PDA

View Full Version : Закон за з. на детето?Уницеф?Я стига! Тва са пр за лека нощ!



Dyany10000
07-28-2010, 09:19
Тогава що аз съм все жертва, що целия а клас и половината от моя (б) ми се подиграват? Що кат кажа на даскалисите те е'на дума им кажат на тея изроди а те дори не се стряскат? Защо моми4етата които ме обиждат викат 4е ако кажа на даскалицата те ше кажат 4е преди 2 години ти си казал на Х 4е е "к*р*а" ? Защо когато оня Г ме удари и аз го"наклюкаря" нищто не става , а когато аз му зашлевя най-лекият шамар на света излиза 4е съм го пребил и пак АЗ съм 4овека на който 4етат конско? Ко да прая ? Що никой не го спазва тоя пре**** закон за закрила на детето? Къдеса УницефЪКитве? А?

Ryapoff
07-28-2010, 09:42
Бая неща си изписал. Но не мислиш. Замислял ли си се що точно тебе те бият, обиждат, ебат? Аз си мисля, че това е така, защото си поредният смешник. Обичаш хип-хоп? Рап? Кои песни слушаш? Не се ли вслушваш в смисъла - бях лайното, сега съм лайнера. Тоест - не ме уважаваха, сега всеки ме знае! Ти опитваш ли се да докажеш нещо? Като те бият к'во правиш - ходиш да ревеш като вдовица за кур на учителките. Еми не става така. Нито съучениците ще започнат да те уважават, нито учителите. Никой не харесва лигльовци! Почвай да се променяш. Ходи на фитнес, с хора ще се запознаеш, човек ще станеш. Не става с мрънкане по форуми. Гледам, че пишеш грамотно. Браво! Поредния лигльо, но не поредния малоумник. Между другото, правя си труда да пиша в темата ти, защото в първи клас и аз бях като тебе. Но се промених, айде сега някой да ме напсува на майка(съученик), да види дали ще се свия. Тц. Земи да тренираш и следващия път, като ти каже нещо, тегли му една звучна мазна българска псувня! А като те удари - ти го наритай! Не се притеснявай от даскалите - нищо не могат да направят, могат само да ти викнат родителите, но ако се разбереш предварително с тях няма да има никакви проблеми. И пичките ще започнат да ти се кефят, учителите ще започнат да те уважават, 'сичко ще се нареди. Само гледай да не му строшиш нещо важно(ребро, крак), че тогава става лошо - полиция, обяснения, ако са лайна ще заведат дело... Отплеснах се. Т'ва е.

Dyany10000
07-28-2010, 10:19
пи4 разбирам те и се опитвам да съм такъв. Но те са 1 цел клас? С тоя гого са опраям , но с аклас? Ако посегна на някои те юе ми се нахвърлят 'си4ки. Да се бия с 15 4овека (не сам но все пак само 1 ми фр е против тях така 4е се полу4ава около 7 4овека на 1)?

Dyany10000
07-28-2010, 10:22
$ОВЕК НЕ Е ТАМ ВЪПРОСА! Въпроса е 4е те са це (половин де) клас! Ако налетим на некои стаа кат в оная песен на т.и и й.тимбърлейк - дед енд гон - т.е си4ки на един . И тогава кво? А псувните? Моа псувам като каруцар, ама те не се хващат щот .......... аз сам свинята дет мое да говори...разбираш ли ме?

shakira96
07-28-2010, 10:36
Ако можеш се премести в друго училище. Там вероятността да си намериш добри приятели е много по-голяма. :-o

Dyany10000
07-28-2010, 10:44
мхм ...мдааа.... :smt102

SmilezZz
07-28-2010, 13:53
А замислял ли си се - защо точно на теб ти го правят ? Кое ги кара да се държат така с теб ?
И наистина най-добрата идея ще е да се преместиш в друго училище,иначе в случая "Не им обръщай внимание" няма да свърши работа

lubomirky
07-28-2010, 14:04
Бая неща си изписал. Но не мислиш. Замислял ли си се що точно тебе те бият, обиждат, ебат? Аз си мисля, че това е така, защото си поредният смешник. Обичаш хип-хоп? Рап? Кои песни слушаш? Не се ли вслушваш в смисъла - бях лайното, сега съм лайнера. Тоест - не ме уважаваха, сега всеки ме знае! Ти опитваш ли се да докажеш нещо? Като те бият к'во правиш - ходиш да ревеш като вдовица за "мъжки полов орган" на учителките. Еми не става така. Нито съучениците ще започнат да те уважават, нито учителите. Никой не харесва лигльовци! Почвай да се променяш. Ходи на фитнес, с хора ще се запознаеш, човек ще станеш. Не става с мрънкане по форуми. Гледам, че пишеш грамотно. Браво! Поредния лигльо, но не поредния малоумник. Между другото, правя си труда да пиша в темата ти, защото в първи клас и аз бях като тебе. Но се промених, айде сега някой да ме напсува на майка(съученик), да види дали ще се свия. Тц. Земи да тренираш и следващия път, като ти каже нещо, тегли му една звучна мазна българска псувня! А като те удари - ти го наритай! Не се притеснявай от даскалите - нищо не могат да направят, могат само да ти викнат родителите, но ако се разбереш предварително с тях няма да има никакви проблеми. И пичките ще започнат да ти се кефят, учителите ще започнат да те уважават, 'сичко ще се нареди. Само гледай да не му строшиш нещо важно(ребро, крак), че тогава става лошо - полиция, обяснения, ако са лайна ще заведат дело... Отплеснах се. Т'ва е.

пишел грамотно? ниЩТо не каза ти..

авторе, мълчи си и си учи. ако ти кажат нещо - един тупаник и пак си траеш. ако ти направят нещо, все ще имаш някое приятелче, отивате 2мата и пак тупаници. накрая просто ще си минават до теб и нищо няя да ти правят.

Smrazqvashta
07-28-2010, 14:32
Само , ако беше толкова разтревожен за правописа и знанията си , колкото за личното си достойнство.. Само , ако беше , ама не ! :-|

Тяхна е грешката , че потъпкват личното ти достойнство , твоя , че позволяваш това да се случи. Не съм сигурна , че си "наклюкарил" на правилният човек за проблемите си в училище.

Lucho
07-28-2010, 14:49
Добър ден. Уницеф, организации против глобалното затопляне, еко организации и т.н....всичкото е един голям shame.

Dyany10000
07-28-2010, 15:22
That's my fucking idea!

Ryapoff
07-28-2010, 20:44
Ако очакваш държавният апарат да се погрижи за теб, най-вероятно да усетиш как нещо ти влиза отзад! Разчитай само на себе си, ще ти е лесно. Аз за по-големи от мен съм си намерил генерално решение, имам желязна тръба 5 кила, чакам ги като се връщат към вкъщи. Почти същото е и с телескопична палка. Но е подсъдно.

Extremescream
07-29-2010, 07:21
Бе я си го начукаите отзад това 'А замислял ли си се защо точно теб?'
И мен ме тормозиха в училище (някъде 5-6-7 клас),а аз просто си говорих с приятелките,държах се съвесем човешки с всички и бях добра и кротка.Лоша дума не съм казала.И все пак тия лайна всеки ден ме псуваха,плюеха,замеряха с разни работи,та даже и на два пъти се опитаха да ме бият.И това 14-15 момчета на едно момиче!Щом не им трябва причина да налитат на момиче,мислите ли,че имат нужда от такава,за да тормозят момче.
Хората са жестоки,децата още повече.

Marky
07-29-2010, 07:22
That's my fucking idea! аре спри да се правиш на някъв големия генгста, с тоя аватар, подписа ти и коментарите. На 10 си сигурно, тъй че не се прави на големия шеф. Сигурно за тва те бият в даскалото ти.

Dyany10000
07-29-2010, 07:26
Бе я си го начукаите отзад това 'А замислял ли си се защо точно теб?'




Да си го на4укат отзад ли? Те навсякаде добавят също така 'не им обръщай внимание'
А я да ги питаме с тебе те ако някой по4не да им вика 4е са тъпи 4е са свине и т.н. и нали се сещаш за останалото те ще им обърнат ли внимание?
Но по4акайте мои мили съфорумници! Когато по4не годината /'у4 2010-2011'/ Ще търсите в 'даскало и фрта' подфорума тема 'пребих ги!!!!'
:smt117 :smt075 :smt075 :smt014 :smt072 :smt072 :smt072 :smt072 :smt067 :smt067 :smt067 :smt068 :smt068 :smt068 :smt070 :smt070 :smt070

Ryapoff
07-29-2010, 08:04
...Чек ся, как така от обикновен лешник стана боксьор изведнъж?!? Понеже не се става спортист с 1-2 години тренировки! Ти цял клас ще пребиеш точно никога, между другото, но виж, един по един ако ги чЕкаш някъде да им оправиш мнението за себе си, така може.

Dyany10000
07-29-2010, 08:16
Аз това имам предвид . А не се правя на боксьор, тренорам само от няколко месеца!

VerryBerry
07-29-2010, 17:07
за твоя случай си мисля,че само преместването в друго училище ще те оправи.Брат ми много го тормозеха,когато беше в 5ти клас,но до 6ти нищо не се оправи-бяха целия клас с/у него,че даже нямаше подкрепата и от учителите и мн му беше тежко.После нашите решиха да го преместят в друго училище,където изкара 7ми клас,срещна нови хора,отпусна се и успя да влезе след изпитите в най-доброто у-ще в града ни.Затова сменяй си даскалото,друго не мисля,че ще ти помогне

Dyany10000
07-30-2010, 05:36
благодаря на си4ки. темата миже да бъде заклю4ена! :-D

amk933
07-30-2010, 11:03
ок