PDA

View Full Version : Какво да правим?



manyYy
07-28-2010, 20:25
Здравейте! С приятелят ми ходим от 2 месеца .. много ни е сериозна връзката. Неразделни сме , винаги си говорим по телефона или си пишем в скайп-а или се целуваме на някоя пейка.. направо не се откъсваме един от друг! :-D Решихме да пуснем тази тема, защото се опитахме тези дни да правим секс.. но незнам дали неговия член е твърде голям или аз съм твърде тясна но не се получава.. не може да влезне. Моля ви помогнете... какво да правим?

Valento
07-28-2010, 20:30
Здравейте! С приятелят ми ходим от 2 месеца .. много ни е сериозна връзката. Неразделни сме , винаги си говорим по телефона или си пишем в скайп-а или се целуваме на някоя пейка.. направо не се откъсваме един от друг! :-D Решихме да пуснем тази тема, защото се опитахме тези дни да правим секс.. но незнам дали неговия член е твърде голям или аз съм твърде тясна но не се получава.. не може да влезне. Моля ви помогнете... какво да правим?



Нека приятелят ти поработи доло леко и нежно с пръсти...на сухо не връви!

manyYy
07-28-2010, 20:35
Нека приятелят ти поработи доло леко и нежно с пръсти...на сухо не връви!


Пробвахме да ме лиже също така и с лубрикант , но не става :-o

Valento
07-28-2010, 20:36
Нека приятелят ти поработи доло леко и нежно с пръсти...на сухо не връви!


Пробвахме да ме лиже също така и с лубрикант , но не става :-o


Тогава се навеждаш и се хващаш за палците и той ше напиня отзаде ... треа де влезе :D

manyYy
07-28-2010, 20:43
Тогава се навеждаш и се хващаш за палците и той ше напиня отзаде ... треа де влезе :D

Сега сме двамата у нас и сме готови общо взето на всичко стига да стане... сега ще опитаме да се разкрача почти до шпагат и да пробваме :)

Smrazqvashta
07-28-2010, 20:45
Как така не влиза? :shock:

UNITED
07-28-2010, 20:46
Mмм нз,пробвай да му лапаш преди да започнете... :booooomb:

gia_sena_mono
07-28-2010, 20:46
Отпусни се, за да се възбудиш добре.

manyYy
07-28-2010, 20:51
Незнам защо не влиза, но просто си личи че ако успее вероятно ще ме разпори.. така че не мисля да го правим рязко. А иначе му лапах още 1-вия път.. а и съм максимално възбудена..много го обичам и много искам да се получи. Благодаря все пак за съветите...ако имате още пишете.

Valento
07-28-2010, 20:52
Незнам защо не влиза, но просто си личи че ако успее вероятно ще ме разпори.. така че не мисля да го правим рязко. А иначе му лапах още 1-вия път.. а и съм максимално възбудена..много го обичам и много искам да се получи. Благодаря все пак за съветите...ако имате още пишете.

Да опита с пръсти да проникне в теб ..

manyYy
07-28-2010, 21:01
С пръсти не сме пробвали, но с вибратор пробвах и стана.. но след това когато той се опита да го вкара и не влиза...а на него много му се прави секс и искам да го направя щастлив :cry:

Smrazqvashta
07-28-2010, 21:03
Няма как да не влезе, някъде бъркате, имате ли достатъчно опит и специално той ?

300
07-28-2010, 21:09
dane ste obyrkali dupkata ????

8992LIGHTER
07-28-2010, 21:12
8-) ЛАЛ споко бе хора отпуснете се ... разгорещете .. награбете се и хоп докът се усетиш и е влезнал 8-)

manyYy
07-28-2010, 21:15
Няма как да не влезе, някъде бъркате, имате ли достатъчно опит и специално той ?

За първи път ни е и на двамата и нямаме опит.Но не сме глупаци , които не знаят как става.Просто мисля ,че наистина му е твърде голям ии.. мн ме боли когато се опитва да влезне в мен и просто не може без да причини някакви разкъсвания :cry: Дали има някакъв метода да се разширя повече ? Споделете го и.. ако може опишете долу горе кое как се прави :oops:

manyYy
07-28-2010, 21:18
8-) ЛАЛ споко бе хора отпуснете се ... разгорещете .. награбете се и хоп докът се усетиш и е влезнал 8-)

На един купон точно така стана но.. след като се награбихме много ме заболя и се отказахме

Valento
07-28-2010, 21:21
Няма как да не влезе, някъде бъркате, имате ли достатъчно опит и специално той ?

За първи път ни е и на двамата и нямаме опит.Но не сме глупаци , които не знаят как става.Просто мисля ,че наистина му е твърде голям ии.. мн ме боли когато се опитва да влезне в мен и просто не може без да причини някакви разкъсвания :cry: Дали има някакъв метода да се разширя повече ? Споделете го и.. ако може опишете долу горе кое как се прави :oops:


Ше боли няма как да не боли ... стискай зъби ...

Smrazqvashta
07-28-2010, 21:27
Няма как да не влезе, някъде бъркате, имате ли достатъчно опит и специално той ?

За първи път ни е и на двамата и нямаме опит.Но не сме глупаци , които не знаят как става.Просто мисля ,че наистина му е твърде голям ии.. мн ме боли когато се опитва да влезне в мен и просто не може без да причини някакви разкъсвания :cry: Дали има някакъв метода да се разширя повече ? Споделете го и.. ако може опишете долу горе кое как се прави :oops:

Е , така кажи. Мен, ако питаш просто и двамата се шашката прекалено много. Спокойно така лесно няма как да те разкъса. :shock: Ако те боли толкова много, че не може да траеш - увеличете любовната игра и с времето малко по-малко ще влезе.

manyYy
07-28-2010, 21:30
Сега трябва той да си тръгва и ще продължим с опитите утре вечер.. само моля преди да се разделим кажете 23 см много ли са? Той казва че му е толкова.. и ако е твърде много.. нз?

CTPAXX
07-28-2010, 21:39
Как така не влиза? :shock: и на мен ми е 4удно :shock:

SummerRain
07-28-2010, 21:44
Ами да го вкара бързо и рязко...ще боли, пък ще мине. Втория път ще бъде доста по-лесно.

CTPAXX
07-28-2010, 21:44
8-) ЛАЛ споко бе хора отпуснете се ... разгорещете .. награбете се и хоп докът се усетиш и е влезнал 8-)

На един купон точно така стана но.. след като се награбихме много ме заболя и се отказахметогава какъф е проблемът ? пробваите и сега ..

CTPAXX
07-28-2010, 21:47
Няма как да не влезе, някъде бъркате, имате ли достатъчно опит и специално той ?

За първи път ни е и на двамата и нямаме опит.Но не сме глупаци , които не знаят как става.Просто мисля ,че наистина му е твърде голям ии.. мн ме боли когато се опитва да влезне в мен и просто не може без да причини някакви разкъсвания :cry: Дали има някакъв метода да се разширя повече ? Споделете го и.. ако може опишете долу горе кое как се прави :oops: пробвайте малко по малко и така ще влезе :lol:

Smrazqvashta
07-28-2010, 21:50
Сега трябва той да си тръгва и ще продължим с опитите утре вечер.. само моля преди да се разделим кажете 23 см много ли са? Той казва че му е толкова.. и ако е твърде много.. нз?

Аве какво го мерите, зарежи тая работа дали е малък или голям. Просто колкото и да е голям няма как да не влезе, по-трудно да ама да не влиза такова чудо няма. Пък, ако му е 23см и ви се струва много, не е нужно да ти го вкарва целият.

UNITED
07-28-2010, 22:21
Сега трябва той да си тръгва и ще продължим с опитите утре вечер.. само моля преди да се разделим кажете 23 см много ли са? Той казва че му е толкова.. и ако е твърде много.. нз?

Аве какво го мерите, зарежи тая работа дали е малък или голям. Просто колкото и да е голям няма как да не влезе, по-трудно да ама да не влиза такова чудо няма. Пък, ако му е 23см и ви се струва много, не е нужно да ти го вкарва целият. Не усещаш ли,че се ебава :(
Писна ми от подобни теми,като му е 23 да ти го вкара само до 3 ма к'во ми се прайш ? :razz:

StoooYo0
07-28-2010, 22:23
Сега трябва той да си тръгва и ще продължим с опитите утре вечер.. само моля преди да се разделим кажете 23 см много ли са? Той казва че му е толкова.. и ако е твърде много.. нз?

Аве какво го мерите, зарежи тая работа дали е малък или голям. Просто колкото и да е голям няма как да не влезе, по-трудно да ама да не влиза такова чудо няма. Пък, ако му е 23см и ви се струва много, не е нужно да ти го вкарва целият.

Ако ви е голям,отрежи 10 санта,бе!Т`ва ли да те уча !?! :razz:

lifelesscorpse
07-29-2010, 10:57
Дължината в случая няма абсолютно никакво значение.Важен е подхода.И все пак...сигурни ли сте,че точното място сте научкали,защото има доста фрапиращи случаи,в които момчето натиска върху клитора и наум се моли "Сезаме,отвори се бе" :-o

zority7
07-29-2010, 13:17
Пробвайте мисионерската поза и се разкрачи повече чувала съм ,че ако неможе да проникне се слага възглавница под дупето на жената за да може да влезе по лесно .Опитаите :)

FunkyBoy
07-29-2010, 13:38
Здравейте! С приятелят ми ходим от 2 месеца .. много ни е сериозна връзката. Неразделни сме , винаги си говорим по телефона или си пишем в скайп-а или се целуваме на някоя пейка.. направо не се откъсваме един от друг! :-D

1во. ако на т'ва викаш сериозна връзка... ходите от два месеца, пишете си по скайп и се натискате по пейките.. :?

А по темата: пробвайте с малко повече любовна игра преди секса... :)

manyYy
07-29-2010, 17:06
ЗОМФГ .. За пръв път ти е .. ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ ЩЕ БОЛИ! :? Вие обща култура нямате ли? След като толкова ви се прави секс ще издържиш болка от има няма 2 минути :shock: пфуу ебаси населението ебаси хораата :booooomb:

Имаме обща култура даже по-горе ,ако си прочел/а щеше да видиш какво сме написали "За първи път ни е и на двамата и нямаме опит.Но не сме глупаци , които не знаят как става." Но болката наистина е голяма не е като да те ужили комар например.. И ако ще се правиш на много отворен/а недей защото няма смисъл. Нямаме намерение да се заяждаме, просто искаме съвет не някой да ни критикува ! :)

LostSelf
07-29-2010, 18:00
Виж мила,след като ти е за пръв път няма как да не боли,на мен чак след третия опит ми се получи,болеше чак до сълзи ама стисках зъби.Не дължината а обиколката има значение, и да ако му е по-широчък ще боли повече.
Каза че си пробвала с вибратор в такъв случай би трявало да си "отворена" (извинете ме за термина,но не намирам по добър...) ако ли пък не,нека твоят човек да подаде една ръка и да се пробва с вибратора.

CTPAXX
07-29-2010, 18:03
Виж мила,след като ти е за пръв път няма как да не боли,на мен чак след третия опит ми се получи,болеше чак до сълзи ама стисках зъби.Не дължината а обиколката има значение, и да ако му е по-широчък ще боли повече.
Каза че си пробвала с вибратор в такъв случай би трявало да си "отворена" (извинете ме за термина,но не намирам по добър...) ако ли пък не,нека твоят човек да подаде една ръка и да се пробва с вибратора. +1

xrusinka
07-29-2010, 18:34
На колко сте ако не е тайна?? .. Не може да не влезе, трудно, ДА, но не може да не влезе :) С пръсти да се пробва, или там с вибратора да се пробва да те отвори ;)

ladykeisy
07-29-2010, 19:49
Първо пробвайте с лизане, после с пръсти, ако не става като си легнала, се качи отгоре. Като си на шпагат, дупката ти се стеснява, не се разширява. Отгоре ще ти е най-лесно.

StoooYo0
07-29-2010, 20:56
Тури малко грес и пак пробвайте!!! :?

Rza
07-30-2010, 05:46
С пръсти не сме пробвали, но с вибратор пробвах и стана.. но след това когато той се опита да го вкара и не влиза...а на него много му се прави секс и искам да го направя щастлив :cry:
Абеее,нз малко ми е фалшиво,според мен не ти влиза вибратора не друго :Д

manyYy
08-02-2010, 13:13
Влезна!

DarknessAngel
08-02-2010, 13:28
А честито ! 8-)

FeelMyPain
08-02-2010, 13:45
"С приятелят ми ходим от 2 месеца .. много ни е сериозна връзката."

Lolwut?

notlike
08-02-2010, 14:50
Отвори Ганьо портата :razz: :razz:
Ето, че не било толкова трудно. Не е важен размерът, а подходът :)

dydka
08-02-2010, 16:43
бе нз някой дали прочете ама как така като им е за първи път пробвали с вибратор вибратора влязал и после причетох на места дали щяло да боли...

silvermoon
08-02-2010, 17:51
ебахти измислиците ;д аз с бившата ми бях така.. на 4тия път я наебах като хората... вкарвах боли я лижа пръсти вкарвам отказва се емии.. : :lol:

KaLii
08-02-2010, 19:17
ЗОМФГ .. За пръв път ти е .. ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ ЩЕ БОЛИ! :? Вие обща култура нямате ли? След като толкова ви се прави секс ще издържиш болка от има няма 2 минути :shock: пфуу ебаси населението ебаси хораата :booooomb:
aa грешиш ;) .. не при всеки боли .. даже познавам много жени които не ги е боляло .. ако момичето е достатъчно възбудено няма да я заболи много но явно просто е прекалено тясна .. нз пръсти,по-дебели вибратори може да помогнат .. опитай - може да си заслужава :) :) :)

Panic_Girl
08-02-2010, 21:43
dane ste obyrkali dupkata ????


пхахахах :D :D :D

Sapunji
08-02-2010, 23:26
ЗОМФГ .. За пръв път ти е .. ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ ЩЕ БОЛИ! :? Вие обща култура нямате ли? След като толкова ви се прави секс ще издържиш болка от има няма 2 минути :shock: пфуу ебаси населението ебаси хораата :booooomb:

Имаме обща култура даже по-горе ,ако си прочел/а щеше да видиш какво сме написали "За първи път ни е и на двамата и нямаме опит.Но не сме глупаци , които не знаят как става." Но болката наистина е голяма не е като да те ужили комар например.. И ако ще се правиш на много отворен/а недей защото няма смисъл. Нямаме намерение да се заяждаме, просто искаме съвет не някой да ни критикува ! :)

След като е влезнал, ще може ли да ми обясниш как "жили комар" ?