PDA

View Full Version : за кандидатстващите..относно старите приятели..



danibebi
07-27-2010, 21:46
Здравейте.Понеже не видях такава тема,реших да пусна. :) Въпросът ми се отнася за кандидат-гимназистите,тази година.Тъй като се знае,че ще си хванете нови приятели,ще ви липсват ли старите!? Повечето ще са в различни гимназии,какво мислите..ще ви ли е гадно или ще го превъзмогнете бързо? Смятате ли да излизате отвреме-навреме със старите приятели или ще ги забравите? :)

MP
07-28-2010, 09:13
Какви приятели,какви 5 лева ? С приятели никой не се разделя,те не се забравят ,а новите не се намират толкова лесно. В случая говориш за съученици , съученици не е равно на приятели.

sladkotykate
07-28-2010, 09:28
Аз съм си в комплект с мойте :D дори и в новото даскало пак ще сме си заедно :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

wasser
07-28-2010, 09:34
Разделяте се със съученици,не с приятели...

danibebi
07-28-2010, 10:33
Е да,но в даскало неможе да нямате поне 1 приятел :D моите са от старото даскало и затова пуснах темата.Предполагам и при други е така.

SmilezZz
07-28-2010, 10:35
Не ми липсват..И не мисля,че ще ми липсват...
Като изключим двама,които ще ми липсват..Другите са пълни лигльовци..

vikijb
07-28-2010, 11:33
Само няколко може би ще ми липсват но вече почти го превазмогнах!!!Моите най-добри приятелки ме зарязаха и ми беше много трудно да го приема но вече не ми пука особено!!! [-(

JustaLittleKid
07-28-2010, 11:57
Аз кандидатствах миналата година, приеха ме... мислех, че ще ми е ужасно гадно и мъчно за старите ми съученици, че ще ми липсват и т.н., но, честно казано, изобщо не е така. За част от тях разбрах, че изобщо не са ми били такива приятели, за каквито ги имах, в новото училище срещнах хора, които наистина са приятелите, които искам. Има 1-2 от старото училище, за които се сещам понякога и които може да се каже, че ми липсват, но като цяло- не, не ми липсват изобщо.

Chacho
07-28-2010, 12:30
Това, че вече няма да сте в един клас не значи, че тия хора ще се изпарят. Пак ще ги има, зависи си от вас, дали ще поддържате връзка.

Naive
07-28-2010, 13:09
Хората няма да ми липсват, но миговете, които съм прекарвала с тях ще ми, мхм.
Иначе имам няколко приятелчета от бившия клас, с които (ще) си се виждаме.

ameli
07-28-2010, 13:25
Доста малко от всички съученици ще ми липсват. Дори не забелязвам липсата им. А с приятелите ми си подържаме връзка ваканцията, нищо че вече сме в различни гимназии. Смятам, че ще бъде така и за напред. :)

mea96
08-08-2010, 09:05
Доста малко от всички съученици ще ми липсват. Дори не забелязвам липсата им. А с приятелите ми си подържаме връзка ваканцията, нищо че вече сме в различни гимназии. Смятам, че ще бъде така и за напред. :)

:)

brutaLxxbunny
08-08-2010, 10:21
Определено не чувствам носталгия към старото си училище :D С истинските ми приятели ще държа вразка,но то накрая ще се види кои са приятели и кои не в крайна сметка.
Аз не съм от той тип дето да ми липсват приятелите или пък дома ..

anitapz93
08-08-2010, 10:58
Аз още имам време до завършването ми на училище, но все пак като се замисля, че сега като говорим кой къде мисли да ходи се очертава да се разделим нашата компания - да идем в различни градове. Но все пак, ако наистина тези хора, с които се разделяш са ти истински приятели няма значение, че няма да сте в един град. Сега в това време на GSM-и, skype, facebook и др. интернет комуникации няма да ни липсват, защото с тях ще заместим времето, в което няма да сме заедно и ще се свързваме един с друг. А през ваканции, събота и неделя, ако се прибираме по родните домове ще се виждаме.

to0niTy
08-10-2010, 12:47
Доста малко съученици ще ми липсват .. :? Има 2-3 от класа, които мога да нарека 'приятели' и с които ще поддържам връзка и ще се виждаме, макар и да сме в различни гимназии.

bebe7o
08-10-2010, 12:52
Аз пък като кандидатсвтах за математическата (демек края на 4ти клас) не чувствах никаква носталгия. Даже честно казано се радвах. С който исках продължих да поддържам някаква връзка. И наистина съучници в никакъв случай не е еквивалентно на приятели. :)

dar4incety
08-10-2010, 13:33
От стария клас имах една приятелка,но с нея се скарахме и въобще няма да ми липсва,камоли пък да ми е мъчно за останалите лиглъовци!

ParadOx
08-10-2010, 15:01
Ще ти го кажа много кратко и ясно (кандидатствах преди 3 години)

На който държиш и той/тя държи на теб винаги ще се срещате, ще си пишете и т.н.

На 15 ноември (примерно) като се опознаеш с всички все по-рядко ще се сещаш за стария клас