PDA

View Full Version : Целувка херпес



Maltesiers
07-28-2010, 21:13
Приятелят ми има херпес и от няколко дена не се целуваме, защото аз го нямам вироса... Ами той е станал малко сприхав и иска да го целуна. аз също искам много, но не знам струва ли си да прихвана вироса или да изчакаме още 5-6 дена...

На него му е мн гадно, че не се целуваме и само ми обяснява, че е просто козметичен проблем.

Какво бихте направили вие, и какво бихте ме посъветвали

Punisherrr
07-28-2010, 21:19
Ъъ я се стегнете бе хора... няма да се мляскотите 5 дена и толкова. Или предпочиташ и на теб да ти излезе ?
:shock: Ако има малко здрав разум в това между ушите сама ще се сетиш кое е правилно в случая.

Тая ваша връзка да не се гради само на целуването?

EzeozaL
07-28-2010, 22:01
Ние с моята приятелка дори , когато на някой от двамата излезе херпес си се целуваме до сега никога единия не е прихващал от другия ;)

CTPAXX
07-28-2010, 22:51
Ъъ я се стегнете бе хора... няма да се мляскотите 5 дена и толкова. Или предпочиташ и на теб да ти излезе ?
:shock: Ако има малко здрав разум в това между ушите сама ще се сетиш кое е правилно в случая.

Тая ваша връзка да не се гради само на целуването? да наистина из4акайте малко за всеки слу4ай ..

FuckedUp
07-28-2010, 23:14
Приятелят ми има херпес и от няколко дена не се целуваме, защото аз го нямам вироса... Ами той е станал малко сприхав и иска да го целуна. аз също искам много, но не знам струва ли си да прихвана вироса или да изчакаме още 5-6 дена...

На него му е мн гадно, че не се целуваме и само ми обяснява, че е просто козметичен проблем.

Какво бихте направили вие, и какво бихте ме посъветвали
ПТИЧИ ВИРОС - вирОс (http://vbox7.com/play:3728c991)

gia_sena_mono
07-29-2010, 10:24
Както казаха и другите - изчакайте. Ако сега се изкушите и другия прихване ще чакате още толкова.

Djuff
07-29-2010, 10:43
5 дена колко му е.Той да не би да иска и ти да имаш херпес?Почакайте няколко дена да му мине, а после ще се лижете, целувате и квото щеш още.

FunkyBoy
07-29-2010, 14:52
Приятелят ми има херпес и от няколко дена не се целуваме, защото аз го нямам вироса... Ами той е станал малко сприхав и иска да го целуна. аз също искам много, но не знам струва ли си да прихвана вироса или да изчакаме още 5-6 дена...

На него му е мн гадно, че не се целуваме и само ми обяснява, че е просто козметичен проблем.

Какво бихте направили вие, и какво бихте ме посъветвали

Бих изчакал да мине и бих се научил как се пише "ВИРУС" :)

nespasqema
07-29-2010, 17:52
Може да не е чак 5 дена..има разни кремове който мн бързо премахват такива проблеми...

IfeTyy
07-30-2010, 08:37
Ти май не знаеш какво е това херпес и колко е гадно да ти стои на лицето и да ти пари, и т.н... по-добре зарежи целувките за малко

kalpazanka
07-30-2010, 15:07
:lol: :lol: :lol:
Да не го била целувала? Не сте ли малко закъснели със съветите?

Моме, честито! Ти си имаш херпеса, но не знаеш за него, защото досега не си получавала мехурчета. При стрес/преумора/недоспиване/менструация нищо чудно да се появят онези противни мехурчета. Появят ли се- взимай си противовирусно кремче от аптеката.
Целувай го на воля- и без това отдавна си "в кюпа". ;)
http://zdrave.rozali.com/zaboliavaniia-zdrave/p10404.html

Mumiii
08-05-2010, 07:59
По-добре изчакай .. Ако не кво толко и ти и той с херпеси само дето твоя ще продължи повече по простата причина, че на него ще му мине скоро , а ти ще си ходиш с него доста след като на него му мине ... ! А и ако те обича няма да иска да се целувате докато е с херпес.... :D

kalpazanka
08-05-2010, 15:03
И да иска да се целуват, докато е с херпес, и да не иска- все тая. Не е нужно да е с клинична изява, за да я е заразил с вируса. Неслучайно и линк на достъпен език съм ви пост-нала по-горе.

Maltesiers
08-06-2010, 16:21
По-добре изчакай .. Ако не кво толко и ти и той с херпеси само дето твоя ще продължи повече по простата причина, че на него ще му мине скоро , а ти ще си ходиш с него доста след като на него му мине ... ! А и ако те обича няма да иска да се целувате докато е с херпес.... :D

Ам... Това не е гонорея еба ти, смисъл... Няккаво най-малкото освен ако нямаш имунната система на човек, който не е приемал никакъв витамин през живота си, излиза веднъж на хиляда години едва ли не :P И вече го водят козметичен проблем, щото все пак това е вирусът тип 1, а не тип 2, което вече е генитален херпес...