PDA

View Full Version : Сериали



TwoFace
07-26-2010, 14:40
Хора някой да знае от каде мога да сваля/гледам сериали като Веществени Доказателства,Клоунът..?

December
07-26-2010, 15:14
Това веществени доказателства какво е?И коунът за пръв път го чувам.Ама звучи като крими...
Любимите ми сериали(без анатомията на грей 8-) ) са от кримитата.Значи От местопрестъплението.Аз гледам само Лейтенант Хорейшо Кейн ;д Той ми е любим и другите ми са кофти като разследват :lol:
Значи друг любим сериал - Декстър.Уникалееен <33 Във маямито почти всички серии са със различна случка(престъпление),но в Декстър са свързани.Всеки сезон има по един звер който мъчи мислите на Декстър 8-) Силно ти го препоръчвам.
Закон и ред.Умисъл за престъпление. - Това съм го гледала само 2-3 пъти.Не че не е добро,ами просто не мога да го хвана по тивито, а не ми се тегли засега.

Нека и други9те да кажат нещо ...

deskka3
07-26-2010, 15:14
gledaiseriali.com Не съм сигурна дали ги има точно тези сериали :oops: :P

TwoFace
07-26-2010, 15:23
december , мерси все пак , мега фен съм на крими сериали..колкото до Дехтер не ме радва много..CSI .. маями ми е един от любимите редом с Монк/Касъл/Убийство по сценарий/Диагноза Убийство и др. :)но немога да намеря клоунът/веществени доказателства

DarkGirll
07-26-2010, 16:20
Закон и ред (специални отряди) УНИКАЛЕН :smt007 (дават го всеки делник от 18:00 по 2 серии по диема 2 и в 10:00 сутринта са повторенията :) )