PDA

View Full Version : Днес..



Smile91
07-26-2010, 14:59
Днес, денят в който щяхме да навършим нашия 4-ти месец..

Ходихме 3 месеца и 2 седмици..

Сега ще поразкажа как всичко се случи..

Запознахме се в сайт за запознанства,съвсем случайно,аз не съм много привърженичка на тях и влизам когато ми падне.. и съвсем случайно на 1 март влизам и гледам.че имам съобщение ии викам пфф.. поредния .. Постепенно започнах да си пиша с него, и все се разминавахме в съобщенията.. например той ми пише днес аз го виждам утре и му отговарям,после и скайп си взехме и така.. Започнах малко по – малко да го опознавам,просто наистина не ми се стори като другите,беше различен.. В течение на 1 месец ние общувахме по скайп , смс-и , и излизахме.. и на третата среща стана всичко..просто като си тръгвахме и като ме изпрати,просто го целунах,без да съм го планирала и беше прекрасно..
Тръгнахме вече,бяхме заедно.. Просто прекараните моменти с него бяха перфектни,чувствах се щастлива,обичана,закриляна ,просто се влюбих и беше прекрасно,едно много хубаво изживяване.. начина по който ме гледаше,погледът,който ми показваше колко ме обича..всичко беше прекрасно.. Просто толкова забавни и хубави моменти сме имали.. не мога да ви ги опиша.. само ще ви разкажа за един по – забавен : когато сме се целували на някоя пейка или ако той ме носи на конче, и като минаваха възрастните,само ни викаха : „ абе вие срам нямате ли ” :D .. просто ние изразявахме любовта си,ноо беше много забавно,а моето момче,само им се дразнеше и се заяждаше с тях :D .. Може да сме се сдърпвали за нещо,да сме се карали,ама винаги е било за глупости, ии просто щастливите моментии,заменят тези лошите.. Той винаги знаеше начини -как може да ме разсмее,да ме разплаче,да ме ядосаа и какво ли още не.. Свикнах с него,с характера му, с всичко и винаги съм се борила за тази връзка,защото исках да му покажа,че винаги може да разчита на мен,че ще съм до него и ще го обичам, защото той наистина заслужава да бъде обичан и да види нещата от хубавата им страна,независимо какво ще се случи с нас след това..Просто винаги искам да съм до него!..

И ето, че нашата вълшебна приказка свърши с лош край.. за жалост..

Изведнъж започнахме,да се караме почти постоянно,какви ли неща не ми говореше.. беше ужасно .. някак си се промени.. и дойде денят, в който той просто направи една глупост, и тогава пак ме нарани с неговите думи, и просто не издържах повече,не можех да се боря,исках да видя какво ще направи той,но тогава не направи нищо, и се сети да се извини,тогава,когато беше късно..
Поиска ми втори шанс,но просто не можах да му дам, колкото и да ми се късаше сърцето,колкото и да го обичам,просто не можах.. и му предложих моето приятелство,въпреки и че на двамата нямаще да ни е лесно,но все пак,все пак щях да го виждам и да си комуникираме,а не като сега.. той отхвърли това мое предложение..
Ако съм сгрешила в това мое решение,рано или късно живота ще ни събере, ако не съм,значи не съм.. просто времето ще покаже всичко..

Сега все още пазя всички негови снимки, и наши снимки заедно, едни клипчета също.. и като ги погледна си спомням за предии.. за нашите моменти.. и плача,като ги гледам..като си спомням за нашите мигове.. колко щастливи бяхме тогава..
Толкова много искам да го видя,толкова много ми липсва,дори просто,само да го зърна и това ще ми е достатъчно,просто някаква връзка с този човек,защото за мен той е изключителен и много важен!!..Винаги ще го пазя в сърцето си,което сега е разбито,но просто винаги ще е там.. Аз знам,че той ме обича,казвал ми го е, както и аз него,но се дразня,че просто прекрати всякакви връзки с мене,но той каза,че така ще му е по – лесно да ме забрави.. даа разбирам гоо, но просто искам да ме потърси,да приеме това мое предложение.. и ще чакам този момент,независимо кога ще е!..
Както каза той – „ за мен има кой да се погрижи и за това продължавам напред ” .. явно е намерил неговото момиче.. , но за мене той си остава моето момче! .. и просто му пожелавам да е щастлив с нея,ако има такава..абе просто с която и да бъде,само да е щастлив,защото аз явно не съм го направила достатъчно щастлива!.. и щом той е продължил значи и аз мога,въпреки че ще ми е МНОГО трудно!..


Просто исках да споделя..

Благодаря на тези, които са го прочели..! = )

SuperBadSuperFresh
07-26-2010, 15:13
Поискал ти е втори шанс,като толкова си го искаш,защо не се съгласи?

mincheto
07-26-2010, 15:21
ДАЙ му го.

mechtaq_za_teb
07-26-2010, 15:30
Според мен не си му дала шанса не защото не си искала, а защото по-скоро си искала да видиш, че той ще се бори за теб въпреки всичко. Искаш някакво доказателство, че няма да те нарани, защото си изгубила доверието в него.
Според мен си постъпила правилно. Сега единствено мога да те посъветвам да стискаш зъби и да гледаш напред. Запази снимките ви заедно, но не те съветвам да ги гледаш точно в този период. Намери си някакво друго занимание, което да отнема вниманието ти и знай, че всичко ще се оправи. Въпрос на време е, а и ще срещнеш някого. :) Успех

Valento
07-26-2010, 15:58
Според мен не си му дала шанса не защото не си искала, а защото по-скоро си искала да видиш, че той ще се бори за теб въпреки всичко. Искаш някакво доказателство, че няма да те нарани, защото си изгубила доверието в него.
Според мен си постъпила правилно. Сега единствено мога да те посъветвам да стискаш зъби и да гледаш напред. Запази снимките ви заедно, но не те съветвам да ги гледаш точно в този период. Намери си някакво друго занимание, което да отнема вниманието ти и знай, че всичко ще се оправи. Въпрос на време е, а и ще срещнеш някого. :) Успех


+1 , щом не си сигурна в него...няма смисъл да го чакаш,продължаваш напред колкото и трудно да е , сигурен съм че и на него му е трудно,всеки е бил в такава ситуация ...


Поискал ти е втори шанс,като толкова си го искаш,защо не се съгласи?

Разума,сигурно....



ДАЙ му го.

щом ти се е молил да му го дадеш,явно наистина го е желал,но ти с думите си , си го убедила че няма смисъл да има някакъв контакт с теб защото спомените ще изплуват един след друг и ще ви мъчат доста дълго време....


Въпрос на време е, а и ще срещнеш някого.

колежката е права , рано или късно ще срещнеш някого и той ще заличи тези спомени!Но ако наистина се обичате опитайте се,или му дай шанс да оправи нещата.Успех !

Paramour
07-26-2010, 16:23
Какво толкова е направил, че да не си могла да му простиш?

postmortem
07-26-2010, 16:45
Взимаш си поуката от тая връзка и продължаваш напред! И не си мисли, че изведнъж и случайно безпричинно е почнал да се държи така, причина винаги има, просто ти не я знаеш.

Smile91
07-26-2010, 17:16
Какво толкова е направил, че да не си могла да му простиш?

Еми за пореден път като се скарахме, той пак почна да ми говори такива думи,които не искам да споменавам,които просто ми се забиваха с нож в сърцето и ме болеше.. и преди го е правил и просто някак си съм ги понасяла, но почти всеки ден да се караме за глупости и да поставя връзката ни ей така на съдбата и винаги ти да се бориш за неч?! .. няма ли да се умориш.. няма ли да искаш да разбереш,колко е държал на тебе и в същото време не направи нищо.. каза ми : обичам те,но не искам така връзка" и аз му казах ок.. просто при всяка наша караница аз съм се борила докрай,толкова неща съм му говорила.. и не си мисли,че е един или два пъти.. просто исках да видя дали ще се бори,но тогава не каза нищо,отказа се и чак на другия ден,му светна в главата и осъзна,че ме губи .. затова казах в начало,че като сме се карали,просто хубавите моменти,махат тези спомени,но нали знаеш " тежка дума не се забравя" .. и общо взето така..

Smile91
07-26-2010, 17:20
Взимаш си поуката от тая връзка и продължаваш напред! И не си мисли, че изведнъж и случайно безпричинно е почнал да се държи така, причина винаги има, просто ти не я знаеш.


Еми то във всяка връзка си има поука, и винаги търсиш в другата да избегнеш това.. Не знам каква може да е причината.. сам ми каза,че има неща,които не ми е казвал и то само или само да не се стресна.. , но аз така и не научих какви са тези неща.. колкото и да настоявах да ми ги каже.. ама това той ми го каза вече след като скъсахме и уж тогава бяхме приятели,ама ми каза,че не може така и надеждата пак ми угасна.. и до сега се чудя,какво е било това,което не иска да ми каже..

Smile91
07-26-2010, 17:25
Поискал ти е втори шанс,като толкова си го искаш,защо не се съгласи?

Ама ти го казваш все едно е толкова лесно.. просто не си била/бил на моето място,за да знаеш точно какво е било..не ис го изпитала ти.. Колкото и да го обичам,колкото и да искам да му простя.. просто не мога,просто вече не мога,за това му предложих моето приятелство,което ще е трудно и за двамата..и когато е готов за него (приятелството) да ме потърси,защото аз винаги ще съм тук и ще го чакам..Той много добре знае,че може да разчита за всичко на мен,въпреки обстоятелствата..

Valento
07-26-2010, 17:26
Какво толкова е направил, че да не си могла да му простиш?

Еми за пореден път като се скарахме, той пак почна да ми говори такива думи,които не искам да споменавам,които просто ми се забиваха с нож в сърцето и ме болеше.. и преди го е правил и просто някак си съм ги понасяла, но почти всеки ден да се караме за глупости и да поставя връзката ни ей така на съдбата и винаги ти да се бориш за неч?! .. няма ли да се умориш.. няма ли да искаш да разбереш,колко е държал на тебе и в същото време не направи нищо.. каза ми : обичам те,но не искам така връзка" и аз му казах ок.. просто при всяка наша караница аз съм се борила докрай,толкова неща съм му говорила.. и не си мисли,че е един или два пъти.. просто исках да видя дали ще се бори,но тогава не каза нищо,отказа се и чак на другия ден,му светна в главата и осъзна,че ме губи .. затова казах в начало,че като сме се карали,просто хубавите моменти,махат тези спомени,но нали знаеш " тежка дума не се забравя" .. и общо взето така..


Според мен си постъпила правилно. Сега единствено мога да те посъветвам да стискаш зъби и да гледаш напред.

Smile91
07-26-2010, 17:30
Според мен не си му дала шанса не защото не си искала, а защото по-скоро си искала да видиш, че той ще се бори за теб въпреки всичко. Искаш някакво доказателство, че няма да те нарани, защото си изгубила доверието в него.
Според мен си постъпила правилно. Сега единствено мога да те посъветвам да стискаш зъби и да гледаш напред. Запази снимките ви заедно, но не те съветвам да ги гледаш точно в този период. Намери си някакво друго занимание, което да отнема вниманието ти и знай, че всичко ще се оправи. Въпрос на време е, а и ще срещнеш някого. :) Успех

Ми да наистина може да се каже,че си прави и то много..
Благодаря,че ме подкрепяш.. = )
Колкото и да се опитвам и да правя нещо друго ,или нещо просто ще ми напомни на него , или просто ще е в главата ми..случваше ми се дори да не мога да заспя и само да мисля за него.. не знам кое занимание,би премахнало спомените ии всичко друго..

Valento
07-26-2010, 17:43
Според мен не си му дала шанса не защото не си искала, а защото по-скоро си искала да видиш, че той ще се бори за теб въпреки всичко. Искаш някакво доказателство, че няма да те нарани, защото си изгубила доверието в него.
Според мен си постъпила правилно. Сега единствено мога да те посъветвам да стискаш зъби и да гледаш напред. Запази снимките ви заедно, но не те съветвам да ги гледаш точно в този период. Намери си някакво друго занимание, което да отнема вниманието ти и знай, че всичко ще се оправи. Въпрос на време е, а и ще срещнеш някого. :) Успех

Ми да наистина може да се каже,че си прави и то много..
Благодаря,че ме подкрепяш.. = )
Колкото и да се опитвам и да правя нещо друго ,или нещо просто ще ми напомни на него , или просто ще е в главата ми..случваше ми се дори да не мога да заспя и само да мисля за него.. не знам кое занимание,би премахнало спомените ии всичко друго..

Разходки с приятели...

Smile91
07-26-2010, 17:49
Според мен не си му дала шанса не защото не си искала, а защото по-скоро си искала да видиш, че той ще се бори за теб въпреки всичко. Искаш някакво доказателство, че няма да те нарани, защото си изгубила доверието в него.
Според мен си постъпила правилно. Сега единствено мога да те посъветвам да стискаш зъби и да гледаш напред. Запази снимките ви заедно, но не те съветвам да ги гледаш точно в този период. Намери си някакво друго занимание, което да отнема вниманието ти и знай, че всичко ще се оправи. Въпрос на време е, а и ще срещнеш някого. :) Успех


+1 , щом не си сигурна в него...няма смисъл да го чакаш,продължаваш напред колкото и трудно да е , сигурен съм че и на него му е трудно,всеки е бил в такава ситуация ...


Аз никъде не съм казала,че на него му е лесно.. и да всеки е бил в такава ситуация,но не може ли поне един път да не съм наранена..?!



Поискал ти е втори шанс,като толкова си го искаш,защо не се съгласи?

Разума,сигурно....


Мии явно.. ако бях послушала сърцето,вече да съм с него,но просто казах.. не могаа.. колкото и да ме боли просто,не мога да преживея това отново и може би, не знам.. просто приятели..след време.. ама това само той си го знае..



ДАЙ му го.

щом ти се е молил да му го дадеш,явно наистина го е желал,но ти с думите си , си го убедила че няма смисъл да има някакъв контакт с теб защото спомените ще изплуват един след друг и ще ви мъчат доста дълго време....


Да може да го е желал,не го отричам!!..
Аз просто искам да имам контакт с него,когато и да е,когато е готов!.. Спомените винаги ще ги има,дори сред време да сме приятели,тях пак ще ги има,независимо дали си обвързан с някой или не..



Въпрос на време е, а и ще срещнеш някого.

колежката е права , рано или късно ще срещнеш някого и той ще заличи тези спомени!Но ако наистина се обичате опитайте се,или му дай шанс да оправи нещата.Успех !


Еми според мен и да срещна някой.. аз просто винаги пазя спомените с предишния човек.. с времето се забравят някои,но пак ги има.. простоо ако се появи човек,който може да ги заличи ще е наистина добре,ама ми звучи невъзможно.. но пак ще имам няква надежда,че ще го срещна.. Защо все добрите страдат.. ?!

Valento
07-26-2010, 17:52
Еми според мен и да срещна някой.. аз просто винаги пазя спомените с предишния човек.. с времето се забравят някои,но пак ги има.. простоо ако се появи човек,който може да ги заличи ще е наистина добре,ама ми звучи невъзможно.. но пак ще имам няква надежда,че ще го срещна.. Защо все добрите страдат.. ?!

Както казваше една позната "Съдба !" , всичко ще е наред,няма да се притесняваш от нищо след всеки край се крие едно ново начало,просто трябва да си сигурна че си заслужава!

Smile91
07-26-2010, 17:53
Разходки с приятели...[/quote]


Еми просто и да се разхождам с тях.. пак си мисля за него.. Не е толкова лесно.. и не можеш да забравиш човека , с когото до вчера сте си казвали " Обичам те " ! .. Не знам как е при теб, но при мен е така.. = )

Valento
07-26-2010, 17:56
[i]Разходки с приятели...

Еми просто и да се разхождам с тях.. пак си мисля за него.. Не е толкова лесно.. и не можеш да забравиш човека , с когото до вчера сте си казвали " Обичам те " ! .. Не знам как е при теб, но при мен е така.. = )

При мен ли ?...когато бях в такава ситуация винаги имаше с какво да се занимавам,но с времето ... т.е като търсех смисъла във всичко се усетих че всичко е изгубено и погледна напред .... и ти трябва да направиш така,миналото си е минало .. :)

Smile91
07-26-2010, 18:00
Еми според мен и да срещна някой.. аз просто винаги пазя спомените с предишния човек.. с времето се забравят някои,но пак ги има.. простоо ако се появи човек,който може да ги заличи ще е наистина добре,ама ми звучи невъзможно.. но пак ще имам няква надежда,че ще го срещна.. Защо все добрите страдат.. ?!

Както казваше една позната "Съдба !" , всичко ще е наред,няма да се притесняваш от нищо след всеки край се крие едно ново начало,просто трябва да си сигурна че си заслужава!

Еми да ти кажа,то си е до това.. просто ние вървим по един път, в което всичко е неизвестно.. и малко по - малко го разкриваме,със всяка крачка.. Знаеш,че има такъв тип момчета,които тръгват с други,само и само за да забравят момичето,за тях това ново начало ли е?! .. Еми аз си мисля,че всичко преживяно с този важен човек за мен си е заслужавало! .. а за него не знам как е било.. = )

Valento
07-26-2010, 18:03
Еми според мен и да срещна някой.. аз просто винаги пазя спомените с предишния човек.. с времето се забравят някои,но пак ги има.. простоо ако се появи човек,който може да ги заличи ще е наистина добре,ама ми звучи невъзможно.. но пак ще имам няква надежда,че ще го срещна.. Защо все добрите страдат.. ?!

Както казваше една позната "Съдба !" , всичко ще е наред,няма да се притесняваш от нищо след всеки край се крие едно ново начало,просто трябва да си сигурна че си заслужава!

Еми да ти кажа,то си е до това.. просто ние вървим по един път, в което всичко е неизвестно.. и малко по - малко го разкриваме,със всяка крачка.. Знаеш,че има такъв тип момчета,които тръгват с други,само и само за да забравят момичето,за тях това ново начало ли е?! .. Еми аз си мисля,че всичко преживяно с този важен човек за мен си е заслужавало! .. а за него не знам как е било.. = )


Няма смисъл да го мислиш...продължавай напред,ако те интересува той дали е с друга провери...но едва ли ако те "обича" както казваш че той го е казвал,ще може да е с друга ....

Smile91
07-26-2010, 18:03
[i]Разходки с приятели...

Еми просто и да се разхождам с тях.. пак си мисля за него.. Не е толкова лесно.. и не можеш да забравиш човека , с когото до вчера сте си казвали " Обичам те " ! .. Не знам как е при теб, но при мен е така.. = )

При мен ли ?...когато бях в такава ситуация винаги имаше с какво да се занимавам,но с времето ... т.е като търсех смисъла във всичко се усетих че всичко е изгубено и погледна напред .... и ти трябва да направиш така,миналото си е минало .. :)


Еми както той каза,че е продължил.. така и аз по някакъв начин,който ще е многооо труден,ще трябва да го направя..Защо всичко е толкова сложно.. пфф ..

Smile91
07-26-2010, 18:08
Няма смисъл да го мислиш...продължавай напред,ако те интересува той дали е с друга провери...но едва ли ако те "обича" както казваш че той го е казвал,ще може да е с друга ....[/quote]

Еми не знам, не знам как се чувства,заяото не подържам контакст с него.. не по мое желание.. но просто може чрез някакво момиче дори и да не ходят да се опитва да ме забрави.. Не съм от този тип дето проверявът, но въпреки,ако разбера съвсем случайно,че е с друга,ще ме заболи.. нормално,няма да е лесно, но поне ще се радвам,че някой отново го прави щастлив, по - щастлив дори от самата мен,защото той го заслужава,въпреки всичко..!! = )

Valento
07-26-2010, 18:09
[i]Разходки с приятели...

Еми просто и да се разхождам с тях.. пак си мисля за него.. Не е толкова лесно.. и не можеш да забравиш човека , с когото до вчера сте си казвали " Обичам те " ! .. Не знам как е при теб, но при мен е така.. = )

При мен ли ?...когато бях в такава ситуация винаги имаше с какво да се занимавам,но с времето ... т.е като търсех смисъла във всичко се усетих че всичко е изгубено и погледна напред .... и ти трябва да направиш така,миналото си е минало .. :)


Еми както той каза,че е продължил.. така и аз по някакъв начин,който ще е многооо труден,ще трябва да го направя..Защо всичко е толкова сложно.. пфф ..

Дано успееш да продължиш,изисква много воля и усилие !

Smile91
07-26-2010, 18:17
Дано успееш да продължиш,изисква много воля и усилие ![/quote]


Не знам дали ще успея,това само времето може да покаже.. , но знам няма да е лесноо..

Valento
07-26-2010, 18:29
Дано успееш да продължиш,изисква много воля и усилие !


Не знам дали ще успея,това само времето може да покаже.. , но знам няма да е лесноо..[/quote]


Ще успееш,вярваме в теб ! :grin:

valdesbg
07-26-2010, 18:39
Ми... хубаво. Ние какво да направим?

Като е сгафил и те е наранил.. резачката и напред. Няма какво да се чудиш и маеш в сълзливи истории и филмирани сапунки.

Втори шанс се заслужва, а не се дава. В случая май не го е заслужил, съдейки по коментарите ти. Така че.. няма какво да го мислиш толкова.

И преди да ми кажеш че не знам какво ти е и не съм минал през подобно кое те кара да си толкова убедена? :)

Smile91
07-26-2010, 18:57
Ми... хубаво. Ние какво да направим?

Като е сгафил и те е наранил.. резачката и напред. Няма какво да се чудиш и маеш в сълзливи истории и филмирани сапунки.

Втори шанс се заслужва, а не се дава. В случая май не го е заслужил, съдейки по коментарите ти. Така че.. няма какво да го мислиш толкова.

И преди да ми кажеш че не знам какво ти е и не съм минал през подобно кое те кара да си толкова убедена? :)


Аз не говорех за теб,говорех за друг коментар,от друг човек..
Почти всеки е преминал през това,някои лесно,други трудно..
Еми просто си премислям нещата винаги,но нормално,че така ще бъде в началото..!
Както казах с времето, се надявам всичко да се оправи.. и да се чувствам по - добре.. = )

valdesbg
07-26-2010, 19:00
Ахаа.. ми премисляй...не знам защо обаче. В смисъл.. то няма нещо за мислене в случая.. щото всичко е станало вече.

Нещата ще се оправят.. ако не се навиваш за дивотии.

Smile91
07-26-2010, 19:10
Ахаа.. ми премисляй...не знам защо обаче. В смисъл.. то няма нещо за мислене в случая.. щото всичко е станало вече.

Нещата ще се оправят.. ако не се навиваш за дивотии.

Еми просот си мисля за много неща,за преди,спомени.. това общо взето..

"ако не се навиваш за дивотии...?! " - тоест.. на кой на дивотиите да не се връзвам.. на неговите ли.. ?!

valdesbg
07-26-2010, 19:15
Ми да..примерно на неговите дивотии. Или на разни истории от типа "какво щеп равя сега, как ще го забравя, той е единствен, уникален" и т.н.

Общо взето нищо специално не ти се е случило, нито той е толкова неповторим че да си заслужава страданието, нито ти си толкова уникална че да се смяташ за жертва и че съдбата е била несправедлива.

Било, каквото било - заключваш спомените и моментите в няке шкафче в главата ти, отваряш нова страничка и си продължаваш весело и безгрижно живота :)

mechtaq_za_teb
07-26-2010, 19:28
Според мен не си му дала шанса не защото не си искала, а защото по-скоро си искала да видиш, че той ще се бори за теб въпреки всичко. Искаш някакво доказателство, че няма да те нарани, защото си изгубила доверието в него.
Според мен си постъпила правилно. Сега единствено мога да те посъветвам да стискаш зъби и да гледаш напред. Запази снимките ви заедно, но не те съветвам да ги гледаш точно в този период. Намери си някакво друго занимание, което да отнема вниманието ти и знай, че всичко ще се оправи. Въпрос на време е, а и ще срещнеш някого. :) Успех

Ми да наистина може да се каже,че си прави и то много..
Благодаря,че ме подкрепяш.. = )
Колкото и да се опитвам и да правя нещо друго ,или нещо просто ще ми напомни на него , или просто ще е в главата ми..случваше ми се дори да не мога да заспя и само да мисля за него.. не знам кое занимание,би премахнало спомените ии всичко друго..

Разходки с приятели...И не само! Освен разходки с приятели, можеш да започнеш да се занимаваш с някакъв спорт. Слушай забавна музика, гледай комедии. Въпрос на нагласа е. Не си внушавай, че винаги ще ти бъде гадно за него. Няма да ти е.
Живеейки в спомените за него, не си даваш шанс да видиш, че всъщност животът продължава. Ясно е, че си имаш чувства към него, но ги остави в миналото. Не ги подхранвай, а ги игнорирай. Отдай се на нещо друго и нещата ще се оправят.

Smile91
07-26-2010, 19:31
Ми да..примерно на неговите дивотии. Или на разни истории от типа "какво щеп равя сега, как ще го забравя, той е единствен, уникален" и т.н.

Общо взето нищо специално не ти се е случило, нито той е толкова неповторим че да си заслужава страданието, нито ти си толкова уникална че да се смяташ за жертва и че съдбата е била несправедлива.

Било, каквото било - заключваш спомените и моментите в няке шкафче в главата ти, отваряш нова страничка и си продължаваш весело и безгрижно живота :)

Еми аз не се мисля за уникална,дори не се мисля за жертва,просто споделих.. нищо повече.. = )
В повечето неща си наистина прав.. и благодаря за мнението ти = )

valdesbg
07-26-2010, 19:33
Супер.

Значи ще минат няколко дълги за теб дни, в които няма да си на тоя свят и след това нещата ще се нормализират.

Успех ти пожелавам. Ако имаш някакви други въпроси - на ЛС :)

Smile91
07-26-2010, 19:37
Супер.

Значи ще минат няколко дълги за теб дни, в които няма да си на тоя свят и след това нещата ще се нормализират.

Успех ти пожелавам. Ако имаш някакви други въпроси - на ЛС :)

Благодаря = ) , ако има нещо ще питам..явно си преживял много неща.. = )

findthetruth
07-26-2010, 20:26
ПРОЧЕТИ ТОВА- ЗА ТВОЕ ДОБРО Е :)
Фактът, че ти мислиш толкова задълбочено ми показва, че наистина той значи много за теб и наистина можеш да го обичаш с цялото си сърце. трудно ми е да ти дам точен съвет, защото не знам подробностите за това как стоят нещата между вас. Но ще ти кажа това: Любовта може да е неописуемо красива и да заличи всичко негативно на света, когато е взаимна- тоест, трябва и тои да те обича истински и ти-него. аз мразя идеята да се предаваш или да чакаш да видиш кво ще стане с времето, ти знаеш, че няма да намериш покой докато не стигнеш съвсем до края на нещата. естествено- вариянтите ти са два- да се опиташ да го забравиш или да се бориш за да направиш така че любовта да победи.
твоята задача е да се замислиш добре- точно какво той изпитва към теб (много хора постоянно си казват"обичам те", но не винаги това е истина). помисли много добре- ако той не те обича с цяло сърце, по-добре запази своята любов за някой който я заслужава; ако пък той те обича и мисли постоянно за теб и си сигурна, че можете да сте истински щастливи заедно- не се предавай- иди и му го обясни. за някои неща получаваш само един шанс, и ако го изпуснеш- ще съжаляваш цял живот.
затова- помисли сама- можете ли да сте ИСТИНСКИ щастливи заедно във всяко отношение. отговорът на този въпрос няма да намериш във форума, сама трябва да стигнеш до него. но мисли и със сърцето си и със разума си, не само с едното. И трябва да знаеш, че много неща не са такива каквито изглеждат- ако не си абслютно сигурна в нещо, знай, че може да се заблудиш.
тежката задача се пада на теб, никой не може да я реши вместо теб, но знай- стигнеш ли до правилния отговор- всичко си е заслужавало :)
Успех!

MiMcHeToOo
07-26-2010, 20:39
Щом си решила да не му даваш втори шанс, хубаво. Само да не съжаляваш след това, защото понякога гордостта и болката ни пречат да видим какво изпускаме :)