PDA

View Full Version : Диета с кисело мляко?



BeBeTyYy
07-28-2010, 07:08
Здравейте,може и да има вече такава тема и се извинявам,ако е така,защото не съм я видяла.. Започнах една диета с кисело мляко,салатки и зърнена закуска Нестле Фитнесс,но точно на втория ден ми дойде МЦ .Подута съм от тогава и не съм свалила нищо,а вече ми е 4ти ден..дори смея да кажа,че кантарът показва повече килограми.Дали като премине цикълът .. ще се появи резултатът? Защото никакви калории не поглъщам дори,а не свалям.. :?

kalpazanka
07-28-2010, 07:17
Как така не поглъщаш никакви калории? Аз ли не вдявам нещо за киселото мляко и нестле фитнес, или ти не гледаш енергийността на опаковката?

silver_moon
07-28-2010, 07:31
Боже!
1. Ти за 4 дена какви резултати искаш????????
2. Като си в цикъл задържаш вода и е нормално кантара да показва повече, но това е вода и ще се махне след ден два, спокс :)
3. Нестле фитнес е тъпкано със захар и не е подходящо за диета, не им гледай тъпите реклами. По-добре си вземи овесени ядки, настържи една ябълка и слойи лъжичка мен и това яж ;0

BeBeTyYy
07-28-2010, 07:53
Как така не поглъщаш никакви калории? Аз ли не вдявам нещо за киселото мляко и нестле фитнес, или ти не гледаш енергийността на опаковката?

Със сигурност има разлика м/у яденете на кисело мляко и яденето на чипс или шоколад.Това имах в предвид.Киселото мляко е пъти по-полезно..

kalpazanka
07-28-2010, 08:11
Мда, ама 400 g кисело мляко са ти 400 kcal, което, не че е много, но да кажеш, че не приемаш никакви калории, още повече че консумираш и мюсли и надали минаваш само с едно мляко за 24 часа, е... шокиращо на първо четене.
Отделно имаш нереално високи изисквания и искаш всичко да става както ти кажеш. Резултатът е налице- на четвъртия ден си се отчаяла, защото няма промяна в килограмите.

ledenakrasota
07-28-2010, 09:31
Точно,защото не язеш пълнееш :P Тази диета е неправилна.

Всеки ден трябва да ядеш по една кофичка кисело мляко + нормално хранене(здравословно).А не кисетоло мляко да ти е основното ядене.


Нестле фитнес се яде веднъж или два пъти,май беше.От зад си го пише + здравословно хранене.Не помня,но го пише.
Правила съм такъв режим и е много ефективен.Ако имаш проблем е,защото не правиш нещата правилно.


И хора,откажете се от тези бъгави диети в интернет.Пърни глупости са. :X

the_best_f
07-30-2010, 18:43
^ I kak pulnee, za6toto ne qde?!

mArMaLaDkA
07-30-2010, 18:50
^ Организмът изпада в параноя и си прави запаси и от един залък хляб, защото не знае кога отново ще има възможността да получи храна.


И как няма да е ефективен режима, като вие го карате на глад кажи-речи? Цял ден на мляко и някакви шоколадови мюсли, и нищо друго.

teddyx33
07-30-2010, 19:36
охх,,
защо не се научите да се храните здравословно и повечко спорт и движение?? не е нужно да подлагате на такова нещо тялото си..

changess
07-30-2010, 20:56
Мда, ама 400 g кисело мляко са ти 400 kcal, което, не че е много, но да кажеш, че не приемаш никакви калории, още повече че консумираш и мюсли и надали минаваш само с едно мляко за 24 часа, е... шокиращо на първо четене.
Отделно имаш нереално високи изисквания и искаш всичко да става както ти кажеш. Резултатът е налице- на четвъртия ден си се отчаяла, защото няма промяна в килограмите.

400г кисело мляко са по- малко от 200 ккал. За другото съм съгласна.

Minerva
07-31-2010, 20:13
Мацко, четири дни са много малко време, за да отчетеш някакви резултати.. А и ти не се мери всеки ден и не следи всеки грам - не се филмирай!
Тва Нестле фитнес, както и повечето неща на Нестле си е голям боклук. Остави ги тия реклами - те са за правене на пари. Има едни мюслички Фамилия Никола, различни видове и са много добри, вземи си от тях ако искаш да ядеш такова нещо. Аз по едно време с тях закусвах. Вечер преди да си легна си ги слагам в купичка с кисело мляко в хладилника и сутринта само една лъжичка мед вътре и е бомба :)
И за млякото, предполагам няма нужда да ти казваме да си вземеш с по-ниска масленост.