PDA

View Full Version : nemoga da go razbera. pomognete mi



bad_gurl_
07-28-2010, 08:51
zna4i vliubena sam v edno mom4e (liobov ot prav pogled) ve4e se poznavame ot 6 meseca i sme priqteli, no az imam 4uvstva kam nego i mu priznah za tqh. toi ot svoq strana me otrqza kaza mi 4e v momenta ne mu e do vraska ;( no ot dryga strana se darji osobeno seki boji den me kara da se vijdame prekarvame po 6-7 4asa zaedno zvani mi pone po 3 na den da si govorime i postoqno mi pi6e po skype, a onzi den dori mi dade qketo si za6toto mi be6e studeno.vie kak smqtate az ne moga da go razbera spored vas tezi ne6ta ozna4avat li ne6ty

3oPuTy
07-28-2010, 08:53
Кирилица?! :-o :x

Elenichkaa
07-28-2010, 08:58
може да те чувства като приятелка,но нищо повече,а може и да има някви симпатии.

MaLkaTa_LaDy
07-28-2010, 09:01
Слад като ти е казал, че не иска връзка, не настоявай. Излизайте си, говорете си, прекарвайте си добре... Това трябва да те удовлетворява доста.

krem4et0
07-28-2010, 09:03
Регистрирана си отдавна и следва да познаваш правилата на форума. Кирилицата е задължителна!

sladur4etyYy
07-28-2010, 09:06
харесва му усещането, че го харесваш и не, определено не прави тези неща, защото те чувства като приятелка, а просто си играе с теб. пробвай нещо- дръпни се от него, почни да се правиш на заета, като те вика да излизате, не му отговаряй всеки път в скайп, а като го правиш- нека е по- лаконично, не му вдигай всеки път телефона и приключвай по- бързо разговора, и гледай какво ще стане! гарантирам ти, че ще хукне след теб моментално.

mabimabi
07-28-2010, 09:13
хей, не знам на колко години си, но явно си доста объркана! вариянтите са няколко - подиграва се с теб, иска да те опознае за да прецени и последният е , че иска да има връзка с теб, но още не е сигурен!