PDA

View Full Version : Сънливост, умора ?



cherrygloss
07-28-2010, 07:06
Здравейте!
Моят проблем е, че от 2-3 дни постоянно се чувствам като парцал, нямам желание за нищо и се чувствам уморена.. и най-лошото е , че мисля само за това и полудявам . Сякаш краката ми не ме държат :/
От какво може да е? (не съм болна )
Майка ми ми казва, че е от скука през ваканцията, защото като изляза навън забравям за това. :(

kalpazanka
07-28-2010, 07:10
Мисля, че е на психическа основа. Щом навън нямаш оплаквания, нещо във вас те потиска. Не пречи да залагаш на повече плодове и зеленцучи, вместо да тъпчеш синтетични витамини.
П. С. Избери коя от двете теми да е активна.

cherrygloss
07-28-2010, 07:12
Мерси за отговора, изтрих другата тема.
Ще чакам и още мнения :)

theexplorer
07-28-2010, 21:05
Може наистина да е на психическа основа..Може да имаш недостиг на витамини,може да е просто от прекаленото бездействие/макар че за 2 години :-o /..Аз се чувствах доста изморена от компютъра-прекарвам на ден мин 6-7 часа ии след 3 години така сложих очила с диоптър 1.25 и 0.5 :х Моя съвет е: излизай по често с приятелите си,ходи на плаж/басейн сутрин,запиши се на някакъв спорт..гледай да прекарваш по-малко време вкъщи и да бездействаш,бъди заета постоянно.. :) :) Дано да съм помогнала,не се притеснявай не е нищо сериозно според мен :)

Smrazqvashta
07-28-2010, 23:00
Може да е от времето.

cherrygloss
07-29-2010, 05:31
Може наистина да е на психическа основа..Може да имаш недостиг на витамини,може да е просто от прекаленото бездействие/макар че за 2 години :-o /..Аз се чувствах доста изморена от компютъра-прекарвам на ден мин 6-7 часа ии след 3 години така сложих очила с диоптър 1.25 и 0.5 :х Моя съвет е: излизай по често с приятелите си,ходи на плаж/басейн сутрин,запиши се на някакъв спорт..гледай да прекарваш по-малко време вкъщи и да бездействаш,бъди заета постоянно.. :) :) Дано да съм помогнала,не се притеснявай не е нищо сериозно според мен :)
Да и аз това предполагах - трябва да излизам повече.
Иначе не е за 2 години, а за 2-3 дни 8-)

Ако някои има още някакви идеи, препоръки ..

theexplorer
07-29-2010, 11:11
аз години прочетох 8-) 8-)

mArMaLaDkA
07-29-2010, 19:06
И какво?
Чувствала съм се по сходен начин седмици наред. Нищо ми нямаше и на мен. Просто си наваксвах качествения сън, който изпусках месеци наред.

Lady_003
07-29-2010, 19:23
това се получава от бездействие и аз съм била така :D може и от липса на витами аз за това тогава пих някакви разтворими,а и...малко енергия да дадът :)

sladkosbatko
07-29-2010, 21:53
Малко повечко кофеин пробвай. Другия вариант е да си преуморена и тялото да се нуждае от почивка

mincheto
07-30-2010, 10:00
Това е само на психическа основа,освен ,ако не е цикъл.....