PDA

View Full Version : Провалих се ;ххххх



meriLinka
07-27-2010, 12:04
......

Reaper93
07-27-2010, 12:22
Ми аз кат съм на 16, в даскало имам приятели, ама сега лятото никой не се обажда....По цял ден съм унас, всички ми викат, че са заети или по селата..Не мога да разбера как може, на 16-17г. постоянно всеки ден да нямат никво време...Ако може някой и на мен да ми даде съветче ;д :)

perla333
07-27-2010, 12:26
И аз като бях на 14 бях така (сега съм на 16)
Моят съвет е да не ги мислиш. Намери си някакво занимание - рисуване, спортуване, чети книги или разхождай кучето на съседа..И не търси само приятелките си от училище...Нямаш ли някоя друга приятелка. Примерно някоя съседка (по-малка или по-голяма от теб) или пък някое момиче с което преди сте излизали, но поради някаква причина напоследък не сте се виждали?? Едва ли всичките ти приятелки са от твоя клас или от училище...
Не знам дали съм ти помогнала, но наистина си напрегни съзнанието за някоя приятелка от детството.

EsteticLoff
07-27-2010, 12:27
Ззащо не им се обадиш и не им предложиш да се видите някъде :)

ecstazy
07-27-2010, 12:39
Като не ви се обаждат, обаждайте им се вие. А тази история със селата просто, как може да си на 17 и да седиш на СЕЛО ?! И то цяла ваканция (предполагам) ..

Justify
07-27-2010, 12:43
Моля ви, дайте ми съвет какво да направя. Как да немеря нови приятели...

Постни си скайпа тук и ще завали дъжд от предложения. :-P :D :D

SmilezZz
07-27-2010, 12:45
Вие им се обадете,предложете им нещо..
Ако продължавате така да си седите - нищо няма да се промени..Вземете инициативата в свои ръце..
Щом не ви се обаждат - вие им се обадете..
Запиши се на някакъв курс - там има доста голяма вероятност да се запознаеш с някого..
Запознай се с нови хора..

meriLinka
07-27-2010, 12:55
Запознай се с нови хора..
Въпросът ми е КАК ?!

Justify
07-27-2010, 12:56
Запознай се с нови хора..
Въпросът ми е КАК ?!

Ми излизай бе човек,вкъщи ли да ти ги доведеме?

Anonimen00
07-27-2010, 13:08
умна си , красива си - чети книги , развивай се , ходи по някакви проекти , ученически парламент ако щеш или какви ли не други мероприятия , запиши се на плуване или някакъв спорт , това е моето предложение :)

ceci
07-27-2010, 13:19
Запиши се на танци хип хоп браке ще намериш хиляди :grin: :grin: :grin:

monchoy
07-27-2010, 14:25
Ми според мен излез сама навън... Разходи се малко... Когато видиш някое симпатично момиче запознай се с нея.... Така сам почти сигурна че ще стане.... Лично аз така се запознах със четири от най- добрите ми приятелки... Пробвай.... Обаче внимаваи защото може и да не попаднеш на добра приятелка... Дано да съм ти помогнала... 8) 8) 8)

SmilezZz
07-27-2010, 14:39
Запознай се с нови хора..Въпросът ми е КАК ?!В предишния си пост казах:
- Да се запишеш в някакъв курс..Там има доста голяма вероятност да се запознаеш с някого
- Между другото - Ако чакаш някой да ти почука на вратата и да ти каже - "Искаш ли да се запознаем" няма да стане..
Излизай..Със седене вкъщи нищо не става..

iiordanova
07-27-2010, 16:11
^ SmilezZz ти го каза много правилно , няма как някой да дойде да почука на вратата и да пожелае да се запознаете.. ;-)
Запиши се на някакъв спорт. Ще се запознаеш с нови хора и ще спортуваш.. какво по-хубаво за лятото ?

EsteticLoff
08-02-2010, 11:01
Офф ми от стоене у вас нищо няма да стане ..
Както казах - като не ти се обаждат, обади им се ти.. кво ще ти стане .. хем няма с кой да излизаш, а нищо не правиш ..
И като излезеш навън .. дори в някой парк може да се запознаеш с толкова хораа ..

king95
08-02-2010, 11:48
И аз бях в подобно положение, когато се преместих в ново училище след 7-ми клас. В началото ми беше гадно, но после не се напрягах толкова за това. Мислех си, че това лято ще мине, като си стоя по цял ден пред компютъра. Повечето ми приятели сега са в това положение. Аз обаче започнах да излизам с приятелите от блока, които не бях виждал цяла година. Само преди няколко месеца седях по цял ден вкъщи, а сега не мога да се задържа вкъщи повече от 3-4 часа.

notlike
08-02-2010, 11:52
Така е, след като разчиташ на една компания само. Аз лично мога да изляза със съученици, с тези от съседната махала (големи пичове) или с някои от моята (малко олигофрени си падат, ама какво да се прави), а ако не стане и така - може с някой от стария клас. То вярно, доста време мина, ама няма да те забравят. С кликане пред компютъра не става само :) Не мисля, че е трудно да си намериш приятелки. Вярно, къде-къде е да се запознанеш с някои пичове и да риташ де, ама все пак. Аз ти предлагам да се запишеш на някой спорт или курс по нещо, както казаха по-горе. Няма да ти е от вреда. Хем ще научиш нещо, хем връзки ще направиш.

BlackRose7
08-02-2010, 20:01
Предполагам, че може би те е срам да излезеш сама - но както вече ти казаха със стоене в къщи нищо няма да постигнеш. Излез на една разходка само и може да видиш някои познати от стария ти клас или от новия... Може да е трудно, но НЕ е невъзможно.

IfeTyy
08-02-2010, 21:58
Ами не знам дали си от малък или голям град, но примерно както аз живеч в малък град то е ясно, че всички се познаваме предполагам имаш фейсбук или импулсе или рег в някое от тея сайтчета за губене на време. Пиши просто на някой познат питай го как е какво прави предложи му да излезете, дори и в по-голям град да живееш. Мисля, че би било станало и с този опит. Пробвай - нищо не губиш! Успех ;)

Panic_Girl
08-03-2010, 17:57
разрови се из телефона си, все ще намериш номер на някоя стара позната просто трябва да направиш първата крачка, а не да чакаш някой да ти почука на вратата. :)

Claymore
08-03-2010, 18:29
До тук единственият, който даде нещо по-приемливо беше SmilezZz. Другите общо взето само преповтаряхте. :-o
21 век сме...дарени сме с интернет. Има толкова много хора като теб. Потърси някой чат, където има хора от твоя град и т.н. Направете по една среща...ако не стане поне ще знаеш, че си убила малко време.
И мисля, че навсякъде си виждала предупрежденията от сорта на "Не знаеш кой е от другата страна" и т.н. за това бъди предпазлива. Обаче това да не те стряска, имам 2 добри приятелки и едната е от нета ;P
[xat чатове]

donitooo
08-04-2010, 01:02
И аз съм в същата ситуация, самоче мойта BF си има приятел и ме забраво, но пък мога да ти кажа, че аз не си стоя сама излизам вс. вечер с едни познати пак от моя клас - момчета, момичета няма значение :grin: Така че не се отчайвай, обади се на някой тваой познат, питай го как и т.н. и се уговорене някъде :P ... Отидете с др. компания и така ще можеш да се зопознаеш с др. хора, както ти исакаш, не вярвам само от твоя клас фр. да имаш :(

fenasf
08-04-2010, 10:21
Така сте отличниците 8-)

toxique
08-04-2010, 11:32
Намери си нови приятели .. така направих аз и ми е по - приятно с тях отколкото с предишната компания :?