PDA

View Full Version : Как да подходя ?



HandOFDooM
07-27-2010, 16:20
значи ето да ви опиша какво става :
с 1 момиче се познаваме от много години.. аз съм на 15 и тя е на толкова и почва да пробужда голям интерес в мен тъй като е много красива ... та добих малко кураж след малко съвети от познати и исках номера скайпа и така почнахме да излизаме по градинките по кафетата и така нататък.. и това е от около 1 седмица и мисля, че вече нещатата влизат навътре тъй като си прекарваме много добре :) , но от тука идва следният проблем
как да и предложа ... на спецялното място примерно да я поканя в нас и когато му дойде времето какво да направя ? да я целуна внезапно или да и се обясня в любов ако може давайте съвети ...

HandOFDooM
07-27-2010, 16:24
и забравих да кажа това ми е едно от първите момичета дето излизам и нямам много опит, но имам смелост да говоря демек несъм срамежлив ...
и неискам да я загубя каквото и да ми струва моля помагайте
немога да ви опиша колко значи това момиче за мен и неискам да се издъня

vesito13
07-27-2010, 16:30
Аз бих заложила на варианта направо да я целунеш. Все пак сте излизали заедно, малко или много си е проличало, че я харесваш. А и тя за да излиза с теб има някакви симпатии. :)

soul1199
07-27-2010, 16:37
като се разхождате,седнете на някоя пейка,после й кажи,че е мн красива и я целуни 8)

Reaper93
07-27-2010, 16:40
Никви предложения, просто я целуни :)

HandOFDooM
07-27-2010, 17:01
и аз това го мислех за варянт, но натам какво ще стане ? ако ме пита какво правиш бе ? кво става тогава?

Powii92
07-27-2010, 17:06
Тогава й обясняваш,че много я харесваш и че би искал да бъдеш с нея. :wink:

vlado7606
07-27-2010, 18:44
друия вариант е ако още не си и предложил излизате на кафе и вечерта я изпращаш до тях целуваш я и я питаш дали иска да е с тебе

sasha_90
07-27-2010, 19:28
Пишеш,че излизате на кафета,по градинки,...Някой ден,когато сте в някой парк,я целуни.Целувката според мен е по подходящия метод."Предлагането" вече е изтъркано.

vlado7606
07-27-2010, 19:33
и така става с мойта приятелка не съм и казвал неща от сорта на искаш ли да ходим и такива.ПРосто наши познати като на питаха ходим ли и ние казвах ме да сичко стана спонтано

Priceless
07-27-2010, 20:28
Насилствено.

7227
07-27-2010, 20:41
значи ето да ви опиша какво става :
с 1 момиче се познаваме от много години.. аз съм на 15 и тя е на толкова и почва да пробужда голям интерес в мен тъй като е много красива ... та добих малко кураж след малко съвети от познати и исках номера скайпа и така почнахме да излизаме по градинките по кафетата и така нататък.. и това е от около 1 седмица и мисля, че вече нещатата влизат навътре тъй като си прекарваме много добре :) , но от тука идва следният проблем
как да и предложа ... на спецялното място примерно да я поканя в нас и когато му дойде времето какво да направя ? да я целуна внезапно или да и се обясня в любов ако може давайте съвети ...
Недей да и се обесняваш в любов.То този момент с предлагането не го планирай също и целувката,то просто ще се слу4и и няма да е планирано и така ще се полу4и най-добре!