PDA

View Full Version : Студио за татуировки - Пловдив



iwancho
07-28-2010, 14:45
Здравейте,мисля в началото на годината да си правя татуировка,но в Интернет като търсих почти нищо не намерих. Ако може да ми предложите някакое хубаво студио. Спрял съм се на две неща - едната татуировка ще е на вътрешната страна на долната устна,а другата ще е временна - на гърба или на предмишницата на дясната ръка (с китайски символи). Ако може да ме ориентирате горе-долу за цената и за тази временната колко издържа. Мерси предварително. : )

Paramour
07-28-2010, 17:15
За временната- и аз смятам да си правя. Зависи къде ще си я правиш. На някои места ми казаха, че издържа около 3 седмици, но пък от едни приятели знам, че техните са издържали около близо 3 месеца. Така, че зависи от каната(не знам дали може с нещо друго да се направи временна.) Не са много скъпи. В едно студио беше от 5 лв нагоре, т.е. пак зависи къде и колко голям ще е татуса.
Студиото... не знам.
Само един въпрос: За какво ти е татуировка на вътрешната страна на долната устна? Имам предвид: тя няма да се вижда, само дето ще те боли....
Чакам отговор ;д

iwancho
07-28-2010, 20:38
За временната- и аз смятам да си правя. Зависи къде ще си я правиш. На някои места ми казаха, че издържа около 3 седмици, но пък от едни приятели знам, че техните са издържали около близо 3 месеца. Така, че зависи от каната(не знам дали може с нещо друго да се направи временна.) Не са много скъпи. В едно студио беше от 5 лв нагоре, т.е. пак зависи къде и колко голям ще е татуса.
Студиото... не знам.
Само един въпрос: За какво ти е татуировка на вътрешната страна на долната устна? Имам предвид: тя няма да се вижда, само дето ще те боли....
Чакам отговор ;д

Защото родителите ми не ми дават да си направя постоянна и затова ще е там! ;д Ще си напиша нещо дребно от рода на " България " или " FitnessMania " още не съм го решил... ако искаш дай идеи. :) :-)

xAddicteDx
07-28-2010, 22:50
тва ФитнесМания е адската тъпотия според мен 8-) но все пак ти си решаваш :)

iwancho
07-28-2010, 23:40
тва ФитнесМания е адската тъпотия според мен 8-) но все пак ти си решаваш :)


Така или иначе татуировката е само за няколко години на устната...

sladi4ka_qni4ka
07-29-2010, 06:45
тва ФитнесМания е адската тъпотия според мен 8-) но все пак ти си решаваш :)


Така или иначе татуировката е само за няколко години на устната...

как ще е за няколко години само ,като ще е ве4на ... ?

Paramour
07-29-2010, 10:11
е добре като не ти дават постоянна, и дето ще дадеш сумати пари за да ти направят на устната, защо не си направиш една с кана няква дето те кефи, или пък надпис, някъде по тялото и да си я обновяваш и да си седи там целогодишно. Първо, че ще ти излезе по-евтони, второ-не боли като ти я правят, 3то- ваще няма да имат нищо против(предполагам), и четвътро- ще се вижда.
:) :) :)

iwancho
07-29-2010, 15:27
тва ФитнесМания е адската тъпотия според мен 8-) но все пак ти си решаваш :)


Така или иначе татуировката е само за няколко години на устната...

как ще е за няколко години само ,като ще е ве4на ... ?

Защото много хора като са си правили и са им казали в студиото,че няма да им седи там повече от 5-6-7 години,нещо се изтърквала ли,нз.


за paramour ^ добра е идеята,ще си помисля,някой ако може да каже някакво студио в Пловдив... : )

bathory
07-29-2010, 15:33
ФитнесМания :razz: :razz: :razz:

kok
07-29-2010, 17:14
Препоръчвам ти да отидеш при Божо - много е добър. Студиото му се намира на Капитан Райчо. Имам адреса ако си заинтересуван ще ти го пратя на ЛС

LostSelf
02-11-2011, 17:07
здравейте, и аз искам да ви помоля да ми предложите студио за татуировки в пловдив,ако ми пратите и линк или снимки с работи на въпросното студио ще съм много щастлива. :)

dorito8809
04-26-2011, 20:58
На този Божо му намерих номера...една позната си е правила при него и е доволна...ако някои го иска да пи6е на лично..

SUNinTHEsunset
04-27-2011, 10:46
Моята си я правих в '' Диви и красиви'' на главната след Халите.Доволна съм направиха ми я както исках,а и нямаше болка.

Това е сайта може да разгледаш работите му http://divi-i-krasivi-pd.hit.bg/

OfeBofe
04-28-2011, 14:02
не е за няколко години ! .... според човека е явно понеже една приетелка има там вече 2 години и не е мръднала :) ....

както и да е явно ще гъзарееш щом си решил да си я правиш и даже не ти пука каква ще е :D много сте ми смешни такива ....

иначе във всички студия ги правят при Божо е айляк да и казват че не боли а иначе са 10 лева ся може да са повече

Zqpkov
08-01-2011, 21:50
Толкова са по 10 лв !

imaginemoi
08-01-2011, 22:17
Татуировката на долната устна няма да ти излезе повече от 15-20лв.... и не е вечна- за няколко години е....

Max_x51
12-23-2011, 21:49
Препоръчвам ти да отидеш при Божо - много е добър. Студиото му се намира на Капитан Райчо. Имам адреса ако си заинтересуван ще ти го пратя на ЛС



Аз също искам да си правя татуировка, ако може да дадете адреса и на мен. Благодаря предварително.