PDA

View Full Version : Подарък за приятелят ми..



SugarLolLipoPsS
07-28-2010, 08:37
Приятелят ми скоро има РД и много се чудя какво да му подаря..
Понеже обожава коли и си мислех за ключодържател с моя снимка..
Другото, което ми хрумна е чаша с моя снимка..
Много се чудя, а не остана много време.. Ако имате някакви идей, моля споделяйте.. :)

MaLkaTa_LaDy
07-28-2010, 08:50
Кажи за какви пари говориш? Иначе аз лично не бих подарила на приятеля си за рождения му ден нещо с моя снимка. Ама ти си решаваш... Обожава коли? А колекционира ли? Има едни умалени модели [честно казано не съм запозната особено добре] един приятел колекционира. Като гледам има цени от 10 до 50 лв. Ето за това ти говоря:
http://www.modelcarbg.com/index.php?method=showhtmllist&list=classifiedscategory&rollid=24&fromfromlist=classifiedscategory&fromfrommethod=showhtmllist&fromfromid=4&clearoff=1

Можеш да кажеш нещо повече за него, ако искаш предложения, различни от стандартните...

SugarLolLipoPsS
07-28-2010, 08:56
И мен ми мина през ума това, но не събира.. :(

Elenichkaa
07-28-2010, 09:03
може да направиш нещо подобно - отиваш в някое фото,да ти направят ваша снимка,вградена в стъкълце пълно с течност и украсено някакк си,нашето беше под формата на сърце(стъклото).(незнам как се нарича).

3oPuTy
07-28-2010, 09:04
Харесва коли и за това искаш да му подариш някакъв си простичък ключодържател за 1-2 лв. с твоя снимка ... и то за Р.Д.-то му?! :shock: :lol:
Кажи,с какви пари разполагаш.
Ако са поне 20-тина лева може да му вземеш някаква енциклопедия за коли (една приятелка купи за 30лв. такава за гаджето си.Беше много голяма и беше побрана цялата история на Ферари),но това е ако наистина се кефи на коли,а не просто да казва "Ааа виж оная кола к'ва е яка!" ...
Това с чашата не мисля,че е подходящо за Р.Д.!За 6 месеца,година,Св.Валентин,К оледа или просто без повод - ДА,но за Р.Д. ми изглежда някак си тъпо :-o (лично мнение)

SladkotoPoly
07-28-2010, 09:34
Харесва коли и за това искаш да му подариш някакъв си простичък ключодържател за 1-2 лв. с твоя снимка ... и то за Р.Д.-то му?! :shock: :lol:
Кажи,с какви пари разполагаш.
Ако са поне 20-тина лева може да му вземеш някаква енциклопедия за коли (една приятелка купи за 30лв. такава за гаджето си.Беше много голяма и беше побрана цялата история на Ферари),но това е ако наистина се кефи на коли,а не просто да казва "Ааа виж оная кола к'ва е яка!" ...
Това с чашата не мисля,че е подходящо за Р.Д.!За 6 месеца,година,Св.Валентин,К оледа или просто без повод - ДА,но за Р.Д. ми изглежда някак си тъпо :-o (лично мнение)
напълно съгласна !

loliii
07-28-2010, 10:23
Твоя снимка, ваши снимки и нещо лично ваше се подарява на общите ви празници - празнуване на годишнина или Св.Валентин. На рождения му ден трябва да му подариш нещо за НЕГО. Енциклопедията за коли е добра идея.

zzqqto
07-28-2010, 14:08
най-добрия подарък е ръчен часовник :)

ShtrudeL
07-28-2010, 14:47
Харесва коли и за това искаш да му подариш някакъв си простичък ключодържател за 1-2 лв. с твоя снимка ... и то за Р.Д.-то му?!

Тва беше супер тъпо изказване.

zority7
07-28-2010, 15:12
Аз на моя му купих синджирче (сребърно) много му се израдва и веднага си го незнам ри решаваш :)

3oPuTy
07-28-2010, 15:32
Харесва коли и за това искаш да му подариш някакъв си простичък ключодържател за 1-2 лв. с твоя снимка ... и то за Р.Д.-то му?!

Тва беше супер тъпо изказване.
Айде обясни ми кое точно е тъпото?!
К'во общо има това,че харесва коли с някакъв си ключодържател със снимка?!

krem4et0
07-28-2010, 15:50
Зори, момичето може да няма и 20 лева да извади, а да кажем да се ограничи с 10. Всеки има различни възможности. Да, съгласна съм, че подаръкът трябва да е личен, но когато не познаваш достатъчно другия правиш тъпи подаръци. За първия му РД му подарих часовник-лампа с форма на китара. Знаех, че обича китари, но не се накефи на подаръка и даже не знам къде го е заврял.

3oPuTy
07-28-2010, 16:04
Съгласна съм,но дори с 5лв. може да му подари нещо много по-оригинално или нещо направено от нея,вместо един ключодържател ... :?

Ето аз,например,взех един голям цветен картон (0,80-1.00лв.),5 цветни листа(10х0,05лв.=0,50лв. приблизително),сухо лепило (2лв. голямото) и направих една кутия във формата на сърце,разпечатах около 150 любовни мисли,спомени,наши СМС-и и част от първите ни "зарибявки" в скайп,изкарах няколко наши снимки (ако се извадят в някое фото са по 0,50лв. във формат по-голям от този на обикновенните албуми).От останалите листи направих малки пликове и сложих снимките вътре,текстовете ги навих на ролца и ги вързах с кончета.Капака го аранжирах с няколко цветя и сърца (естествено използваната техника беше Квилинг ... бях видяла една твоя картичка преди и се запалих по него :oops: ).Сега стои опаковано и чака да отидем на море и да му го подаря :-D
Тия всичките неща ми излязоха под 10лв. и определено знам,че ще го хареса! :)

Тааа мисълта ми беше,че не е важно,с колко пари разполагаш,а дали имаш желание да направиш хубав подарък! :)

Elenichkaa
07-28-2010, 16:30
^ тва с картона ми изглежда като за някав клошар (майтап бе...).
ама то зависи и от човека,за който е подаръка.
Към авторката:След всички идеи,какво реши.И изобщо взе ли решение?

ПС:може и няква тениска да му вземеш(на любимия футболен или някав отбор).

3oPuTy
07-28-2010, 16:38
Е все пак не говорим за кашон,а за цветен картон,от който се създава нещо доста готино след това :-D

SladkotoPoly
07-28-2010, 17:41
Съгласна съм,но дори с 5лв. може да му подари нещо много по-оригинално или нещо направено от нея,вместо един ключодържател ... :?

Ето аз,например,взех един голям цветен картон (0,80-1.00лв.),5 цветни листа(10х0,05лв.=0,50лв. приблизително),сухо лепило (2лв. голямото) и направих една кутия във формата на сърце,разпечатах около 150 любовни мисли,спомени,наши СМС-и и част от първите ни "зарибявки" в скайп,изкарах няколко наши снимки (ако се извадят в някое фото са по 0,50лв. във формат по-голям от този на обикновенните албуми).От останалите листи направих малки пликове и сложих снимките вътре,текстовете ги навих на ролца и ги вързах с кончета.Капака го аранжирах с няколко цветя и сърца (естествено използваната техника беше Квилинг ... бях видяла една твоя картичка преди и се запалих по него :oops: ).Сега стои опаковано и чака да отидем на море и да му го подаря :-D
Тия всичките неща ми излязоха под 10лв. и определено знам,че ще го хареса! :)

Тааа мисълта ми беше,че не е важно,с колко пари разполагаш,а дали имаш желание да направиш хубав подарък! :)
този подарък не е ли за годишнина или св.валентин или... нещо друго за рождения ден както беше казал някой по горе трябва подаръка да е за НЕГОООО !!! :)

Paramour
07-28-2010, 19:57
Приятелят ми скоро има РД и много се чудя какво да му подаря..
Понеже обожава коли и си мислех за ключодържател с моя снимка..
Другото, което ми хрумна е чаша с моя снимка..
Много се чудя, а не остана много време.. Ако имате някакви идей, моля споделяйте.. :)


логиката ти е ЖЕЛЯЗНА!! :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

По темата: По добре направи нещо сама, отколкото да му копуваш нещо. Или ако му копуваш нещо, то да е количка. (нали каза че си пада по коли) Та има по магазините малки колички с всичките им работи вътре: кормила, педали, огледала иии всичко. И са направени наистина добре. Щом аз самата едва се откъснах от една такава (а не съм такава почитателка на колите)... смятай. 8-) :lol:

Loony
07-28-2010, 23:44
Измисли нещо оригинално.. Аз за рожденния ден на моя приетел му нарисувах картина с колелото му (нещото което обича най-много след мен :D ) сложих я във рамка и също така му подарих една сребърна плочка на кожена връв мн добре седи! :) А за картината остана без думи :oops: ето я и рисунката http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs071.snc3/13841_104781832869066_100000117489154_131549_17447 85_n.jpg
Трябва да е нещо от теб ;)

SugarLolLipoPsS
07-29-2010, 08:12
Измисли нещо оригинално.. Аз за рожденния ден на моя приетел му нарисувах картина с колелото му (нещото което обича най-много след мен :D ) сложих я във рамка и също така му подарих една сребърна плочка на кожена връв мн добре седи! :) А за картината остана без думи :oops: ето я и рисунката http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs071.snc3/13841_104781832869066_100000117489154_131549_17447 85_n.jpg
Трябва да е нещо от теб ;)

Може и аз да му нарисувам нещо.. Мога да рисувам.. :grin:

Naive
07-29-2010, 11:03
И мен ми мина през ума това, но не събира.. :( Можеш да му подариш и това да е началото на колекцията му?

Loony
07-29-2010, 11:40
Измисли нещо оригинално.. Аз за рожденния ден на моя приетел му нарисувах картина с колелото му (нещото което обича най-много след мен :D ) сложих я във рамка и също така му подарих една сребърна плочка на кожена връв мн добре седи! :) А за картината остана без думи :oops: ето я и рисунката http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs071.snc3/13841_104781832869066_100000117489154_131549_17447 85_n.jpg
Трябва да е нещо от теб ;)

Може и аз да му нарисувам нещо.. Мога да рисувам.. :grin:


Е, супер,много ще се зарадва приятелят ти,после премери рисунката и я сложи в рамка най-добре в паспарту само стъкло във всички книжарници ги има :-P Успех!

LaCritic
07-29-2010, 13:16
Най-тъпото нещо е за Р.Д-то му да му подариш нещо с твоя снимка. Ти ако си мислиш, че е много мило, не е.. Казаха ти вече, вземи му колекционерска количка..

3oPuTy
07-29-2010, 15:53
Съгласна съм,но дори с 5лв. може да му подари нещо много по-оригинално или нещо направено от нея,вместо един ключодържател ... :?

Ето аз,например,взех един голям цветен картон (0,80-1.00лв.),5 цветни листа(10х0,05лв.=0,50лв. приблизително),сухо лепило (2лв. голямото) и направих една кутия във формата на сърце,разпечатах около 150 любовни мисли,спомени,наши СМС-и и част от първите ни "зарибявки" в скайп,изкарах няколко наши снимки (ако се извадят в някое фото са по 0,50лв. във формат по-голям от този на обикновенните албуми).От останалите листи направих малки пликове и сложих снимките вътре,текстовете ги навих на ролца и ги вързах с кончета.Капака го аранжирах с няколко цветя и сърца (естествено използваната техника беше Квилинг ... бях видяла една твоя картичка преди и се запалих по него :oops: ).Сега стои опаковано и чака да отидем на море и да му го подаря :-D
Тия всичките неща ми излязоха под 10лв. и определено знам,че ще го хареса! :)

Тааа мисълта ми беше,че не е важно,с колко пари разполагаш,а дали имаш желание да направиш хубав подарък! :)
този подарък не е ли за годишнина или св.валентин или... нещо друго за рождения ден както беше казал някой по горе трябва подаръка да е за НЕГОООО !!! :)
Е,че това за кого мислиш,че ще е?!За комшията?!
А и както писах по-долу в цитирания пост това ще му го подаря БЕЗ повод!!!
Дадох примера,защото се каза,че авторката може да разполага с малко пари,а на мен този ми излезе под 10лв. ... А и не мисля,че един ключодържател е подходящ подарък за Р.Д.!!!