PDA

View Full Version : Нямам към кого да се обърна...



Kikiche
07-26-2010, 14:18
Не съм достатъчно сигурна за приятелите си, към които да се обърна за бушуващото в мен...Таа молбата ми е да ми дадете съвети и ако това, което ще прочетете не ви хареса, просто не поствайте хейтърските коментари...

Oбсебена съм от едно момче... Преди месец имаше заченки за развитие на нашата ''връзка'', но вече не го усещам така...Стана по-хладен и мрачен...Самият той започна да показва чувствата си към мен и изведнъж нещата незнайно защо се промениха, след като разбира се му признах по деликатен и шеговит начин за моите си чувствата...Много е объркващо...Мисля, че това е първата ми любов (колкото и смешно да звучи, защото не съм привърженик към теориите, че любовта съществува)...Kak да спра да мисля за него???Той е страшен човек иначе, много го уважавам!!! :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120 :smt120

dimitar_ak
07-26-2010, 14:31
Така както представяш нещата си мисля, че всичко при теб се базира на предположения. Единствения който може да отговори на въпросите ти е самото момче. Не се притеснявай да го попиташ. Това е най-правилният начин.

VinDiesel
07-26-2010, 14:34
Явно не е решил какво да прави с теб,а ако знае и че си имаш приятел.

postmortem
07-26-2010, 16:53
Тая вашата "връзка" в кавички да не е само в главата ти? Може да му се е сторило странничко момиче, което до колкото разбирам, едва познава да си признава "чувствата"? Или пък може просто да играе the hot&cold game :?

valdesbg
07-26-2010, 18:48
Що се филмираш с глупости?

Момчето е последния ти проблем, за който трябва да се погрижиш :)

Nihilo
07-26-2010, 19:04
Единственият начин да разбереш-с въпроси към него.Щом той е започнал,значи е склонен да отговаря,ако ли не,пълен игнор,за да го забравиш.И още нещо,което ми каза един приятел,ако във "връзката" ви има нещо фрапиращо-бягай :booooomb:


за толкова малко информация-толкова

Elenichkaa
07-27-2010, 10:41
Kak да спра да мисля за него???...
това само ти го знаеш.


казваш,че си привърженик на идеята,че любовта не съществува...е много ме кефите такива.

колкото до държанието му хем е нормално,хем не е. 8-)
разбираш ли,зависи от характера му,как да постъпиш.дали да продължиш,или окончателно да спреш и да се задоволиш с приятелство(нали казваш,че го уважаваш).
...айде за сега това от мен.

zority7
07-27-2010, 11:59
Моного неща може да са го накарали да размисли (ние не ги знаем 8-) ) тъй ,че е малко вероятно да ти помогнем,+ това ти не казваш нищо за вашата връзка и дали е станало нещо,за да разберем как той се е променил и защо е постъпил така

kloely
07-27-2010, 12:36
Има множество причини, по които може да е станал студен към теб. Като начало ако твърде много си му се натискала, нахвърляла, държала си се собственически и тем подобноюи това може да го отблъсне. От поста ти обаче не оставам с това впечатление. Може причината за промяната изобщо да не е в теб. Например ако има семейни проблеми и просто не му е до момичета. В крайна сметка може и да не се наложи да го забравяш, ама трябва да поговорите. Друг начин няма.

LipSy
07-27-2010, 12:42
Има много момчета, така че...ти и да го искаш той ако си е намерил друга...едва ли ще стане нещо! И ти като едан моя приятелка. Тя така като е хлътнала по един и те сега нали ходят...ама то големи смешки, тя се реве за него! :D

bratignat
07-27-2010, 13:07
Видял е че те има и след, като те е спечелил, вече не си му интересна. Просто той е ловец.

soul1199
07-27-2010, 16:40
може да си е харесал друга и да е объркан,по-добре питай него