PDA

View Full Version : Проблем с компа :/



BlackEyedPeas
07-28-2010, 19:35
Здравейте! Ще можете ли малко да ми помогнете. Ако изтрия всичко от папката TEMP ще ми стане ли нещо на компа? 'Щот в папка "С" имам много малко място - 380 МБ, а там не вкарвам никакви игри или такива глупости, 'щот знам, че в нея не трябва да се вкарват такива неща, а там има само програмки от компа, но нещо от там ми взима много място и доло на лентата Старт ми се появява постоянно " You running out of space..." или нещо такова, тоест, че нямам много място там и е дразнещо. Постоянно ми се появява до го прочиствам, прочиствам го, но няма много голяма полза. Тази папка ми заема 2 ГБ. място, а за нея знам, че там отиват само истотиите от изтеглените файлове, но заемат много място. Ще мога ли от там (Temp) да изтрия всички файлове или ще ми стане нещо на компа? Ето това е въпростната папка:

http://prikachi.com/images/44/2373044F.jpg

ludikalinki
07-29-2010, 07:28
Ами по принцип не би трябвало да има проблем ако забършеш всички тези файлове. Първо обаче опитай да изтриеш временните файлове от браузъра. Отвори Firefox (ако го използваш за браузване) и натисни Ctrl + Shift + Del.
След това изтрий и временните файлове от Internet Explorer.
Трябва да се освободи малко място. Можеш вместо да триеш временните файлове да ги преместиш в някоя друга папка, или на флашка. Рестартираш компютъра след това, и пробваш да стартираш основните приложение, с които работиш. Ако всичко работи можеш спокойно да изтриеш преместените файлове. Ако не - ще ги върнеш обратно.

doomkillerr
07-29-2010, 09:39
Файловете в тази папка трябва да се трият периодично! :)