PDA

View Full Version : Бокс



Chacho
07-28-2010, 12:34
Мисля да се записвам на бокс (не кикбокс), та си търся зала някъде около студентски град. Кажете ако знаете за такава и какви са ви впечатленията, ако имате такива.

vaseto0o
07-28-2010, 12:55
Таекуондото го отказа а :D

NqmamName
07-28-2010, 13:37
тва са софия ли става въпрос?

smeshnik
07-28-2010, 13:55
http://rondia.hit.bg/ Тва е на дианабад :) разпитай

Chacho
07-28-2010, 14:04
@vasetoo Таекуондото съм му ударил пауза засега, искам да поразнообразя :>

@NqmamName Да, за София става на въпрос.

@smeshnik Чух, че този клуб в Дианабад са го затворили и там нямало вече бокс. Иначе там е много удобно като място.

NqmamName
07-28-2010, 19:40
последния път като бях на състезанието забелязах някви момчета от софия,който бяха доста добре и чух,че тяхния клуб бил един от най-добрите в София,но не знам къде е и как се казва,ако искаш мога да питам моя треньор,защото той разговаря с тях :)

smeshnik
07-28-2010, 19:58
от личен опит мога да ти препоръчам клуб Вип Ринг. Тренировките се провеждат в боксовата зала на бул. проф. Цветан Лазаров, ЦСКА 4-ти километър :) Тренирах муай тай там и съм много доволен, а до колкото знам треньора по муай тай е и по бокс. Ако имаш интерес мога да ти метна скайп, за да разпиташ

Chacho
07-29-2010, 19:34
Хмм, аз си харесах няква зала Winner (която май е близо до тази на ЦСКА). Така или иначе като сега на есен като се преместя в София ще пообиколя. Просто исках малко информация да събера предварително. Мерси за отговорите :)

sladkosbatko
07-29-2010, 22:03
отивай на ЦСКА 4ти километър!

vaseto0o
07-30-2010, 07:00
отивай на ЦСКА 4ти километър!
Левскар по душа в клуб ЦСКА по смъртно няма да стъпи :D

PLAMENKO
08-02-2010, 11:00
В Winner е добре.

vaseto , нещо иронизираш таекуон-до ли?

Chacho
08-02-2010, 14:06
Аз май събрах информацията, която ми е нужна. Ще видя кога ще имам лекции и ще преценя в кой клуб ще ходя. Мерси на всички, които отговориха, темата може да се заключи.

kanku
08-16-2010, 14:40
Хмм, аз си харесах няква зала Winner (която май е близо до тази на ЦСКА). Така или иначе като сега на есен като се преместя в София ще пообиколя. Просто исках малко информация да събера предварително. Мерси за отговорите :)

Уинър и ЦСКА са през една сграда (ЦСКАто е в зала БОКС, а УИНЪР в зала Дескрим - между тях е сградата на стрелбището).
Треньор на ЦСКА е Михаил Таков. Изкарал е не един и двама шампиони от залата. За бокса на ЦСКА трябва да видиш хубаво графика, защото там тренират и боксовите паралелки от спортното училище. В същата зала има още Киокушинкай и Тай Бокс
Треньори в УИНЪР са Венци и Галя. Галя е световна шампионка за професионалисти. Клубът е хубав.