00
То и аз писах ЛС, ама отговор нЕма.. :?
мн ясно
аврора си в свьрши работата и изчезна :razz: :razz:
по точно вие я свършихте :?

dan40123
08-08-2010, 18:01
благодаря много на автора, че се помъчих да му съдействам а той се оказа това, което си мислех - измамник.

Ryapoff
08-09-2010, 08:22
Един въпрос към ЛеДа, тоя пише ли? Ако верно е измамник, мога само да му пожелая няколко неща. Ще изчакам до утре.

amk933
08-09-2010, 19:01
Авторът не спи във форума.

Както се видя е плащал за написани статии.

Изчакайте да влезе, за да ви прочете ЛС-тата.

Тези, които твърдят, че е измамник, в частност - dan40123 да поясни какво има предвид. :)

Ryapoff
08-09-2010, 19:41
Авторът не спи във форума.

Както се видя е плащал за написани статии.

Изчакайте да влезе, за да ви прочете ЛС-тата.

Тези, които твърдят, че е измамник, в частност - dan40123 да поясни какво има предвид. :)Мод, до утре ще го изчЕкам пича, ако не дойде ще ме извиняваш, че го псувам. Верно, една статия съм му пратил, ако ми я плати-добре, ако не-не е толко важно.

xxKiFlA
08-09-2010, 20:00
Mога да кажа че преди 3 дни автора беше в форума. Видях го случайно online в раздела и като се вижда на никой не отговаря нито пише в темата :D
още в началото писах че е измамник ама никой невярва :razz:




:shock:
za 15лв са готови на всичко

автора лъже както иска :razz: :razz:

amk933
08-09-2010, 20:13
^Преди 3 дена е 6 август, постовете с оплаквания са от 7.

Разбрахме ти позицията. Не е нужно да я натякваш 185 пъти. Както се видя авторът и плаща.

По темата: Ще помоля да ме държите в течение пишещите какво става. Може човекът и на море да. Казвайте ми как се развива случая - плаща ли ви се, ако не се - защо. Малко странно на един да плати и да седне да обяснява, а на другите не... :) Ако няма отговор, ще видим какво ще правим. :)

xxKiFlA
08-09-2010, 20:26
Темата беше върната като го видях в форума. Mоже и преди два дни да е било..а тои не писа :?
Като излеза права накрая ще видим дали ще пише някои против мен. може и тема за мен да пуснат :D :grin:

Ryapoff
08-10-2010, 14:36
...

Ryapoff
08-11-2010, 14:12
Модераторееее, можеш ли да познаеш к'во имам от тоя човек, след като му изпратих статиитееее??? А модераторееее...

adelina1996
08-11-2010, 17:05
Аз му писах любезно ЛС, в което обяснявам, че искам да се пробвам и така нататък. Бях го помолила да ми изпрати 10 заглавия на статии, които щяха да са готови след 2 дни. Е, не ми отговори. А беше на линия. Беше на линия и доста дълго след това - може би половин час.
Добре де, ама няма логика да плати само на Леда, а на останалите да не обърне внимание...нали?

Ryapoff
08-11-2010, 19:36
...

adelina1996
08-11-2010, 19:41
^ Хаха, за това не бях се сетила. 8-) Хитро... ама добре, че не ми отговори тоз' човечец, че да не си губя времето с него. Не знам защо не го е направил, ама няма значение вече, и сега да ми прати теми за статии, нямам намерение да се връзвам.
Айде, Ryapoff - чакаме да стане 12. :D

Ryapoff
08-11-2010, 20:00
...

Pwnmaster
08-11-2010, 20:05
Да ви е за урок. Мижави пари, несигурни, за доста труд. То и аз мислех да се вържа и да копвам/пействам статии от нета ама имам късмет, че съм мързелив 8-)

amk933
08-11-2010, 20:21
Ами отначало беше платил на разни хора за това му оставих темата.

За сега ще я заключа докато решим какво ще правим.

Ако авторът или някой от вас има ново инфо да ми пише на ЛС. :)

Едит: Отключена е по молба на Ryapoff.

Ryapoff
08-11-2010, 21:19
...

Greennight
08-11-2010, 22:03
Виждате ли,например на пича му трябва да му напишете 200 статии навивате му се 30 човека пишете му по 3 статии,казва,че ше ви плати утре и ви бие шута,утре му се навиват още 30 и докато разберете,че е измамник вече лъже в друг сайт :wink:

Greennight
08-11-2010, 22:10
И така някой ден ще се натъкнеш на някой ненормалник,дето ше отиде и ше те изсели от селото ти!

slavito007
08-11-2010, 22:30
Получих мейл от него в четвъртъка (5 юли) . Прати ми инструкции. Попитах го да ми разясни, понеже нищо не разбрах. Не пожела. Спряхме комуникацията на 0 равнище. Не ми е писал повече да ме пита защо не съм му пращал нищо. Не го обвинявам в нищо, тъй като нито му дължа нещо, нито той на мене. Но е много пошло така да се експлоатира детският труд :(

Ryapoff, лесно е да проследиш IP-адреса, от който е пратен мейлът :D Друго е, ако имаш връзки и може да питаш тук-там.
Давай го по-спокойно, не ти е изял попарата. Кофти е, че така ни мятат по върбите, ама и ние сме си тъпи и сме качваме сами :(

JackSparrow
08-12-2010, 07:22
Ехх, Радостинчоо, криеш се яко бате, ама пича от Хасково нещо ти е много надъхан и май е изключително сериозен. За едните сто долара, дето искаш статии от тука, а ги пускаш във фрийлансъра без да платиш, сега требва да бягаш у чужбина, че не ти завиждам. Дано да си размислил вече, че тясна е България.

Ryapoff
08-12-2010, 13:50
...

adelina1996
08-12-2010, 14:29
^ Не беше ли осем утре вечер? 8-)

rammstein123
08-12-2010, 17:42
Осем отдавна мина.

Hidalg0
08-12-2010, 17:48
Ся чакай сеира :grin: :grin: го го рай

adelina1996
08-12-2010, 18:04
Осем отдавна мина.
Мдаа...

WaterLilly
08-12-2010, 18:23
:lol:

Макар да ми е смешен Ryapoff (заради губенето му на време, което в крайна сметка е негово, и проявената дребнавост, както написа той, за п**кини стотина долара), наистина се надявам тоя да си получи боя. Долен измамник.

Ryapoff
08-12-2010, 18:34
...

WaterLilly
08-12-2010, 18:39
И кво ся? Ще го съдиш ли, ще го биеш ли?

Ryapoff
08-12-2010, 18:42
...

Hidalg0
08-12-2010, 18:47
Браво Ryapoff добре че има и такива като тебе , малко но го ги има =D> =D>

adelina1996
08-12-2010, 19:04
Само дето има един проблем. Ти като нямаш договор, нито някакви документи, за да докажеш, че Радостин Христов ти дължи пари, нямаш и шанс да те чуят в съда, ако това си намислил. Възможно е да ти кажат, че си измисляш цялата тая история, а надали тема от тийнейджърски форум е най-доброто доказателство. Ей затова не трябва да се връзваме за такива - и да не платят, не може да се направи нищо по въпроса. Христов де факто не е длъжен да ти плаща - той е обещал не пред закона, ами ей тука, във мнение във форум.
И все пак ми е интересна развръзката на темата.
И още нещо - що не разгледате най-първите мнения на въпросния? Говори за класа си, че събирали капачки за оная игра на Пепси... :-D

Ryapoff
08-12-2010, 20:22
...

bloodyF
08-25-2010, 15:04
написах му 15 статии с добър английски бих казала
и накрая нищо : )


не се лъжете хора...