PDA

View Full Version : Моля за съвет ..



nina3
07-28-2010, 16:59
Като начало Здравейте на всички.Има нещо,което от дълго време ми мъчи мозъка и което може да ви се стори доста глупаво и невежо,но ви моля да не ме критикувате много и да си кажете мнението.Значи проблемът се състои в това:аз никога не съм се обезкосмявала "там",дори когато имах гадже и неговата ръка беше там.Искам от вас да ми кажете дали това е нещо нередно и срамно и дали мога да си продължавам така,когато става въпрос и за секс..

shmyshi
07-28-2010, 17:24
абе нз ама по-добре се обезкосми, защото не на всяко момче му е приятно
ако те е страх от болката или не ти се харчат пари по козметички си вземи една самобръсначка на жилет за 1,50лв и ще си я ползваш поне месец.. пък да не говорим колко хубаво ще се почувстваш като си гладка и кожата ти може да диша :grin: :grin:

nina3
07-28-2010, 17:30
Има и нещо друго,но и аз самата не искам .. знам,че на някои има се струва странно..

spopi
07-28-2010, 17:33
Като не искаш няма да го правиш никой не те кара на сила твое решение. :)

kosder
07-28-2010, 17:35
Не я бръсни, ама я поливай редовно.

vagarious
07-28-2010, 17:47
Има и нещо друго,но и аз самата не искам .. знам,че на някои има се струва странно..

Добре, но защо, ако не е тайна !? Имам предвид, ти си знаеш, но е много по-хигиенично без косми, още повече, че си и момиче. :-o Пак казвам - нищо лично, а чисто любопитство. :-o :)

nina3
07-28-2010, 17:52
Еми мисля,че ще е достатъчно ако кажа,че причината е семейна..

vagarious
07-28-2010, 17:57
Достатъчно е. :) :)

Carmen_Kass
07-28-2010, 17:57
Какво ти пука? Нима вашите ще ти правят оглед там да видят има ли косми или не.
Ако те е страх,че ще видят/намерят самобръсначката...след като се обръснеш,взимаш я,можеш да я увиеш в някакъв лист или страница от списание излизаш уж до магаина и я хвърляш в кофата.

nina3
07-28-2010, 19:29
Не е толкова просто :-D Но повярвяй ми майка ми ако се осъмни в нещо може да направи всичко .. така,че изключено е да крия нещо от нея особено в този момент...

shell
07-28-2010, 19:31
Няма абсолютно нищо нередно в това :) Това си е личен избор и сама си решаваш как да изглеждаш "там".Важното е ти да се чувстваш добре както и приятелят ти.Другото няма значение :)

nina3
07-28-2010, 20:38
Само да поясня,че тук не става въпрос за ''нормално''семейство-моите са малко по - ''строги''.. Нямам право да правя каквото си искам дори със собственото си тяло.. Не е като и да не съм им се притвопоставяла,но после си имаше последствия!

ira90
07-28-2010, 20:44
Като начало Здравейте на всички.Има нещо,което от дълго време ми мъчи мозъка и което може да ви се стори доста глупаво и невежо,но ви моля да не ме критикувате много и да си кажете мнението.Значи проблемът се състои в това:аз никога не съм се обезкосмявала "там",дори когато имах гадже и неговата ръка беше там.Искам от вас да ми кажете дали това е нещо нередно и срамно и дали мога да си продължавам така,когато става въпрос и за секс..

Не е много хигиенично, НО сега след като на теб не ти пречи и не те е срам и щом е семейно, не ги махай. Или ако искаш да ги махнеш, говори с майка ти, кажи й че не се чувстваш комфортно, че те "сърби" (защото си мисля, че е така) общо взето се опитай да я разобедиш. Но ако не ти пречи и си свикнала, тогава бъди така както ти е най-удобно. Всеки сам преценява какво да прави.Това беше моето мнение и на никого не го натрапвам. Успех !!! :-)

LeDa
07-28-2010, 23:11
Момчетата се отвръщават от косми там .. Наистина .. Аз не мога да си представя да не си ги махам .. Сега е лято кажи и че банският ти е такъв че ще си личат ..

Smrazqvashta
07-28-2010, 23:25
Да разбирам ли че, ти искаш да се обезкосмиш, но забраните те спират ?
Научи се да устояваш своето и да се бориш за правото си на избор !

Относно космите. Нехигиенично е, неконфортно е, дори не мога да си представя как издържаш с тях. Смятам, че ще се чувстваш сто пъти по-добре без тях. Усещането за мека и гладка кожа е страхотно, още повече на толкова нежно място.

Gllory
07-28-2010, 23:34
:shock: :shock: :shock:

Пфф на колко сии ?!??! :shock: :-o
за да те спират родителите ти ;оо
аз пък някога моите въобще не съм питала, даже мисля че е срамно да питаш (особено баща тии .. уаууу :shock: )