PDA

View Full Version : осиновяване



devil78
07-26-2010, 17:39
Извинете..Някой знае ли начин как да накарам наще да си осиноват бебе..искам много да имам брат който да е все още бебе..опитвах с това колко ми е самотно и че ще се грижа перфектно за него ама не става..майка има проблем с забременяването и за тва искам да осиновят..благодаря предварително

mincheto
07-26-2010, 18:01
Леля ми и 4и4о ми 4акаха 3 -4г за дете на 3 а за бебе нз как 6те е..

DarkGirll
07-26-2010, 18:11
Ами..вече е доста трудно да се осинови дете а пък бебе сиг. още повече..както каза mincheto....поговори с ваще кажи им,че много искаш братче и ако са съгласни нека опитат да си осиновят....Успех.. :wink: [/u]

LipSy
07-26-2010, 20:18
Ами седни и поговори с тях. Току виж са се съгласили! :)

step_up_right
07-30-2010, 16:40
Ами ти хубаво говори с тях,ама само едно не ми хареса-" и че ще се грижа перфектно за него ама не става.." да ме прощаваш ама това не ти е куче,,котка,хамстер или каквото и да е животинче,пък дори и животно да беше...нз на колко си,но това е въпрос до родителите ти,и дали те го искат...все пак не е същото като да нахраниш домашен любимец,да го изведеш за да се изходи,да го прибереш и т.н. ...бебето има нужда от майчина грижа все пак...

notlike
07-30-2010, 19:11
Трябва вашите да са готови за това начинание, а и освен това в шибаната ни държава е 100 пъти по-лесно да го изхвърлиш, отколкото да го осиновиш, трябва много пара да оставиш по някакви пътеки (наречи го "доене", българска му работа) и докато се добереш, то може да стигне и до 5-6 години. Ако искаш сериозно задвижване, консултирай се с някой адвокат, който може по-бързо да намери дупка в закона. Слушай какво ти казвам - не е толкова лесно, колкото изглежда.