PDA

View Full Version : ;[



gabzy
07-27-2010, 15:23
влюбих се в едно момиче,чувствата не са взаимни...и сега не мога да си те избия от ума,режа се,по цяла вечер плача,вече искам да умра ;[;[

kloely
07-27-2010, 15:30
Добре, приятел, успокой се. Като начало спри да ревеш по цяла вечер, ами започни да излизаш и да общуваш с хора. Все отнякъде ще изскочи някоя мадама, дето да ти завърти главата. Решението на проблема не се крие нито в рязането, нито в тва да мреш. Нито си първия с несподелена любов, нито последния. Ще намериш друго момиче и всичко ще се оправи. Щом тая не те харесва, не си заслужава да правиш глупости заради нея.

xrusinka
07-27-2010, 15:58
Аз мисля, че това не го е писало момче, а момиче ... :o

iiordanova
07-27-2010, 17:14
Аз мисля, че това не го е писало момче, а момиче ... :o


И аз !
Момиче харесва момиче , така го разбирам.
gabzy .. звучи ми женски ник. 8-)

gabzy
07-28-2010, 18:50
taka e az sum momiche...

Paramour
07-28-2010, 21:16
във форума има нова лесбийска НЕсподелена любов и една тийнеиджърка, която знае какво да прави, когато е разочарована- да се реже...
п.п. Кирилизирай си темата... ще я заключат.

LipSy
07-29-2010, 20:34
Или създателят на темата е допуснал правописна грешка или това наистина е момиче. Обаче няма за какво да се главоболиш! На мен ми става много смешно, когато някой плаче за някой друг и то това се случва точно в тийнейджърските години. Той/Тя не е единствен/а, така че...си прави извода!!! 8-)

ibojilow
07-30-2010, 20:29
Свиквай и порасни, света не се върти около теб, ще имаш много неприятни моменти в любовта, ще имаш и хубави. Първото момче което си харесала и дай сега да мрем, че на някакъв пикльо не му харесваш, хайде заебвай го и това е .