PDA

View Full Version : Моренце - кой курорт?



pipett
07-28-2010, 21:08
Изисквания към курорта е да има доволно заведения в който да не дънят яката чалга - всичко останало е ОК.
Да има пяни туристи и туристки, въобще се търси обратното на тихото и спокойното - все пак трябва да си изкараме дивотията някъде.
Засега с аверчетата с който ще ходим сме се спряли на Съни Бийч, некви други предложения?
Критики за изискванията не приемам - слабо ме интересуват.

pipett
07-28-2010, 21:12
Тц, не ни се ходи там, ама все пак благодаря за предложението.
Пък и то там туристите са малко като защитен вид там ;-)

редакция - говорех за факултета

Иначе, май верно ще е Съни Бийч.

SladkaZagadka
07-29-2010, 09:45
Слънчев бряг , Златни пясъци, може би и Ахтопол до някъде

j_adore2
07-29-2010, 09:57
Слънчев бряг е се едно се разхождаш между блоковете в Люлин.Много прехвален курорт и половината хотели са без канализация и всичко отива в морето :? В Китен и Приморско е къде къде по - добре,има най - различни дискотеки и цените са по - нормални.

amk933
07-29-2010, 10:33
^Ти канализацията, къде мислиш, че се изсипва от повечето от тия курорти? :lol: В Китен и Приморско е същата история специално по тоя въпрос. (отнасяше се за j'adore)

Още един глас за Слънчев Бряг...там са ми най-хубавите спомени от почивки. Жалко, че тая година нямам време пак да отида дори за кратко. :(

gsh
07-29-2010, 12:37
Слънчев е най-якият курорт, но само да не бяха тия мръсни туристи ...

GabyLinnkka
07-29-2010, 20:36
заминавам утре за Ахтопол (партииииииии ) ;д

vraca
07-29-2010, 22:59
Слънчев бряг-не съм ходил,но съм чул,че е много яко и хубаво.За съжаление е много скъпо.

SunSmile
07-29-2010, 23:13
В понеделник заминавам към Албена, Варна, Балчик... може и малко на юг да слезем :grin:

Ще се почувствам принцеса

skuck
07-30-2010, 00:18
^ Пази Боже! Особенно от Балчик - СУПЕР МНОГО "бразилци" има!! Пък в Албена ходят всички от околните села на прехваления "Цар". Златни и Слънчев е добре.

LiLGrizzly
07-30-2010, 00:46
Аз тая година съм на Св.Влас :-P

HanopkaH
07-30-2010, 09:55
СЛЪНЧЕВ БРЯГ :smt007

Serseri91
07-30-2010, 10:53
:lol: :lol: :lol: щ

Вие под ''яко купони'' какво разбирате :lol: 'Щот Съни бийч (сега така е модерно ! ) си е едно то най - наркоманските места.Тази година видях един магазин на витрината му пишеше "Party pills.Get high at low prices" :D И вътре си продават всякакви вещества :D В дискотеките същата работа, всички обикалят със слънчеви очила 8-)

Стига да имаш малко усещане и може да си изкараш яко навсякъде.Пък и нощувките в сънито не са евтини.

spopi
07-30-2010, 14:26
Марш в sunny beach и да ти е кеф.Както се казва и в софия има плаж макар че е по-различно на морето. :)

Serseri91
07-30-2010, 14:43
И аз така 8-) тази година бяхме 1 седмица в Равда, само 1 път съм ходил на плаж и то беше през нощта 8-)

Нали казах, ако имаш усещането навсякъде може да си направиш яко, дали в съни бийч или пък в приморско все тая.Въпреки че в Приморск ое готино, защото има ученически лагери и ММЦ :grin:

fungus
07-30-2010, 15:55
хъ, изобщо не струва да се ходи на море в бълхария
аз от 2 години не се и занимавам с тоя кенеф наречен родно черноморие.
за малко повече пари кеф ти шарм ел шейх, кеф ти някой остров в гърция или турция. в шарм-а си фараон и ти падат на колене за всяка прищявка. изобщо обслужването е несравнимо обслужването, хотелите, обстановката, екзотиката, плажовете, водата и всичко останало. плащаш същите пари и получаваш 100 пъти повече неща

тази година май ще пропусна поради работа, но догодина ако не пак там ще съм на о-в махе 8-)

бг морето е за балъци, който все още ходи в тая дупка е мноу проЗ :lol:

fungus
07-30-2010, 19:56
по-добре на концерт на мадона с плакатче най-отпреде пред море!

jghgh
07-30-2010, 20:10
fungus
Обаче в Турция/Гърция шансът да получи свирка от рускиня е значително по-малък. 8-) Или от туркиня, представяш ли си? Никакъв шанс.

theexplorer
08-06-2010, 00:40
Царево,бейбе :smt007 :D Не е скъпо,а вечер е голяма лудница.. Или Китен /Зангадор :smt007 / А ако и тия не ти харесат,значи прекалено много изисквания имаш за БГ черноморие :D

dreamerrr
08-09-2010, 13:56
Равда , Балчик !
Ще ходя на море на Равда за 3та годинааааа бейб ии е супер якото 8-) не се сещам ся името на хотела в който отсядам ама е мно добър и септември и май не е скъп ! Баш на плажа е , пред него има нещо като кей ,а има и басейн ! Освен тва в близост до Равда има и един жесток аквапарк напраоооо да се осереш от кеф ! Води се м/у Равда и Несебър и има едни бусчета дет те водят безплатно до аквапарка ! Казва се АкваПарадайс има супер мно атракции !
Балчик еееееееееее любимия ми морски град ! Обожавам го :))))))
А иначе Съни бийч але майкооо як купон братле ! Най-яките хаус партита са там :grin:
ее айде , късмет с избирането на дестинацияяя и приятно изкарване 8)

mono
08-10-2010, 07:38
с две ръце съм за албена. :) това е един от мноого малкото курорти, където като излезеш вечер не ти дъни чалга отвсякъде,даже с труд ще намериш чалга въобще..не е няква цигания,приятничко е,плажната ивица е невероятна..това лято бях там и съм безкрайно доволна:) Лозенец и Арапя също

SuperBadSuperFresh
08-10-2010, 12:29
Миналата година бях в Слънчев Бряг,беше уникалното мореее.Тая година в Приморско,не е лошо,ама дискотеките не могат и да се сравняват с тия в Слънчев Бряг.

dreamerrr
08-11-2010, 04:34
даам на албена сащо е яко :grin: ! ама е леко претъпкано :( НО пък е яко :D

JustAngel
08-17-2010, 22:12
Албена :)

SunSmile
08-18-2010, 11:02
Албена, Слънчев бряг, Златни пясъци