PDA

View Full Version : Що за постъпка !?



make_you_mine
07-27-2010, 18:35
Днес приятеля ми има рожден ден. Каза ми,че ще се видим вечерта след 10. Преди това се е видял с приятелите си от квартала,а каза,че вечерта ще е с мен,но ми се обади и каза,че ще е с родителите си за вечерта и че утре цял ден ще сме заедно. А аз цял ден го чакам-не мисля,че е справедливо и най-малкото уважително. Може ли приятелят ми да постъпи така !?

Lincheto
07-27-2010, 18:39
Чак неуважително...

Така се е получило просто. Утре ще сте заедно.

make_you_mine
07-27-2010, 18:41
Еми неуважително за мен е,че не ме покани по-рано,като беше с приятелите си. Аз си мисля,че е знаел,че ще стане така. Просто ми е адски абсурдно в последния момент да се откаже. ....

Lincheto
07-27-2010, 18:45
От колко време сте заедно? Излизали ли сте преди с приятелите му? Защото има шанс и да не те приема на сериозно.

make_you_mine
07-27-2010, 18:52
Ходила съм на купон с приятелите му веднъж,запознавала съм се с част от тях,ходила съм му на гости в квартирата и по стечение на обстоятелствата съм се запознавала с един от тях и т.н. Просто някак си ми изглежда тъпо от негова страна,той си е разпределял времето и т.н. Въпреки че ми казва,че утре цял ден ще сме заедно продължава да ми е странно...и аз му се разсърдих по телефона,просто това ми беше естествената реакция. ..

987654
07-27-2010, 18:54
остави го утре сам, ебати педала... :-x

Valento
07-27-2010, 18:56
Не се впрягай,утре като се видите го попитай защо така е постъпил!

vaseto0o
07-27-2010, 18:58
Вие на колко сте? Може в последния момент неговите да са настоявали да празнува с тях, а ако още е ученик сигурно не е имал избор :D

make_you_mine
07-27-2010, 19:00
Студенти първа година сме ...

sasha_90
07-27-2010, 19:05
Утре ако не ти се обади да се видите имаш повод да се дразниш.

make_you_mine
07-27-2010, 19:10
Е,той каза,че цял ден утре ще сме заедно. Дълго време настоявах да дойде тази вечер,но той упорито не и не,заради родителите си... сигурно не му харесва,че се цупя,но и на мен не ми харесва,че ме отмята просто за по-късно,едва ли не като по-малко важна..все ми е тая.... вече оставям всичко в негови ръце....каквото реши...само да му дам подаръка поне...другото вече и да го мисля,и да му се сърдя,той постъпи глупаво за мен и му го казах.......да се спасява..!

vaseto0o
07-27-2010, 19:14
Заряза ли го?

make_you_mine
07-27-2010, 19:17
По телефона ли ? хаха?!
Не, а нима трябва да го направя ?

vaseto0o
07-27-2010, 19:31
НЗ така прозвуча 8-)

Smrazqvashta
07-27-2010, 19:34
И аз смятам , че е малко несправедливо спрямо теб. Трябвало е да съумее да разпредели времето си правилно за всички , не мисля , че си по маловажна от когото и да е било. Много детинска постъпка от негова страна или по - скоро не си толкова важна за него , дано греша. :neutral: От скоро ли сте заедно ?

vlado7606
07-27-2010, 19:42
Ми и аз съм ученик и рд си го изкарах първо няколко часа с роднини и наще и после с приятелката ми и приятели даже приятелката ми беше с мене когато бях с наще и с роднините те се познават

pussucetka
07-27-2010, 21:24
Не се впрягай,утре като се видите го попитай защо така е постъпил!

++ :)

make_you_mine
07-27-2010, 21:40
Аз не се сдържах и му се обадих и казах,че утре ще отида,но....може би всъщност ще се откажа. Не съм сигурна,че сега искам да го виждам.

valdesbg
07-27-2010, 21:49
Кифла-пауър уил рул дъ уърлд!

Докога ще сте толкова егоцентрични?

make_you_mine
07-27-2010, 21:52
Егоцентрична съм,защото съм искала да съм с любимия си човек ?? Защото съм искала да прекарам времето си от любов към него ? А той даже да не ме покани за малко на рождения си ден !? Не знам, не мисля,че е породено от егоцентризъм. Цял ден се занимавах с подаръка му-ръчно изработен е,цял ден си мисля за него,а накрая...

SuNsEt
07-27-2010, 22:04
Кифла-пауър уил рул дъ уърлд!

Докога ще сте толкова егоцентрични?Мисля,че тя има право да се сърди и това няма нищо общо с кифлите и егоцентризма.Все пак казваш на някой "Обичам те" и после..."ъъ айде утре да се видим,че сега на рождения ми ден нямам време".

Bellatrix
07-27-2010, 22:09
Егоцентрична съм,защото съм искала да съм с любимия си човек ?? Защото съм искала да прекарам времето си от любов към него ? А той даже да не ме покани за малко на рождения си ден !? Не знам, не мисля,че е породено от егоцентризъм. Цял ден се занимавах с подаръка му-ръчно изработен е,цял ден си мисля за него,а накрая...
Е, ще му го дадеш утре? От това няма да стане по-малко ръчно-изработен.
Тъпо и егоцентрично е да правиш филми и драми, и да сдухваш човека на рожденния му ден.
Остави му малко свобода. Големия праз: видял се е с приятели, после е искал с тебе, ама родителите му са настояли. Случва се и на мен ми се вдига мнението за момчето щом не е запсувал техните като всеки втори вече, ами ги е уважил. Естествено е да избере семейството си пред теб. Не можеш да си му най-най-най-номер 1 в живота. Семейството е преди всичко.

make_you_mine
07-27-2010, 22:14
Не го обвинявам,че реши да остане с родителите си, а ми е странно,че не ме покани преди това. Аз мисля,че не беше редно ...

valdesbg
07-27-2010, 22:17
Гледайте душици батини, ако дори за секунда допуснете че света не се върти около Вас и допуснете че.. няма да получите така жадуваното одобрение от огромните ви усилия точно сега а.. примерно утре, ще разберете че авторката просто е искала да се зарадват на подаръка и. Затова споделя колко много усилия е положила и как цял ден го е гласяла, как ТЯ искала нещо си, как той не поканил НЕЯ . Което в голяма степен изглежда като желание да си получи дневната доза душевен оргазъм. А това пък ми изглежда...точно като чикията.... да ми е хубаво на мен :) Което ни връща към първоначалната ми идея - егоцентризъм.Да вярно че и той получава облаги и хубави емоции, обаче не те са основата на действията ти. Обясних защо.

Проблема е че той се е видял с всички ОСВЕН нея на рд-то си. Което само по себе си нищо не значи. Има още 364 дни, които можете да си ги направите специални и да сте само двамата, нали авторке? Защо точно рождения му ден е центъра, около който се върти твоята вселена?

А защо е кифла ли - щото вдига врява до бога за глупости.

Bellatrix
07-27-2010, 22:19
^^ Според мен просто е мислел, че ще успее и с теб да се види и после са се променили плановете. Случва се. А и за едно момче компанията му със гаджето и компанията без гаджето се различават ужасно много. За повечето момичета това е непонятно, защото ние сме навикнали да си взимаме гаджетата без значение дали сме с приятели или не, но за тях си е друг свят просто. Момчетата имат нужди от време с приятелите си без гаджето наоколо. За това не те е взел с тях. После просто се е провалил плана с теб. А той не може да обърне гръб на семейството си и да ги зареже, за да не му се сърдиш ти. По-добре се усмихни и не се филмирай, защото тая караница 100% ще ви е отминала и на двамата до 2 дена, ама той ще запомни, ако му се разсърдиш баш на рожденния ден.

make_you_mine
07-27-2010, 22:19
Исках да съм с него...това е всичко и ако вдигах врява до бога...нямаше да си говоря с него след това така спокойно.

make_you_mine
07-27-2010, 22:24
Освен това след седмица заминавам за 20 дни,а през останалото време учим в различни градове..нямаме толкова много време заедно. Не повече от месец. Ценя всеки миг с него. Обичам го и исках да сме заедно,това е цялата мистерия и доста се различава от версията за кифлите...

Bellatrix
07-27-2010, 22:28
Освен това след седмица заминавам за 20 дни,а през останалото време учим в различни градове..нямаме толкова много време заедно. Не повече от месец. Ценя всеки миг с него. Обичам го и исках да сме заедно,това е цялата мистерия и доста се различава от версията за кифлите...
Ами точно. Сега ти ще му се разсърдиш.
Той няма да разбере защо и ще се сдуха.
На теб ще ти мине.
Ама после той ще е сърдит, за дето ти вдигаш врява на Рожденния му ден. Ти ще се вбесиш, че не те разбира...
И губите си времето в безсмислени караници вместо още утре да сте си заедно и щастливи.

BitchSlap
07-27-2010, 22:49
Гледайте душици батини, ако дори за секунда допуснете че света не се върти около Вас и допуснете че.. няма да получите така жадуваното одобрение от огромните ви усилия точно сега а.. примерно утре, ще разберете че авторката просто е искала да се зарадват на подаръка и. Затова споделя колко много усилия е положила и как цял ден го е гласяла, как ТЯ искала нещо си, как той не поканил НЕЯ . Което в голяма степен изглежда като желание да си получи дневната доза душевен оргазъм. А това пък ми изглежда...точно като чикията.... да ми е хубаво на мен :) Което ни връща към първоначалната ми идея - егоцентризъм.Да вярно че и той получава облаги и хубави емоции, обаче не те са основата на действията ти. Обясних защо.

Проблема е че той се е видял с всички ОСВЕН нея на рд-то си. Което само по себе си нищо не значи. Има още 364 дни, които можете да си ги направите специални и да сте само двамата, нали авторке? Защо точно рождения му ден е центъра, около който се върти твоята вселена?

А защо е кифла ли - щото вдига врява до бога за глупости.

+ 111111 8) Най-после да прочета нещо смислено в тоя форум. Евала :) Кифли спрете да правите от мухата слон.. Хората имат къде къде по-големи и сериозни проблеми и не вдигат толкова врява, колкото вие за всяка простотия :lol: