PDA

View Full Version : 10 дни ..нормално ли е ?



whocaress
07-28-2010, 09:20
Писах тази тема и в Раздел Секс, не знам къде точно трябва да бъде за това и тук ще я напиша. Бях на антибиотици 6 дни, от които на 4тия трябваше да ми дойде.. Пия също всеки ден таблетки Витамин Ц.. По принцип е нормално да ми закъснее 3, 4 най-много 5 дни. Днес е 10тия ден, мислите ли, че е нормално след антибиотиците и Витамин Ц-то да ми закъснява толкова? С приятела ми правим секс, но рядко и двамата сме общо взето сигурни, че няма причина да ми закъснява поради такава причина.. Моля ви, който може да ми помогне да пише, че ми се е взел акъла толкова време... също исках да попитам, информативно просто, различни стимуланти или тревата например влиаят ли на цикъла? Благодаря предварително :)

Smrazqvashta
07-28-2010, 12:35
Съвсем нормално е , не се притеснявай. Най - вероятно е от лекарствата , ще ти дойде.
А относно тревата , да тя също може да се отрази по някакъв начин , ако прекаляваш с нея.

Vain
07-28-2010, 13:10
Напълно възможно е лекарствата да са причина за закъснението. Не ти пречи обаче да си направиш един тест за твое успокоение, тъй като притеснението също може да причини закъсняване.