PDA

View Full Version : плс помогнете знаете ли кой филм е този които ви описвам?



sysamka
07-27-2010, 19:11
Здрасти филма се разказва за едни деца момичета и момчета които си имат клубове и враждуват.Спомням си че момчетата се обличаха в балетни роклички за да не ги разпознаят.Мисля че клубът на момчетата се казваше клубът на женамразците.Накрая момичетата и момчетата се сприятелиха и на табелката вече пишеше клуб на женомразците приема момичетата или нещо такова.Съжалявам че описанието не е много точно но сам го гледала преди много време по Btv и вече не си го спомням много.Благодаря ви предвалително! ;)

WaterLilly
07-27-2010, 19:53
Алииии, помня го, момчетата се обличаха като балерини, за да влязат в къщата на друго момче и после бягаха от него. Помня също, че едно от момченцата харесваше едно момиче и бяха и на среща даже... Жалко, че само името не помня. :lol:

icantdance
07-27-2010, 23:28
*Барабаен гръм моля* ииии филмът който търсите е... малките пакостници!! Сигурна съм че се казва така но в нета го няма, или не съм търсила достатъчно :? тенкс обаче че ми го напомнихте, много го обичах, имах го на видеокасета :grin:

Paramour
07-28-2010, 18:53
Много сладък филм <33 Благодаря, че ми казахте как се казва. Гледала съм го, но името ми обягваше 8-)

icantdance
07-28-2010, 21:16
Много сладък филм <33 Благодаря, че ми казахте как се казва. Гледала съм го, но името ми обягваше 8-)
за нищо, за нищо :smt109

wailed
04-15-2012, 16:13
*Барабаен гръм моля* ииии филмът който търсите е... малките пакостници!! Сигурна съм че се казва така но в нета го няма, или не съм търсила достатъчно :? тенкс обаче че ми го напомнихте, много го обичах, имах го на видеокасета :grin:

не се казва така, търсих го и не е този.. :)