PDA

View Full Version : Приятели - предатели



tainstvenomomi4e
07-27-2010, 18:41
Всичко започна преди 2 месеца когато аз и двете ми най-добри приятелки: Аля и Цвети отидохме на вън. В този ден те двете се изпокараха и аз останах посредата. Наложи се да излизам поотделно с тях. Цвети изпитваше някаква омраза към Аля. А аз си ги обичах и двете. Но те искаха да избера една от тях. но аз отказвах и отказвах. преди една седмица Цвети ми каза че ако не избера нея тя ще ме зареже и ми сподели че е плакала за мен но неможе повече. Но аз казах че немога да зарежа Аля. И тя ме заряза заради най-големите ми врагове. Тези дни тя намрази и мен. Сега плача дни и нощи. И днес като ги видях да се забавляват много се натъжих. И те ме видяха и започнаха да ме целят с джанки да ме убиждат и така нататък. Накрая взеха балони и ги напълниха с вода. Навън беше студено и май съм настинала. Докато това се случваше Цвети се смееше. Незнам какво да правя. Цялада им банда е от 10 души има и момчета а аз и Аля неможем да се спривим с тях.

danibebi
07-27-2010, 18:55
Това са детски истории.Изобщо не им се впечатлявай на тези пикльовци,които незнаят даже и името да си напишат.Пфф,бахти децата. :? Излизай си с Аля, и хич да не ти пука.Опитвай се да отбягваш онези и такам.А тази Цвети,явно никаква приятелка не ти е била,приятелките така не постъпват.Успех. :)

mincheto
07-27-2010, 20:42
И това наричаш приятелка?
Отцепет се от нея и не и обръщайте никакво внимание.

HuKu
07-27-2010, 22:48
Щом тя те дразни дразни я и ти .. да не ти пука изобщо не се ядосвах за нея .. Явно не ти е била никаква приятелка щим постъпва така ..

Djuff
07-28-2010, 18:47
Трябвало е да се опиташ да ги сдобриш.Но щом се получило така си дръж Аля.Можете да си намерите групичка, а и да не си намерите - кой е казал че 2ма човека не могат да се забавляват.Зарежи Цвети- щом е постъпила така значи не ти е била истинска фр.

iveetyy
07-28-2010, 22:50
На колко сте , бре ?
Изобщо недей да плачеш за нея , не виждаш ли колко ти е била приятелка..
Пълен игнор.

SmilezZz
07-29-2010, 09:03
Мале и ако това е била "най-добра приятелка"...Нямам думи просто..
Няма смисъл да плачеш за нея,не ти е била никаква приятелка - не се занимавайте с нея..Не й обръщайте внимание.. :?

xxKiFlA
07-30-2010, 00:03
siguрно сте на 10 :razz:

meganet
07-31-2010, 12:39
Най-добрата ти прятелка те цели с джанки?? :lol:

Lancelot
07-31-2010, 12:44
Най-добрата ти прятелка те цели с джанки?? :lol:
:lol:


Не можеш да наречеш човек, който те кара да избираш между приятелите си приятел. Не се връзва със значението на думата..

HanopkaH
07-31-2010, 14:30
О БОЖЕ :D

cucetyy
07-31-2010, 18:07
o.0 ... wtf ... целят те с джанки о.0 ... изключително тъпа и бебешка постъпка :? . Да не ти пука, толкова и голяма приятелка ти е била. Очевидно не осъзнава в колко смешна ситуация попада и как се излага, като те цели с балони и джанки, смятайки, че те унижава и наранява. Толкова бързо човек не може да намрази приятелите си, имай го в предвид. Гледай да избягваш да се засичаш с нея и "Великата й компанийка" комплексирани тийнейджърчета. А ако ти кажат нещо - главата горе, все едно не ги познаваш. Отминавай ги с насмешка, те са просто умствено ощетени същества... джанки... боожеее :lol: :lol: :lol: . Успех!! :-) :-)

adito98
07-31-2010, 18:37
не плачи за нещо,което не плаче за теб