PDA

View Full Version : Бяло течение, или е нормално?



k1ttykat
07-27-2010, 01:43
Здравейте

От доста годинки си имам едно течение от влагалището, май започна малко преди пубертета. От него всеки ден имам петна по бельото, на цвят са жълтеникави когато са изсъхнали. Иначе когато излиза от влагалището, това течение е или белезникаво-бяло, или прозрачно на цвят, с различна гъстота. Някой път си е воднисто и течно, друг път е доста гъсто, като храчка. Има дни, в които си се чувствам мокра отдолу заради това. Течението няма определен мирис, също така нямам сърбежи или болки. Започва веднага след края на менструалното кървене, и продължава до началото му.

Та въпросът ми е, това дали е някакво бяло течение, в резултат на възпаление или гъбички, или е нормалното влагалищно съдържимо което го има всяка жена (примерно в малко по-голямо от нормалното количество)? Нормално ли е да ми оставя такива петна по бельото всеки ден?

И ако не е нормално, то тогава за какво друга цел са предназначени ежедневните дамски превръзки:oops:

sladkosbatko
07-27-2010, 11:07
Закво не идеш на гинеколог или поне при личната? Кой ще ти даде качествен съвет от форума в такъв случай без нужния експертен преглед?

kalpazanka
07-27-2010, 11:28
И ако не е нормално, то тогава за какво друга цел са предназначени ежедневните дамски превръзки:oops:
Предназначено е за случаи като този- когато просто не спира от само себе си.
Нормално е да имаш "течение" по време на и около овулацията- цервикална слуз. Може трансудатът да е по-обилен просто.
Полов живот водиш ли?