PDA

View Full Version : Несподелена любов...



mivigas
07-26-2010, 14:40
Здравейте, имам проблем... Бях на море, в хотел, и всяка вечер имаше дискотека. Там се видяхме с едно момиче и започнахме да се харесваме от пръв поглед. Танцувахме на един дансинг (не един с друг). Всичко започна от втората дискотека, която беше в затворено помещение. Тя се опита да ме впечатли и успя, но не посмях да отида при нея, тъй като съм много срамежлив. Танцувахме малко раздалечено, но се гледахме и ме побъркваше... Следващия ден беше последен преди да си тръгнем и дискотеката беше голяма и на открито. Аз седях на шезлонга, а тях танцуваше на дансинга и се гледахме. По-късно отидох и аз да танцувам до нея. По едно време дойде до мен и танцуваше пред мен и беше страхотно. Но като пуснаха песен, която се танцуваше бавно от двама и аз реших да я поканя на танц с мен и да се опознаем. Тя обаче си беше тръгнала с другите от нейната група и бях много разочарован, защото нямах друг шанс, тъй като беше последно. На плажа тя отвово не откъсваше поглед от мен. Следобед, автобусите ни дойдоха и тук идва проблема. Тя беше от София, а аз не. Не разбрах как се казва, дори...

Та проблема ми е как мога да забравя тази любов, тъй като е невъзможна и най-вече погледа и, с който ме побъркваше...

mArMaLaDkA
07-26-2010, 14:44
Голяма любов ще да е било, вярвай.
По написаното съдя, че си не на повече от 13-14(а и на повече да беше) - животът не свършва с една девойка, особено такава, с която дори не си се запознал. оО
Явно нямаш особено опит, щом се впечатляваш от единия поглед и си толкова плах в отношенията с момичетата.
вЕрвай, появи ли се следващата, която те зяпа втренчено и ти се усмихва, ще си забравил сегашната. 8-)

MaLkaTa_LaDy
07-26-2010, 14:46
Ааа това е гадно! Далеч от очите - далеч от сърцето... Просто си продължавай живота в твоя град, без да я мислиш. След време ще я забравиш, гарантирам ти. :}}

mivigas
07-26-2010, 14:53
@mArMaLaDkA,

На 15 год. съм, и наистина нямам опит, защото това ми е първото момиче, което някога ме е впечатлямало и не съм спирал да мисля за нея. И друг момичета са ме гледали (от моя клас също) и са ме харесвали, предлагали и т.н. и съм ги одрязвал, но тази...

Дали не е за това, че не съм я опознал и ако бях се запознал с нея сега нямаше да е така?

SuperBadSuperFresh
07-26-2010, 15:15
Жестоката любов,ей.Ще я зябравиш,спокойно,даже по-скоро от колкото предполагаш.

mivigas
07-26-2010, 15:23
Другата година пак ще ходим на същото място, ако пак е там, няма да е зле. Пък ако не тя ами друга, тогава не знам... 8-)

Просто снощи исках да я поканя на един танц, и сега можеше да не са толкова зле нещата. Много съжалявам... Дано да ми мине.

mincheto
07-26-2010, 15:33
Ще я забравиш малък си още.

ThePowerOfLove
07-26-2010, 15:43
Да си действал на момента, сега вече няма какво да го мислиш. Догодина ще си я забравил 100 пъти :) Не се вкарвай във филми, каква любов..

Valento
07-26-2010, 15:47
Другата година пак ще ходим на същото място, ако пак е там, няма да е зле. Пък ако не тя ами друга, тогава не знам... 8-)

Просто снощи исках да я поканя на един танц, и сега можеше да не са толкова зле нещата. Много съжалявам... Дано да ми мине.

Ще ти мине бе брат,за това е лятото ... да има авантюрки .... не се впрягай толкова много,жени/момичета колкото искаш само да не си толкова срамежлив да ги заговаряш !

Paramour
07-26-2010, 17:39
Е добре бе, като не сте си отделяли очите един от друг, що не се запознахте?
Еми тва ще ти е за урок. Следващия път като си харесаш някоя, отиваш и я питаш как се казва ПОНЕ.

mivigas
07-26-2010, 18:51
Е добре бе, като не сте си отделяли очите един от друг, що не се запознахте?
Еми тва ще ти е за урок. Следващия път като си харесаш някоя, отиваш и я питаш как се казва ПОНЕ.
Защото беше от друг град и не видях смисъл да я заговарям.

valdesbg
07-26-2010, 18:58
Ъм.. голяма любов ще да е било...

Вземи си удари една злобарка и.. се успокой малко :)

polmax
07-26-2010, 22:39
Пича с Нисана по-горе е прав-споко :) 8-)

drakon44
07-26-2010, 23:27
батка тва се 1 аз сам го писал,в сми и аз имах подобен случай,1 на рака ,че след 1 ден забравих 8-) другото,че си взех полука,ако имаш шанс деистваи щото после ще ти е само гадно,а пък ако нестане работата,следващата :P :P :P

kloely
07-27-2010, 14:07
Ти дори не я познаваш, а говориш за любов. Ще мине бързо. Но все пак сам си си виновен. Дошла е да танцува пред тебе, едва ли го е направила, защото само там е имало място. Очевидно сте се били харесали, ама се някой е трябвало да действа. Айде, ще я забравиш, ама нека ти е за урок, другия път да направиш нещо по въпроса.

sasha_90
07-27-2010, 15:18
Вероятно ти е направила впечатление заради красотата й или начина,по който танцува.Съжалявам,но това не е любов,а просто едно привличане.С времето това влечение ще премине,ще видиш.