PDA

View Full Version : Крем депилатоар Veet



darka1
07-27-2010, 08:08
Краката ми са в ужасно състояние от самобръсначката и епилатора. Вече направо се отчаях. Пробвах с някакъв смотан депилатоар, който миришеше ужасно, но не ми хареса резултатът. Чух, че кремът на Вийт е добър. Моля, ако някой го е ползвал, да сподели впечатленията си и ориентировъчна цена ( мисля, че беше около 10 лева ) . Наистина е спешно! Краката ми са в рани, а косъмчетта станата дебели и твърди :oops: :(

j_adore2
07-27-2010, 08:13
Депилатоари не съм ползвала и не мога да ти кажа кой е качествен и кой не,но имай в предвид,че са на принципа на самобръсначката,не очаквай да станат по- тънки косъмчетата.

darka1
07-27-2010, 08:20
Депилатоари не съм ползвала и не мога да ти кажа кой е качествен и кой не,но имай в предвид,че са на принципа на самобръсначката,не очаквай да станат по- тънки косъмчетата.

Знам, но поне няма да станат на рани ...

teenems
07-27-2010, 09:04
мисля ,че са на принципа на самобръсначката.
преди няколко дни пробвах Veet ,като самобръсначка е ..
нищо особенно

KeshaWoodx33
07-27-2010, 09:08
мисля ,че са на принципа на самобръсначката.
преди няколко дни пробвах Veet ,като самобръсначка е ..
нищо особенно
+1
Но от него няма как да ти излезнат рани..И издържа поне 2 седмици (според косъма).Аз като нямам време ползвам розовият вийт...
А защо не пробваш кола маска??? Най-ефикасно е. Или си купи ленти...

darka1
07-27-2010, 09:17
мисля ,че са на принципа на самобръсначката.
преди няколко дни пробвах Veet ,като самобръсначка е ..
нищо особенно
+1
Но от него няма как да ти излезнат рани..И издържа поне 2 седмици (според косъма).Аз като нямам време ползвам розовият вийт...
А защо не пробваш кола маска??? Най-ефикасно е. Или си купи ленти...

Страх ме е на кола маска, пък лентите не са лои голяма цапотия, то и лепнеее

shadows92
07-27-2010, 10:34
Попринцип от Veet не съм доволна ...Ама въобще.. :-x :-x

iwonka
07-27-2010, 10:42
аз преди си бях взела на Евелин депилатоар.. не е точно като самобръсначка.. в смисъл маха ги косъмчетата от повърхноста ама издържа повече от 1 седмица докато със самобръсначката вече на другия ден лекичко са израснали.спомням си, че като го намажех и след малко почва да ми мирише на запалена коса ;дд. ми вземи си гледах в една тема, че има доволни от депилатоара на Вийт аз първия път, когато си махах космите ми беше с лентички Вийт и ми ги махнаха перф и са пак съм си взела и чакам да ми израснат.а да те питам защо имаш рани от бръсначката и епилатора?

darka1
07-27-2010, 11:49
аз преди си бях взела на Евелин депилатоар.. не е точно като самобръсначка.. в смисъл маха ги косъмчетата от повърхноста ама издържа повече от 1 седмица докато със самобръсначката вече на другия ден лекичко са израснали.спомням си, че като го намажех и след малко почва да ми мирише на запалена коса ;дд. ми вземи си гледах в една тема, че има доволни от депилатоара на Вийт аз първия път, когато си махах космите ми беше с лентички Вийт и ми ги махнаха перф и са пак съм си взела и чакам да ми израснат.а да те питам защо имаш рани от бръсначката и епилатора?

Ми защото като ги махна със самобръсначка, както и ти каза, на следващия ден излизат. И аз пак ги махам, ама те са супер къси и ножчетата на самобръсначката направо ми дерат кожата. После, ако следващия път е с епилатор, боли много, защото вече космите са твърди и излизат и подкожни. И тук вече идва още по - големия проблем. Почвам да ги чопля подкожните, за да излязат, и сега краката ми са УЖАС

babygirl23
07-27-2010, 14:27
Ако искаш може да пробваш с депилиращия крем на Strep към 6 лв е но е добър :grin: :grin:

iwonka
07-28-2010, 20:10
аз преди си бях взела на Евелин депилатоар.. не е точно като самобръсначка.. в смисъл маха ги косъмчетата от повърхноста ама издържа повече от 1 седмица докато със самобръсначката вече на другия ден лекичко са израснали.спомням си, че като го намажех и след малко почва да ми мирише на запалена коса ;дд. ми вземи си гледах в една тема, че има доволни от депилатоара на Вийт аз първия път, когато си махах космите ми беше с лентички Вийт и ми ги махнаха перф и са пак съм си взела и чакам да ми израснат.а да те питам защо имаш рани от бръсначката и епилатора?

Ми защото като ги махна със самобръсначка, както и ти каза, на следващия ден излизат. И аз пак ги махам, ама те са супер къси и ножчетата на самобръсначката направо ми дерат кожата. После, ако следващия път е с епилатор, боли много, защото вече космите са твърди и излизат и подкожни. И тук вече идва още по - големия проблем. Почвам да ги чопля подкожните, за да излязат, и сега краката ми са УЖАС


жалко мацка значи с депилатоар, ама мисля, че не трябва да се слага върху възпалени или разранени места

tweety3
07-30-2010, 03:13
Ако си ги махаш с депилатор трябва да внимаваш защото той гори косъма и ако не го отмиеш по времето което трябва (то си го пишеше на крема миля че беше от 3 до 6 минути) ще станеш на по голями рани пък и боли.. С коламаскаа на дали ще стане защото вече след като си гии бръснала може да почнат да ти растът навътре и ще трябва да ги вадиш с игла... iwonka мирисало ти е на запалена коса, защото той гори косъма :D :D